Real Madryt - Alicante CF [2-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cyc!
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.01.02 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W 30 minutach jakie oglądałem Real sprawował absolutną kontrolę na boisku. Alicante stało w 10 w obrębie pola karnego, a mimo to Real stwarzał sobie dobre okazje, które marnowali Gago, Robben i Saviola. Parafrazując klasyka "druga bramka wisiała w powietrzu" i w końcu stało się, co się stać musiało. Gdybym miał na kogoś psioczyć, to ofiarami byliby Salgado i królik. Ładnie prezentował się szczególnie Robben, a i Guti nieźle podawał (+ bramka w końcówce). Reszta poprawnie. Wynik to efekt nieskuteczności - w 30 minut widziałem co najmniej 5 sytuacji po których powinna paść bramka. Natomiast gracze Alicante mieli jeden rzut wolny z 35 metra, do którego udało się Dudkowi lekko zaspać Tongue

Astonic
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.01.02 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Awans i tyle, resztę powinno sie przemilczeć. :/
Nie spodziewałem sie, znaczy nikt z nas chyba nie spodziewał sie takiej nerwacji u siebie z Alicante. Miało być lekko, łatwo, przyjemnie, 4-5 brameczek i po zabawie. Niestety było inaczej. Co z tego że przeważaliśmy, jak celność, a co najważniejsze- skuteczność była na poziomie podwórkowym. No dobra, pochwalę Gutka za to że pozwolił mi się denerwować pół godziny krócej, w skrajnym przypadku załamać :-) Dudi i Robben też na plus, reszta zmienników musi czekać na kolejne szanse, bo ta została przez nich niewykorzystana.

augusto
Me, you! Fuck, Fuck!

PostWysłany: 2008.01.02 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech pograją w takim ustawieniu troche wiecej na treningach i bedzie dobrze. Robben za jakiś miesiąc do pierwszego składu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
nuru
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.01.02 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejszy jest awans. Dudek pokazał, że jest wartościowym zmiennikiem Ikera i nie wpuszcza wszystkiego co leci w światło bramki. Robben wraca powoli do formy, a Gutek, jak na kapitana przystało, walczył do końca i rozstrzygnął mecz.

Emaer
Life is ours, we live it our way

PostWysłany: 2008.01.02 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

augusto napisał:
Niech pograją w takim ustawieniu troche wiecej na treningach i bedzie dobrze. Robben za jakiś miesiąc do pierwszego składu.

Wierzysz, ze Robben wytrzyma miesiac :lol2: ja jakos nie za bardzo. Bede zadowolony, jezeli jutro nie pojawi sie informacja o jego urazie(kontuzji).

A co do meczu to dobrze, ze Gutkowi udalo sie strzelic ta bramke. Karne to loteria, dopiero by bylo jakbysmy odpadli Twisted Evil

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
salcek
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2008.01.03 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kto bedzie naszym nastepnym przeciwnikiem w PK ? Nie sevilla czasem, bo cos tak onecie pisze :]

edit: przeciez napisalem w PK (Pucharze Króla) <ściana>

Ostatnio zmieniony przez salcek dnia 2008.01.03 12:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
pablo10
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2008.01.03 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to następny mecz gramy z Saragossą w niedzielę. Co do spotkania z Alicante to przede wszystkim mieliśmy bardzo dużą przewagę i w posiadaniu piłki i w sytuacjach podbramkowych, ale kiepsko wyglądała nasza skuteczność. Żeby tak marnować sytuacje podbramkowe :/ , wprawdzie graliśmy głównie rezerwowymi, ale w meczu z trzecioligowcem powinno to wyglądać lepiej. Trzeba pochwalić Gutiego za piękną bramkę, także Robbena i za gola i dobry mecz, jeszcze nieźle wypadł Balboa, no i Dudek pokazał się z dobrej strony, mimo iż nie miał dużo roboty w tym spotkaniu zaliczył kilka dobrych interwencji. Reszta wypadła dosyć przeciętnie.

http://pl.youtube.com/watch?v=bYuzMuG5hCI
http://pl.youtube.com/watch?v=aLRoQHrKBYI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2008.01.03 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na podstawie skróty moge wyróżnic Higuaina i Robbena. Gonzo ladnie dryblował staral sie, ale wykonczenia brak, czyli standard. A Robbena wszedzie pelno bylo, praktycznie kazda akcja przez niego przechodzila. Ladnie strzelal, jeszcze lepiej podawał. Brameczka tez niczego sobie, oby tak dalej.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
rumun2000
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.01.03 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie mogłem oglądac tego meczu ale ciesze sie ze wygraliśmy chociaż spodziewałem sie troche zacniejszego triumfu nad trzecio ligowcem.Według skrótów jakie czytałem ładny wystep Dudka zasługuje na uwage oraz dobre spotkanie rozegrał robben. Pozostaje tylko cieszyc sie ze jestesmy w 1/8 i czekac na rywala.

Powrót do góry
Global
El Siete

PostWysłany: 2008.01.03 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co widziałem w skrócie, to bardzo się cieszę, że Robben zagrał dobre spotkanie i życzę mu, aby jak najszybciej wskoczył do pierwszego składu

Powrót do góry
Wojtas0001
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.01.04 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz niezły, z tego co było widać na skrócie Very Happy Sporo akcji i tylko nieskuteczności zawdzięczamy taką nerwówkę w końcówce. Oby z Mallorca poszło łatwiej...

Olchez
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2008.01.04 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madryt nie grał źle to momentu, gdy trzeba było wykończyć akcje. Gołym okiem widać było to, że bez Ruuda i Raula nasz atak prawie zupełnie nie istnieje.

Powrót do góry
Tomek B
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.01.07 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No zgadzam się z Tobą, Soldado i Higuain strzelać goli nie umieją, ten drugi za to poza tym elementem gry jest świetny. Super gol Gutiego. Chyba jego najlepszy jaki widziałem.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: