Real Madryt - Real Saragossa [2-0]
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sir Przemek
Polonista

PostWysłany: 2008.01.03 19:55    Temat postu: Real Madryt - Real Saragossa [2-0] Odpowiedz z cytatem

No, w niedzielę czeka nas kolejny mecz naszego klubu. Po spotkanie z trzecioligowcem, przyszedł czas na pretendenta do gry w Pucharze UEFA, czyli Realem Saragossa. Obecny sezon w wykonaniu Blanquillos jest żałosny. Nie potrafią wygrać już od 7 spotkań i mam nadzieję, iż tą niezbyt przyjemną passę nie przerwą w spotkaniu z Królewskimi.
Real za to jest niepokonany od 8 spotkań (wliczając mecz o Trofeo Santiago Bernabeu), ostatnią porażkę doznali z Werderem w Bremie. Nas - kibiców Realu Madryt - może niepokoić przede wszystkim fakt, że nasi piłkarze w spotkanie z Alicante niemiłosiernie marnowali 100% okazję na zdobycie bramki. Kolejna martwiącą rzeczą jest fakt, że nie za bardzo potrafimy grać u siebie z zespołem z La Romareda. W ostatnich dwóch spotkaniach na Estadio Santiago Bernabeu wymęczaliśmy zwycięstwa po 1:0 (w poprzednim sezonie po golu Ruuda, a dwa lata temu po bramce Carlosa z rzutu karnego).

Moje przypuszczalne składy na ten mecz:

Real Madryt: Casillas; Ramos, Cannavaro, Pepe, Heinze; Higuain, Diarra, Guti, Robinho; Ruud i Raul.

Real Saragossa: Cesar; Diogo, Ayala, Juanfran, Luccin; Celades, Zapater, D`Alessandro, Oscar; Valero, Milito.

Ostatnio zmieniony przez Sir Przemek dnia 2008.01.03 20:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
maslakboss
LF10

PostWysłany: 2008.01.03 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tego meczu powrócą już podstawowi piłkarze i liczę na łatwe zwycięstwo ze słabą w tym sezonie Saragossą.

kielczak
prawie jak szachista

PostWysłany: 2008.01.03 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwykle drżałem przed meczami z Saragossą, jednak tym razem tak źle na pewno nie będzie. Wygrana, z przewagą 1-2 bramek. Nie zdziwiłbym się jednak, gdyby zanotowano taki pogrom jak np. z Valencią... Obie drużyny teoretycznie były mocne, jednak obecnie w wielkim dołku. Kto wie Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Global
El Siete

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.01.03 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja liczę w tym spotkaniu na 3 pkt.,
co do składu Arasha - nie wiedziałem, że mamy dwóch Robinho Very Happy

Powrót do góry
Sir Przemek
Polonista

PostWysłany: 2008.01.03 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałem o Raulu, a napisałem Robinho. Dzięki.

Powrót do góry
Piwwwko
So I do
So I do

PostWysłany: 2008.01.03 21:02    Temat postu: Re: Real Madryt - Real Saragossa Odpowiedz z cytatem

Arash napisał:
W ostatnich dwóch spotkaniach na Estadio Santiago Bernabeu wymęczaliśmy zwycięstwa po 1:0 (w poprzednim sezonie po golu Ruuda(...)

Oglądałeś te spotkanie, czy pierdolisz, tylko po to, żeby coś napisać :>?

Powrót do góry
michal_ko
A por la undecima

PostWysłany: 2008.01.03 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie zagra Pepe. Tak więc w jego miejsce może wskoczyć Heinze, a na lewej obronie znów zobaczymy Marcelo. Jest też druga opcja... z Ramosem na środku obrony i Salgado na skrzydle. Jednak mam nadzieję, że Bernd nie skorzysta z takiej opcji ;) Mimo wielkiej sympatii i szacunku dla Michała (w końcu to mój imiennik :] ). Ciekawe czy do składu wróci Guti, oraz jak spiszą się nasi po świątecznej przerwie. Liczę na zwycięstwo, choć z Saragossą na pewno nie będzie łatwo. I być może powiększymy przewagę nad resztą czołówki. Esp-Vill więc na pewno ktoś straci, Sev-Bet derby to derby, Mal-Bar mam nadzieję, że Katalończycy będą grać na wyjazdach równie dobrze co w zeszłym roku, a może nawet lepiej ;) Pozdrawiam.

Inmortales como el tiempo, inalterables como la historia

Ultras Sur
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Esstier
Carnival

PostWysłany: 2008.01.03 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie mecze trzeba wygrywać i tyle.
Co do składu Arasha to wątpię by Gonzalo wystąpił od 1 minuty.
Wydaje mi się, że zagra Baptista i Marcelo ( Heinze do środka )

Istnieje jedna reguła rządząca zachowaniem wszystkich ludzi, jest to Reguła Mniejszego Wstydu. Można świadomie działać ku swemu cierpieniu, można ku śmierci własnej nawet - ale nikt nie działa ku większemu wstydowi.
- Jacek Dukaj "Lód"
Powrót do góry
Emaer
Life is ours, we live it our way

PostWysłany: 2008.01.03 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oczywiscie rowniez licze na 3 ptk. Moim zdaniem bedzie to ciezki mecz, jak zwykle trzeba uwazac na Milito. Mimo wspomnianej wczesniej zlej passie, Real S. nadal jest w srodku tabeli. Wygramy 2-1, bramki dla nas Raul i Robinho, a dla Saragossy Milito.

Co do skladu, to jezeli nie bedzie mogl grac Pepe, to za niego Heinze na srodek, a Marcelo na lewa strone, no i Baptista za Higuaina :]

Powrót do góry
salcek
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2008.01.03 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bedzie ciezko ale 3 pkt powinne byc. Gramy u siebie ... czyli bedzie nas bardzo bardzo ciezko pokonac! Licze na troche wiecej minut Robbena i Balboy. No i Robson dawno nic nie strzelil Very Happy

Powrót do góry
Cyc!
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.01.04 00:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak miło ;) Milito zarobił czerwień w dzisiejszym meczu CdR i nie zobaczymy go na Bernabeu. Co więcej nasi sobotni goście wystąpili całkiem mocnym składem (jeśli nie podstawowym), więc to Blancos będą bardziej wypoczęci.

Mateusz.Haz
El hombre gol

PostWysłany: 2008.01.04 02:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co czytałem, było to brutalne widowisko. Real Saragossa zagrał takim składem: López Vallejo, Diogo (Aimar 46'), Ayala, Sergio Fernández, Juanfran, Zapater, Luccin (Gabi 46'), Celades, Sergio García (Paredes 84'), Oliveira, Diego Milito, więc rzeczywiście, rezerwówką nie zagrali, ale przecież musieli odrobić straty i wygrać ten mecz, więc i nie oszczędzali się. Świeżość będzie po Naszej stronie.

BTW Czy Milito nie może odbyć kary np. w następnym meczu CDR? Czy musi to zrobić w następnym ligowym?

Greg
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2008.01.04 08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to z nami będzie mógł grać....wykluczenie obejmuje rozgrywki CDR.

RONALDO-MISTRZ-R9
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.01.04 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noo ja też licze na 3pkt. i obstawiam 3-1 dla Realu ;] pozatym czekam na koleją bramkę Robsona :P ;]

Powrót do góry
Sir Przemek
Polonista

PostWysłany: 2008.01.04 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Esstier napisał:
Co do składu Arasha to wątpię by Gonzalo wystąpił od 1 minuty.

Możliwe, że nie wystąpi, aczkolwiek bardzo mi zależy, żeby w końcu zagrał w jakimś ważniejszym spotkaniu od pierwszej minuty.

Piwwwko napisał:
Oglądałeś te spotkanie, czy pierdolisz, tylko po to, żeby coś napisać :>?

A wynik 1:0 to nie jest wymęczony wynik :>?

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11
Skocz do: