Levante UD - Real Madryt [0-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
banano
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.01.12 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja stawiam na wygraną Realu ... bo jak moze byc inaczej skoro lider gra z ostatnim zespołem ligi?

W bramce najchętniej zobaczylbym Ikera ale jesli sie nie wykuruje to nie zamierzam plakac gdyz mysle ze Jurek pokazalby na co go stac :]

W obronie w obliczu zawieszenia Ramosa na prawej stronie wolalbym jednak Torresa (Salgado [']) w srodku nie ma co mieszac i napewno zobaczymy Pepe i Fabio.Na lewej oczywiscie Marcelo.

W pomocy Diarre musi zastapic Gago (i bardzo sie ciesze z tego powodu bo ostatnio gra naprawde coraz lepiej). Na lewej oczywiscie Robinho( <serce> ) . Co do reszty to mysle ze powinien wystapic HAZ i Bestia. Niestety Sneijder stracil forme ale wierze w niego :-)

W ataku oczywiscie Raul (no chyba ze nie wyzdrowieje to wtedy Higuain?) i RvN (niech odwdzieczy sie za nowy kontrakt :] )

co do zmian to chetnie zobaczylbym w akcji Drenthe na skrzydle (Robinho do ataku?) Sneijder moglby dostac "kilka" minut no i mysle ze ktos z dwojki Saviola/Higuain

oczywiscie takie zmiany w przypadku dobrego wyniku tak zeby nie bylo zbytniego ryzyka ale mysle ze bedzie dobrze :]

HALA MADRID

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Global
El Siete

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.01.13 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja bym nie liczył na takie łatwe zwycięstwo, można przypuszczać, że w tym spotkaniu prawe skrzydło będzie dosyć mocno kuleć, no i wiadomo, takie Levante zagra z Realem na 110% swoich możliwości, obym się mylił, ale wydaję mi się, że mecz będzie zacięty i Realowi łatwo zwycięstwo nie przyjdzie

Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2008.01.13 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też wolę Gutka, niż Sneijdera... Mam nadzieję, że jak już zagra ten drugi to zamknie nam usta jakąś brameczką lub przynajmniej asystą. Gorzej, jak będziemy mieli przewagę i nic nie będzie chciało wpaść.. Wtedy 1 kontra Levante może być decydująca. No, ale ten mecz trzeba wygrać, i obyśmy dalej mieli nad Barcą te 7 punktów przewagi. Hala Madrid.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
skiba_1992
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2008.01.13 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nie zlekceważą rywala. Ostatnio drużyna gra z liderem co oznacza, że Levante prawdopodobnie łatwo tego meczu nie odpuści( jak to najczęściej w takich spotkaniach bywa). Jednak myślę, iż odniesiemy łatwe zwycięstwo. Stawiam 3-0 dla REALU :]

HALA MADRID!!! Hala Madrid Hala Madrid

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sewciu
Trener
Trener

PostWysłany: 2008.01.13 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chętnie dzisiaj zobaczę w pomocy Baptiste oraz Gutiego plus jeszcze Gago i Robinho. Oczywiście mam ogromną nadzieję, że Iker wystąpi. Najchętniej zobaczyłbym blok defensywny: Torres--Cannavaro--Pepe--Marcelo. W napadzie Ruud i mimo wszystko najlepiej Raul jeśli będzie w stanie. Jak nie to Higuain. Liczę na 3:0. Hala Madrid!

hasze
Against mod€rn football

PostWysłany: 2008.01.13 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak zwykle, obstawiam pewne zwycięstwo Realu. Nie oszukujmy się Real gra z ostatnim zespołem w tabeli, i nie możemy mieć jakichkolwiek obaw. Mistrzostwo zdobywa się w takich meczach, jak ten z Levante. Fajna byłaby powtórka z Villarreal, albo Valencii, jednak 3:0 mnie zadowoli.

Powrót do góry
RONALDO-MISTRZ-R9
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2008.01.13 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3-0 dla nas Smile ja tak wróże :P Smile

Powrót do góry
El-Moro
el_grande_pendejo

PostWysłany: 2008.01.13 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa, dlaczego on znowu stawia na beznadziejnego Sneijdera. Grają niby ci co mają formę, ale już od paru meczów Holender stanowi wyjątek. Jedynym pozytywem jest to, że Gutek będzie podwójnie zmotywowany po wejściu na boisko. Vamos po trzy punkty!

Sir Przemek
Polonista

PostWysłany: 2008.01.13 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może Schuster wystawia Sneijdera bo liczy na jego strzały z daleko, albo, żeby ten zawodnik się przełamie? Bo w końcu drzemie ogromny potencjał w Holendrze, tylko jest kwestią czasu, kiedy znowu on wróci do tej formy jaką prezentował z początku sezonu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
El Rondo del Blancos
Juvenil
Juvenil

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.01.13 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedź na pytanie, czemu Schuster stawia na Sneijdera jest banalnie prosta. Bo on w przeciwieństwie do Gutka biega ;).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
El-Moro
el_grande_pendejo

PostWysłany: 2008.01.13 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem czy tylko kwestia czasu.

Ruud napisał:
W pierwszych czterech meczach wszystko robił po prostu fenomenalnie [mowa o Sneijderze - dop. ja]. Rozbudził naprawdę wielkie oczekiwania, ale to nie było normalne.

Ostatnio zmieniony przez El-Moro dnia 2008.01.13 18:42, w całości zmieniany 1 raz

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2008.01.13 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2:0 dla Madrytu to rozstrzygnięcie minimalne i takie, które by mnie dzis satysfakcjonowało. Nie znaczy oczywiscie, że nie chciał bym lepszego. Roszady w naszym zespole spowodowane kontuzjami i kartkami z pewnością nie rokują dobrze ale mamy na tyle mocną kadrę, że i tak powinniśmy sobie bez większych problemów poradzić. I wszyscy wiedzą, że grupa pościgowa z Barceloną na czele nie śpi więc 3 pkt z Levante są dziś priorytetowe. Licze na Robinho, Van The Mana i Raula.

Powrót do góry
zoran
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2008.01.13 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, czyżby Gutek aż tak fatalnie prezentował się na treningach, że Sneijder wybiegnie ponownie w pierwszym składzie? Raczej nie jest to podyktowane ostatnim meczem w Pucharze Króla, gdzie Weslej spisał się po prostu słabo. Albo inaczej, słabiej niż Guti. Nie rozumiem.
W takim meczu jak ten, gdzie przeciwnicy będą się bronić praktycznie całą drużyną, od zawodnika grającego na tej pozycji dużo zależy. A zresztą, zobaczymy jak będzie.

Powrót do góry
Sewciu
Trener
Trener

PostWysłany: 2008.01.13 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje przewidywania co do składu prawie całkowicie się sprawdziły. Zresztą trudno zgadnąć nie było. Szkoda tylko, że nie ma Gutiego. Ale za to dobrze, że jest Iker.

RONALDO-MISTRZ-R9
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2008.01.13 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ejjj nie wie ktoś czy mecz jest transmitowany na Cyfrze+ ?? :( A jak co to na jakim kanale...

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 3 z 10
Skocz do: