Levante UD - Real Madryt [0-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.01.13 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E tam, powinniście się już przyzwyczaić, że ze średniakami i ogórami na wyjazdach gramy straszną padakę, a i tak trzy punkty inkasujemy. Gorzej gdyby tego nie było. Na SB zazwyczaj idzie nam lepiej, jeśli chodzi o poziom gry. Do tego z drużynami z najwyższej półki grać potrafimy, co już nam właśnie ta! kadra udowodniła. Ja jakoś jestem spokojny i o ile rozumiem jechanie po zawodnikach po takim meczu, to gorzej mi zrozumieć panikę, że nic nie zdobędziemy, że nie mamy szans ani z tymi ani z tamtymi... spokojnie! Radziłbym odpuścić wysnuwanie tak daleko idących wniosków. Najważniejsze dopiero przed nami, a do tej pory nie było źle.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
El Rondo del Blancos
Juvenil
Juvenil

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.01.13 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale płaczki z was.
Real zagrał bardzo porządne spotkanie. Nie można zapomnieć, że był to mecz wyjazdowy. Nie można też pominąć faktu, że Real miał 2 słupki, więc tak czy siak wygrał ten mecz tak naprawdę na luzie, mimo, że gole padły w końcówce. Nie zagrał jakoś świetnie i z polotem, ale nie zagrał też jakiejś padaki. Ot co, poprostu porządny mecz. Nie mniej, nie więcej Smile. Nie zachowujcie się jak "hala dzieci", nie popadajcie w skrajności i nie przesadzajcie ;].

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2008.01.13 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mecz z Levante był o tyle ważny dla Realu, że zwycięstwo dawało mu nie tylko utrzymanie przewagi 7 pkt nad Barceloną, ale też rekord pierwszej rundy. Odkąd w lidze hiszpańskiej przyznaje się za zwycięstwo 3 pkt, najwięcej na półmetku zgromadziła ich Barcelona - 46 pkt. Real po pokonaniu Levante (2:0 po golach Ruuda van Nistelrooya) ma 47 punktów.

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/20196/vamosaporszatniarzego.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.01.13 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

porzadne spotkanie to rozegralismy w barcelonie. walka, charakter i konsekwencja w grze. tam zespol mial pomysl. dzis go nie bylo.

realtywna ocena faktu, ze od kilku spotkan wynik jest zdecydowanie lepszy niz gra, nie jest zadnym popadaniem w skrajnosci. w 2008 roku poki co nie zagralismy dobrego meczu, a zwyciestwa oparte sa przede wszystkim na blysku indywidualnosci. tak byc nie powinno.

jedyna nadzieja, ze jest to lekki kryzys, ktory na szczescie ma szanse obejsc sie bez konsekwencji w postaci straty lidera i ze lada chwila znow zaczniemy byc skonsolidowana ekipa z podzialem na role.

[ Dodano: Dzisiaj o 23:15 ]
a to skad Qrasie :> :]

Powrót do góry
El Rondo del Blancos
Juvenil
Juvenil

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.01.13 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co dał Qras jest ze sport.pl.

Moim zdaniem Real zagrał porządne spotkanie, a w Barcelonie, bardzo dobre. Nie ma co się dziwić, ze w 2008 roku, Real nie zagrał jeszcze bardzo dobrego meczu. Dzisiaj mamy dopiero 13 stycznia, więc czasu jest naprawdę sporo. Za tydzień Real stawi czoło Atletico i to będzie dla niego egzamin. Zobaczymy jak sobie poradzi ;].

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.01.13 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylerdurden napisał:
jezzo napisał:
gdzie ta obiecywana Joga Bonito?

:lol2: Nie chce mi sie szukać tej dyskysji o JG sprzed kilku dni, ale po raz kolejny powtorze, że z takimi grajkami jej nigdy nie będzie, bo byc nie może. jak długo i jasno trzeba to tłumaczyc, by niektórzy zrozumieli?
MOzemy grac lepiej, o wiele lepiej, ale JG nigdy w tym składzie nie zagramy.

Z czego Ty się śmiejesz? Przespałeś parę spotkań w tym sezonie? Ja tam JB widziałem i liczę, że drużyna będzie grała tak często, a nie że zagra jeden mecz na miesiąc, po którym spokojnie będę mógł powiedzieć: TAK! Oglądałem Real Madryt, a nie średniaka La Liga. Dla mnie JB to przede wszystkim dobra gra (składne, przemyślane akcje, dobre realizowanie planu na boisku), a nie takie padaczenie, a więc jeśli JB nie będzie jak twierdzisz, to może sprzedajmy wszystkich i zwolnijmy trenera , po co się meczyć. :]

Najlepiej to ujął hoszkar: brakuje nam jakości w grze. Brak pomysłu, niedokładności, aż ma się ochotę wyrzucić monitor przez okno widząc kolejne beznadziejne podanie naszego grajka

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
El Rondo del Blancos
Juvenil
Juvenil

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.01.14 00:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może on miał na myśli JB, tą z reklam?? Smile

Dla mnie Real też pokazał w tym sezonie kilka razy Joge Bonito. Np. w meczu z Villareal. Gra z klepki, podania praktycznie idealne, wszystko dopracowane. Serce się raduje. To jest dla mnie JB Smile.

Powrót do góry
tylerdurden
John Doe

PostWysłany: 2008.01.14 00:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano z tego, ze pytasz o ta obiecana JG, a wczesniej i nizej piszesz że ja widziałeś, wiec WTF? Jak widziłes to po co pytasz?
Ja widzałem w tym sezonie może przez łacznie godzinę i tyle. Dla mnie JG, to nie składna gra z sensem, bo taka zrobic potrafi przecietny dobrze poskładany i zgrany zespół w formie. Takich meczy realu oglądałem sporo w tym sezonie, ale IMO żadna JG to nie była, zreszta temat raczej poruszylismy i każdy zostanie przy własnym zdaniu. Żeby było jasne, nie pisałem i nie twierdzę, ze gra Realu w tych kilkyu meczach mi sie nie podobała.
Z hoszkarem w pełni się zgadzam

Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.01.14 01:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyler ['] Nigdzie nie napisałem, że w meczu z Levante widziałem JB, a więc nie wiem o co ci chodzi, spierasz się dziś jak jakiś kfyda. Obiecano JB, dziś jej nie było, w czwartek jej nie było, tydzień temu jej nie było, dawno temu jej nie było a więc chyba mogę zadać pytanie co się stało z tą obiecaną JB - czyż nie? :] Jak mecz z Villareal czy Valencią to nie było JB to ja nie wiem co jest JB, dwucyfrówki? No to wtedy rzeczywiście masz rację, ta drużyna nigdy nie zagra JB - ba, spore prawdopodobieństwo że w czołowych ligach nikt nie zagra JB przez parę najbliższych sezonów

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
Deus
shake that ass, Guti!

PostWysłany: 2008.01.14 02:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja Choga Bonito to widzę w oczach Schustera.

Kamyl
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.01.14 07:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby określić poziom tego widowiska mogę jedynie powtórzyć słowa komentatora GolTV, gdy pokazywano Schustera po tym jak Baptista trafił w obrońcę z 6m a dobitka Raula z 2m trafiła... w tego samego obrońcę:
"Mein Gott!!"

Powrót do góry
Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2008.01.14 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Rondo del Blancos napisał:
Ale płaczki z was.
Real zagrał bardzo porządne spotkanie. Nie można zapomnieć, że był to mecz wyjazdowy. Nie można też pominąć faktu, że Real miał 2 słupki, więc tak czy siak wygrał ten mecz tak naprawdę na luzie, mimo, że gole padły w końcówce. Nie zagrał jakoś świetnie i z polotem, ale nie zagrał też jakiejś padaki. Ot co, poprostu porządny mecz. Nie mniej, nie więcej Smile. Nie zachowujcie się jak "hala dzieci", nie popadajcie w skrajności i nie przesadzajcie ;].

Porządny mecz? <wow> Synek, spójrz na tabele. Levante jest ostatnie i ma o 39 punktów mniej od nas. Gdyby Real zagrał porządne spotkanie to wynik brzmiałby 4:0, 5:0. A nie męczarnia przez praktycznie cały mecz, gol z karnego i potem drugi na zmęczonego rywala, który dał sobie spokój.

I pomyśl sobie co będzie, jak my teraz zagramy tak samo z Atletico. Jeden błą, jedna strata piłki może spowodować, że Aguero nam zasadzi bramkę i będzie po meczu.

tylerdurden
John Doe

PostWysłany: 2008.01.14 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezzo napisał:
Tyler ['] Nigdzie nie napisałem, że w meczu z Levante widziałem JB, a więc nie wiem o co ci chodzi, spierasz się dziś jak jakiś kfyda. Obiecano JB, dziś jej nie było, w czwartek jej nie było, tydzień temu jej nie było, dawno temu jej nie było a więc chyba mogę zadać pytanie co się stało z tą obiecaną JB - czyż nie? :] Jak mecz z Villareal czy Valencią to nie było JB to ja nie wiem co jest JB, dwucyfrówki? No to wtedy rzeczywiście masz rację, ta drużyna nigdy nie zagra JB - ba, spore prawdopodobieństwo że w czołowych ligach nikt nie zagra JB przez parę najbliższych sezonów

Przeciez nie twierdę, że napisałes o grze z Levante jako o JG. Jezzo ['] Tongue
Nie ma co kruszyc kopii o pierdoły, bo rzeczywiście przypieprzyłem sie troche w stylu kfydy :] .
W meczu z Valencia i Villa realem widzałem przez duża cześc JG i to jest, ta godzina o której pisałem, nie widziałem jej np. w I połowce z Lazio, która tak wielu sie jarało, choć gra mi sie podobała.
eot

Powrót do góry
michal_ko
A por la undecima

PostWysłany: 2008.01.14 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jeden błą, jedna strata piłki może spowodować, że Aguero nam zasadzi bramkę i będzie po meczu.

Nie zapominaj, że mamy Ikera ;) Poza tym mecz z Atleti będzie zupełnie inny. To są derby więc obecna forma i wyniki nie mają tutaj żadnego znaczenia.

Inmortales como el tiempo, inalterables como la historia

Ultras Sur
Powrót do góry
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2008.01.14 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed meczem z Barceloną również zagraliśmy dno z Osasuną (też wygrana 2:0). Dlatego nie oceniajmy już teraz, jak będzie wyglądał mecz z Atleti.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10
Skocz do: