Atlético Madryt - Real Madryt [0-2]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2008.01.17 12:44    Temat postu: Atlético Madryt - Real Madryt [0-2] Odpowiedz z cytatem

Kolejny mecz przed nami, początek drugiej rundy w Madrycie, z tym, że będziemy gościć na stadionie Atletico Madryt, które jak widać po ostatnich meczach odzyskało formę. Tej formy brak jest za to w naszych szeregach, co w dużym stopniu spowodowane jest kontuzjami wielu graczy.
Na spacerek nie ma co liczyć, ja oczekuję wyniku pozytywnego, jakim będzie nie wątpliwie remis, po zaciętym pojedynku. Na zwycięstwo też jest oczywiście szansa, wystarczy jedynie wykorzystywać sety, których marnujemy od groma. Mam nadzieję, że zagramy twardo i mądrze taktycznie, najważniejszym jest, by nie stracić gola w pierwszych minutach, w których to zawodnicy Atletico będą chceli się wyszaleć i pokazać, kto rządzi na ich własnym terenie. Taki bieg wydarzeń sprawi, że materace się zmeczą, a my to bezlitoście wykorzystamy w drugiej połowie, jak to miało miejsce chociażby w meczu przeciwko Zaragozie. Zatem wszystko w nogach naszych zawodników, vamos!

El Rondo del Blancos
Juvenil
Juvenil

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.01.17 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja liczę na zwycięstwo. Mamy w La Liga doskonałe wyniki, i musimy wierzyć, że kolejny raz wywieziemy z ciężkiego terenu 3 punkty. Z Barceloną się udało, to czemu z nimi ma się nie udać? Ewentualna wygrana sprawi mi ogromną przyjemność. Putki znów będą się frustrować, bo są pewni, zę z Atletico polegniemy. Mamy serie sześciu zwycięstw z rzędu w lidze i mam nadzieje, że będziemy ją kontynuować. Atletico to ciężki rywal, ale przy odpowiedniej taktyce jak najbardziej do ogrania. No, i mecz będzie ciekawy, bo w podstawowym składzie zagra były madridista, Jurado ;].

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
krzychu932
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.01.17 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapomnij jeszcze o Reyesie który może Real zgładzić ale Real się nie da się pokonać. Jeżeli na Santiago Bernabeu nie przegrali w tym sezonie ani jednego meczu (La Liga i LM) to niech nie przegrają żadnego meczu w całym Madrycie. Ja myślę że będzie ok 2:1 dla Realu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Global
El Siete

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.01.17 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj obawiam się tego spotkania, wiadomo, że taki zespół jak Real powinien walczyć w każdym spotkaniu o zwycięstwo, ale z taką formą jaką ma Real szczerze bym się cieszył z remisu, Atletico gra bardzo dobrze w tym sezonie, no i wiadomo derby, mobilizacja podwójna, szykuję się ciężki mecz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
El Rondo del Blancos
Juvenil
Juvenil

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.01.17 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedz mi, jaką formę ma Real. Chodzi ci o styl gry? Bo w ostatnim meczu zagraliśmy świetnie. Czy może o to, że ostatnio przegraliśmy? To co. W lidze mamy fenomenalne wyniki. ;)
Jak by na to nie patrzeć, jesteśmy małymi faworytami tego spotkania. Bo nie może być inaczej, skoro mowa o drużynie która wygrała 15 z 19 ligowych meczów jakie dotąd rozegrała ;].

Ostatnio zmieniony przez El Rondo del Blancos dnia 2008.01.17 21:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Winnetou
Gwiazda
Gwiazda

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.01.17 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

licze ze przede wszystkim wroci skutecznosc no i po raz kolejny klatwa Realu zadziala na Atletico!!!

mam nadzieje ze Pepe bedzie gotow i rozegra z Canna taka profesure jak na CN -bo jezeli Ramos bedzie musial zagrac na srodku to nasza prawa strona nie bedzie istniec

ps.zastanawiam sie tylko czy powinnien zagrac Sneijder czy Guti :|

michal_ko
A por la undecima

PostWysłany: 2008.01.17 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ani Sneijder ani Guti. Za pierwszego do składu Drenthe, który zagrał dobrze z Mallorcą i nie wiem dlaczego opuścił plac gry na korzyść beznadziejnego Sneijdera. Obaj nasi "rozgrywający" są bez formy i jedyne co może (powinno) ich spotkać to ławka. Ale jak już poznałem Bernda, to i tak w składzie zobaczymy Wesleya, a Guti wejdzie za najlepszego naszego gracza w 70 min :/

Inmortales como el tiempo, inalterables como la historia

Ultras Sur
Powrót do góry
Dimhil
'75 Raúl

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2008.01.17 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ani Sneijder, ani Guti? To kto ma na środku grać i rozgrywać piłki? Pepe?

Cyc!
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.01.17 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pepe jest kontuzjowany Very Happy

El Rondo del Blancos
Juvenil
Juvenil

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.01.17 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety. Pepe prawdopodobnie nie zagra. W takich okolicznościach widzę taką obronie, jak we wczorajszym meczu z Mallorcą, czyli Ramos do środka, a Salgado na prawej stronie. Torres niby jest pewniejszy w defensywie, ale jak gra na prawej obronie, to w ofensywie zupełnie nic nie pokazuje, więc jednak bym zaryzykował i postawił na Salgado. Kto wie, może wraca do formy sprzed lat :P.

Powrót do góry
hasze
Against mod€rn football

PostWysłany: 2008.01.17 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real w tym sezonie dobrze gra w ważnych meczach, więc liczę na zwycięstwo. Mamy najlepszą parę napastników w La Liga, więc liczę na kilka goli dla Realu, i liczę też na zero z tyłu, coby Casillasowi nie psuć rekordu ;)
I nie ważne kto zagra, ważne żeby potwierdzić swoją dominacje w Madrycie. I utrzymywać przewagę nad Barcą.

Powrót do góry
damex
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.01.17 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przed tamtym meczem mieliśmy kadre bez kontuzji a teraz pepe, guti, sneider. Ale i tak wygramy Hala Madrid

Powrót do góry
Blind Tomek
Trener
Trener

PostWysłany: 2008.01.17 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ chujowo zapowiada się nasz środek pola w tym meczu,jeśli Schuster nie pomyśli to zagramy magicznymi trio ,Gago-Sneijder-Baptista..Ja najchętniej wyrzuciłbym ich wszystkich,no,ale tak:
Diarry nie ma bo jest na PNA,zostajemy z marną imitacją Redondo,piłkarzem,który nie dorówna Malijczykowi pod względem waleczności i twardości nigdy,a głownie tego oczekuje od defensywnego pomocnika.On ma czyścić wszystko i wszystkich,podać do najbliższego pomocnika i tyle.Nie rozumiem biadolenia nad podaniami Diarry,które nie są takie złe.No,ale trudno mamy Gago,musimy z nim grać.

Baptista jest tak marny,że aż żal pisać,fajnie,strzelił Barcy bramkę,zagrał nawet niezłą 2 część spotkania,ale teraz jego forma zniżkuje z meczu na mecz.Za niego powinien grać Guti.Średnio go lubię,ale Guti ma ten przebłysk geniuszu i zawsze można liczyć na jakąś świetną piłkę w jego wykonaniu.Jest tak genialnym zawodnikiem,że potrafi mieć asysty w dwie strony,bo niekiedy (ostatnio zbyt często) świetnie pośle piłkę przeciwnikowi i otworzy mu tym samym okazje na bramkę.To, obok niestabilnej formy i problemów z głową jego najgorsze cechy.No,ale przy obecnej sytuacji kadrowej plusy Gutka niwelują jego minusy i jak dla mnie musi zagrać w derbach.

Jeśli Guti zagra powstaje jednak pewien kłopot.Sneijder,następna pipka w pomocy jest do zmiany.Według mnie powinien zagrać za niego,bardzo dobry w ostatnim meczu Higuain.Problem polega na tym,że środek pola:

Robinho-Guti-Higuain
Gago

prezentuje się dobrze jeśli chodzi o atak,jeśli chodzi o defensywę, i waleczność to może już nie być tak ładnie,i tu powstaje pytanie czy nie przydałby się ktoś z pary Baptista-Sneijder,co by te braki, w waleczności szczególnie,załatać.

Reasumując,bardzo bym chciał abyśmy zagrali podanym przeze mnie zestawieniem pomocy,ale raczej jest to mało realne,bo wątpię,że Schuster dokona aż dwóch( Tongue )zmian.Tak czy tak,to mam nadzieję,że nasza pomoc poradzi sobie z takimi gwiazdami jak Cleber Santana i wygramy ten mecz,bo ostatnie wyniki na Vicente Calderon są naprawdę dobre,i mam nadzieję,że tak zostanie.

P.S.W związku ze złym humorem,możliwym jest ,że przesadzam.

dzikibeckham
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.01.18 08:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EE ja tam wole taki skład:

Nistelrooy

Robinho Baptista Drenthe
Gago Guti

Marcelo
Cannavaro Torres/Pepe Ramos

Casillas

Zagrajmy jednym napastnikiem bo reszta to jest napastnikami ale tylko na papierze to czy grają czy nie to żadna róznica, w pomocy 5-ciu chłopa i Torres na środku obrony jakby nie zagrał Pepe bo Ramosa nam trzeba na prawej.

Powrót do góry
sajdak
Treneiro

PostWysłany: 2008.01.18 08:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro ważniejszy jest bok obrony od środka(tak wnioskuję po Twojej wypowiedzi-bo chcesz dać Torresa na środek a Ramosa na bok;) to pozostaje tylko dla Ciebie wielkie WOW !

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do: