Atlético Madryt - Real Madryt [0-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2008.01.20 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, tu chodzi o polskie derby, Górnik - Ruch. Marek :lol2:

Makalu
Podmiot liryczny

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.01.20 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawde mozna sie sfrustrowac jezeli nie jest sie kibicem Realu i zyczy im sie jak najgorzej :] Dziesiejszy mecz - kopia z GD, swietnie taktycznie rozegrane, swietne realizowanie zalozen (mam nadzieje, ze to Schuster wymysla, chociaz... kto go tam wie, moze to tylko kunszt i klasa zawodnikow). Druga polowa - totalna dominacja. Atleti cos tam chcialo, ale bardziej to nam sie nalezaly bramki niz im. Pierwsza - nawet jezeli zrobili sobie sytuacje, to Swiety Iker pokazywal, ze jest drugim bramkarzem na swiecie zaraz po najlepszym golkiperze drugiej ligi wloskiej.
W zasadzie chyba nie bylo dziisaj slabego punktu (w przekroju calego spotkania). Salgado oczywiscie dziecko we mngle, ale pozniej juz sie ogarnal i druga polowa calkiem znosna (przynajmniej w zderzeniu z tym, czego sie spodziewalem), swietnie cala linia pomocy - wg mnie Gago najlepszy, Snajpers jak zwykle mial swoje zagrania, ale tez lepiej niz zazwyczaj. Guti troche mniej widoczny, ale on i tak robi wiecej niz Baptista, jezeli chodzi o kreowanie gry. Mam nadzieje, ze na Villarreal tez wybiegnie w pierwszym skladzie.

Ruuuuuuud. Kiedys chyba Acid napisal tu zdanie, ktore charakteryzuje go najlepiej - jest jebanym kilerem.

Raul? Poprosze na Villareal Higuiana do ataku w parze z Ruudem :] W ogole szkoda, ze dzisiaj nie wybiegl za Kapitana :]

Ale Atletico mi troche szkoda...
Zartuje.

A co do transparentu to przeciez kibice Atletico maja zgode z Ruchem, wiec o jakich derbach mogla byc mowa? o_O Zgadujemy?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Sewciu
Trener
Trener

PostWysłany: 2008.01.20 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astonic napisał:
dwie asysty Robsona

Jedna asysta Robsona ;). Druga była Sneijdera. A co do meczu, to Real rozegrał całkiem niezłe zawody. Nie obyło się jak zwykle bez parad Casillasa, ale my również stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji. Wygrywamy kolejny ważny mecz na trudnym terenie więc powinniśmy być bardzo zadowoleni. Szkoda Pepe, ale Salgado nie zagrał specjalnie źle. Raul jak dla mnie był bohaterem meczu, Ruud również nieźle, Iker to co zawsze, Guti mnie rozczarował, dobrze Robson, Miguel Torres moim zdaniem godnie zastąpił Marcelo. Kolejne trzy punkty bardzo cieszą! Hala Madrid!

Galamark
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2008.01.20 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam w sieci tego transparentu Ultras Sur ... ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
El Rondo del Blancos
Juvenil
Juvenil

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.01.20 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale rożny wywalczył Robinho :P.

Co do meczu, to druga połowa to już poezja. Tak się bronić i wybijać z rytmu rywala mało kto potrafi :P. Kilka ładnych kontr. Podobał mi się Raul, który zaprezentował kilka niebanalnych zagrań z pożytkiem dla drużyny. Ma ze mną na jakiś czas spokój... Tymczasowo :P. Z pomocy wyróżnić trzeba Gago i Sneijdera. Ten pierwszy mądrze się ustawiał i świetnie odbierał piłkę, a drugi kilka razy ładnie podał przy wyprowadzaniu kontry, a oprócz tego miał sporo biegał i walczył. Z obrony najbardziej podobał mi się Cannavaro. Profesura.
Real po raz kolejny pokazał miejsce w szeregu swoim rywalom Smile.

I taki mały apel, do tych co się domagają lepszej gry, bądź narzekają na obecną. W ostatnich 10 meczach Real rozegrał chyba tylko jeden naprawdę piękny dla oka mecz... Ten przegrany. Wnioski wyciągnijcie sami Smile.

Ostatnio zmieniony przez El Rondo del Blancos dnia 2008.01.20 21:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2008.01.20 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapisujemy więc na swoim koncie kolejne 3 punkty i po raz kolejny kończymy mecz bez straty gola, Iker zbliża się do rekordu Canizaresa. Początek meczu wymarzony, potem mogliśmy się cofnąć i wyprowadzać kontrataki, gol Ruuda dopełnił formalności. Mecz pełen walki, akcji z obu stron i sporej ilości fauli czyli typowe derby.

Powrót do góry
Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.01.20 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejne 3 pkt po meczu z trudnym rywalem. Bramka już w 1. minucie ustawiła mecz. (z drugiej strony taki mały rewanż za bramkę w 1. min. Aguero na SB). Po zejściu Pepego myślałem, że z naszą obroną będzie bardzo krucho, ale mamy boskiego Ikera, który po raz kolejny zachował czyste konto. Gdy już bramka dla Atletico wydawała się kwestią czasu, Real wykonał stały fragment gry i Ruud podwyższył na 0:2. Druga połowa to skuteczne wybijanie rywali z rytmu i kontrolowanie całego meczu. A tak na boku: Abiatti klaskał po stracie pierwszej bramce jak nasz Raul, tylko że Atleti nic to nie dało :]

hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.01.20 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swiente spotkanie. znakomicie taktycznie poukladany real madryt. poszczegolne linie, wasko i wysoko, pressing na calym boisku. pateti jak dziecko we mgle, glowa w mur. sytuacje, sytuacjami i real i atleti mialo swoje.

raul jak na prawdziwego kapitana przystalo, walczyl jak lew, bedac wszedzie. dobrze guti, ktory podawal w lewo gdy mial podac w prawo i na odwrot, tzn. regulowal tempo gry. iker, coz mozna powiedziec jesli nie, portero kompletny. dobrze salgado, ramos , canna i torres. agresywnie i wysoko. srodek wygral spotkanie. odnalazl sie sneijder, kapitalnie gago. atak, jak nalezy, czyli dwoch napastnikow, dwie bramki. klasa sama w sobie.

wygralismy zalsuzenie, z poswieceniem i ambicja. taki madryt chcialbym ogladac zawsze.

bravo i dziekuje.

Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2008.01.20 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kibole Ruchu mają jakąś sztame z fanami atletico i dlatego ten transparent. Heh Orłowski oczywiście wychwycił, że jest tam błąd ortograficzny Very Happy

Co do meczu to nie spodziewałem sie, że atletico bedzie w sumie takie słabe... Zaprezentowali sie dość przeciętnie i poza paroma akcjami nie zagrali nic olsniewającego. Widać, że nie jest to ekipa na wygrywanie z najlepszymi. Grają dośc nieobliczalnie i nierówno. Za to nasi w kolejnym meczu udowodnili, że pomimo niezbyt okazałej piłki potrafią gromadzić punkty i to sie bardzo ceni i chwali :] Chociaż osobiście uważam, że zagralismy swietnie taktycznie i oprócz paru indywidualnych błędów Real rozegrał bardzo poprawnie i w sumie pewnie. Szkoda kolejnej kontuzji Pepe, robi się to powoli frustrujące, ogólnie nasze nabytki okazują się powoli niewypałami (Metzelder i Robben... o_O ) poprzez te ciągłe kontuzje. Bardzo szczęśliwy jestem z kolejnego czystego konta San Ikera ;) Dopiero połowa sezonu a juz w 90 % wiadomo kto bedzie najlepszym portero ligi Tongue Swoją wartość w Derby udowodnił Raul, kolejną bramkę dorzucił Van The Man, czyli wszystko w normie. Na drugim biegunie Salgado, który już powinien pakować manatki i złazić ze sceny :/ W pewnych momentach irytował mnie Guti, który nie odnalazł się jeszcze, oczywiście miał parę dość ciekawych zagrań ale za całokształt chyba jestem na in minus niestety.

Powrót do góry
Pixik
Legendary

PostWysłany: 2008.01.20 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choob napisał:
Tak, tu chodzi o polskie derby, Górnik - Ruch. Marek :lol2:
A Ty popraw swój post bo do 2 marca a nie 3Smile.
Mecz wg. mnie całkiem całkiem.Iker zachował czyste konto,Sneijder dorzucił następną asystę Raul i Ruud po golu-spoko maroko możnaby rzec. Ale nie powalał też znowu Madryt swoją grą-był raczej jak rasowy bokser który znowu daje się wyszumieć przeciwnikowi i strzela gola dobijającego.Najlepsi na boisku to Raul&Iker.Fatalnie wg mnie Salgado,Torres i może nawet Guti.Pierwszego jechali jak chcieli drugi mając żółtą na koncie mógł dostać jeszcze z dwie :/ -dlaczego nie grał Marcelo? :| .
Ah te bezcenne komentarze na c(i)ules.pl gdzie frustracja sięga zenitu a Real ma takiego farta jakby co mecz w totolotka wygrywał

Raul i Guti to dwa przekleństwa współczesnego Realu
Powrót do góry
Global
El Siete

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.01.20 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real zwyciężył i trzeba się cieszyć, ale mógł ten mecz się potoczyć zupełnie inaczej, Aguero jako jeden z nielicznych w Atletico zagrał na dobrym poziomie i mógł nam skomplikować mocno sytuacje, dobrze, że mamy Ikera <serce> ogólnie Real rozegrał dobre spotkanie i wygrał zasłużenie, już sie nie mogę doczekać spotkania z Villareal

Powrót do góry
Sewciu
Trener
Trener

PostWysłany: 2008.01.20 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DavidBlanco napisał:
Iker zbliża się do rekordu Canizaresa.

Ile mu jeszcze brakuje?

salcek
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2008.01.20 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2 albo 3 mecze ... CHYBA Very Happy

Powrót do góry
Fufu
Bydgoszcz 2008
Bydgoszcz 2008

PostWysłany: 2008.01.20 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brakuje jeszcze jakis 150 minut :p Iker jest nie pokonany od okolo 560 minut, a Canizares zachowal czyste konto przez 710 minut

Powrót do góry
El Rondo del Blancos
Juvenil
Juvenil

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.01.20 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cwirek napisał:
Co do meczu to nie spodziewałem sie, że atletico bedzie w sumie takie słabe... Zaprezentowali sie dość przeciętnie i poza paroma akcjami nie zagrali nic olsniewającego.

A nie jest to twoim zdaniem dziwne, że z Realem jakoś wiele dobrych drużyn wydaje się słabe? Może jest w tym coś więcej?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do: