Dekodery, platformy cyfrowe itp
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 112, 113, 114  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Z jakiej oferty korzystasz?
Cyfra Plus
40%
 40%  [ 100 ]
Cyfrowy Polsat
24%
 24%  [ 60 ]
inne
17%
 17%  [ 44 ]
Platforma N
10%
 10%  [ 27 ]
UPC
7%
 7%  [ 18 ]
Głosowało Użytkowników : 249
Wszystkich Głosów : 249
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.04.17 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podbijam. Na LM, zwłaszcza od 1/8 często ogladam te mecze w pubie, albo co najmniej w grupie kilku osób, dzięki czemu omija mnie przyjemność wysłuchiwania bzdur.

Z komentatorów Canalu oprócz Wolskiego przy meczach Realu lubię tylko jeszcze słuchać Pełki.

Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2018.04.17 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridcampeon napisał:
U mnie akurat to jest wina komputera, bo Internet mam całkiem szybki. Na moim kompie jest jednak przeważnie 1/10 tej szybkości. Ktoś próbował mi to naprawić i naprawił... na tydzień. Po tygodniu znowu było to samo. Na laptopie natomiast zawsze - po każdym włączeniu - jest taka jak powinna być.

Format C.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2018.04.17 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde, a ja do tej pory nie ogarniam jak oglądać te mecze z redita czy acestreama ;/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Crawler
Pawełek Barokoko

PostWysłany: 2018.04.18 09:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większość linków z reddita prowadzi do zwykłych stron, z tym chyba nie powinieneś mieć problemu? Co do acestreama tutaj masz poradnik jak z tego korzystać -> https://www.reddit.com/r/soccerstreams/comments/82ac7j/acestreams_you_what_are_they_and_do_i_use_them/ .
Ja nie lubię sopów i acestreamów, mam jakąś awersję do pobierania tego syfu na komputer.

Co do tego reszty tematu - wiadomo jak z tym Polsatem będzie? Mam Cyfrowy, jeden z większych pakietów, w tym odblokowane Eleven. Oni zamierzają kazać bulić dodatkowo za LM czy będzie w zwykłych Polsat Sportach?
A to, że niektóre mecze Realu będą dla mnie dostępne tylko online da mi dodatkową wymówkę, aby nie oglądać tych łazęg xD

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2018.04.18 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie wiadomo, że utworzone zostaną dwa specjalne kanały, co do $$ za nie, to cisza. Będą chcieli pokazywać wszystkie mecze (co wraz z nowym formatem rozgrywania meczów będzie łatwiejsze), więc powinny być transmisje na tych w/w i na obecnych sportowych antenach + 1 w kolejce w otwartym Polsacie.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2018.04.21 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridcampeon napisał:
Przypomniałem sobie, że kleyo pisał coś x lat temu, że ma beIN SPORTS, albo jakąś inną arabską telewizję. Może to jest jakiś sposób?

Akurat wtedy gdy to pisałem i już miałem kupować kartę to BeIN kupił pełne prawa do Premier League (czyli tak jak Sky, że mogą puszczać wszystkie mecze o tej samej godzinie). W pierwszej myśli - zajebiście, ale efekt był taki że kanały BeIN Sports wycofali z Hotbirda. Czyli teraz, musiałbyś mieć chyba kurwa 3 metrową antenę, co się nijak nie kalkuluje.

Jednak udało mi się znaleźć sposób jakoś w zeszłym roku. Wykupiłem pakiet Smart DNS, żeby na stronie BeIN Sports myśleli że jestem z Arabii Saudyjskiej i płaciłem chyba coś ok. 60-80 PLN miesięcznie (nie pamiętam dokładnie, bo tam się coś zmieniało) i miałem kurwa wszystko. 10 kanałów po arabsku, 3 po angielsku, jeden po francusku i jeden po hiszpańsku. W efekcie często mecz Realu można było obejrzeć w 4 językach. Mieli tyle praw, że to się w pale nie mieści, hiszpańska, angielska, niemiecka, francuska, włoska, szkocka, portugalska, brazylijska, argentyńska, Liga Mistrzów, Liga Europy, Copa Libertadores, Azjatycka Liga Mistrzów, reprezentacje. No kurwa wszystko, działało całkiem sprawnie bez zacinania.

Tyle, że jakoś w 2017 coś pokręcili z płatnościami i do płacenia trzeba było mieć arabską kartę kredytową/debetową. Teoretycznie też się to chyba da jakoś obejść, ale wtedy wykupiłem sobie Eleven i patrząc na to jaki mam tryb wolnego czasu oglądanie przez TV było lepsze niż przez lapka. No bo teraz często robię tak, że gram np. w FM, a w tle leci meczyk na Eleven (np. w sobotę wieczorem mam 3 mecze do wyboru i sobie skakam). No, a jak miałem przez kompa (też mecz na TV przez HDMI), to jakoś dłużej się kanały zmieniały, no i wtedy nie szło w międzyczasie robić czegoś innego.

Dlatego zrezygnowałem, bo w sumie nie wiem jak zrobić z tą kartą, ale Eleven mnie wkurwili i muzę się zastanowić czy nie wrócić do BeIN.

Tu macie ramówkę:
http://www.beinsports.com/en/tv-guide

Ja w tej chwili mam CP(ale przeprowadziłem się do żony i jeszcze nie miałem okazji zmienić na NC+), ale Liga Mistrzów nie stanowiła dla mnie żadnego problemu. Dzisiaj zamontowałem za 130 zł konwerter monoblock, który daje dostęp do kanałów z satelity Astra. Czyli teraz mecze Ligi Mistrzów w tym roku miałem/mam na TVP (Real rzadko), CT Sport (Real często), ZDF (Real średnio - przy czym ZDF mam znowu dopiero od dziś, bo chyba w zimie wykasowali go z Hotbirda). W fazie pucharowej jedynie teraz rewanż z Juve nie miałem w telewizji, to poszedłem do taty i u niego na Nsport oglądałem, ale tak z 2-3 dni w ciągu roku mogę iść nawet do baru mecz oglądać. Dlatego tu kwestią kluczową jest La Liga.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
madridista555
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.04.23 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, ładnie 11 załatwiło swoich klientów, dużo osób na fejsie pisze że będzie teraz oglądać tylko połowe meczy Realu jeśli ktoś ma Eleven a druga połowa będzie z udziałem putek, co wcale nie jest takie oczywiste bo to zależy od stacji jaki mecz uzna za atrakcyjny, może być tak ze cały miesiąc w Eleven będzie Real a Barcelona w NC+. To co odje...ło Eleven to nie wiem czy nie podchodzi pod jakiś paragraf, zastanawiam się nawet czy nie zrezygnować z CP, skoro brałem jak większośc kibiców CP z Eleven z zamiarem oglądania wszystkich meczy Realu w lidze, a teraz obejrze może pare spotkań w całym sezonie... masakra jakaś, najgorsze rozwiązanie jakie mogli wymyśleć, szkoda że nie podzielil się prawami do innej ligi tylko akurat musieli wybrać hiszpańską <ściana>

Powrót do góry
Trade
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.10.20 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy do sprawnego i bezproblemowego działania multiroom (nc+) wystarczy internet 8 mb/s ?

Powrót do góry
kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2018.10.21 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zasadzie to w ogóle nie musisz mieć internetu, żeby mieć multiroom, bo dekoder główny nadaje uprawnienia, a pozostałe odbierają. Ja miałem w domu jeden dekoder połączony z drugim kablem, a z trzecim po wifi, ale jako sieć lokalna. Dekodery do internetu w ogóle nie musiały być podłączone.

Chyba, że chodzi Ci o coś innego niż multiroom, jakieś VOD itp. ale do tego też moim zdaniem wystarczy 8 mb/s.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2019.01.27 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za głąby w tych Elevenach. Okazuje się, że gdy ktoś ma ich pakiet w internecie, to obejrzy tylko trzy spotkania w tej kolejce, a powinni gwarantować pięć. Co prawda dają Athletic - Betis na 4. kanale, ale nie można tego oglądać, bo kanał jest niedostępny.

Ktoś w ogóle kuma, czemu się to nazywa Eleven Sports 4, skoro jego subskrybenci nie mają do niego dostępu, nawet jak płacą regularnie co miesiąc za pakiet? To dla kogo, co ciężkiej cholery, jest ten kanał?!

W tym samym czasie, co grają Athletic z Betisem na czwórce, na kanale pierwszym (!!!) oferują takie "partidazos" jak Fortuna Duesseldorf - Lipsk, na drugim Torino - Inter, Crystal Palace - Tottenham w Pucharze Weszło na trzecim.

Co za żałosna farsa.

Skoro już przychlasty uważają, że Fortuna Duesseldorf - Lipsk >>>>> Athletic - Betis, to mogli w ogóle sobie darować wyścig o prawa do LaLiga i oddać wszystko Canalowi.

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2019.01.27 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba tylko w nc+ jest ten czwarty kanał.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2019.01.27 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie też tak słyszałem. Czyli podsumowując - założyli kanał i oddali go Canalowi? To od samego początku nigdy nie było dostępne dla subskrybentów Eleven. Zatem czemu się tak nazywa?

Jakaś nowa jakość, nowe standardy konkurencji? :lol2: Bo przyznam, że kompletnie nie chwytam tej jakże błyskotliwej idei robienia dobrze rywalom (?).

Powrót do góry
Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.01.27 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja płaciłem cały zeszły sezon te 15zł/miesiąc, a teraz jak polecieli w chuja, że Real co 2 tygodnie(bardzo prawdopodobne, że nie było nawet spotkania Realu przez 4 tygodnie?) mam ich głęboko w dupie i szukam czegoś darmowego w internecie.
Wielce sie chwalą, że mają ligę hiszpańską, której i tak w całości nie pokazują. Właśnie kiedy sprzedają połowe praw do Seria A. Oszuści.

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2019.01.27 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze jest właśnie to, o czym mówię. Stworzyli kanał dla kogoś. Nazwali go swoją marką, oddali go na wyłączność "konkurencji", a swoim abonentom nie udostępnili. Coś jakbym zdał egzamin na piątkę i poprosiłbym profesora o wpisanie jej nie sobie, a koledze z grupy.

Nie chwytam kompletnie, ale dobra. Mimo wszystko jednak Fortuna - Lipsk > Athletic - Betis to już wyższy poziom. W którejś z tych ekip gra jakiś Polak, czy o co tu chodzi? :lol2:

Ostatnio zmieniony przez madridcampeon dnia 2019.01.27 19:36, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.01.27 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Fortunie gra Marcin Kamiński.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 112, 113, 114  Następny
Strona 113 z 114
Skocz do: