UD Almería - Real Madryt [2-0]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hasze
Against mod€rn football

PostWysłany: 2008.01.28 00:24    Temat postu: UD Almería - Real Madryt [2-0] Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem sondę, na stronie głównej, i mnie naszło ;)

W pierwszym meczu na Santiago Bernabeu Real ograł naszego kolejnego rywala 3:1, a gole strzelili Saviola, Sneijder i Higuaín. Dla Almerii gola strzelił Kalu Uche. Real jedzie na to spotkanie po wygranym meczu z Villarreal, natomiast nasi rywale wygrali ze znajdującą się w fatalnej formie Valencią.

Real ma już znaczną przewagę nad Barceloną, która wynosi 9 punktów, jednak Real powinien ten mecz spokojnie wygrać, w końcu chcemy przekroczyć magiczną liczbę 100 punktów ;)

Oczekuję dosyć łatwego zwycięstwa Królewskich, typuje 3:1 po golach Raúla, Ruuda i Ramosa.

Hala Madrid!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2008.01.28 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak stoimy z środkowymi obrońcami? Tzn. wiem, że przerwa Pepe trochę potrwa, ale co z Heinze i Metzelderem? Bo właśnie jeżeli chodzi o pozycję defensywnego pomocnika może tam przecież wystąpić Ramos, ale kiedy będzie za niego stoper...

Ale nie zważając na nasze kontuzje, na bardzo dobrą passę Almeríi, ten mecz trzeba wygrać ;) Będzie ciężko, wymęczone 0:1 ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2008.01.28 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko wskazuje na to, że Metzelder powinien być już w pełni gotowy.

Powrót do góry
Mar20Cin
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.01.28 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zobaczymy jak bedzie po wczorajszym meczu wygranym nad valencia 1:0
mam nadzieje ze wygraja ale pozadnie tak z 3:1 i ze robinho trafi jakas bramke bo jest w dobrej formie Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
POLfan
Así, así, así gana el Madrid!

PostWysłany: 2008.01.28 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze to nie bedzie łatwy mecz... Almeria bedzie chciala pokazać cos ;) Ale jestem optymista Very Happy 2:0 po golach Robinho i Ruuda Very Happy

Powrót do góry
Misław
Águila Blanca

PostWysłany: 2008.01.28 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie mecze zwane spacerkami sa trudniejsze niż mecze grane z bardzo ciężkim rywalem jak Sevila czy VAlencia ale jestem pozywywnie nastawiony na wysoki wynik Very Happy

rumun2000
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.01.29 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje ze Real nie popełni jakiegoś błędu i spokojnie wygra ten mecz.Wiadomo że czesto w meczach z pozornie łatwiejszymi dryżynami zespołom z czołówki powija sie noga .Wierze że to bedzie kolejne ładne zwyciestwo i bedziemy mogli dopisac na nasze konto kolejne 3 punkty.

HALA MADRID!!!!

Powrót do góry
jacekaga
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2008.01.29 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pierwszy rzut oka faworyt jest jeden. Królewscy.

Trochę przekornie jednak spróbuję znaleźć przesłanki ku temu, że niekoniecznie musimy wygrać to spotkanie:

-przede wszystkim, Almeria jest ostatnio w co najmniej niezłej dyspozycji. Nie przegrali meczu w czterech ostatnich kolejkach, trzy ostatnie wygrali (w tym odnieśli zwycięstwo na Estadio Mestalla, co nawet w obliczu kryzysu Los Ches jest sporą sztuką dla drużyny pokroju naszych najbliższych rywali).

-Paradoksalnie, spora przewaga nad Barceloną i stosunkowo niska (w porównaniu z Barceloną, Atletico, czy Villarreal, z którymi graliśmy ostatnio) klasa rywala może zadziałać na naszą niekorzyść (problemy z motywacją/ mobilizacją). A że potrafimy niepodziewanie pogubić się w spotkaniach z teoretycznie słabszymi drużynami, pokazał już mecz w Murcii.

Ten post jest napisany z przymrużeniem oka, jako swoista przeciwwaga dla wyliczanek w stylu "3-0 dla nas!!" Smile

Spodziewam się zwycięstwa, aczkolwiek ewentualny remis (odpukać w niemalowane) nie będzie dla mnie wielkim zaskoczeniem.

damex
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.01.29 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

będzie cięszko, ja stawiam na wymęczone 1:0 albo 2:1 dla nas a strzelać będzie Robson

Powrót do góry
DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2008.01.29 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też się spodziewam trudniejszego meczu i to z kilku powodów. Po pierwsze już w pierwszym meczu na Bernabeu Almeria zaprezentowała się z dobrej strony i nie było nam tak łatwo jak się spodziewano, po drugie w całym sezonie prezentują się dobrze i zajmują obecnie wysoką ósmą lokatę, po trzecie nie jest łatwo im strzelić gola - stracili dotąd 21 bramek i mają trzecią najlepszą defensywę w lidze po Barcie i Realu a po czwarte ze słabszymi zespołami gramy gorzej i zgubiliśmy już punkty z dwoma innymi beniaminkami a mianowicie w Valladolid i Murci. Jednak teraz mimo wszystko nasza drużyna jest silniejsza i powinniśmy wygrać, być może minimalnie ale wygrać.

Powrót do góry
El Rondo del Blancos
Juvenil
Juvenil

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.01.29 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja prorokuje, że Real to spotkanie zremisuje lub minimalnie wygra. W obu przypadkach Putki będą krzyczeć, że Real przyfarcił, bo strzelimy gola w końcówce. Zaprezentujemy się brzydko i połowa kibiców będzie płakać, że z Romą odpadniemy z LM, a Barca nas dogoni. Twisted Evil
Ogromnie cieszy prawdopodobny występ Diarry pod nieobecność Gago. Nie będzie potrzeby mieszania i modzenia. Guti powinien zagrać od pierwszej minuty, bo gdy on gra na poziomie, gra Realu wygląda dużo lepiej. Prawdziwy reżyser. Jeśli wyjdzie mu mecz, to powinno być dobrze.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
jacekaga
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2008.02.01 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

C+ Sport będzie transmitował ten mecz (sobota, 19.55) Smile

rumun2000
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.02.01 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz juz niedługo musimy to wygrac i utrzymac 9 punktów.

Powrót do góry
pablo10
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2008.02.01 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że wygramy w mocno średnim stylu, gdzieś około 2:1, 3:1. Liczę przede wszystkim na stałych zdobywców bramek naszej drużyny, czyli: Robinho, Van Nistelrooy, Raul, może Guti, ktoś pewnie znowu trafi do bramki, ewentualnie pozostaje jeszcze Sneijder, Baptista itd. Ważne, żeby nie zlekceważyć przeciwnika i zagrać swoje. Nie oczekuję w tym meczu jakiś niesamowitej gry, tylko poprostu zainkasowania 3 punktów i utrzymanie wysokiej przewagi nad rywalami.

http://pl.youtube.com/watch?v=bYuzMuG5hCI
http://pl.youtube.com/watch?v=aLRoQHrKBYI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Cyc!
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.02.02 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Almeria raczej za wiele sobie nie pogra. A to dlatego, że ma słabą linię ofensywną, przez co może mieć problem z wykorzystaniem jedynej chyba słabości Królewskich, jaką jest niemiłosiernie przetrzebiona obrona. Ramos w środku, a do tego Torres i Salgado - w porównaniu z wymarzonym Ramos-Canna-Pepe-Heinze to zestawienie prezentuje się mocno "średnio". Na szczęście na linii bramkowej mamy niezrównanego w frustrowaniu putek Ikera, przez co szansa na 0 z tyłu znacznie rośnie.
Po drugiej stronie boiska dojdzie do starcia 3 panów R, ze statystycznie twardą obroną Almerii i jej bramkarzem. Jakie szanse ma ten ostatni na dobrnięcie do ostatniego gwizdka z czystym kontem ? Moim zdaniem praktycznie żadne. Tym bardziej, jeśli Schuster postawi w pomocy na ofensywne trio: Guti, Baptista, Sneijder.
Zbierając wszystkie przesłanki, łącząc je i dodając szczyptę mierdowego farta, można otrzymać tylko jeden wniosek. Real powinien przywieźć do Madrytu kolejne 3 punkty.

Zapomniałem na chwilę, że beniaminek lubi czasem zrobić niespodziankę :>

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do: