UD Almería - Real Madryt [2-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nietzsche
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2008.02.02 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i stało się... Almeria wygrała i pokazała dzisiaj kawałek dobrego futbolu... zaskoczyła Nas... Stało się to co prędzej, czy później stać się musiało, bo chyba nikt nie wierzył w to, że już do końca sezonu nie zejdziemy pokonani z boiska... Szkoda 3 pkt, ale nie ma sie co załamywać i w następnym meczu trzeba iść do przodu, zapomnieć o wpadce i odbić sobie na kimś innym :-)
Cała drużyna zagrała słabo i poniżej poziomu do którego Nas przywyczaiła w ostatnich potyczkach... Diarra ostatnio w ogóle mnie do siebie nie przekonuje... o ile w destrukcji idzie mu dobrze (nie licząc dzisiejszego spotkanie) o tyle w ofensywie w ogóle nie istnieje i Gago (co tu dużo mówić) wypadł od niego o wiele lepiej w ostatnich meczach... Schuster przeprowadził wg mnie nienajlepsze zmiany, bo Higuain nie zaprezentował niczego poza brakiem zaangażowania i nieumiejętnym przyjęciem piłki (szczególnie w sytuacji w której dostał podanie na sam na sam). Obrona też była dzisiaj dziurawa, a najbardziej we znaki dał się Nam nie kto inny, jak były piłkarz Realu - Negredo :(
Sędzia również się nie popisał, bo tak na serio bohaterem spotkania był człowiek, którego od 25 (bodajże) minuty meczu nie powinno być na boisku... tak już bywa... co nie jest oczywiście żadnym usprawiedliwieniem i jedynymi osobami odpowiedzialnymi za dzisiejszą (powiedzmy) kompromitację są piłkarze Realu Madryt...
W dalszym ciągu Jesteśmy liderami...

P.s.: Jak czytam realację z meczów i teksty kolegi "Kiełbola" w takim stylu:

"Guti też wywraca sie z piłką... Myślę,że ten mecz dał jasną odpowiedź dlaczego Guti nie pojedzie na Euro. To samo sie tyczy Raula."

to krew mnie zalewa i k..wica bierze... Jak Real wygrywa na Camp Nou, odprawia z kwitkiem Atletico, czy Villareal to oczywiście genialny Guti wraz ze swoimi niekonwencjonalnymi i boskimi prostopadłymi podaniami oraz wielki przywódca Raul powinni być tymi od którym selekcjoner Hiszpanii powinien rozpoczynać skład, ale jak zagrają jeden mecz słabszy to już go to nie dziwi, że ich tam nie ma... Qrwa koleś myśl co Ty piszesz albo się w ogóle za to nie bierz, bo jak czytam takich pseudofanów to mi się niedobrze robi... na Barcelonę się "przerzuć", jak Ci tak nie odpowiada ich gra... tam masz reprezentanta Krkic'a, który może i nie strzela zbyt wiele i gra "Katalończyków" w ogóle nie imponuje, ale mu się należy... Nie dość, że mecz mi ciśnienie podniósł to jeszcze jakiś pseudokomentator wqrwia na maxa... Żałosne...

Ostatnio zmieniony przez nietzsche dnia 2008.02.02 22:37, w całości zmieniany 1 raz

Ian
I've got you under my skin
I've got you under my skin

PostWysłany: 2008.02.02 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W końcu musieliśmy przegrać. Trudno. Nadal mamy 6 pkt. przewagi, i mamy ten komfort, że mogliśmy sobie pozwolić na porażkę.

No nie bardzo. Łatwiej zawsze się goni niż ucieka.

A co do porażki. Jeśli dziś strona przeżyje nalot małoletnich putek krzyczących, że Real przegrał, bo skończył mu się fart... To zabrzmi to tak jakby mieli rację. Przy pierwszym golu... nie jestem tego pewny czy piłka przekroczyła linię. Karny był raczej oczywisty. Real do tej pory zwykł takie mecze wygrywać. Zabrakło cudu Ikera przy pierwszej bramce, tego ułamka sekundy, kiedy by szybciej wystartował do piłki. Zabrakło wpakowania do bramki Almerii tego, co do tej pory Real pakował innym. Wykończenia, często, akcji "z niczego".
Dziś wszyscy stali i przyglądali się jak Almeria gra w piłkę.

Zakładając, że jutro Barcelona wygra Realowi pozostaje 6 punktów zaliczki. Nie będę specjalnie dramatyzował, ale 6 punktów w przeciągu całej rundy rewanżowej Real straci. Pytanie czy Barca zdoła 6 odzyskać? W tym momencie w to nie wierzę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
dzikibeckham
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.02.02 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno dostalismy w dupe lepiej przegrać w lidze mając 9 pkt przewagi niz w LM z Roma. Negrego do Madrytu, Diarra jak nie odzyska formy to out niech idzie do Interu, w jego miejsce De La Red jako zmiennik Gago. Robben out niech gorączkuje w Romie za niego Quaresma. I trzeba dokupić jakiegoś napastnika bo nasze Raulowce i Ruudy jackieś mało ruchliwe. Cannavaro kładzie sie na boisku zamiast piłke wybijać chłopak niech idzie spać a nie w lidze grać. Widocznie tak musiało być, zawodnicy się opamiętają i zagrają super mecz z Roma. Putki oczywiście szczytują i dostają orgazmu...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
gutihaz
32

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.02.02 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iker może zostać ? Proszę ;)

Powrót do góry
Niebieski
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2008.02.02 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak szczerze mówiąc to DNO niestety...

mam nadzieje ze szybko sie otrzasna i z Valladolid juz bedzie duzo lepiej.

Powrót do góry
Didol
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.02.02 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nietzsche napisał:

P.s.: Jak czytam realację z meczów i teksty kolegi "Kiełbola" w takim stylu:

"Guti też wywraca sie z piłką... Myślę,że ten mecz dał jasną odpowiedź dlaczego Guti nie pojedzie na Euro. To samo sie tyczy Raula."

to krew mnie zalewa i k..wica bierze... Jak Real wygrywa na Camp Nou, odprawia z kwitkiem Atletico, czy Villareal to oczywiście genialny Guti wraz ze swoimi niekonwencjonalnymi i boskimi prostopadłymi podaniami oraz wielki przywódca Raul powinni być tymi od którym selekcjoner Hiszpanii powinien rozpoczynać skład, ale jak zagrają jeden mecz słabszy to już go to nie dziwi, że ich tam nie ma... Qrwa koleś myśl co Ty piszesz albo się w ogóle za to nie bierz, bo jak czytam takich pseudofanów to mi się niedobrze robi... na Barcelonę się "przerzuć", jak Ci tak nie odpowiada ich gra... tam masz reprezentanta Krkic'a, który może i nie strzela zbyt wiele i gra "Katalończyków" w ogóle nie imponuje, ale mu się należy... Nie dość, że mecz mi ciśnienie podniósł to jeszcze jakiś pseudokomentator wqrwia na maxa... Żałosne...

Nic dodać nic ująć ;] W takich momentach trzeba jakoś wspierać drużynę. Przecież nie da się wszystkiego wygrać. Obiektywizm mile widziany w relacji live ale nie na tyle skrajny, aby wykluczać z gry w kadrze Raula czy Gutiego. Jeszcze przed tygodniem Guti stał się bogiem pewnie nawet red. Kiełbola dzisiaj jest już dla niego zerem. Troche wiecej tolerancji nie można nikogo skreślać po jednym nieudanym występie. Co będzie jeśli za tydzień blondyn znów oczaruje Bernabeu? Pewnie znów na jeden mecz stanie się fenomenem aż do kolejnego nieudanego spotkania.

Powrót do góry
Bolero
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2008.02.02 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z ciekawości wszedłem na jakis serwis Barcy, i ot co znalazłem: http://www.fcb24.com/news/kompromitujaca,porazka,realu,,259bf60b89bbba6a0f5300b8f661cdbd.html

tytuł, tekst ściągnięty z onet.pl i w ogóle całokształt [*]

to za co lubię nasz serwis to to, że nie ma bezsensownych newsów o wynikach innych drużyn, bo przede wszystkim trzeba patrzyć na siebie.

a co do meczu ?? czułem, że coś wisi w powietrzu. wydaje mi się, że ta porażka będzie swego rodzaju kubłem zimnej wody, bo już od dłuższego czasu słyszałem tylko zachwalanie naszych zawodników, którzy i tak próbowali zachować zimną krew i mówili, że dużo pracy przed nimi, to w gruncie rzeczy i tak pewnie już czuli się trochę pewnie. aha, a w takich właśnie momentach wychodzi to, jacy z nas "prawdziwi kibice". jak czytam niektóre kommenty w stylu zal.pl itp. to sie zastanawiam czym dla takiego dzieciaka jest kibicowanie...

Hala Madrid !!

Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2008.02.03 00:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mówi się trudno. Niestety, zostaje nam w najgorszym wypadku 6 punktów, to nie jest mało, ale dużo też nie. Pamiętajcie, że jutro jeszcze Barca gra z Osasuną, może sie przedwcześnie cieszą? Każdy zespół miewa wpadki, nie mówmy że mistrzostwo się oddaliło, bo bardzo łatwo jest policzyć, że jeśli wygramy wszystkie pozostałe mecze, to LaLiga wygramy :]

Hala Madrid Exclamation

PS. Obejrzałem tylko gole, Canna :/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
tomiG
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.02.03 00:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leszczu. napisał:
bardzo łatwo jest policzyć, że jeśli wygramy wszystkie pozostałe mecze, to LaLiga wygramy :]
:/

Niezły matematyk z ciebie. Ja bym w życiu czegoś takiego nie obliczył.
Muszę cię zmartwić, ale nie ma szans na to, abyśmy wygrali wszystkie mecze do końca sezonu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Xandir
Inżynier

PostWysłany: 2008.02.03 01:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od kiedy te mecze są w sobotę????? ;/ ludzie no mogłem obejrzeć ale myślę, ee dziś sobota nie ma meczy, a tam patrze na Eurosport 2 :
''Real Madryt 0:2 UD Almeria''
Kurde...;/

hm... ale daalsza część lutego nie jest tragiczna Valladolid, Betis, Getafe, w tych meczach możemy zdobyć punkty :P

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2008.02.03 01:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przegraliśmy, no cóż, żyję się dalej.
Real wcale nie zagrał źle. Miał więcej klarownych sytuacji. Sędzia troszkę też nam poprzeszkadzał. Schuster złe zmiany przeprowadził. Higuain zastępcą RvN. :lol2:

Aha, i po obejrzeniu meczu spojrzałem na relację live, bo wszyscy się bulwersują. I tu mam takie jedno spostrzeżenie, Kiełbol [*]. To co on tam powypisywał, to się w pale nie mieści.

Powrót do góry
piopik
José Mourinho \o/

PostWysłany: 2008.02.03 01:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może po prostu masz za małą pałe?

do tematu:
Troche lipnie zagraliśmy,no i ta pomoc pff ;/

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2008.02.03 02:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwe.
Jednak bardziej prawdopodobne, że po raz kolejny przy relacji live Kiełbol dał ciała, bo to nie tylko moje odczucie. Jego relacje przypominają mi bełkot hala dziecka.
Jak mają być takie relacje, to już lepiej, żeby ich wogóle nie było bo wprowadzają człowieka w błąd. Gwiazdy

Powrót do góry
LukaszG
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.02.03 02:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pocieszenie:
nam z ciężkich wyjazdów pozostało: Santander, Osasuna i Saragossa.

Barcelonie: Sevilla, Saragossa, Atletico, Almeria, Valencia.

Tego mistrzostwa naprawdę nie da się przegrać. Piłkarze i trener oczywiście nigdy tego nie przyznają, ale przy takim układzie gier tylko seria kataklizmów na Bernabéu może nam odebrać tytuł.

Co do samego meczu, to naprawdę bardziej niż piłkarze skompromitował się Kiełbol.
To dziwne, człowiek z takim stażem w relacjach, chyba najdłuższym obecnie na RM, "w sile wieku" i władz umysłowych, zachowuje się jak to ujął ktoś jak 13 NEOdziecko.

Tylko ślepy by nie dostrzegł walki wczoraj na boisku. Było zaangażowanie, co najmniej średnia gra (a więc wystarczająca) tylko wykończenia zabrakło.
Choć w jednym zgodziłbym się z Kiełbolem, że jednak Raul ten mecz przegrał. Był jedynym napastnikiem w drugich 45 minutach i swoje szanse stracił.

Zresztą takim symbolem tego meczu i dyspozycji naszych była ta akcja, z pierwszej części meczu, w której Robinho strzelił z ostrego kąta w bramkarza. W identycznych sytuacjach 5/5 doszło by do Raula i byłoby 1:1.

Co do żółtej za faul na Sergio: kląłem na czym świat stoi cały mecz na tego sędziego, że tamtym dupe ratuje bramkarz, którego nie powinno już być. Ale jak już obejrzałem na spokojnie to też bym chyba czerwa nie dał.

Jak pisał Vonnegut, nic to. Drużyna ma jaja i zajebisty terminarz. Tego nie da się przegrać.

Powrót do góry
Acid
senior

PostWysłany: 2008.02.03 03:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezzo napisał:
Czegoś takiego nie lubię. Jeden "nieudany" mecz i już wieszanie psów i sądy nad piłkarzami.

Do Realnych się nadaje Very Happy Lubie dżezika dlatego mu tego nie zrobię Very Happy

Nie ma co komentować tej wpadki, bo to normalne. Jak przejebiemy u siebie z Valladolid to można pomału panikować. Na razie pełny luz :]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7
Skocz do: