Real Madryt - Real Valladolid [7-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bolero
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2008.02.10 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tras la victoria por siete goles a cero del Real Madrid contra el Real Valladolid, tres de sus jugadores han terminado con molestias físicas. Robinho, sustituido al poco de comenzar el encuentro, sufre un pinchazo en el músculo recto abdominal. Sergio Ramos padece una sobrecarga en el músculo addutor derecho, mientras que Diarra tiene un traumatismo en el tobillo izquierdo.

jakby ktoś na tyle znał hiszpański żeby to tak nawet w skrócie przetłumaczyć, to byłbym wdzięczny...

Klatus miejmy nadzieje ze to nie to co myślicie ...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2008.02.10 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robinho doznał kontuzji mięśnia brzusznego. Oficjalna potwierdza.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
psokalski
El Angel de Madrid

PostWysłany: 2008.02.10 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękny mecz w wykonaniu Królewskich. Wygraliśmy lokalne derby ( jak to Orłowski porównał do meczu Legia-Wisła Płock )i mamy osiem punktów przewagi nad drugą Barceloną.
Dzisiejszy mecz pokazał , jak ważne są w drużynie skrzydła. Pierwszy raz od niepamiętnych czasów zagraliśmy dwójką bocznych pomocników i efekty widać od razu. Guti i Gago na środku pomocy mnie przekonują- bardzo ładnie się uzupełniali. Aż boję się pomyśleć , co będzie , jak Schuster będzie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników ( szczególnie chodzi mi o formację defensywną). A propos Niemca , to dokonał trudnej sztuki- zjednoczył drużynę oraz dał każdemu poczucie ,że każdy jest ważny dla zespołu. Nikogo nie skreślił, a grają po prostu najlepsi.
Piękne widowisko i odpowiedź Mistrza Hiszpanii na "kryzys" , który powstał po meczu z Almerią.

kielczak
prawie jak szachista

PostWysłany: 2008.02.10 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze - gratulacje. Gdybym miał pokazac najgorszego zawodnika meczu w Realu... To bym nie umiał odpowiedziec. Nikt nie zagrał słabo, wszyscy błyszczeli.
Po drugie - wie ktoś co z Robsonem ?
Po trzecie - Czy mi się wydaje, że Robben nie odniósł kontuzji ? :>

Powrót do góry
Andre.
NY citizen.

PostWysłany: 2008.02.10 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rauer napisał:

Na długo wylatuje?

Cyc!
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.02.10 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rauer napisał:

Nie ma takiego mięśnia :> Chodzi o mięsień prosty brzucha.
Ramos cierpi za to na przeciążenie mięśnia przywodziciela, a którego to już nie podają.

Esstier
Carnival

PostWysłany: 2008.02.10 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Guti asystujący z główki :] I wszystko jasne.

Istnieje jedna reguła rządząca zachowaniem wszystkich ludzi, jest to Reguła Mniejszego Wstydu. Można świadomie działać ku swemu cierpieniu, można ku śmierci własnej nawet - ale nikt nie działa ku większemu wstydowi.
- Jacek Dukaj "Lód"
Powrót do góry
hasze
Against mod€rn football

PostWysłany: 2008.02.10 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardziej martwią mnie te kontuzje, niż cieszy mnie wynik. Mam nadzieję, że cała trójka szybko wróci do zdrowia.

Co do meczu to nasi dzisiaj pokazali jak wielkim talentem dysponują. Oni tworzą drużynę, w której wszyscy są równi, a grają Ci najlepsi w danej chwili. Po prostu mamy drużynę, a nie zespół gwiazd, który po meczu się rozpadnie. Widać, że ta drużyna jest zjednoczona, gdy wszyscy cieszyli się z bramki Robbena. Co do tego piłkarza, widać było, że ta bramka dodała mu jeszcze większej pewności.

Co tam. Real w 'kryzysie' wygrywa 7-0.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Astonic
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.02.10 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś w glorii zwycięstwa zauważył zbanowanego iksa? Tongue

Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2008.02.10 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wynik imponujący, kompletnie sie tego nie spodziewałem, zresztą mało kto się spodziewał. Najlepsi w Realu:
Guti - 2 gole, 3 asysty i to wystarczy. Bezbłędny właściwie, śmiało można krzyknąć: AVE GUTI IMPERATOR!
Robben - bramka i 2 asysty, dobre akcje, walka, takiego Robbena chce w Realu. Kilka niedokładnych podań, z których jednak nic nie wynikło i za często trafiał piłką w przeciwników, ale i tak zdecydowanie na plus.
Salgado - takiego 'psychola', to nie widziałem od dobrych kilku sezonów. Przejmował wszystko, podawał dokładnie, inicjował akcje, naprawde dawno nie widziałem takiej pewności w grze Michela.
Bardzo dobry pomysł ze spróbowaniem Diarry na środku obrony. Oprócz jednego kiksu, kiedy własciwie bawił sie z Ikerem, był bardzo pewny i dokładny, więc w razie kolejnych kontuzji, jest to dosc dobra alternatywa.
Dobrze też, że dał szanse Soldado. To, że ten jej nie wykorzystał to już inna bajka, koleś się do Realu po prostu nie nadaje.
Gra dobra, 7 goli na chyba 9 sytuacji, to wynik świetny. Widac było wielką pewność w grze po strzeleniu 3 goli, większy luz, dokładniejsze podania, no i co za tym idzie kolejne bramki. A Iker się chyba nudził, bo sprawił sobie dwie sytuacje do pokazania klasy, no i ją pokazał :] Brawo, brawo, brawo!

Sir Przemek
Polonista

PostWysłany: 2008.02.10 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warte odnotowania jest to, że Real w jednym meczu strzelił tyle bramek ile Barca nie strzeliła w przeciągu siedmiu ostatnich spotkań (!). Jeszcze bardziej ciekawy jest fakt, że strzeliliśmy tyle bramek grając bez dwóch "armat", czyli Robinho (zszedł, gdy było 1:0) i naszego goleadora Ruuda.

A tak na marginesie, nie mogę jeszcze zrozumieć, jak Real mógł z tym zespołem zremisować 1:1, w pierwszym meczu tych drużyn.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Bolero
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2008.02.10 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A tak na marginesie, nie mogę jeszcze zrozumieć, jak Real mógł z tym zespołem zremisować 1:1, w pierwszym meczu tych drużyn.

wszystko jest kwestią motywacji ... mam nadzieje, że na pozostałe mecze też się tak zmotywują !

Powrót do góry
mcf
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2008.02.10 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bonso napisał:
Dobrze też, że dał szanse Soldado. To, że ten jej nie wykorzystał to już inna bajka, koleś się do Realu po prostu nie nadaje.

Uważasz, że powinien strzelić w 15 minut hattricka? Przecież on nigdy nie udowodni swojej przydatności, jeśli w sezonie zagra w sumie w lidze może 90 minut...
Tak samo było z Salgado ostatnio, wszyscy na niego jechali jak Schuster został zmuszony do postawienia na niego, bo faktycznie grał po prostu źle, ale po tych paru meczach moim zdaniem gra całkiem przyzwoicie, żeby nie powiedzieć bardzo dobrze.
Ta sama sytuacja jest z Drenthe, miotał się często po boisku jak wychodził, dziś na początku było podobnie, a mimo to zaliczył piękną asystę w stylu Gutiego i jeszcze bramkę.
A więc żeby oczekiwać od kogoś super gry, trzeba dać mu więcej niż kilkanaście minut, a przede wszystkim zaufanie.

Powrót do góry
Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2008.02.10 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Soldado nie gra praktycznie wcale, więc jak już dostaje chociaż te 15 minut, to powinien pokazac więcej niż zgubienie piłki w polu karnym. Kiedy ma mu Schuster dać tą szansę ? Po co ryzykowac, przez 15 minut można pokać wiele, przy takiej dyspozycji rywali i przy takiej grze partnerów. Nie jestem zwolennikiem Soldado i ten mecz mnie utwierdza w przekonaniu, że do tej drużyny on się nie nadaje. Przykro mi.

Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2008.02.10 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jassssssne.
RvN czy Raul czasem całe mecze szlajają się po boisku nie pokazując zupełnie nic, a Soldado wszedł na 20 minut i nie nadaje się do Realu. <ściana>

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12
Skocz do: