Real Madryt - Real Valladolid [7-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Makalu
Podmiot liryczny

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.02.10 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj to bedzie hala dla wszystkich :]

Poczatek typowy dla Realu po przerwie na reprezentacje. Dobrze, ze sie otrzasneli, bo myslalem, ze tak bedzie wygladal caly mecz. Pozniej juz bez historii, Guti wlaczyl magie, reszta sie dostosowala, Valladolid nie przeszkadzalo...
Wynik fajny tylko dwie sprawy mniej fajne - kontuzje i potencjalne rozprezenie. Za tydzien Betis i mam nadzieje, ze nie zagramy 3 obroncami, bo nie bedzie sie dalo skompletowac kwartetu, a poza tym mam nadzieje, ze nie wyjda na plac jako mistrzowie swiata, bo tam nigdy nam sie latwo nie gralo, a pasowaloby wygrac.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Lecho
Prosty człowiek

PostWysłany: 2008.02.10 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie się zgadzać lub nie, ale wg mnie Blancos mieli troszkę szczęścia na początku. Była nawet podawana statystyka posiadania piłki - Valladolid 61%, Real tylko 39%. Szybko zdobyty gol Baptisty ustawił mecz, a kolejne bramki podłamały gości. Nie byłbym jednak przesadnym optymistą po tym meczu, bo widziałem wiele niecelnych zagrań. Przede wszystkim środek pola nie radził sobie z wyprowadzaniem piłki. Gago kilka razy fatalnie podawał. Nie sztuka dobić rywala, gdy ten już leży. Gdy nasi grali pod presją przy 0:0 śmiem twierdzić, że byli słabsi.

Teraz obawiam się, że za bardzo podniecą się efektowną wygraną i nie zwrócą uwagi na mankamenty w grze. I na koniec jeszcze jedna statystyka podawana w trakcie pierwszej połowy (przy wyniku 4:0) - okazje bramkowe: Real 4, Valladolid 2.

Global
El Siete

PostWysłany: 2008.02.11 00:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wielkie brawa dla Realu, aż wstyd się przyznać, że martwiłem się o to kto będzie strzelał gole pod nieobecność RvN, ciekawe co sobie myślą teraz Putki, które wróżyły początek kryzysu Realu po potknięciu się z Almerią :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
POLfan
Así, así, así gana el Madrid!

PostWysłany: 2008.02.11 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg putek to z pewnościa był fuks i pomoc sędziego. Smile A Real zrobił co miał zrobic czyli 3 pkt... I do tego 7 goli Smile Coś pieknego.
Guti mistrz.... Robben świetnie, Raul strzelił co miał strzelić, Iker obronił co miał obronić, Gago z pewnością lepszy niż Diarra, Drente wykorzystał swoją szansę, Ramos genialny w obronie.... Ogólnie wszyscy zagrali świetnie a efekty widzimy Smile

jacekaga
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2008.02.11 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lecho napisał:
Możecie się zgadzać lub nie, ale wg mnie Blancos mieli troszkę szczęścia na początku.

Zgadzam się. Pierwsze minuty nie wyglądały najlepiej. Dobrze, że przyjezdnym wystarczyło zapału na kilka pierwszych minut, a po drugim golu po prostu odpuścili.

Nie ma co ukrywać, wczorajszy mecz wyszedł nam ponad miarę. W zasadzie każdy zawodnik zaprezentował się bardzo dobrze. Nie będę tu kadził każdemu z grajków po kolei, najlepszym poświęcę po poście w odpowiednich tematach, natomiast tu napiszę o jednej frapującej mnie rzeczy.

Dziwnie pisać takie słowa po wygranej 7-0, ale IMHO mamy problem z defensywnym pomocnikiem. Diarra jest w tragicznej dyspozycji fizycznej, co potwierdził nawet wczoraj, w ciągu krótkiego występu na stoperze. Wolny, niepewny, o zwrotności czy przyspieszeniu nie ma nawet co wspominać...

A teraz być może kontrowersyjnie. Gago. Zwracam uwagę na jego grę przez pierwsze 15-20 minut. Jedyne, co przychodzi mi na myśl, to STATYSTOWANIE. Chodzi przede wszystkim o bierność w grze defensywnej- w omawianym okresie meczu miał JEDEN odbiór piłki, nie trzymał swojej strefy co skończyło się kilkoma groźnymi akcjami Valladolid. To, że zakończyło się dobrze zawdzięczamy w mojej opinii świetnemu wczoraj Sergio Ramosowi, który w początkowej fazie meczu praktycznie w pojedynkę trzymał obronę.

Przyznaję, w późniejszych fragmentach meczu gra Gago mogła imponować- zarówno w defensywie, jak i przy konstruowaniu akcji. Na dziś bez wątpienia to Argentyńczyk jest nominalnym defensywnym pomocnikiem. Problem w tym, że dobra gra Gago nastąpiła w momencie, gdy przyjezdni marzyli już tylko o zejściu z murawy.

Być może narażę się na ogólnoforumową krytykę, etykietkę "antygagofrustrata", czy jakoś tak, ale jeśli mam jakieś obawy o grę tej drużyny, to jest to właśnie pozycja defensywnego pomocnika. W spotkaniach z najsilniejszymi w Europie, czy Hiszpanii ta kwestia może okazać się decydująca. Mecz z Almerią i pierwsza faza meczu z Valladolid pokazały, że bez odpowiedniego wsparcia ze strony defensywnego pomocnika, linia defensywna po prostu się gubi. Być może regularnie grający w pierwszym składzie Gago okrzepnie, nabierze pewności i regularności, być może obrona będzie wyglądała zupełnie inaczej po powrocie Pepe i Heinze, aczkolwiek wspomniana przeze mnie kwestia jest największym znakiem zapytania w obliczu chociażby fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

Kaiser
hatamoto

PostWysłany: 2008.02.11 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem osoba wylewną i nie będę tu pisał peonów pochwalnych. Wyrażę sie dość zwięźle - Gracias Real. Gracias Bernardo. Przyjemnie było widzieć zespól walczaków, nawet przy wyniku 5-0. Doskonale zagrał cały zespół (Guti i ten jego błysk:D). Co do DM to wydaje mi sie ze rywalizacja o ta pozycje przyniesie Realowi dużo pożytku, Gago jak na razie łapie formę i jeśli poprawi gre w destrukcji, nabierze pewności siebie to "Murzina" będzie mieć problem. Oby kontuzje wreszcie przestały nas dręczyć, a naszym zawodnikom nie odbiła "sodówa". Teraz najważniejsza jest koncentracja- najpierw Betis a potem Roma. Obyśmy mogli świętować zdobycie dwóch najcenniejszych trofeów. Czego wam i sobie życzę.

Powrót do góry
pablo10
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2008.02.11 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękny mecz, wysokie zwycięstwo, czego chcieć więcej. Najbardziej w tym meczu podobał mi się Guti, strzelił dwie ładne bramki i świetnie rozgrywał. Ramos i Casillas jak zwykle najwyższa klasa, choć akurat Iker za wiele nie miał roboty w tym meczu :-) . Robben nareście się wykazał i strzelił gola, Baptista i Raul utrzymują poziom. A także w końcu Drenthe strzelił bramkę i zaliczył dobry występ. Dobrze, że Real teraz tak wystrzelił z formą, bo przecież zbliża się Liga Mistrzów, no i uciekamy w tabeli Barcelonie <jupi> . Hala Madrid

http://pl.youtube.com/watch?v=bYuzMuG5hCI
http://pl.youtube.com/watch?v=aLRoQHrKBYI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
rumun2000
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.02.11 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piekny mecz i co tu dalej mówic rozbilsmy beniaminka.Piekny mecz Gutiego i Raula .Ten pierwszy swoimi golami i asystami wykonał piekna robote a Raul jak zwykle skuteczny do bólu.Chciałbym ogladac taki Real zawsze .

Powrót do góry
Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.02.11 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo wysokiego zwycięstwa, które niezmiernie cieszy, nie należy popadać w hurraoptymizm. Najważniejsze, aby piłkarze nadal twardo stąpali po ziemi i nie uznali się za bogów futbolu, ponieważ za traktowanie wszystkich z góry możemy zapłacić porażką. Pamiętajmy, że najgorzej i najtrudniej jest właśnie utrzymać się na szczycie. Chłopaki tak trzymać! Hala Madrid

Acid
senior

PostWysłany: 2008.02.12 01:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bywają takie mecze kiedy wszystko wpada czego przykładem jest kuriozalna bramka Gutka. Gramy nadal swoje czyli dajemy wyszumieć się byle jakim grajkom, aby za chwilę ich zamordować. Rządimy :]

Blanco
Duch Generała Franco
Duch Generała Franco

PostWysłany: 2008.02.13 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuriozalna? Na replayu widać, że Gutek specjalnie tak strzelił.

Mateusz.Haz
El hombre gol

PostWysłany: 2008.02.13 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Specjalnie kopnął piłkę tak, żeby otarła mu się o drugą stopę?

Blanco
Duch Generała Franco
Duch Generała Franco

PostWysłany: 2008.02.13 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak. Gdzieś nawet czytałem, że zostawał po treningach, żeby doprowadzić to do perfekcji. Zresztą:

Iker: - Cieszę się, że nie gra przeciwko mnie. Tego rodzaju strzałów po prostu nie da się obronić.

el crack total
aviomarin.
aviomarin.

PostWysłany: 2008.02.13 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten strzał nazywa się Gutisparo.

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.02.13 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu Gutaśka. Jedną nogą sobie asystował, a drugą strzelił. Stąd w Marce min. 5 asyst :]

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Strona 11 z 12
Skocz do: