Real Betis Balompié - Real Madryt [2-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.02.16 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki odpoczynek? Ma zagrać pierwszy skład bo Liga to nasz priorytet. Jak będzie dobry wynik to około 60 minuty da się odpocząć najlepszym (Ramos, Guti, Ruud albo Robben) a reszta ma grać i wygrać.

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
rumun2000
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.02.16 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Betis to trudny przeciwnik ale mysle ze Real sprosta wyzwaniu i powiekszy swoje konto o kolejne 3 punkty.Ciekawy jestem czy Ruud zagra od pierwszej minuty. Ważną sprawą jest takze to aby
żaden z naszych nie doznał kontuzi.

Powrót do góry
aventura1
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.02.16 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie wygramy z Betisem bez specjalnego wysiłku. Minusem jest to, że gramy na wyjeździe, ale Real już nie z takej klasy rywalami wygrywał na wyjeździe np. z Villarrealem aż 5:0! Jestem dobrej myśli.

El Jarek
intocable
intocable

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.02.16 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygląda na to, że znowu gramy skrzydłami, bardzo ofensywnie. Wariant sprawdził się na Valladolid, sprawdzi się pewnie na Betis.

Liczę bardzo na Robbena, w pierwszym meczu z Betisem na SB zagrał nieźle, to po jego rajdzie piłka znalazła się u Raula, który był faulowany i strzelił gola z karnego. A dzisiaj Robben prezentuje dosyć dobrą formę, a z każda minutą więcej na boisku będzie coraz lepiej.

Zobaczymy też czy Gago potrafi grać na dobrym poziomie dłużej. Co do obrony to powinno być dobrze, można powiedzieć, że Miczel i Marcelo się wyrabiają i nie jest tak źle jak było.

Również kolejny mecz Raula na szpicy, kapitan musi nowiutki kontrakcik uświetnić jakimś golem. I raczej Raul będzie sam, a Bestia z tyłu bo widać jak Betis zagęszcza środek, sam Gago tego nie rozbije.

Ciekawe co Schuster zaleci grać z takim składem na wyjeździe. Real może spokojnie grać do przodu i kontrolować mecz, ale może też czekać na swoje zabójcze kontry, które w tym sezonie są wręcz perfekcyjne. A wykonawcy, Guti-Robben-Drenthe, którzy rozegrają dobrze piłkę w szybkim ataku są.

Problemów raczej być nie powinno jeśli tylko nasi nie zlekceważą Betisu.

augusto
Me, you! Fuck, Fuck!

PostWysłany: 2008.02.16 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Bestia ma grać na tak wysuniętej pozycji to jestem za wystawieniem Gonzalo. Poza tym skład dobry. Powinniśmy wygrać spokojnie. Wszystko jednak zależy od pierwszych dwudziestu minut. Potem powinno być z górki.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
piciu
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2008.02.16 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie Marca nie potrafi odpowiednio przedstawić na tablicy taktycznej ustawienia, formacji. Babtista nie będzie grał w ataku tylko zajmował się konstruowaniem akcji razem z Gutim. Czepiając się szczegółów ustawienie na dzisiejszy mecz wygląda tak:

===============Raul==============

==Drenthe===================Robben==

========Guti======Baptista=========

============Gago================

==Marcelo==Cannavaro==Ramos==Salgado==

===========Casillas================

Czyli to samo co gra Chelsea. Różnie można to nazwać. 4-3-3, 4-1-2-2-1, bądź 4-1-4-1. Ale na pewno nie 4-4-2 (rombo).

Tak swoją drogą Schuster bardzo sprawnie operuje tymi ustawieniami w sezonie. Najpierw było 4-4-2 z jednym defensywnym i jednym ofensywnym pomocnikiem, było też parę meczy w ustawieniu 4-2-3-1, teraz 4-3-3. Tylko się cieszyć...

Global
El Siete

PostWysłany: 2008.02.16 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzę, że po zwycięstwie z Valladolid wszyscy są optymistami i liczą na łatwe zwycięstwo, nie wiem czemu, ale mam przeczucie, że Real zgubi w tym meczu punkty :| Betis na swoim stadionie jest groźny i ciężko będzie tam wygrać, skład wystawiony przez Schustera bardzo mi się podoba, ale szkoda, że nie gra Ruud, mam nadzieję, że Raul ukoronuje nowy kontrakcik brameczką (oby nie jedną) :] no i oby moje przeczucie się myliło

Powrót do góry
cinek1234
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.02.16 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ładnie, już 1:0 i to Drenthe, oby nie wygryzł Robinho ze składu xD
Ostanie 3 rzuty wolne Baptisty mnie zadziwiają Shocked

Powrót do góry
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2008.02.16 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego Cię zadziwiają?

augusto
Me, you! Fuck, Fuck!

PostWysłany: 2008.02.16 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i mecz zaczyna się od nowa. A szkoda, bo piłkarze bedą musieli się jeszcze sporo napocić na to zwycięstwo.

Powrót do góry
cinek1234
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.02.16 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

choob

jakoś tak, nie myślałem że Baptista wykonuje wolne i to tak jakoś ładnie Very Happy

pablorts

twoje przeczucie się sprawdza, ale to narazie 1 polowa :P

Powrót do góry
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2008.02.16 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cinek1234 napisał:
jakoś tak, nie myślałem że Baptista wykonuje wolne i to tak jakoś ładnie Very Happy

W takim razie nie widziałeś za wiele meczów w wykonaniu Baptisty, szczególnie tych z Sevilli. Tam z wolnych strzelał wiele bramek, ale też u nas już wcześniej pokazywał, że stałe fragmenty gry nie są mu obce, chociażby dwa lata temu kapitalny strzał z Depor.

Emaer
Life is ours, we live it our way

PostWysłany: 2008.02.16 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gramy dzisiaj kiepsko, do tego dochodzi obrona bez dwoch podstawowych obroncow i wolny salgado. Jada go jak chca, dwa dosrodkowania po ktorych padly bramki poszly z jego strony. Nie popisal sie takze Marcelo?, ktory przy obu bramkach nie upilnowal graczy betisu.

Wiecie moze co sie stalo z moimi ulubionymi komentatorami na goltv(koles z chrypka), bo ci sa kiepscy :>

Powrót do góry
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2008.02.16 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raula nie ma w ataku, a jak jest to na spalonym. Nawet nie mają komu piłek posyłać. Mimo to i tak grają bez żadnego pomysłu, bezproduktywne wymienianie piłek na 60 metrze od bramki rywala, a Betis zrobił dwie akcje i dwa gole i chciało się tylko krzyczeć Peeeeeeeeeeeeepeeeeeeeeee, Heeeeeeeeeeinzeeeeeeee...

tomiG
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.02.16 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim Marcelo do zmiany, bo dwie bramki jego. Wpuściłbym RvN, żeby coś ożywić w ataku, bo jakoś niemrawo wychodzi nam dzisiaj tworzenie akcji. Roben z przodu próbuje ale średnio mu to wychodzi, reszta kiepściutko.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11
Skocz do: