Real Betis Balompié - Real Madryt [2-1]
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2008.02.12 16:56    Temat postu: Real Betis Balompié - Real Madryt [2-1] Odpowiedz z cytatem

W sobotni wieczór kolejny ligowy mecz. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie Real Betis, dodatkowo gramy na Ruiz de Lopera, gdzie nigdy łatwo nie było. Przypomnę tylko, że w zeszłym sezonie wywieźliśmy 1:0 po nudnym jak flaki z olejem meczu (tak btw to dla mnie mecz, który najdobitniej ukazywał tamtejszą taktykę Capello), jedyną bramkę strzelił Diarra. Teraz przyjeżdżamy do Sewilli z mocniejszą pozycją, lepszym składem i pewnością siebie. Nie zagra niestety Robinho, standardowo ostatnimi czasy Pepe, wróci do składu za to Heinze i Torres. Ja osobiście liczę na kolejny udany mecz Arjenka. Szansę od początku powinien dostać także Drenthe. Mimo że zdrowy będzie już Ruud, to jego posadziłbym na ławce i dał pograć komuś innemu (nawet takiemu Soldado), a Holendra zatrzymać w razie "w". Vamos.

Oby po meczu była hala dla wszystkich.

Ostatnio zmieniony przez Choob dnia 2008.02.16 21:51, w całości zmieniany 1 raz

maslakboss
LF10

PostWysłany: 2008.02.12 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się oszukiwać, na żadnym terenie nie jest łatwo. :> Liczę na dobry mecz i zwycięstwo, nie ważne w jakim stosunku bramkowym. Chciałbym zobaczyć na skrzydłach Drenthe i Balboa, a w ataku Soldado, Saviola.

hasze
Against mod€rn football

PostWysłany: 2008.02.12 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym meczu możemy nawet powtórzyć wynik z zeszłego sezonu. Najważniejsze jest po prostu zwycięstwo, chociaż dobrze by było strzelić na początku meczu bramkę i skupić się na kontrach - tutaj liczę na to, że Guti zaimponuje prostopadłymi podaniami. Nie ważny jest styl, ważne jest wygrać w taki sposób, żeby we wtorek zagrać dobrze z Romą, by mieć dobry punkt wyjścia na rewanż na SB. Dałbym jeszcze odpocząć Ruudowi, niech się szykuje na Romę, a w razie czego mógłby wejść na II połowę. Heinze też mógłby wejść w drugiej połowie, żeby (odpukać!) nie odnowiła mu się kontuzja.

Hala Madrid!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
bugiel
eternal ban

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2008.02.12 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liczę na pewne zwycięstwo. Na szczęście do gry powrócił nasz Crack, który - mam nadzieje - znowu godnie zastąpi kontuzjowanego Robinho. Barcelona zagra z Saragossą i prawdopodobnie straci przynajmniej dwa punkty, więc trzeba iść za ciosem, wygrać z Betisem i powoli zacząć machać na pożegnanie Katalończykom.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Andre.
NY citizen.

PostWysłany: 2008.02.12 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, nie ma co liczyć na drugi taki mecz, jak ten z Valladolid. Szczególnie, że gramy na wyjeździe, a może inaczej, nie gramy u siebie :]

Będzie to ważny mecz nie ze względu na walkę o mistrza. Będziemy walczyć o jak najlepsze nastroje przed meczem z Romą. Betis to idealny przeciwnik na tym etapie - drużyna groźna, ale do pięt nie dorastająca Królewskim. Nie podoba mi się, że od pierwszej minuty ma zagrać Heinze. Facet kuruje się i przygotowuje pod kątem meczu z Romą, a tutaj narażanie go na ostrą walkę bezpośrednio po kontuzji. Jest przecież Torres, a przede wszystkim Marcelo. Nie rozumiem. Liczę na Gutka. I nie mam tu na myśli żeby zagrał mistrzowskie zawody, chcę, aby po cudownym meczu z Valladolid nie zagrał kichy z Betisem, jak to miało miejsce nie raz, ani nie dwa. Ataku nie będę rozbierał na części pierwsze, bo kto by tam nie zagrał, bramki będą. Na defensywnym pomocniku Gago, na Diarrę nie chce mi się patrzeć.

Ten mecz powinniśmy spokojnie wygrać. Bez szaleństw, 2-0 :]

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.02.12 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że Betis, zważywszy na to, co pokazał Real w ostatnim meczu, będzie chciał jak najdłużej utrzymać wynik 0-0, czyli murarka ze strony gospodarzy. Najlepiej byłoby strzelić jak najszybciej gola, który spowoduje, że Betis będzie musiał zaatakować a Real będzie mógł kontrować. Ruud niech sobie odpocznie i solidnie przygotuje się na mecz z Romą. Znając sinusoidalną formę Gutka nie spodziewałbym się mega meczu z jego strony. Z drugiej strony ma to pewien plus z Romą powinien zagrać lepiej.

kam7
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.02.13 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz typu trzeba wygrać za wszelką cenę nie patrząc na styl.Betis u siebie zawsze był dla nas ciężkim rywalem i zapewne tym razem też tak będzie.We wtorek LM więc trzeba to spotkanie wygrać jak najmniejszym wysiłkiem.Z Heinze bym się wstrzymał,przykładem jest Pepe.Argentyńczyk jest na tyle doświadczonym zawodnikiem że poradzi sobie w Rzymie nawet jak nie zagra w meczu z Betisem.To samo jeśli chodzi o Ruuda.Lepiej nie ryzykować.

Powrót do góry
katipq
Santo Subito

PostWysłany: 2008.02.14 01:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście miło by było zobaczyć powtórke z Valladolid, aczkolwiek 2:0 też mnie usatysfakcjonuje : :-) Teren trudny, ale mam nadzieję, że ekypa nie będzię pływać w obłokach i na pyknie na 100% Nie ma innej opcji niż 3 punkty, teraz każde potknięcie i punkcik się liczy.

Powrót do góry
zodiaque3
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2008.02.14 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real ich rozwali !!!

Powrót do góry
pablo10
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2008.02.14 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś mi się wydaje, że ciężko będzie wygrać ten mecz, jednak ledwo ledwo, ale mimo wszystko wygramy. Szkoda, że nie zagra Robinho, ale i tak powinno być dobrze, ciekawe czy Robben i Drenthe zagrają tak dobrze jak ostatnio, a przydałoby się, jak nie teraz, to kiedy? :> . Musimy też pamiętać, że już niedługo czeka nas mecz z Romą w LM, więc trzeba trochę oszczędzać siły, jednocześnie nie możemy zlekceważyć Betisu. Trener będzie musiał stanąć na wysokości zadania i podjąć odpowiednie decyzje w wystawianiu podstawowego składu i w zmianach dokonywanych w trakcie spotkania. Do tej pory Schusterowi nawet nieźle to wychodziło, więc myśle, że tym razem też mu się uda. ;)

http://pl.youtube.com/watch?v=bYuzMuG5hCI
http://pl.youtube.com/watch?v=aLRoQHrKBYI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
7damian
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.02.14 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To będzie trudny mecz ze względu na brak Robsona i być może Casillasa. Mam nadzieje, że Real wygra.

Powrót do góry
Ice-X
Sapere aude

PostWysłany: 2008.02.14 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Dziś Iker Casillas już normalnie trenował i w sobotę zagra z Betisem - powiedział dla Sport.pl rezerwowy bramkarz Realu Madryt Jerzy Dudek."
źródło: primeradivision.pl

Jak już jest Casillas w bramce to nie przegramy :]
Z Betisem nie będzie tak wysokiego wyniku.Będzie jak zwykle czyli Real wygra 1 lub 2 bramkami.Mam nadzieję zobaczyć od pierwszej minuty na boisku Roystona bo ostatnio zagrał dobry mecz.

Powrót do góry
Andre.
NY citizen.

PostWysłany: 2008.02.14 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zodiaque3 napisał:
Real ich rozwali !!!

Moderator walnie ci warna !!!

Pokazaliśmy, że bez Robsona i Ruuda nawet umiemy grać w piłkę (i to jak :] ), więc nie powinno być problemu z jego nieobecnością.

Ostatnio zmieniony przez Andre. dnia 2008.02.14 21:26, w całości zmieniany 1 raz

cinek1234
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.02.14 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Casillas gra, to jestem spokojny Smile Chociaż Dudek z Betisem by sobie(może) poradził ;] Myślę jak większość, Ruud powinien odpocząć, Heinze niech wejdzie w 2 połowie ;]

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2008.02.14 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czeka nas bez wątpienia ciężki mecz.
Betis zaczyna łapać wiatr w żagle, a do tego grają u siebie.
Za tydzień czeka nas LM i mając to na uwadze dałbym odpocząć Hainzemu(?), Ikerowi, Ruudowi i przedewszystkim Robbenowi. Na Arjena trzema chuchać i dmuchać, więc lepiej go oszczędzić by był gotów na Romę. Szanse bym dał Drenthe i Balbo..le? Smile

Jeśli miałbym obstawiać wynik, to typuje, że wygramy jedną bramką, po ciężkim boju.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11
Skocz do: