AS Roma - Real Madryt [2-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2008.02.21 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, mieliśmy okazję, tylko, że ich nie wykorzystaliśmy. Przeciwnik miał mniej sytuacji, ale za to je wykorzystał. Jeśli to nie jest dobra gra, to nie wiem jak wygląda dobra gra w przegranym meczu. Z Almerią zagraliśmy słabo, ale z Betisem i Romą dobrze. Gdy Real wygrał u siebie z Saragossą, jakoś nie pamiętam by wszyscy płakali, a grał znacznie gorzej w tym meczu, niż w dwóch ostatnich.

jacekaga
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.02.21 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

White 4 Life napisał:
Tak, mieliśmy okazję, tylko, że ich nie wykorzystaliśmy. Przeciwnik miał mniej sytuacji, ale za to je wykorzystał.

I dlatego był zespołem lepszym. Dlatego wygrał. Na tym polega futbol. Na strzeleniu większej liczby goli, niż przeciwnik. Czyż nie??

Cytat:
Jeśli to nie jest dobra gra, to nie wiem jak wygląda dobra gra w przegranym meczu.

W przeciwieństwie do Ciebie nie zwykłem posługiwać się oksymoronami.

Cytat:
Z Almerią zagraliśmy słabo, ale z Betisem i Romą dobrze.

Cytując Górskiego:"Skoro jest tak dobrze, to czemu jest tak źle"
W mowie potocznej: "Co się stao, że się zjebao"

Cytat:
Gdy Real wygrał u siebie z Saragossą, jakoś nie pamiętam by wszyscy płakali, a grał znacznie gorzej w tym meczu, niż w dwóch ostatnich.

Usiądź wygodnie, bo to co napiszę może zburzyć Twój światopogląd. W nowoczesnym futbolu liczy się WYNIK. To wynik decyduje o tym, czy drużyna jest wygrana, czy przegrana.

Brazylia'82 grała ślicznie dla oka, Włochy na Mundialu w Hiszpanii w pierwszej rundzie mordowały futbol. Ale to Squadra Azzurra została mistrzem świata. To Rossi i Tardelli, nie Zico i Socrates zgarnęli główną pulę.

Szjk

PostWysłany: 2008.02.21 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<hahaha>
To skoro zawsze lepiej grała ta drużyna która wygrała, a ta która przegrała zawsze grała słabiej to o czym my tu wogóle rozmawiamy. :lol2:
EOT

jacekaga
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2008.02.21 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

White 4 Life napisał:
<hahaha>
To skoro zawsze lepiej grała ta drużyna która wygrała, a ta która przegrała zawsze grała słabiej to o czym my tu wogóle rozmawiamy. :lol2:
EOT

Zastanawiające, że gdy podobnych argumentów używa kibic Barcelony, to jest to bezpardonowo wyśmiewane. Zaiste, ta sama retoryka.

Szjk

PostWysłany: 2008.02.21 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze się pokuszę o ostatni post, bo wytrzymać nie mogę, gdy patrzę na logikę twoich argumentów.

Zastanawiające, że gdy podobnych argumentów używa kibic Levante, to jest to bezpardonowo wyśmiewane. Zaiste, ta sama retoryka. <ściana>
Teraz już naprawdę EOT. <won>

Klatus
Eterno

PostWysłany: 2008.02.21 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie wyznacznikiem ładnej gry jest ilość strzelonych goli, bo nikt nie przyznaje punktów czy bramek za kilkanaście pięknie wymienionych podań, świetnych dryblingów, akcji pod publiczkę jeśli nic z tego nie wynika.

Mateusz.Haz
El hombre gol

PostWysłany: 2008.02.21 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klatus co ma ładna gra do skuteczności, strzelania goli? Wg mnie mylisz pojęcia bo dla mnie ładna gra może być i bez goli

Szjk

PostWysłany: 2008.02.21 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klatus, kolejny raz się z tobą zupełnie nie zgadzam.
Idąc tym tokiem myślenia, to Real zagrał bardzo dobrze w wygranym 2-0 meczu z Saragossą, co jest totalną bzdurą i głupotą. Nie mam pojęcia jak można tylko i wyłącznie na podstawie wyników oceniać grę zespołu. Przecież to zupełnie nielogiczne. No, ale to już wiedzą tylko najstarsi mędrcy. Diabolo

EDIT:
jacekaga - No i co z tego? Przecież to już było omawiane, po co się powtarzasz?

Ostatnio zmieniony przez Szjk dnia 2008.02.21 13:50, w całości zmieniany 1 raz

Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2008.02.21 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, już nieco ochłonąłem po porażce, więc wyrażę i swoje zdanie.
Mecz nie był dla Realu bardzo udany, w pierwszej połowie za bardzo było widać nasze nastawienie na kontry, Roma miała przewagę i niestety po takiej akcji padł pierwszy gol dla Rzymian. Tutaj ciężko kogoś obwiniać, ale jeśli już to nasi ofensywni zawodnicy sobie spacerowali daleko przed polem karnym, dlatego przy Pizarro nie było nikogo, kto by mu przeszkodził. Przy drugim golu zawinił bezbłędny wcześniej Heinze, zaryzykował i mu się to nie opaciło. Cannavaro nie miał nic do powiedzenia, Totti i Mancini szli we dwóch na jego samego. Jednak od najlepszego bramkarza świata wymagałbym nieco więcej niż wyjście, położenie się, przy takim kącie... Myślę, że gdyby z bramki nie wychodził, Mancini nie strzeliłby bramki.

Redakcja ocenia, Leszczu ocenia:
Casillas - 5
Powiem szczerze - mógł zachować się lepiej przy 2 golu, przy 1 bez szans, poza tym dobre zawody...
Ramos - 6
Zagrał dobrze, ale dość niska nota za tą drugą żółtą kartkę, szkoda że nie zagra na Bernabeu, bo przy naszych kłopotach w defensywie... Na szczęście wróci Pepe. Zresztą nie wiem, czy kartka słuszna...
Cannavaro - 7
Profesor, ale jako obrońca z dwoma bramkami w plecy...
Heinze - 6
Dobre zawody, ale 2 gol to jego współudział..
Torres - 3
To on grał?!
Gago - 6
Szkoda, że zagrał za Diarrą, bo w ofensywie od Malijczyka mógłby więcej dać zespołowi.
Diarra - 6
Źle nie zagrał, ale fajerwerków też nie widziałem...
Guti - 7
Dobrze rozdzielał piłki, aktywny + przypadkowa asysta.
Robben - 8
Zdecydowanie najakktywniejszy piłkarz na boisku, wszystkie kontry Realu opierały się na jego rajdach. Takiego Arjena chcę widzieć w każdym meczu Smile
Raul - 6
Gol i długo długo nic... Zmarnowana sytuacja wypracowana przez Robbena, później niezbyt widoczny...
RvN - 6
Szukał gry, wściekał się na liniowego, szkoda że trafił w słupek, a nie do bramki...
Drenthe - 7
Godnie zastąpił Robbena, wniósł sporo ożywienia, prawie zaliczył asystę przy słupku RvN'a.

Jeszcze komentatorzy na nsporcie wcale nie stronniczy Very Happy
w przerwie: "mamy nadzieję, że Totti się przełamie"
jeszcze pieprzyli takie dyrdymały, których teraz nie pamiętam, ale Szaran jest lepszy niż ci znaFcy z "enki"...

[ Dodano: Dzisiaj o 13:44 ]
MateuszG_2005 napisał:
Klatus co ma ładna gra do skuteczności, strzelania goli? Wg mnie mylisz pojęcia bo dla mnie ładna gra może być i bez goli
Przykładem jest mecz Arsenalu z Milanem, w którym było 0:0, a ładna gra na pewno była Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
jacekaga
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2008.02.21 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

White 4 Life napisał:
Klatus, kolejny raz się z tobą zupełnie nie zgodzam.
Idąc tym tokiem myślenia, to Real zagrał bardzo dobrze w wygranym 2-0 meczu z Saragossą, co jest totalną bzdurą i głupotą. Nie mam pojęcia jak można tylko i wyłącznie na podstawie wyników oceniać grę zespołu. Przecież to zupełnie nielogiczne. No, ale to już wiedzą tylko najstarsi mędrcy. Diabolo

Nie no, masz rację. Lider tabeli przegrywa z szesnastą drużyną w tej samej tabeli, walczącym o utrzymanie Betisem, który w poprzedzających to spotkanie kolejkach zanotował absolutnie kompromitujące występy (Depor chociażby), wniosek?? Nie ma się czym martwić.

Wicelider tabeli (nawiasem mówiąc, według Ciebie grający żenująco) zmniejsza stratę do (dobrze grającego w Twojej opinii) lidera o prawie połowę, wniosek?? Nie ma się czym martwić.

Drużyna mająca ambicję odniesienia zwycięstwa w całych rozgrywkach przegrywa w zasadzie wygrany mecz, wskutek czego czeka go szalenie trudny i nerwowy rewanż, wniosek?? Nie ma się czym martwić.

Czekam na kilkanaście świeczek. I fucka na dokładkę.

Klatus
Eterno

PostWysłany: 2008.02.21 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może trochę źle się wyraziłem. Bardziej chodziło mi o to, że najważniejsze dla mnie jest żeby zespół wygrał i choćby Ruud strzelał gola w 97 minutach kutasem na 1:0 i byłby to pierwszy strzał na bramkę, to wolę to od ładnej gry i porażki 2:1.

Szjk

PostWysłany: 2008.02.21 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A, no to co innego. Ja oczywiście też tak bym wolał, ale nie zawsze wszystko wychodzi tak jakby chcieli tego nasi piłkarze. Właśnie to jest piękno futbolu. Potrafi być nielogiczny i niesprawiedliwy. Dlatego wzbudza tak wielkie emocje. ;)

EDIT:
A tak wogóle, to zmieniając swoją wersję wyszło na moje. Hala Madrid

Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2008.02.21 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz wszyscy chcecie zwycięstw 1:0, a jak Capello takie odnosił to i tak niektórzy psioczyli strasznie... (nie wiem, czy akurat wy...)

Prawda jest taka, że mamy jeszcze drugi mecz Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.02.21 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W przodzie gra była, tylko zabrakło typowej dla nas w tym seoznie skutecznosci. Real zagrał całkiem przyzwoity mecz, oczywiscie na tle żenujaco słabej Romy, ale pitolenie o braku gry zespołowej i braku ducha swiadczy własnie o frustracji.

Oprócz mnie i Klatusa widać rzesze frustratów się powiększają o niezależnych kibiców:

Cytat:

- Schuster był bardzo zdenerwowany po meczu z AS Roma. Nawet nie zajrzał do szatni zawodników, tylko prosto z boiska poszedł na konferencję prasową. Zapytany o przyczyny porażki odpowiedział tylko, byśmy na ten temat porozmawiali z piłkarzami. I to prawdopodobnie złości Schustera, brak etyki pracy u piłkarzy. Obecnie widzimy Real, który po strzeleniu pierwszej bramki odpoczywa. Nie było czegoś takiego wcześniej w tym sezonie. I Schuster jest zły na zawodników. Wymaga intensywnej gry przez cały czas, tego zabrakło także w meczu z Almerią - zwraca uwagę Balague.

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2008.02.21 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy niezależnych, bo gość urodził się w Barcelonie

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/20196/vamosaporszatniarzego.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 14 z 16
Skocz do: