AS Roma - Real Madryt [2-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.02.21 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wohl.

Cytat:
Guillem hails from Barcelona, however he supports the local city team RCD Espanyol, a choice he made after seeing his side beat their local rivals FC Barcelona 5-1 in 1983.

A ja jestem z Radomia. Radom, Barcelona - dwa pięknie miasta, dwie słuszne opinie.

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.02.21 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurwa to juz nawet gazety wloskie (cds) pisza o dobrej grze realu i braku szczescia, o swietnym robenie. robia to nawet katalonczycy.

tylko kibice realu nie potrafia stwierdzic, ze go brak, tylko opowiadac jaka ta roma slaba i jeszcze slabszy real. ilu z was w zyciu uprawialo sport wie, ze bez szczescia nie ma nic i nie mowie tu o chorym pojeciu tego slowa, czyli fuksie.

w dupie mam, ze katalonczyk wykorzystuje sytuacje i wymysla historie o rzekomym konflikcie na linii schuster - pilkarze. dzis madryckie pisma twierdza calkowicie co innego. ponoc wlasnie atmosfera jest calkiem spokojna i w klubie panuje pelne przekonanie, ze razem mozemy.

moze i jestem optymista, czasem latwiej mi z tym w wielu kwestiach w zyciu, bo czesto ryzykuje nie kalkulujac. dzieki temu moze, jestem tu gdzie jestem, miast walczyc na uczelniach o fakultety, czy szukac wielkiej kasy. moze ten real znow niczego nie wygra, jak przed dwoma laty, tracac tytuly na wlasne zyczenie. jak co roku jednak wierzyl bede do konca, bo to pasja jest i wszystkich tych ktorzy wspieraja ten zespol bez wzgledu na zle chwile, pozdrawiam.

Powrót do góry
rumun2000
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.02.21 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpełni zgadzam sie z przedmówca.Real nie grał zle a nawet sadze ze byl rownorzednym albo lepszym zespołem i z pewnoscia zasłuzył na remis.Ale co z tego ze zasłuzył jak miał gorszy dzien i niewiadomo jak sie starał to piłka i tak nie chciała trafic do bramki.Ile sztrzałow oddał Ruud i nie mogł nic trafic a moge sie załozyc ze w innym meczu wiele tych okazji by wykorzystał.Nie mozna sie smucic i nalezy czekac na rewanz oraz liczyc na to ze Real wykarze sie wieksza skutecznoscia i wyprawi Rome z bagarzem bramek ktore zadecyduja o awansie Blancos.Wazny jest powrót Robinho który mam nadzieje ze odegra wazna role w rewanzu. Podobnie Pepe który wzmocni nasza defensywe i napewno utrudni Romie gre w rewanżu. Zmartwieniem natomiast jest przypadek Ramosa który dostał drugą żółta kartke i nie zagra w rewanżu.Mecz z Roma bedzie bardzo ciezki ale mysle ze Real łatwo skóry nie odda i tego sie trzymajamy.

HALA MADRID!!!!!!!!!

Powrót do góry
jacekaga
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.02.22 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hoszkar napisał:
kurwa to juz nawet gazety wloskie (cds) pisza o dobrej grze realu i braku szczescia, o swietnym robenie. robia to nawet katalonczycy.

Obyś nie musiał się tym pocieszać, jak odpadniemy z Champions League, a w PD przewaga stopnieje do zera. Po raz kolejny zwracam uwagę na słabe wyniki drużyny w ostatnim okresie. Na pechu drużyna klasy Realu może przegrać jeden mecz. Nie trzy.

Mam wielką nadzieję, że kolejnych porażek nie będzie. W przeciwieństwie do części użytkowników nie biorę tego jednak za pewnik, bo wahnięcie formy jest aż nadto widoczne.

EOT

bugiel
eternal ban

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2008.02.22 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rumun2000 napisał:
Ale co z tego ze zasłuzył jak miał gorszy dzien i niewiadomo jak sie starał to piłka i tak nie chciała trafic do bramki.

To nie kwestia pecha. Piłkarze starali się mnie niż "Rzymianie", co widać gołym okiem nawet w statystykach pomeczowych. Nasi zawodnicy przebiegli łącznie 4 km mniej. Gdybyśmy zagrali tak jak Arsenal z Milanem, to nie byłoby teraz tematu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.02.22 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak mniej niz rzymianie, bo mniej biegali. widac w statystykach. taa, bo roma grala lepiej i patrzac na ich gre, bramki byly kwestia czasu.

jacekaga

ja sie niczym nie bede musial pocieszac, ja sie caly czas ciesze, ze real gra jak gra, bo gra duzo lepiej niz w sezonie ubieglym, a ze mial z roma pecha to bede pisal nawet jak stwierdzisz, ze nie mam racji. po prostu zacznie znowu wpadac i tyle. czekam.

pocieszac to sie moga kibice romy, ze wystarczy remis, choc ich pilkarze dobrze wiedza, ze w madrycie czeka ich pieklo.

Powrót do góry
augusto
Me, you! Fuck, Fuck!

PostWysłany: 2008.02.22 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu po meczu Live-Chelsea, kiedy Chelsea wygrała 1:0 u siebie Jose powiedział, że to nie znaczy, że LIve przeszedł do kolejnej rundy. Oddaje to dokładnie range wyniku. To będzxie całkiem inny mecz, który bedzie trzeba wygrać. A dwa tygodnie to troche czasu i sytuacja bedzie wygladac nieco inaczej.
Nie mozna być jednak optymistą, bo Roma tanio skórt nie sprzeda i bedzie walczyć do konca. Mają dobry skład i to oni beda liczyć na kontry. a to dobra taktyka na Real.

Powrót do góry
Galamark
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2008.02.22 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oceny pomeczowe w Corriere dello Sport :

Robben 7; Gago 7; Ramos 6,5 ; Guti 6,5; Raul 6,5; RvN 6,5;

Casillas 6;Cannavaro 6; Torres 6; Diarra 6; Schuster 6; Heinze 5,5

Roma :

Mancini 7,5; Totti 7 ; Spalletti 7; De Rossi 7 ; Pizzaro 6,5 ;

Aquilani 6,5 ; Guily 6,5 ; Doni 6,5 ; Mexes 6,5 ; Juan 6,5 ; Cassetti 6 ;

Perotta 6 ; Tonetto 6 ; Panucci 6 ;

Arbiter : Fandel 6

Wydawało się że kontrolujemy mecz a frajersko go przegraliśmy. Roma miała chyba ze cztery strzały na bramkę , my siedemnaście ! To prawda, że nie w światło, ale wszystko było na tak . To skąd ta porażka ? Niepewny

Powrót do góry
xfactor
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.02.22 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurde no, aż ciśnie mnie, żeby powiedzieć "z dupy". ale nie powiem, bo to brzydko Tongue

Powrót do góry
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2008.02.22 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja powiem.
Z dupy. Very Happy

Powrót do góry
Mucha Blend
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2008.02.23 00:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Część osób krytykuje Gago za ten mecz a jak widać wraz z Robbenem dostał największa note w zespole :]

www.facebook.com/Mucha.Blend
www.myspace.com/muchablend
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
jacekaga
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2008.02.23 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hoszkar napisał:

pocieszac to sie moga kibice romy, ze wystarczy remis, choc ich pilkarze dobrze wiedza, ze w madrycie czeka ich pieklo.

No tak, to jest argument nie do podważenia. :|

Pomijając już infantylność sformuowania, nie wiem, czy obecnie gdziekolwiek na świecie istnieje obiekt, który z racji atmosfery możnaby nazwać piekłem. Może Argentyna (La Bombonera), może Turcja (wszystkie te Fenerbachce, Besiktasy itp.), może belgradzka Marakana w trakcie derbów stolicy Serbii. Może. Nie te czasy.

Murekd
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2008.02.23 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się aż tak tą porażką nie przejmował. Przegrali, trudno ale mamy jeszcze rewanż i to u siebie. Trzeba to wykorzystać i pewnie wygrać. Mamy bramkę zaliczki więc jest dobrze. Mam nadzieję, że nasi piłkarze zagrają tak samo jak ostatnio w Rzymie, tyle, że trochę skuteczniej.

Powrót do góry
hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.02.23 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak kolego, bo jak wiadomo, pieklo oznacza tylko kibicow ryczacych i rzucajacych sie na oslaniajace od murawy siatki. pieklo to tylko trybuny.

zejdz na ziemie i zrozum, ze w madrycie roma bedzie szukac kazej minuty na oddech na murawie, ze pilkarze realu beda gryzc trawe, by strzelic bramke. bo tak gramy u siebie i o to wlasnie pieklo mi chodzi.

kibice stworza swoja atmosfere. nie taka jak w argentynie czy turcji, ale doping bedzie wystarczajacy.

zreszta o czym chcesz pisac. przyjedz do madrytu na jakis wielki klasyk o stawke, to zobaczysz. wszak czegokolwiek bys nie zobaczyl w telewizji, czy nie doczytal przed komputerem i tak zawsze bedziesz z tylu z tymi ktorzy moga to wszystko poczuc i ocenic na zywo, gdzie kamery nie rzadza.

polecam.

Powrót do góry
jacekaga
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2008.02.23 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hoszkar napisał:
tak kolego, bo jak wiadomo, pieklo oznacza tylko kibicow ryczacych i rzucajacych sie na oslaniajace od murawy siatki. pieklo to tylko trybuny.

zejdz na ziemie i zrozum, ze w madrycie roma bedzie szukac kazej minuty na oddech na murawie, ze pilkarze realu beda gryzc trawe, by strzelic bramke. bo tak gramy u siebie i o to wlasnie pieklo mi chodzi.

kibice stworza swoja atmosfere. nie taka jak w argentynie czy turcji, ale doping bedzie wystarczajacy.

zreszta o czym chcesz pisac. przyjedz do madrytu na jakis wielki klasyk o stawke, to zobaczysz. wszak czegokolwiek bys nie zobaczyl w telewizji, czy nie doczytal przed komputerem i tak zawsze bedziesz z tylu z tymi ktorzy moga to wszystko poczuc i ocenic na zywo, gdzie kamery nie rzadza.

polecam.

Rozumiem, że byłeś- szczerze zazdroszczę. W przeciwieństwie do mnie możesz pisać z perspektywy przekum-hardcore-zioma. W porzo, elo i takie tam.

Co do sportowego aspektu- takie piekło jest na przynajmniej kilkunastu stadionach Europy.

Drogą powrotną życzę zejścia na ziemię, a przede wszystkim porzucenia retoryki nastoletniego fanatyka. Ufam, że takowym nie jesteś. Jako żywo przypomniał mi się przeczytany na jednym z forów wpis- "Weźcie ze sobą księdza, bo urządzimy wam piekłoooooo".

I Tobie i sobie życzę, żebyśmy awansowali dalej. Bez pomocy sił piekielnych. A kiedyś pojadę, zobaczę i będziemy mogli sobie pokumkać. Jak to kumaci.

Tymczasem CHWDP. 1902% poparcia.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
Strona 15 z 16
Skocz do: