Depilacje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 28, 29, 30  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2012.02.08 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mohery moherami i dresy dresami, nie ma się co przejmować. Pierwszym należy współczuć, drugich powinno się wyłapywać z ulic i eliminować.

Aby podtrzymać tematykę dyskusji - prawdziwy facet się taką sytuacją nie przejmuje. Tak jak rekin nie przejmuje się planktonem.

trampki
Putka
Putka

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.02.08 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, wracając do długich włosów. Sam się niedawno tłumaczyłem dlaczego mam zamiar używać jakichś specyfików, które pomogłyby mi je odpowiednio ułożyć. Nie jestem pedałem z góry zaznaczam. A tych specyfików używam tylko dlatego, że moje włosy są pojebane i bez tego raczej nie da rady nic z nimi zrobić. Codziennie rano muszę obowiązkowo układać je przy pomocy wody, inaczej jest tragedia. Oczywiście rozwiązanie całej sytuacji może być banalnie proste - czyli ściąć chujstwo, ale jak wiadomo dłuższe włosy > krótsze włosy, a ja nie mam zamiary wybierać gorszej opcji.

Daedalus. ty coś tam ostatnio wspomniałeś o przycinaniu włosów. O co w tym wszystkim chodzi, kiedy to robić i co to daje w praktyce?! No bo obecnie, tak jak pisałem niegdyś w tym pedalskim temacie zwanym "Zdrowie i uroda" moje włosy są chyba średnio długie, w każdym razie grzywka gdyby ją rozczesać na prosto to sięgałaby mniej więcej brwi. A ja chciałbym mieć jeszcze dłuższe, ale no właśnie tu jest problem, gdyż im dłuższe włosy tym więcej z nimi problemów.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
sprite

PostWysłany: 2012.02.08 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ogólnie włosy raz na jakiś czas trzeba trochę przerzedzić i jakoś ułozyć coby nie wyglądać jak Edward Nożycoręki.
Najlepiej spytaj się fryzjerki albo obczaj w necie co ci sie podoba.

Jeśli będziesz miał naprawdę długie włosy z przodu to przy pomocy gumy, kremu, żelu, whatever możesz zarzucać je do tyłu do tyłu jak ja. Nie wpadają do oczu, a dziewczynom podoba się taki elegancki nieład. Cóż, przynajmniej niektórym. Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
trampki
Putka
Putka

PostWysłany: 2012.02.08 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, a teraz bądź tak uprzejmy i powiedz mi czego konkretnie używasz do swoich włosów zanim wiadomo kto nie wpadnie i zacznie wyzywać od pedałów. Chodzi mi przede wszystkim o te gumy, kremy, żele etc. Sam próbowałem gumy od Joanny ale okazała się porażką - sklejała moje włosy i pozostawiała jakiś biały, łupieżopodobny osad na włosach. No ale przynajmniej ładnie pachniała Very Happy

Powrót do góry
sprite

PostWysłany: 2012.02.08 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taft albo Syoss są najlepsze. Sam musisz wyczaić co ci będzie pasować do włosów, czy guma czy żel etc.

I skończ z tym strachem że ktoś cie wyzwie, no proste albo golisz się na krótko i nie masz problemu, albo musisz o włosy zadbać chociażby minimalnie. Najważniejsze żeby je myć.

skasuj post odpisałem ci na priv bo zaśmiecamy temat.

Ostatnio zmieniony przez sprite dnia 2012.02.08 20:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
trampki
Putka
Putka

PostWysłany: 2012.02.08 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jedziemy po bandzie - jak takie cholerstwa nakładać na włosy? Bezpośrednio, czy najpierw na otwartą dłoń, potem to rozmazać i czochrać tym włosy? Pytanie debilne, wiem, ale ja się na tym nie znam i mnie to po prostu przerasta jak sam się za to zabieram.

Dzięki tak w ogóle za pomoc w tych sprawach.

Powrót do góry
Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2012.02.08 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bosz, przesadne układanie włosów też jest pedalskie.

Wyprostowana grzywka do brwi to długie włosy? Łojezu, co za czasy.

Cytat:
Daedalus. ty coś tam ostatnio wspomniałeś o przycinaniu włosów. O co w tym wszystkim chodzi, kiedy to robić i co to daje w praktyce?! No bo obecnie, tak jak pisałem niegdyś w tym pedalskim temacie zwanym "Zdrowie i uroda" moje włosy są chyba średnio długie, w każdym razie grzywka gdyby ją rozczesać na prosto to sięgałaby mniej więcej brwi. A ja chciałbym mieć jeszcze dłuższe, ale no właśnie tu jest problem, gdyż im dłuższe włosy tym więcej z nimi problemów.

No właśnie nie, bullshit. Najgorzej jest jak jest taki bitelsowy mop, taka szopa. Im dłuższe tym bardziej się same zaczynają układać i dopasowywać i problemów jest mniej. Zaczynają się nowe problemy dopiero gdy są za długie i idą takim babkim długim pasmem na plecy, ale nie wiem po co komu az tak długie. Axl takie miał, to fakt, ale jest Axlem więc mu się z szacunku zawsze zajebiście układały.

Ja obecnie mam totalnie Cobainowate, czyli długie-do-początku-pleców-może-troche-dłużej, półdługie właśnie a nie jakieś do spuszczania z wieży, żeby wspinali się rycerze, ale też nie opierdalam sobie grzywki, nie cieniuję, tylko mam to wszystko totalnie długie i mam wyjebane.

Problem w tym, że dojście do tego zajęło mi kilka lat i stało się to naturalnie a nie dlatego, że coś zrobiłem, więc nie wiem jak wam pomóc.

Moja historia długich włosów

- zapuszczam
- po 9 miesiącach idę do fryzjerki i ona mi cieniuje, jest brzydko
- znowu rosną, w miarę jak trochę odrosło to wyglądają lepiej niż przed wizytą u fryzjera na tej samej długości
- po 5 miesiącach idę do fryzjera-faceta, który mnie masakruje i robi mi na głowie coś w tym stylu

Ogólnie totalny pedał, sama góra, tragedia.

- jak prawdziwy facet mam wyjebane i rosną
- po 9 miesiącach postanowiłem wreszcie spojrzeć w lustro i doszedłem do wniosku, że jest straszna szopa i muszę ściąć maszynką i zapuścić od zera
- sam sobie ścinam maszynką jak prawdziwy hardkor, bo do fryzjerów mam już uraz i zapuszczam od nowa
- tadaaaaa. urosły do Cobainowej długości i wyglądają zajebiście od ponad roku. gdy robią się za długie to skracam tył i boki. nie cieniuję

bonusowe informacje

- czeszę się tylko i wyłącznie zaraz po myciu głowy, zaczesując wszystko do tyłu, gdy wyschną to się nachylam i same opadają prawie idealnie, muszę tylko przerzucić kilka włosów na drugą stronę żeby pasowały do przedzialka (ktory nie jest na srodku tylko trochę z boku)

- oprócz tego nie czeszę się. nigdy.

- nie suszę włosów suszarką.

- nic z nimi nie robię, ani maście ani nic. nic.

- mam wyjebane, moje włosy to czują i też są totalnie wyluzowane zamiast kłębić się w kulkę jak u niektórych

- myję je. rzeczywiście, brudne się naprawdę zajebiście układają Very Happy ale AŻ TAK wyjebane to nie mam.

- włosy na jajkach też myję. ciekawostka.

Podsumowując - za cholerę nie wiem co wam poradzić. Moje obecne włosy po prostu w końcu powstały. Przez dobre 2 lata bez przerwy chciałem ściąć, bo wyglądały chujowo, w końcu przecież zresztą zgoliłem i po prostu nagle wyszły jak trzeba.

I serio, nie przesadzajcie z zaczesywaniem czy mizianiem. To nie przypadek, że Cobain, który miał totalnie wyjebane wyglądał nieskończenie lepiej niż armie naśladujących go muzyków/fanów. To nie przypadek, że ja mam wyjebane i nie narzekam a wy się pierdolicie z jakimiś gumami i zaczesywaniem i marudzicie.

Jedyna poważna rada jakiej mogę udzielić - wytrwałość. Próbujcie, w końcu będzie dobrze.

A co do skrócenia to ja chyba to pisałem o sobie a nie jako radę do kogoś, bo obecnie mam coś takiego -

I muszę kilka centymetrów skrócić, bo się tak "rozchodzi". Ale jestem leniwy więc nie wiem kiedy mi się zachce coś z tym zrobić. Bo jak pisałem - mam wyjebane.

I nie, nie będę ich sobie skracał sam ofc. Mam koleżankę, która ogarnia. I ogólnie tego typu opcję bardzo polecam, jeśli tylko znacie jakąś, która się orientuje. Ja znam kilka fanek rocka, które tną okolicznych metali i czasami takie marudne, rockowe coś ja ja i ogarniają o wiele lepiej niż fryzjerzy. Zwłaszcza, że po prostu "czują" o co chodzi, wiedzą czego chcemy, nawet nie trzeba za dużo gadać. A fryzjerowi to weź wytłumacz...

Ale jeśli już fryzjer to koniecznie babka. Młoda, ale już nie nowicjusz. Tylko takie będą wiedziały o co chodzi. U starych gruchotów albo u faceta skończy się katastrofą.

I nie ruszajcie grzywki, niech sobie rośnie. Przedziałek i to pójdzie na boki i będzie jednym z kluczowych elementów zajebistości. To nie jest tak, że będzie opadać na oczy. Mówię - przedziałek i z "grzywki" zrobi się bardziej część boku i nachodzić będzie na przód tylko trochę, ale nie uciążliwie i też nie pedalsko jak u emo i innych skejtów, a naturalnie, jako część boku. Skracanie "przodu" to straszny błąd, niech wszystko sobie samo rośnie od zera, potem samo się ułoży, bo tył rośnie szybciej niż boki i będzie git. Po prostu, dochodzę do wniosku, że im mniej się rosnącym i układającym włosom wchodzi w drogę tym lepiej. Dla faceta oczywiście.

No. To wytrwałości, powodzenia i obyście kiedyś byli tak zajebisci, męscy i rockowi jak ja.

mrs
capo di tutti capi
capo di tutti capi

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.02.08 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy napisanie posta wielkości trzech wypracowań maturalnych nt swoich włosów nie jest pedalskie?

Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2012.02.08 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wykonaniu normalnego śmiertelnika zdolnego do takiej rozpiski na dowolny temat (np. Yaguarek) to rzeczywiście byłoby pedalskie. Jednak to jest didipost, a didiposty są zajebiste. Didipostom wolno więcej niż zwykłym postom.

Dżukuś
Forever Young

PostWysłany: 2012.02.08 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozkurwiasz kosmos Didi. Naprawdę.

Uważasz, że jak ktoś się ogoli to już jest 'pedałem' czy tam niewiadomo kim? Brak depilacji to największy wyznacznik bycia prawdziwym mężczyzną?

Powiedz to np chłopakom, facetom na łaźni na rylni, którzy się golą że nie są prawdziwymi facetami. Chuj z tego, że przewalili przez jedną zmianę więcej żelaza i napracowali się bardziej niż pewnie Ty przez całe swoje dotychczasowe życie.

Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2012.02.08 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na golenie jajek nie ma usprawiedlwienia. Nie wiem, może jakoś pływakom to może przeszkadzać, to niech golą.

Niech się golą, niech sobie ogolą pachy, nawet klatę, jeszcze mogę zrozumieć, ale jaja? Dla mnie to zamach na męskość i tyle. Tak jak golenie rąk czy nóg.

Przeraża mnie jak wiele osób jest w tym temacie przeciwko mnie. Przeraża mnie, bo uważam, że w normalnych okolicznościach wszyscy powinni mnie poprzeć i was wyśmiać, wręcz paść na podłogę ze śmiechu, aż się popłakać. A tymaczasem wpada tutaj coraz to nowa osoba i broni tego golenia jajek.

Jesteście żałosni. Naprawdę. Przepotężnie żałośni. Po prostu, golenie sobie jajek przez faceta jest komiczne i niemęskie. Dla mnie to coś absolutnie oczywistego, nawet przez myśl by mi nie przeszło, żeby sobie jajka ogolić. Gdybym nie miał internetu to żyłbym w przekonaniu, że nikt na świecie sobie tych jajek nie goli, tak bardzo nienormalnie pedalsko pojebanie żałosno prześmieszne mi się to wydaje. Nadal jestem w szoku.

Mateos.
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2012.02.08 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Didi mam pytanie dotyczące golenia nóg.
Otóż kilka miesięcy temu musiałem mieć wykonany zabieg na nodze. Lekarze musieli zgolić mi pewną część owłosienia znajdującego się na nodze. I tu moje pytanie do Ciebie. Czy przez to, że musiałem ogolić nogę, stałem się pedałem?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Dżukuś
Forever Young

PostWysłany: 2012.02.08 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Golenie klaty jest bardziej pedalskie niż miejsc intymnych imho ;).

No ja jak robiłem tatuaż też musiałem łydkę ogolić, pedalstwo Didi?

Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2012.02.08 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jesteście zabawni. Wiadomo, że w takich sytuacjach to spoko. Chodzi mi o normalne, regularne golenie nóg, rąk, jaj, klaty. Nie do pomyślenia.

Xandir
Inżynier

PostWysłany: 2012.02.08 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do dlugich wlosow. Sam posiadam i moja rada. Zwiazac w kite i mieć wyjebane czy wygladajaladnie , czy sie ukladaja, czy chuj wie co jeszcze. Niech rosna.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 28, 29, 30  Następny
Strona 29 z 30
Skocz do: