Real Madryt - AS Roma [1-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maslakboss
LF10

PostWysłany: 2008.03.06 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hoszkar - tego nie przyjął by nawet najlepszy piłkarz. Piłka była nie spodziewana, Robinho w biegu + piłka odbiła się przed nim. Gdyby stanął i chciał przyjąć, już by jej nie miał.

El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2008.03.06 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby przyjął jakimś cudem piłkę na klatę w stronę bramki i ona by mu nie odskoczyła to kto wie, piłka po dobrym przyjęciu zrobiłaby kozioł i nic tylko przywalić z woleja. Doni był daleko, obrońca też nie był blisko. Tylko, że na dzisiaj to jest gdyby.

Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.03.06 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po tym meczu został tylko płacz i lament. Roma była po prostu lepsza. Zagrała lepiej pod każdym względem. Zagrała twardo, mądrze w obronie i kontrowała w najgorszych dla Realu momencie. Mianowicie po stracie Pepego Roma tak przygniotła, a Real nie wiedział jak się ustawić i co grać. Bardzo sprytnie, powiedziałbym po włosku, Roma to wykorzystała. Dopiero po stracie bramki Real się obudził i zaczął grać tak jak powinien grać od początku - z agresją. trwało to dość krótko. Także taktyka była niedopracowana. Jeden Robinho na skrzydle to za mało. Jeden Raul na ataku to też za mało. Miał raptem jedną sytuację i to jeszcze ze spalonego. Baptista powinien grać w ataku a nie błąkać się po boisku, holując przy tym piłkę, która za każdym razem mu odskakiwała. Diarra totalnie niewidoczny. Nie wiem jaką on miał rolę na boisku. Żeby nie było pesymistycznie to na plus wyróżnię Gago, Gutiego i jak na obecne możliwości Salgado.
Chciałbym także zwrócić uwagę na fakt, że Roma w zeszłym roku odprawiła Lyon z kwitkiem. Po meczu w Rzymie, Lyon był pewny, że awansuje. Roma wtedy zagrała jak w tym roku z Realem. Słabo, bez pomysłu. Tylko, że wtedy był remis. W Lyonie Roma wypunktowała Francuzów jak Real w tym roku. Taka mała analogia.
Mam nadzieję, że chociaż coś dorzuciłem innego niż pozostali. Dziękuję za uwagę.

Astonic
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.03.06 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Że mam chwilę to pozwolę sobie ocenić piłkarzy.
Casillas- noż kurde, to jest Iker, w takich meczach wymaga się od niego cudów, choć ta druga bramka nawet tego nie wymagała. 5+/10
Pepe- bardziej frajerska od tej drugiej kartki to była tylko bramka Getafe. Co z tego, że nie grał źle jak w kluczowym momencie meczu daje dupy na całej linii. 1/10
Cannavaro- jako jeden z nielicznych w porządku, niemalże bezbłędny w obronie, przewrotka piękna. Szkoda, że musiał ją wykonywać pod własną bramką. 7/10
Salgado- jedyne pozytywne zaskoczenie wczorajszego wieczoru. Takiego Michela można oglądać, fakt, że nie taki jak dawniej, ale jednak. 7/10
Heinze- w sumie bez większych błędów, w miarę porządny występ. 6+/10
Gago- Po raz kolejny nie zawodzi. Przeszkadzał, przerywał akcje rywali, włączał się do ofensywy. 7/10
Guti- nie grał tragicznie, nie grał dobrze, taki średniacki Guti. Nie tego się od niego oczekuje w takim meczu. 5+/10
Diarra- przyjrzałem mu się dokładniej niż ostatnio i muszę stwierdzić, że nie było tragicznie. Bez rażących strat, trochę odbiorów. 6/10
Baptista- Ciężki orzech do zgryzienia. Pana 3xP ("Próbuję Przyjąć Piłkę") ratują groźne strzał z dystansu i poprzeczka, inaczej ocena byłaby podobna do meczu z Huelvą. 5+/10
Robinho- rozbudził wszystkim apetyty meczem z Recre, jednak nic specjalnego nie pokazał. Próbował, jednak obrońcy Romy się nim pieczołowicie opiekowali. 6/10
Raul- jak na kapitana przystało poderwał zespół w najbardziej kryzysowym momencie, przez resztę meczu niewiele pokazał, miał swoich aniołów stróżów. Za rok, Kapitanie. 7-/10
Miguel Torres- nie popisał się wychowanek tym razem za bardzo. Nie było jakos tragicznie, ale czasem dawał się ogrywać. 5-/10
Drenthe- najlepsza zmiana, powinien grać od początku. Próbował kiwać, wrzucać, widać było że się stara. Najbardziej zapadło mi w pamięć dośrodkowanie do Robinho. 7-/10
Roberto Soldado- za pojawienie się i ustrzeżenie większych błędów powinno się dostawać 5, jednak Roberto nie miał szansy ich popełnić bo ani razu nie dotknął piłki za co powinien dostać 1. A że grał kilka minut to dostanie 4/10.
Bernd Schuster- nie wiem czemu Guti grał tak cofnięty, nie wiem czemu piłkarze potrafili sprężyc się tylko na ostatnie 15 minut, nie wiem czemu Spalletti mógł obmyślić świetną taktykę, a Bernd nie. I najważniejsze- nie wiem czemu nie gramy dalej. Ale w takich momentach chyba powinno się obwiniać trenera, nieprawdaż? 3/10
Z wyrokami poczekajmy do końca sezonu.
Kyrros Vasarras- <hahaha> <hahaha> <hahaha>
1+/10. Za co? Za wszystko. Plusik jedynie za prawidłowe wyrzucenie Pepe.

jacekaga
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2008.03.07 06:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hoszkar napisał:
sluch niesie, ze niejaki jacekaga wyslal na mecz kilkunastu swoich pobratymcow z radomiaka, nakazujac im skandowanie nazwy klubu z rzymu. tak by przekrzyczec slaba publike na sb i udalo sie. spocony jacek czekal caly tydzien i sie wreszcie doszczekal. hala polskie laki.

Jacek z kilkunastoma pobratymcami z Radomiaka mieli lepszy pomysł. Po co wydawać ciężko zarobioną tygodniówkę (jakieś 2000 PLN), żeby pojechać do Madrytu, obejrzeć ze dwa pałace, fontannę, ładny- fakt stadion pełen Hoszkara i jemu podobnych duchem kumatych kumów (swoją drogą- skoro kumaci u nich wyglądają jak nasze pokemony, to jak wyglądają ich pokemony??), do tego nieudolnych kopaczy, a po powrocie paść na mordę ze zmęczenia i przepicia??

Postompiliśmy inaczej. Kursem praca- meta u Gienka (kibic Prochu Pionki- im zaimponowaliście- mówił mi)- dom. Meczyk obejrzeliśmy w wesołej atmosferze, grubo popiliśmy (Gienek ma taki stuff, że Ci się nie śniło. Nie byłeś, nie wiesz, to nawet nie piskaj. A nie- możesz nawet krzyczeć, drzeć się- po Getafe i innych ciulach z Rzymu (Ty zakompleksiony kompleksiarzu, nazwy miast piszemy z wielkiej litery, nawet jeśli ich mieszkańcy udowodnili żeś chu*owy kum) wiem, że to pisk wyrzuconego z gniazdka wróbelka w najlepszym razie będzie.

Efekt całego przedsięwzięcia jest podobny do wycieczki do Madrytu. Kac moralny?? W obydwu przypadkach jest (w przypadku wyjazdu do Madrytu byłbym zły na siebie, że wydałem dużo hajsu na takie "widowisko", a tak jestem zły, bo zdecydowanie za dużo wypiłem- piąty rasssss w tym tygodniu). Smutek po porażce?? I tu i tu taki sam. Zmęczenie po podróży- Ty wiesz, jaki ja zmęczony po powrocie do domu z tego meczu byłem. Płoty liczyć, burki odpędzać, tłumaczyć dziewczynie, że Madridistas to pierdolnięci fanatycy, bo tak Hoszkar rzecze, mimo, że w TV widać coś innego... Tak, to był ciężki wieczór. Za dużo mniejsze pieniądze. Efekt ten sam.

Acid napisał:

Kolega jacekaga- synku i ty masz w avatarze Juanito? [*]

Tatuś?? Przypuszczam, że wątpię. Więc ksywa acid (dla niekumatych- kwas) jak najbardziej na miejscu.

Może to i Hoszkara tłumaczy. Znacie się??

Astonic napisał:

Najlepszy klub świata odpada czwarty raz z rzędu w 1/8 finału LM. Czy to nie dziwne? To jest REAL MADRID CLUB DE FUTBOL

Podobnie pisali wiślacy po meczu z Vaalerengą. "To jest Gwardyjskie Towarzystwo Sportowe Wisła". Podobnie pisali Ci z Katalonii po kolejnych wtopach w lidze. I co?? i nic. Puste słowa. Podobnie jak z przemegahiperkurwapiekłem na Santiago, piłkarze rywali zwyczajnie mają w dupie dorobek naszego klubu. Zejdź na ziemię.

Pixik
Legendary

PostWysłany: 2008.03.07 07:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piszesz o kwasie a sam je bierzesz bo nie wierzę, że takie coś można nabazgrać na czysto :| .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.03.07 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jednak gienek to gienek. nie jacus :]

Powrót do góry
pablo10
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2008.03.07 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juanes napisał:
Po tym meczu został tylko płacz i lament. Roma była po prostu lepsza. Zagrała lepiej pod każdym względem. Zagrała twardo, mądrze w obronie i kontrowała w najgorszych dla Realu momencie. Mianowicie po stracie Pepego Roma tak przygniotła, a Real nie wiedział jak się ustawić i co grać.

Niestety, ale to prawda, oczywiście nie można powiedzieć, że Real się nie starał i niewiele w sumie zabrakło, aby awansować, ale jakby na to nie patrzeć wygrana Romy całkowicie zasłużona. Oprócz dwóch bramek trafili jeszcze raz w spojenie, raz w poprzeczkę, a przy golu Raula chyba był spalony. Real nie był w stanie przejść przez świetnie spisującą się obronę Romy. Nie ustrzegliśmy się też przed błędami, jak przy stracie drugiej bramki i przy faulu Pepe na drugą żółtą, czyli w koneskwencji czerwoną kartkę. Mam nadzieję, że po powrocie Ramosa i Van Nistelrooya, a także Robbena nasza gra będzie wyglądała lepiej Rolling Eyes .

http://pl.youtube.com/watch?v=bYuzMuG5hCI
http://pl.youtube.com/watch?v=aLRoQHrKBYI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
cerej
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.03.07 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Casillas bronil dobrze.
Heinze i Salgado niemrawi.
Pepe otrzymal glupio 2 zolte kartki
Cannavaro gral przyzoicie-trzymal cala defensywe.
Robinho za bardzo chcial-spektakularne poslizgniecia zaliczyl i wywroty.
Baptista... czlowiek, ktory sam chcial wygrac mecz-byl beznadziejny.
Diarra...podobnie jak Julio-nie potrafil przyjac pilki, a i podawal do zawodnikow Romy.
Guti gral dobrze-ale nic nie pokazal procz walki i wkur*** na Diarre i Baptiste-widac bylo jak pod nosem klnal po kazdej stracie Diarry i Baptisty.
Gago...biegal, biegal i biegal i krecil go Totti jak dzieciaka.
Raul-dobry duch na boisku, inteligencja boiskowa-ale to wszystko.

Tak krotko-bo szkoda gadac/pisac.

PS. Ogladalem mecz i spagladalem na relacje z naszej strony...i zastanwialem sie-czy komentator RealMadrid.pl oglada ten sam mecz.

Powrót do góry
jacekaga
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2008.03.07 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hoszkar napisał:
jednak gienek to gienek. nie jacus :]

Real i Proch, a na resztę foch.

matig
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.03.07 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w meczu z roma brakowalo ruuda i skutecnoci wykonywania akcji jedne słowiem presingu ! :-)

Powrót do góry
tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2008.03.07 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się zastanawiam, gdyby Schuster w I poł. trzymał Robinho i Drenthe na ławce, a w drugiej wpuścił ich obu naraz na zmęczonych obrońców, czy dałoby to nam coś więcej niż teraz mamy?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
sajdak
Treneiro

PostWysłany: 2008.03.07 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aż dwanascie osób typowało taki wynik meczu z Romą na głównej... <wow>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Pedro.
Virtuoso!

PostWysłany: 2008.03.07 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to tyklo gdybanie....po fakcie <ściana>
Ale mysle ze zbyt zachowawczo zagrali....tylko Gago powinienen grac a za Diarre jakis snajper...ale teraz to niema wiekszego sensu.

Powrót do góry
Astonic
Trener
Trener

PostWysłany: 2008.03.07 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacekaga napisał:

Astonic napisał:

Najlepszy klub świata odpada czwarty raz z rzędu w 1/8 finału LM. Czy to nie dziwne? To jest REAL MADRID CLUB DE FUTBOL

Podobnie pisali wiślacy po meczu z Vaalerengą. "To jest Gwardyjskie Towarzystwo Sportowe Wisła". Podobnie pisali Ci z Katalonii po kolejnych wtopach w lidze. I co?? i nic. Puste słowa. Podobnie jak z przemegahiperkurwapiekłem na Santiago, piłkarze rywali zwyczajnie mają w dupie dorobek naszego klubu. Zejdź na ziemię.

O czym Ty gadasz? Co Twój wywód ma do mojego cytatu i jaki w tym sens? Z czego mam zejść na ziemię? I wkońcu co w tym złego, że jestem zły, że mój ukochany Klub nie zdobędzie znowu LM?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Następny
Strona 22 z 23
Skocz do: