Real Madryt - AS Roma [1-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacekaga
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.03.08 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astonic napisał:

O czym Ty gadasz?

Na forum się pisze, nie gada. Synestezja??
Cytat:

Co Twój wywód ma do mojego cytatu i jaki w tym sens?

Mój wywód ma na celu ukazanie intelektualnej jałowości stwierdzeń w stylu: "to jest Real Madrid Club de Futbol". Równie dobrze możesz napisać, że bramka jest okrągła, a piłki dwie (albo na odwrót, no jakoś tak to szło), mecz trwa 90 minut, wcześnie strzelona bramka ustawiła całe spotkanie, piłkarze są przemęczeni długim sezonem, lub brakuje im świeżości po okresie przygotowawczym, tak się gra, jak przeciwnik pozwala itp.

Debilne dyrdymały bez żadnej treści.

Cytat:
Z czego mam zejść na ziemię?

Szczerze- nie wiem na czym siedzisz. Piec, krzesło, drabina, osinowy kołek- wszystko jedno. Zejdź.

Cytat:
I wkońcu co w tym złego, że jestem zły, że mój ukochany Klub nie zdobędzie znowu LM?

Absolutnie nic. Z miłą chęcią natomiast zobaczę, gdzie napisałem że to źle, że jesteś zły, że Twój najukochańszy klub (cmokaski) nie zdobędzie Ligi Mistrzów (tak swoją drogą, zdobywa się puchary, ligę wygrywa- nie martw się jednak. Pastwić się nie będę. Kaca mam i brak mi weny.). Pozdruffki

Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2008.03.08 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyranitar napisał:
Tak się zastanawiam, gdyby Schuster w I poł. trzymał Robinho i Drenthe na ławce, a w drugiej wpuścił ich obu naraz na zmęczonych obrońców, czy dałoby to nam coś więcej niż teraz mamy?

A kto by tych obrońców wcześniej zmęczył? Diarra pospołu z Bapką?

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/20196/vamosaporszatniarzego.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
bugiel
eternal ban

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2008.03.08 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma się już co rozwodzić nad mizernym występem w środę.
Pytanie za 200 pkt. co zrobić, żeby za rok nie obchodzić pięciolecia miernoty w CL? :/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
POLfan
Así, así, así gana el Madrid!

PostWysłany: 2008.03.08 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie zatrudnić Mourinho lub Beniteza ze wskazaniem na tego drugiego Smile

Desire.
Campeón de Campeones

PostWysłany: 2008.03.08 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako ze Benitez moze nie chciec przyjsc to... jestem za Mourinho :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Astonic
Trener
Trener

PostWysłany: 2008.03.08 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chce mi sie wdawać w większą dyskusję bo szkoda mi czasu na takie pierdoły, jak odpowiadanie na jakieś śmieszne twierdzenia.
Skomentuję jednak dwa fragmenty, bo mnie najbardziej zaintrygowały.
Astonic napisał:
jacekaga napisał:
Szczerze- nie wiem na czym siedzisz. Piec, krzesło, drabina, osinowy kołek- wszystko jedno. Zejdź.

Jeśli nie zrozumiałeś o co mi chodziło, to współczuję. Jeśli zrozumiałeś to też współczuję- humoru.
Twoje czepianie sie pojedynczych słówek jest wg Ciebie w porządku tak samo jak wdawanie się w dyskusję ze zbanowanym i chwalenie się 10 minut po odpadnięciu z LM jaki to Ty jesteś świetny bo miałeś rację. Jak po raz pierwszy zobaczyłem Juanito po Twoim nickiem to pomyślałem, że za wysokie progi sobie stawiasz, po takim avatarze wymaga się pisania interesująco i mądrze. Szkoda, że miałem rację.
jacekaga napisał:
Kaca mam

Nie musiałeś tego pisać. Widać po Twoim poście, że musiała być biba roku.

tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2008.03.08 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę was nie kłóćcie się. Już i tak mamy fatalny okres, więc teraz całe Madridismo powinno być zjednoczone. A ja cały czas nie mogę się otrząsnąć po środzie. :(

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
kielczak
prawie jak szachista

PostWysłany: 2008.03.08 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacekaga napisał:
Astonic napisał:

O czym Ty gadasz?

Na forum się pisze, nie gada. Synestezja??
Cytat:

Co Twój wywód ma do mojego cytatu i jaki w tym sens?

Mój wywód ma na celu ukazanie intelektualnej jałowości stwierdzeń w stylu: "to jest Real Madrid Club de Futbol". Równie dobrze możesz napisać, że bramka jest okrągła, a piłki dwie (albo na odwrót, no jakoś tak to szło), mecz trwa 90 minut, wcześnie strzelona bramka ustawiła całe spotkanie, piłkarze są przemęczeni długim sezonem, lub brakuje im świeżości po okresie przygotowawczym, tak się gra, jak przeciwnik pozwala itp.

Debilne dyrdymały bez żadnej treści.

Cytat:

Cytat:
I wkońcu co w tym złego, że jestem zły, że mój ukochany Klub nie zdobędzie znowu LM?

Absolutnie nic. Z miłą chęcią natomiast zobaczę, gdzie napisałem że to źle, że jesteś zły, że Twój najukochańszy klub (cmokaski) nie zdobędzie Ligi Mistrzów (tak swoją drogą, zdobywa się puchary, ligę wygrywa- nie martw się jednak. Pastwić się nie będę. Kaca mam i brak mi weny.). Pozdruffki

Jeden wielki realny cytat ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
jacekaga
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2008.03.09 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astonic napisał:
Nie chce mi sie wdawać w większą dyskusję bo szkoda mi czasu na takie pierdoły, jak odpowiadanie na jakieś śmieszne twierdzenia.

Niemniej jednak wyrzeźbiłeś to coś poniżej.
Cytat:

Jeśli nie zrozumiałeś o co mi chodziło, to współczuję. Jeśli zrozumiałeś to też współczuję- humoru.

Szczerze dziękuję. Miło, że przejmujesz się moim losem. Wzruszyłeś mnie. Doceniam, że mając poważne problemy zajmujesz się losem innych.
<serce>

Cytat:
Twoje czepianie sie pojedynczych słówek jest wg Ciebie w porządku

Jednym słowem można wyrządzić bardzo wiele złego, zadać rany jątrzące duszę przez całe życie. Kto jak kto, ale osoba o tak rozwiniętej empatii jak Twoja powinna o tym wiedzieć. Postanowiłem więc zareagować. Nie można pozwalać na wyrządzanie takich krzywd. Nawet samemu sobie.
Cytat:
tak samo jak wdawanie się w dyskusję ze zbanowanym

Mea culpa. Po raz drugi, zresztą. Znaczy, że albo nie czytasz wszystkich moich postów, albo piszesz tylko to, co Ci pasuje. "to nie f pożondku!!!"

Cytat:
i chwalenie się 10 minut po odpadnięciu z LM jaki to Ty jesteś świetny bo miałeś rację.

No tu się zagalopowałeś. Jak Kurski z dziadkami w Wehrmachcie, albo Łyżwiński z jedną z sympatyczek Samoobrony (do tej pory mnie zastanawia, czy nosiły te gustowne krawaty). Pozostawmy jednak koprofagi własnemu losowi (tym bardziej, że odpisać nie mogą).

Wracając do tematu- łączyć się w bólu po porażce z dyletantem i nadętym kumem? Wolne żarty. Tolerancyjny jestem, ale bez przesady.

Jak chleb, to tylko biały, mleko tylko od krowy, jak piwo, to zimne i zacnych ilościach, jak głupota, to tępić. Proste.

Cytat:
Jak po raz pierwszy zobaczyłem Juanito po Twoim nickiem to pomyślałem, że za wysokie progi sobie stawiasz, po takim avatarze wymaga się pisania interesująco i mądrze.

o_O Nie wiem jak u Ciebie, w normalnym świecie awatary nie piszą. Słówek się czepiam, wiem. Ale to z chrześcijańskiej miłości do bliźniego. Nie lubię patrzeć na tak spektakularne dawanie wyrazu własnych niedoskonałości.

Cytat:
jacekaga napisał:
Kaca mam

Nie musiałeś tego pisać. Widać po Twoim poście, że musiała być biba roku.

E tam biba. "To, co dla nas jest podłogą, dla Was jest sufitem".

Dżezu kazałby ci wypie*dalać, W4L proponowałby lizanie jajek, ktoś inny przewidziałby połyk. Ja będę kulturalny i troskliwy. Idź popływaj. W końcu sport to zdrowie.

tyranitar napisał:
A ja cały czas nie mogę się otrząsnąć po środzie. :(

Z tej rozpaczy Bonda zamiast meczu oglądałeś. FANATYK. U Hoszkara masz krechę.

Astonic
Trener
Trener

PostWysłany: 2008.03.09 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przekonałeś mnie, jesteś fajny, odchodzę.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Strona 23 z 23
Skocz do: