Real Madryt - Valencia CF [2-3]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Clif
21st Century Schizoid Man

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.03.24 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem krótko to jest nasze pożegnanie z mistrzostwem. Za tydzień połyk z Sevilla i wszelkie złudzenia prysna do końca.

Obawiam się, ze zarzad po takim nędznym meczu dojdzie do wniosku, że jedyne co nam potrzeba to Huntelaar, który okaże się kopia cieniutkiego Sneijdera. Bo przeciez Vlla pokazał że nie zasługuje na taki klub jakl Real, podobnie Drogba.

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
xfactor
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.03.24 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szejku napisał:
xfactor napisał:
proponuję za radą naszego naczelnego myśliciela szejka w następnym meczu wystawić higuaina zamiast raula, przez którego znowu przegraliśmy

Ojej, Real przegrał i trzeba się pofrustrować i wyżyć. A kysz!

ależ ja wcale nie chciałem się pofrustrować. po prostu cię wyśmiałem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Niusia
Cheerleaderka
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.03.24 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeny, co za koszmar... Ja już nie mam siły do tego Schustera. To wszystko jego wina. Mam nadzieję, że go wyleją, a na jego miejsce przyjdzie Zizou <jupi>

Kawałek mego wiersza ;] Resztę znajdziesz: Królewscy->Wiersze o Realu
-------------------------------
Hala Madrid!
Powrót do góry
Blanco
Duch Generała Franco
Duch Generała Franco

PostWysłany: 2008.03.24 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I pomyśleć, że Pilot ma bana. [']

Nie jest winą Schustera to, że piłkarze nie wykorzystują takich setek, jakie mieli Sneijder czy Higuain.

Troi
Ronaldo

PostWysłany: 2008.03.24 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zidane to by się na boisku przydał a nie na ławce Smile Brakuje takiego zawodnika. Cóż, mamy Real który broni remisu a nie strzela więcej bramek niż rywal.

Powrót do góry
Niusia
Cheerleaderka
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.03.24 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, ale taktyka tez jest ważna. Trener daje piłkarzom różne wskazówki itp i praktycznie piłkarze muszą tańczyć tak jak im trener zagra.

Hala Madrid!
Powrót do góry
gutihaz
32

PostWysłany: 2008.03.24 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real bronil wyniku :lol2:

Powrót do góry
00pawel00
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.03.24 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po obejrzeniu skrutu stwierdzam ze nie był to tragiczny czy tez słaby mecz w naszym wykonaniu lecz brakowało klasowego napastnika który by wykorzystał te sytułacje bramkowe jakie mieliśmyw bo Babtista to poniżej krytyki tak samo Snaijder wiem ze to nie napastnik ale jak widze go teraz grającego i to jeszcze w podstawowej jedynastce to zal gdzie jego atomowe uderzenia z których słynął w Ajaksie? strata RVN będzie bardzo odczówalna w drużunie.

Powrót do góry
Pixik
Legendary

PostWysłany: 2008.03.24 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blanco napisał:
I pomyśleć, że Pilot ma bana. [']

Nie jest winą Schustera to, że piłkarze nie wykorzystują takich setek, jakie mieli Sneijder czy Higuain.

setka higuaina>setka Sneijdera. W przypadku jak drugi strzelał to na lini bramkowej i w polu bramkowym było kilku piłkarzy Tongue .
Nie mniej jednak zapisuję sobie cytaty Jezzo czy Clifa o tym jak dostaniemy i tu i tam i że po mistrzostwie. Mam nadzieję, że przydadzą się na szydę ;)

Powrót do góry
Niusia
Cheerleaderka
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.03.24 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed chwilą obejrzałam fragmenty meczu. Real grał nieźle, ale nie wykorzystał kilku akcji. Valencja miała po prostu szczęście przy strzelaniu goli :/ Ale i tak to nic nie zmieni, bo każdy stracony gol, każdy remis, zwycięstwo i porażka decydują o tym czy wygramy La Ligę.

Hala Madrid!
Powrót do góry
pablo10
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2008.03.24 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to już nie wiem jak to się skończy, niby ciągle pozostajemy w grze, a nasi rywale nie grają dużo lepiej, ale im dalej w las tym gorzej :/ . Jeszcze całkiem niedawno nawet jak graliśmy słabiej, to zawsze jakoś dociągnieliśmy minimalne zwycięstwo, czy remis, a w meczach z silniejszymi rywalami mobilizacja była większa i szło to całkiem nieźle. Teraz zespołowi brakuje polotu, gdzie ta drużyna, która strzelała 5 bramek na wyjeździe Villarreal i Valenci, teraz trochę silniejszy przeciwnik i mamy problemy. Jedyna nasza szansa to słaba forma rywali i zdobywanie wymęczonych punktów. Ale z taką grą jak wczoraj to dużo nie wywalczymy, właściwie to tylko Raul zagrał dobrze, a koncetracja i skuteczność zespołu była na bardzo niskim poziomie. Schuster chyba już długo w Realu nie pociągnie Rolling Eyes .

http://pl.youtube.com/watch?v=bYuzMuG5hCI
http://pl.youtube.com/watch?v=aLRoQHrKBYI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2008.03.24 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dotąd się nie otrząsnąłem i nie zamierzam pisać nic konstruktywnego na sam temat meczu, bo moja fala krytyki zawierałaby na pewno więcej niż 250 słów. Powiem tylko, ze pozdrawiam znawców, którzy sadzali Raula na na ławce w tym meczu i chcieli od pierwszych minut Higuaina, który nie potrafi trafić do pustej bramki i pokonać bramkarza z odległości 2 metrów.

Kamior
Joker

PostWysłany: 2008.03.24 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po takim meczu pasuję coś napisać...
Przed spotkaniem w Madrycie miałem przyjemność podziwiać dwa szlagiery na Wyspach Brytyjskich. Trzeba szczerze powiedzieć, że oba te mecze były o przynajmniej poziom lepsze od tego oglądanego na Bernabeu. Real znów zawiódł na całej linii. Wyróżnić z podstawowego składu można wiecznie krytykowanych czyli Raula oraz Pepe(go). Pierwszy był dziś nie do zatrzymania co pokazał gdy zdobył dwie bramki(ciekawe czy Hiszpański Leo patrzył?) zaś drugi był ostoją defensywy(bardzo kulawej). Sam mam bardzo dużo pretensji do trenera, który zrobił tragiczne zmiany. Wpuścił na plac gry między innymi Higuana, który powinien już szukać sobie posady w jakiejś Maladze albo Larisie(swoja drogą świetnie by się uzupełniał z Żurawskim).
Za tydzień arcyważne spotkanie z Sewilla. Inny scenariusz jak kolejna poraża jest bardzo wątpliwy. Sam Fabiano będzie woził Cannavaro aż miło.
1 pkt do Barcy prawie jest już faktem. Przykro Mi.

Aha. Casillas za trzeciego gola [']

Makalu
Podmiot liryczny

PostWysłany: 2008.03.24 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzalem dopiero dziisaj mecz i chyba dobrze, bo takiego zawodu pod koniec spotkania moje serce by nie wytrzymalo. A tak wiedzialem co mnie czeka ;)
I chcialem napisac jedno - chyba nigdy nie zrozumiem niektorych zachowan. Jak gramy taka chujnie jak w Betisie czy z Getafe u siebie, to wiekszosc z Was pisala ze bedzie dobrze itd. Wczoraj stworzylismy tyle sytuacji co chyba przez caly luty i marzec, wiec jest placz i lament. Zwolennikiem Schustera nie jestem, ale watpie zeby jego wina bylo ze ktos nie potrafi trafic do bramki z 3 metrow. Rowniez nie jego wina jest, ze Cannavaro ma chwilowe zacmienia umyslu, Iker rozklada sie jak tania dziwka, a Snajpers jest beznadziejny sam w sobie. A poza tym ile Valencia stworzyla tych sytuacji? Moglismy im strzelic 5, ale trzeba strzelac obok bramkarza, a nie w niego. I chocaz w majstra jakos malo wierze, to na pewno nie przez wczorajszy mecz a raczej przez terminarz jaki mamy. Akurat te 3 pkt. moga jedynie spowodowac, ze stracimy lidera wczesniej niz pozniej.
I uwazam, ze Raula trzeba wyrzucic, bo nie kiwa.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
el crack total
aviomarin.
aviomarin.

PostWysłany: 2008.03.24 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, Kamior, nie przesadzaj. Mecz był dobry i żywy, nie to co wcześniejsze kopaniny MU i Chelsea. Real (a właściwie kilku naszych piłkarzy) i Valencia stworzyły dobre widowisko.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 11 z 13
Skocz do: