Real Madryt - Valencia CF [2-3]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamior
Joker

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.03.24 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widowisko może i było przednie, ale cały czas przez mój post przemawia frustracja kibica Realu, który widzi, że czegoś brakuje jego drużynie...

el crack total
aviomarin.
aviomarin.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.03.24 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie czegoś, a piłkarzy. Gra ofensywna nie może się opierać na czterech piłkarzach, z czego jeden z nich jest obrońcą, a drugi defensywnym pomocnikiem. Guti, Raul, Gago i Ramos wypruwali sobie płuca, by ciągnąć jakoś ten mecz. Niestety, totalny brak pomocy ze strony holendersko-brazylijskiej leszczyny nie pozwolił na nic więcej, a w dodatku i obrona zawiodła. No cóż.

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2008.03.24 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żal, ogromny żal. Ile my mieliśmy sytuacji to głowa boli... Higuain potwierdził że gówno z niego będzie i że się nie nadaje do tego klubu. Nie ma co winić Schustera, cały mecz dominowaliśmy, stworzyliśmy sobie więcej sytuacji i tylko dlatego ze ich nie potrafiliśmy wykorzystać przegraliśmy. Trzeba się otrząsnąć i zagrać tak w najbliższych meczach, a Higuain won na trybuny.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.03.24 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać postęp w porównaniu z meczem z A Coruną. Mecz niezły, ale niestety zakończony porażką na własne życzenie. Mam nadzieję, że po tym meczu zostanie wyciągnięty jeden wniosek, że aby wygrać trzeba zagrać jeszcze lepiej niż wczoraj. Czyli jak takowy wniosek piłkarze i Bernardo wyciągną to możemy spodziewać się dobrej gry w meczu z Sevillą.

Winnetou
Gwiazda
Gwiazda

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.03.24 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak mozna miec takiego pecha?!i co zrobil Canna?!jakby nie ten glupi karny to wg mnie strzelilibysmy na 3-1 i wygrali

dobra gre to mam teraz gdzies!!!chce zwyciestw i mam nadzieje ze Betis urwie pkt Barcie a Real odjedzie znow na 6 a moze i 7 pkt to sie troche uspokoje bo narazie to nerwice mam <ściana>

Niusia
Cheerleaderka
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.03.24 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, mnie też cos bierze jak sobie przypomne naszą przewagę jeszcze nie tak dawno... A teraz? Prawdę mówiąc nie zdziwiłabym się, gdybyśmy byli 2 a nawet jeszcze niżej... Co tu dużo gadać, Schustera wyrzucić i tyle. Po co nam jakiś gość, który nie potrafi z drużyną się dogadać? Oni mówią, że to nie jego wina, itd, itp, ale tylko dlatego, żeby nie było skandalu, i żeby mały Berdzik nie płakał po nocach.

Kawałek mego wiersza ;] Resztę znajdziesz: Królewscy->Wiersze o Realu
-------------------------------
Hala Madrid!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sewciu
Trener
Trener

PostWysłany: 2008.03.24 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd wiesz, że oni nie umieją się dogadać? Real grał wczoraj dobrze, a co ma Bernd robić? Pokazać jak się strzela z 3 metrów?

Niusia
Cheerleaderka
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.03.24 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, chyba rzeczywiście z tym dogadywaniem sie trochę przesadziłam Very Happy Sorka :] Ale uważam, że Schusterowi losy Realu są, hm, obojętne. Ciągle gada cos w tym stylu: "Jesteśmy zmobilizowani..." a wcale tego nie widać. Uważam, że za te porażki chociażby część winy ponosi trener.

Hala Madrid!
Powrót do góry
Sewciu
Trener
Trener

PostWysłany: 2008.03.24 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obojętne? To dość, a nawet nie dość, tylko bardzo ryzykowne stwierdzenie. Mówi "Jesteśmy zmobilizowani[...]", a co ma powiecieć? "Przegraliśmy, znowu będę się moczył w nocy." Pewnie, że trener nie jest bez winy, ale to w końcu nie on wczoraj nie wykorzystał sytuacji z 2 metrów.

bugiel
eternal ban

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2008.03.24 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamior napisał:

Przed spotkaniem w Madrycie miałem przyjemność podziwiać dwa szlagiery na Wyspach Brytyjskich. Trzeba szczerze powiedzieć, że oba te mecze były o przynajmniej poziom lepsze od tego oglądanego na Bernabeu[']

Wszyscy się zastanawiamy nad przyczyną padaki jaką prezentują w tym roku nasi piłkarze. Moim zdaniem najbliżej prawdy jest Kamior. Powiedzmy sobie szczerze - poziom La Liga ostatnio bardzo sie obniżył. W tym sezonie doszło już do tego, że FCB jest jedynym hiszpańskim klubem w 1/4 CL, a jak gra to każdy widzi. Awans zawdzięczają fartownemu losowaniu...
Hiszpańska liga zrobiła się wyrównana, ale niestety przez obniżkę standardu przez najlepszych. Prawdę mówiąc, to nie sądzę żebyśmy wygrali ligę. A nawet jeśli wygramy to o niczym to świadczyć nie będzie. Przegraliśmy z cieniutką Roma jako mistrz (!) Hiszpanii :/ Jeśli wygramy i w tym sezonie, to nic się nie zmieni i w za rok znowu będziemy lamentować po 1/8 f.
Trzeba zmienić mentalność, najlepiej wzorując się na klubach angielskich, które ostatnio dominują w Europie.

Powrót do góry
zodiaque3
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2008.03.24 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Clif napisał:
Powiem krótko to jest nasze pożegnanie z mistrzostwem.

To nie jest kibic!!! Czerwona kartka Jeśli ktoś nie wierzy w Real Madryt to niech lepiej pogra sobie w The Sims, a nie wypisuje głupoty na poważnej stronie.

A o meczu Real zagrał dobre spotkanie i zasłużył na zwycięstwo. popełnił poważny błąd przy 3 bramce, ale i tak jest najlepszy. No i oczywiście ogromne brawa dla nasz kapitan poza tym, że strzelił 2 bramki zagrał dobre zawody.
Hala Madrid

Powrót do góry
bugiel
eternal ban

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2008.03.24 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kibic życzy swojej drużynie jak najlepiej. Nie koniecznie wygranej. Nie obronienie mistrzostwa w dłuższej perspektywie czasu byłoby korzystniejsze. A jeśli wygramy, to zarząd i trener będą słodzić, jaki to Real nie jest mocny.

Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.03.24 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Clif zdążył przyzwyczaić, że zawsze wszystko widzi w czarnych barwach. Wczoraj była taka dżara, że ja też w przypływie smutku popadłem w wieszczące koniec sezonu tony, co było zupełnie nieuzasadnione, że aż Pixik zamierza tu jakąś szydę robić. :] Ta porażka powinna zezłościć nasz zespół i wierzę, że to była nasza ostatnia porażka w tym sezonie. Wszyscy poza Ruudem są zdrowi, drużyna zaczęła grać w piłkę. Higuain za kloca do ataku i naprzód.

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
Niusia
Cheerleaderka
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.03.24 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fix nie mieliśmy po prostu szczęścia, a Valencia miała :/ Takie wypadki się zdarzają, jak na meczu ManU vs. Portsmouth co Kuszczak dostał czerwoną kartkę i przez naszego Tomka Diabły przegrały(Ferdinand nieźle bronił Very Happy ) Wracając do naszego Realu, to sobie pomyślałam nawet, że to może specjalnie tak przegrywamy... Że najpierw zwycięstwa, potem kilka porażek, żeby zmylić innych, a potem "Wielki Powrót!" Ale pytanie: Czy to się opłaca? Czy Schuster wpadłby na taki pomysł?
Kamior i bugiel, zgadzam się z Wami. Nawet Barca strasznie źle gra, a kiedyś była dobra, ale nie lepsza od Realu Very Happy Musimy sie wziąć w garść!
zodiaque3 tak samo jak Ty mam nadzieję, że wygramy! Raczej jestem optymistką, więc nigdy nie tracę nadziei na zwycięstwo Realu ;)
Jeśli piszę trochę bezsensownie to proszę o wybaczenie, ale zrozumcie, jestem dziewczyną i mogę nie znać sie tak perfekcyjnie na piłce nożnej jak chłopcy. Ale po co wracać już do tego co było? Teraz szykuje sie kolejny mecz i właśnie kolejnemu wyzwaniu poświęćmy naszą uwagę :-)

Hala Madrid!
Powrót do góry
hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.03.24 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wspaniale widowisko. niestety pilkarze zapomnieli o swoich rolach na boisku i skonczylo sie fatalnie. cholernie szkoda, bo widac bylo, ze wreszcie im sie chcialo i zapieprzali jak nalezy. licze, ze z sevilla zagramy podobnie, tyle, ze troche bardziej wyrachowanie, czy, ze po prostu zacznie wpadac.

paradoksalnie, mysle, ze teraz mamy wieksze szanse na mistrza niz tydzien czy dwa temu, przy wiekszej przewadze. co madrzejsi wypowiedzieli sie juz zreszta w podobnym tonie.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
Strona 12 z 13
Skocz do: