Real Madryt - Sevilla FC [3-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2008.03.31 07:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy tutaj mają naprawdę poważne problemy nie tylko ze sobą, ale i z oczami. Czy wy naprawde oglądacie te mecze, czy tylko czytacie relację live, i jak tma w co drugim zdaniu nie pojawi się słowo Guti, tudzież Kiełbol napisze, że "Higuain miał dobra okazje", to znaczy, z zagrali cały mecz na stojąco itd. ? Ochłońcie trochę, bo to jest żałosne, i to jest po każdym meczu. Nie ważne z kim gramy, czy wygramy 4:0, czy 7:0. Ważne, aby napisac, ze połowa składu do wywalenia, na czele z Higuainem.

Ogarnijcie sie co niektórzy. Do Higuaina przyczepia się połowa znawców, z zasady. Ja rozumiem, jakby grał od początku sezonu, regularnie w pierwszym składzie, w ataku i do tej pory miał 4 gole, i mase zmarnowanych okazji, mógłbym sie go czepiać. A nie, chłopak zagra raz na miesiąc, w większości na pomocy, stara sie, biega, gola nawet strzeli. Ale co tam, chujowy!

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2008.03.31 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zasłużone zwycięstwo, nasi wkońcu zagrali na miarę swoich możliwości i zdobyli 3 pkt. Dobrze, że nie powtórzyła się powtórka z rozrywki (Valencia), Schuster okazał się bardziej zachowawczy, dokonał mądrzejszych zmian i to na twarzach Madridistas pojawił się usmiech po końcowym gwizdku :-) Najlepsi na boisku z naszych (kolejność przypadkowa): Raul,Heinze,Cannavaro,Gago,Sneijder,Guti,Ramos. Kulała skuteczność ale do tego akurat powinniśmy być przyzwyczajeni.

Hala Madrid! :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2008.03.31 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby Gonzo tak strzelał jak Heinze wczoraj blokował strzały Sevilli to wrzucilibyśmy piątkę. Niestety Igła jest pod bramka rywali nadal tępa. Mogło podobać się, że trochę poszarpał, walczył itp. Ale ta jego skuteczność, ja pier.... To nie jest kwestia ogrania, on robi to samo od ponad roku i nie jest lepiej ani odrobinę. Ma bramkarza i pustą bramkę, trafi w bramkarza.

Rzeczywiście wyglądaliśmy lepiej fizycznie. Moze wychodzimy z dołka także w tym względzie. Sneijder wczoraj klasa światowa, 2 asysty i podanie kluczowe, podobnie Gago, Heinze, Canna też wreszcie dał radę, także Gutek. No i Raul, bramka na 2:1 jak za starych dobrych czasów.

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/20196/vamosaporszatniarzego.jpg
Powrót do góry
tylerdurden
John Doe

PostWysłany: 2008.03.31 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dimhil napisał:
Ważne, aby napisac, ze połowa składu do wywalenia, na czele z Higuainem.

Ogarnijcie sie co niektórzy. Do Higuaina przyczepia się połowa znawców, z zasady. Ja rozumiem, jakby grał od początku sezonu, regularnie w pierwszym składzie, w ataku i do tej pory miał 4 gole, i mase zmarnowanych okazji, mógłbym sie go czepiać. A nie, chłopak zagra raz na miesiąc, w większości na pomocy, stara sie, biega, gola nawet strzeli. Ale co tam, chujowy!

Ale przecież chyba nikt nie pisze, że podanie na setkę (świetna akcja) do Raula w I połowie było do bani,czy inne zagrania i duzo racji ma jezzo pisząc ze zagrał cłakiem przyzwoity mecz.
Ale on jest napastnikiem! Niewykorzystana 200seta z Valencia kosztowała nas 3 pkt. Mam nadzieje, że zostanie w skladzie (o ironio), ale tylko dlatego, że Bestia czy Soldado prezentuja sie przy nim miernie.
Chłopak ma wiele zalet, ale powinien strzelac bramki.
Wczoraj straciłem nadzieje, że jeszcze coś z niego bedzie, a często broniłem go. Jak napisał Acid w odpowiednim temacie, to nie jest grajek na miare Realu, tu nie ma miejsca na naukę przez tak długi czas.

Powrót do góry
bugiel
eternal ban

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2008.03.31 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sneijder zagrał wybornie. Przy drugiej bramce zachował się świetnie. Zrobił kółeczko w środku i świetnie wypatrzył Raula, który genialnie zastawił się i strzelił ładną bramkę. Jak dla mnie drugim Man of the Match był Gago. Dobrze, że Schusterowi nie przyszło do głowy wystawić Diarre zamiast Argentyńczyka.
Po ostatnich perypetiach zapowiada się, że ten sezon jednak skończy się dla nas szczęśliwie. Gramy już tylko lidze, zawodnicy będą wypoczęci. Zostało tylko 8 kolejek i jeżeli wygramy jeszcze 6 razy, to nie będziemy musieli liczyć na potknięcia Villareal i Barcy, a one i tak raczej nastąpią, bo przed wiceliderem są teraz trudne mecze, a Barcelona maksymalnie frajerzy, no i ma jeszcze CL "na głowie".
Nie jest wykluczone, że "Katalończycy" przywitają nas jako obrońców mistrza na 3 kolejki przed końcem ligi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
pablo10
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2008.03.31 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wreście mecz, z którego można być zadowolonym. Cała drużyna zagrała na miarę oczekiwań. W końcu dobrze zaprezentowali się Sneijder i Gago. Heinze także bardzo dobry mecz, świetny w obronie i jeszcze do tego strzelił gola :] . No i brawa dla Higuaina za bramkę, a dawno już do siatki rywala nie trafił, tylko taki mały szczególik: ten gol kosztował mnie całe 7 punktów w typowaniu, bo typowałem 2-1 i ostatni gol Raula, byłoby 10 pkt, a tak zdobyłem 3 Laughing . Ale co tam, ważne, że Real wygrywa i powiększa przewagę nad przeciwnikami. Tak patrząc teraz na tabelę... czyżby naszym głównym rywalem stał się teraz Villarreal, a nie Barcelona? :>

http://pl.youtube.com/watch?v=bYuzMuG5hCI
http://pl.youtube.com/watch?v=aLRoQHrKBYI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2008.03.31 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylerdurden napisał:
Dimhil napisał:
Ważne, aby napisac, ze połowa składu do wywalenia, na czele z Higuainem.

Ale przecież chyba nikt nie pisze, że podanie na setkę (świetna akcja) do Raula w I połowie było do bani,czy inne zagrania i duzo racji ma jezzo pisząc ze zagrał cłakiem przyzwoity mecz.
Ale on jest napastnikiem! Niewykorzystana 200seta z Valencia kosztowała nas 3 pkt. Mam nadzieje, że zostanie w skladzie (o ironio), ale tylko dlatego, że Bestia czy Soldado prezentuja sie przy nim miernie.
Chłopak ma wiele zalet, ale powinien strzelac bramki.
Wczoraj straciłem nadzieje, że jeszcze coś z niego bedzie, a często broniłem go. Jak napisał Acid w odpowiednim temacie, to nie jest grajek na miare Realu, tu nie ma miejsca na naukę przez tak długi czas.

Jest napastnikiem, ale czy jego winą jest to, ze na siłę go na skrzydło pchają? :/
Seta z Valencią.. ok. Ale wyliczając tak dojdziemy do tego, zę w tamtym sezonie jego gol w 90 minucie z Espanyolem, dał nam mistrza, itd. Asysta to, i tamto. Nie ma to sensu.
gdyby Raul stzrelił karnego na Euro 2000 Hiszpania byłaby w finale Very Happy

El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2008.03.31 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hiszpania z Raulem nic nie wygrała, za to Real z Higuainem po pół roku był mistrzem. Hala. :lol2:

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.03.31 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ale on jest napastnikiem! Niewykorzystana 200seta z Valencia kosztowała nas 3 pkt

I co jeszcze? 200seta Raula z Valencią w pierwszej połowie kosztowała nas 3 pkt. Hala foróm.

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2008.03.31 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

10000seta Higuaina w drugiej połowie z Valencią kosztowała tyle samo.

Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2008.03.31 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Higuaín kosztował nas 13 milionów. Zgoda?

Powrót do góry
Kamior
Joker

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.03.31 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mleko "łaciate" 3,0 czerwone w biedronce kosztuje 1.45 zł :]

maslakboss
LF10

PostWysłany: 2008.03.31 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to jest mleko 3.0? Ja widziałem tylko 3.2. ;)

Kamior
Joker

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.03.31 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie też mi się tak jakoś wydawało Tongue

qleague
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.04.01 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a w ogóle w biedronie jest łaciate? Very Happy
tam są raczej tylko made exclusively for biedronka only.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9
Skocz do: