RCD Mallorca - Real Madryt [1-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nichiren
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2008.04.05 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z grubsza to zgadzam się w większości z Jezzo, faulu Ramosa nie było, czerwo trochę pochopne, ale patrząc na grę Ramosa było kwestią czasu. Dobry jego mecz, podobnie jak pozostałych dwóch obrońców Canny i Heinze. W miarę pozytywnie Sneijder i Gago, Guti trochę ospale dziś. Raul i Higuain kompletnie niewidoczni. O ile Argentyńczyk coś pobiegał, o tyle Raul zagrał chyba najsłabszy mecz w sezonie. Robben całkiem nieźle, choć w końcówce meczu ewidentnie opadł z sił.

Ogólnie mówiąc zmiany Schustera skompromitowały go tylko w oczach madridistas. Wprowadzenie po kolei Diarre i Torresa wyglądało jakby najpierw próbował Malijczyka na prawej stronie defensywy, później się jednak rozmyślił i sięgnął po wychowanka. Brazylijczycy chyba również mu się pomylili, bo jak już postawił na obronę wyniku to mógł wpuścić szybkiego Robinho z myślą o jakiejś kontrze. Słabo panie Schuster, bardzo słabo.

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.04.05 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nichiren napisał:
Z grubsza to zgadzam się w większości z Jezzo,

(...) W miarę pozytywnie Sneijder i Gago, Guti trochę ospale dziś. Raul i Higuain kompletnie niewidoczni. O ile Argentyńczyk coś pobiegał, o tyle Raul zagrał chyba najsłabszy mecz w sezonie. Robben całkiem nieźle, choć w końcówce meczu ewidentnie opadł z sił.

Z grubsza? Przecież my mamy zupełnie inną opinię o tym meczu. Gago i Sneijder to była totalna żenada, Guti niewiele lepiej, a Robben też tragedia - jedna udana akcja w której i tak nie potrafił celnie podać i same straty. A prawie każda akcja szła przez niego. Dla mnie ten zawodnik jest praktycznie gwarantem straty punktów. Grał od 1 minuty w 10 spotkaniach, a wygraliśmy dwa.

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Pixik
Legendary

PostWysłany: 2008.04.05 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sneijder żenada za co?aaa za to że mamy pkt a nie zero. Ty i twoje apokaliptyczne wizje tego , że mistrzostwa nie obronimy lubią się ujawniać wtedy gdy przegramy/zremisujemy.

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2008.04.05 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i chłopaki z Mallorci zrobili nas w chuja.
Ogólnie mecz w naszym wykonaniu bardzo słaby. Nie zasłużyliśmy w sumie na remis. Szkoda, bo mi nie wszedł kupon.
Najlepszy na boisku był Robben. Dużo strat, ale mimo wszystko miał jedną doskonałą akcje po której padł gol. Najgorszy? Cóż... sam nie wiem. Reszta?
Ogólnie jestem zawiedziony grą zespołu. Sneijder grał dobrze, gdyby rzadziej uderzał z dystansu, a częściej szukał podań. Po tym jak Ramos dostał czerwo był okres gdzie zostaliśmy zmiażdżeni. niestety go nie przetrwaliśmy. No cóż, trudno.

Aha, no i zmiany. Bernd, nie ładnie. :]

Nichiren
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2008.04.05 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezzo napisał:

Z grubsza? Przecież my mamy zupełnie inną opinię o tym meczu. Gago i Sneijder to była totalna żenada, Guti niewiele lepiej, a Robben też tragedia - jedna udana akcja w której i tak nie potrafił celnie podać i same straty. A prawie każda akcja szła przez niego. Dla mnie ten zawodnik jest praktycznie gwarantem straty punktów. Grał od 1 minuty w 10 spotkaniach, a wygraliśmy dwa.

Nie no, z Sneijderem przesadzasz, był najlepszym graczem drugiej linii. Robben też nie zagrał źle, zaliczył asystę, 2-3 akcje skrzydłem wyprowadził. Dobra gra w pierwszej połowie, w drugiej więcej jednak tracił, ale to raczej z powodu braku sił niż braku umiejętności. Gago może nie tak dobrze jak nas przyzwyczaił ostatnio, ale obok Sneijdera chyba tylko on miał ochotę pograć szybciej piłką. Guti zagrał żenująco, spowalniał grę, co mnie irytuje.

Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2008.04.05 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt mi nie wmówi, że czarne jest czarne, a białe jest białe.

Powrót do góry
hakur
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2008.04.05 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co Schuster dał popis. Ciekawy jestem jak się wytłumaczy z tych zmian bo wszyscy są chyba zgodni, że to była kompromitacja.

Nie mieliśmy w tym meczu za wielu argumentów sportowych i możemy się cieszyć z tego punktu. Sędzia też pomagał jak mógł ale nie wystarczyło.
Robben, 1 przebłysk i 10 strat w dryblingach. Za tydzień czekam na Robinho.
W pierwszej połowie jeszcze to jakoś wyglądało ale w drugiej już nie mieliśmy pomocy. Raul chyba za dużo siły traci na lekko bezsensowny presing bramkarza czy bieganie jak osioł miedzy podającymi sobie obrońcami i potem już znika. Higuain w miarę pozytywnie podobnie jak defensywa.

Jeśli chodzi o Ramosa to ja też nie mam do niego pretensji. Obie kartki to otrzymał w ferworze walki a nie za jakiś głupi jak ostatnio. Jeśli przy drugiej sytuacji sędzia to odgwizdał to już po prostu musiał pokazać mu żółtą.

Powrót do góry
Blanco
Duch Generała Franco
Duch Generała Franco

PostWysłany: 2008.04.06 00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezzo, masz rację. Sneijder żenada, a Higuain świetnie podawał.

Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2008.04.06 00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, dla mnie lepiej grał Wesley. Dobrych podań Higuaina naprawdę widziałem jedno lub dwa. Sneijder szybko grał, z klepki, tylko za dużo prykał z daleka, zamiast postarać się podać do napastników.
Zagrał lepiej niż Guti. ;]

Ostatnio zmieniony przez Szjk dnia 2008.04.06 00:19, w całości zmieniany 2 razy

mcf
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2008.04.06 00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Schuster nie wprowadził przypadkiem Diarry, dlatego że on się rozgrzewał, a Torres jedynie podgrzewał ławę za Jurka? Bo to by tłumaczyło tę zmianę (zanim Torres by się rozgrzał to by go 5 razy objechali), ale że nawet w podsumowaniu meczu na głównej zjechano za nią trenera, to może jednak jedynie mi się tak wydawało.

Powrót do góry
Xandir
Inżynier

PostWysłany: 2008.04.06 00:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sędzia dostał od marki 0 ;]

Powrót do góry
Acid
senior

PostWysłany: 2008.04.06 00:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezzo napisał:
Gago i Sneijder to była totalna żenada

Cytat:
Totalne zero jeśli chodzi o podania w wykonaniu Sneijdera i Gago. Najlepiej podawał... Higuain, który został zmieniony najszybciej

Kurwa! Klasyka Very Happy Wpisz się do Realnych chłopie :]

Mieliśmy naprawdę dużo szczęścia. Rozczarowuje mnie Ramos, który swoimi bezsensownymi kartkami poraz kolejny osłabia drużynę. To świetny piłkarz z wielkim sercem do gry, ale nadal z gorącą głową. Trudno kogoś wyróżnić po tak słabym spotkaniu w wykonaniu całej drużyny, ale chyba tylko Sneijder zasługuje na dużego plusa.

Makalu
Podmiot liryczny

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.04.06 01:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie Acid. Serce Ramosa przeslania mu glowe i dlatego lapie te kartki. Bo ta akcja z dzisiaj to byla topowo ramosowska. Mogl go zostawic, chociaz pewnie widzial, ze poszlaby grozna akcja. Z drugiej storny ten faul sreniod nadawla sie na DRUGA zolta, wiec do konca ciezko to ocenic.

A co do meczu jako calosci to musze powiedziec, ze w 45. minucie powiedzialem do kumpla z ktorym ogladamlem ze mamy mistrza. Teraz stwierdzam ,ze byla to glownie zaslyga 0.7 wyborowej ktora spozywalismy od godziny panskiej 19, ale pierwsza polowa to byla naprawde neizla gra. Mariola cos tam stworzyla, ale nie ludzmy sie - jak ktos Realowi dzisiaj nie zagraza tzw. ze gra w orendzekstraklasie. Poza tym roztropna "mozliwie na dzien dzisiejszy realowska" gra i czekanie na te jedna akcje. Ta akcja przysal i bylo 1:0. Jakby nie ta kartka to dowiezlibysmy to do konca. Ba, jakby nie megakurwataktycznerozpracowaniespotania wersja szuster.07.003 beta, to bysmy przywoiezli z tej wyspeki 3 pukty. Naprawde wystarczylo puscic zamiast murziny Torresa w moiejsce naszego kilera z Argentyny i grac swoje. A tak Mariloa ladowala wszystko swoja lewa a nasza prawa strona. To nusmialo sie zemiscic. No ja pierdole, trzeba byc nie wiem jak glupim, zeby tergo nie zauwazyc? I tak chwala ze sie w koncu zorientowal, chociaz moim zdaniem miny przede wszystki Raula (juz w dresie) i Heizne ktore pokzal realizator znaczyly cos w oklicy "cos ty panie kurwa zrobil".

Zmiana klocka za Raula byla jedynie podsumowaniem dzisiejszej mysli szusterotrenerskiej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Winnetou
Gwiazda
Gwiazda

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.04.06 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1-basinas gdy wychodzil na sam na sam z ikrem nie byl na spalonym
2-gol dla majorki slusznie nie uznany-arango spowodowal upadek wybijajacego pilke ramosa
3-rzutu karnego dla majorki nie bylo!cannavaro zostal nastrzelony z odleglosci ok 1 metra a zadnego ruchu reka nie wykonal
4-te dwie zolte kartki dla ramosa to smiechu warte szczegolnie pierwsza gdzie zostal nastrzelony z bliskiej odleglosci i nawet nie wykonal ruchu reka-paranoja
co do drugiej to 50-50 pilkarz majorki widzac ze ma przed soba obronce postanowil juz nie kontynuowac akcji tylko zarobic wolnego-ciezko stwierdzic czy ramos zdazyl zabrac noge

zmiany schustera?
[*]

zegnam tego pana nie wprowadzic robinho tylko grajacego kompletne drewno od dluzszego czasu baptiste?!

jak diarra a nie torres wszedl na prawa obrone to myslame ze jestem na haju:)

chociarz akurat wczoraj diarra zagral naprawde dobrze -mial duzo przechwytow!!!

WujoWojtas
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.04.06 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diarra zagrał dobrze?
Wg mnie nie! Zagrał słabo jak zawsze! Szczytem było przyjęcie piłki, zamiast klatką to rękoma, gdy nikt go nie atakował. mógł rozpocząć wtedy dobry kontrakt.

Przy golu Valero też nie zachował się super... Niby go atakował, ale jak przyszło co do czego to go odpuścił. Na nic zdał się już rzut pod nogi w wykonaniu Heinzego.

Wprowadzenie Baptisty a nie Robsona to komedia. 100 razy wolę Robinho na potężnym kacu niż Baptiste!

Robbena bardzo lubię, ale mnie wkurza trochę. Mógłby choć raz pociągnąć do linii końcowej i dośrodkować! Cały czas schodzi do środa, czy to z lewej, czy z prawej strony. Fakt- zaliczył fajną kiwkę i asystę, ale to ciut za mało.

Jeśli nie anulują kartki Ramosowi (uważam że Real powinien złożyć taką apelację), to na przyszłe spotkanie proponuje Salgado do pierwszego składu ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do: