Racing Santander - Real Madryt [0-2]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2008.04.14 08:21    Temat postu: Racing Santander - Real Madryt [0-2] Odpowiedz z cytatem

Plan na mecz z Murcią, czyli 3 punkty wykonany a do tego powiększona przewaga nad Barcą do 9 pkt a więc kolejka bardzo udana dla nas. Obrona tytułu coraz bliżej, a może i nawet szpaler na Bernabeu robiony przez piłkarzy Blaugrany, kto wie? Aby tak mogło się stać Real musi skupić się na następnym meczu, chyba najtrudniejszym w tej końcówce a mianowicie z klubem Euzebiusza Smolarka. Racing Santander podejmie nas na El Sardinero w przyszłą niedzielę o godz. 19 i będzie próbował powtórzyć wyczyn z zeszłego sezonu kiedy to nas pokonali, w meczu bardzo kontrowersyjnym co prawda w którym to wręcz sędzia nas okradł nas z 3 punktów, ale to już nieważne. Teraz ważny jest ten sezon i najbliższy rywal. Racing jest rewelacją tego sezonu i przeżywa obecnie swój najlepszy moment w historii, wciąż mają realne szanse na 4 miejsce i eliminacje Ligi Mistrzów a jak się nie uda to miejsce w UEFA mają już prawie pewne. Czeka nas więc bardzo trudny mecz i biorąc pod uwagę formę rywala może w końcu w tym meczu Schuster postawi na obronę z Camp Nou, bo Racing jest bardzo groźny ale przy dobrej grze do ogrania. Tak więc czekamy do niedzieli.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
maslakboss
LF10

PostWysłany: 2008.04.14 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo trudno będzie powalczyć o 3 pkt. Racing to wspaniała drużyna, do tego grają na Sardinero, więc nie liczyłbym na komplet punktów. Remis będzie dobrym wynikiem.

aventura
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.04.15 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mimo wszystko obstawiam 2:1 dla "Królewskich". Nie będzie łatwo na El Sardinero, ale jednak myślę, że 3 pkt. zdobędą. Przewiduję, że strzelcem bramki dla Racingu będzie Ebi Smolarek.

ikskwadrat
Habemus Zlatan

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.04.15 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napiszę coś odkrywczego. Nie będzie łatwo na el Sardinero, ale trzeba wierzyć i abrdzo ciężko trenować. Mam nadzieję, że Real wygra.

Proponuję zakładać takie tematy po meczu - uniknie się pierdolenia, to raz, a po drugie uniemożliwi się robienie z forum livescora. No, na Barcelonę możnaby zrobić wyjątek, napinka wszak bezcenna.

Blanco
Duch Generała Franco
Duch Generała Franco

PostWysłany: 2008.04.15 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racing to dobra drużyna, mająca wciąż realne szanse na udział w el. LM. Byli skazywani przed sezonem na walkę o utrzymanie, ale grają nadspodziewanie dobrze, co jest zasługą trenera Marcelino. Królewscy nie będą mieć łatwo wywieźć 3 punktów z El Sardinero.

Hm, pisanie takich rzeczy jest straszne.. Ale gorsze jest ich czytanie.

POLfan
Así, así, así gana el Madrid!

PostWysłany: 2008.04.15 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przewidywania przedmeczowe sa róznie ciekawe co wypowiedzi po meczach Very Happy Wiec te tematy sa OK Smile A po meczach mozna sie ponabijac z "ekspertów" albo samemu ponapinac ze sie trafiło wynik :]

Jak dla mnie komplet punktów to by był spory sukces. Bedzie na pewno cięzko. Za remis tez sie nie obraze. A nusz znów sie okaze ze remis pozwoli powikszyc przewage punktową Very Happy

Troi
Ronaldo

PostWysłany: 2008.04.15 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to szykuje się niezły kurs u bukmacherów na Racing Santander, aż 3,05 zł.

Będzie to trudny mecz. Ale jeśli ledwo co u siebie z Murcią sobie radzimy no to ciężko będzie na wyjeździe ograć Racing.

Powrót do góry
Denzi
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.04.15 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POLfan napisał:
A nusz

Że co? <hahaha>

Żeby nie robić OT, to wypowiem się na temat meczu. Będzie bardzo ciężko, osobiście liczę na wynik 2-1 dla Realu, choć najbardziej prawdopodobny wynik to remis, bądź przegrana Realu, bo jak wiemy Racing gra fantastycznie w tym sezonie. No ale, wierze w naszych zawodników i Vamos ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
POLfan
Así, así, así gana el Madrid!

PostWysłany: 2008.04.16 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy błędu nie ma to nie wiem :P Napisałem fonetycznie tak jak sie mówi ;] Chyba ze Ci chodzi po prostu o to słowo? Ja go często uzywam xD

:P

Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2008.04.16 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fonetycznie... nusz. Hahaha
Mocne. :]

Co do meczu, to widzę, że większość nie jest pewna dobrego rezultatu. A ja jestem. :]
Skład taki jak w meczu z Mucią, oczywiście Baptista i Ramos wskakują do składu. No i może Canna za Mercelo i Heinze na lewo. Myślę, że wygramy spokojnie 3-1. :]

EDIT:
Sizzla, Baptista ostatnio miał przerwę, to może znów pokaże się z dobrej strony. ;)

Ostatnio zmieniony przez Szjk dnia 2008.04.16 13:22, w całości zmieniany 1 raz

Sizzla
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.04.16 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już się boję występu Bestii w Santander. Ale jeśli wygramy tak jak pisze Szejku to i niech Julio będzie w składzie.

domin11rm
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.04.16 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chciałbym żeby wystawił skład
casillas
ramos-canna-pepe-heinz
gago
robben-sneijder-robinho
higuain-raul

i mam marzę o 3 pkt ale będę szczęśliwy jak będzie 1 pkt bo to cholernie ciężki mecz...to najgorszy mecz do końca sześciu kolejek

Powrót do góry
Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2008.04.16 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gładkie 3 pkt :-) Zobaczymy tylko dla kogo, remisu nie przewiduje. I nie muszę mówić że jak już ktos ma nam strzelić bramkę to niech będzie to Ebi.

Ooo widze kolego że poprzednie 2 ostrzeżenia z wklejaniem składu nic Cię nie nauczyły Very Happy

bugiel
eternal ban

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2008.04.16 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baptista będzie miał prawdopodobnie ostatnią okazję udowodnić, że może nam się przydać w przyszłym sezonie, więc liczę na to, że zagra na 110% swoich możliwości. Od pewnego czasu gramy co tydzień, więc jest czas na odpowiednią regenerację i przygotowanie się do kolejnych meczów.
Liczę na 1:2 lub 1:3 dla nas.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
pablo10
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2008.04.17 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko będzie, Racing Santander to dobra drużyna, w tym sezonie grają świetnie, zajmują 5 miejsce w tabeli i są tylko o punkt od czwartego Atletica, więc pewnie będą walczyć do końca o grę w europejskich pucharach, a w dodatku gramy na wyjeździe. Trzeba będzie nieźle powalczyć, z pewnością to będzie o wiele trudniejszy mecz niż poprzedni z Murcią. Myślę, że jednak uda nam się wywalczyć 2-1 albo chociaż remis 1-1, to też nie byłby zły wynik . Mimo wszystko wierzę w zwycięstwo Realu, w końcu te dwie drużyny dzieli całe 16 punktów.

http://pl.youtube.com/watch?v=bYuzMuG5hCI
http://pl.youtube.com/watch?v=aLRoQHrKBYI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do: