Real Madryt - Athletic Bilbao [3-0]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
damex
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.04.21 16:50    Temat postu: Real Madryt - Athletic Bilbao [3-0] Odpowiedz z cytatem

27.04.2008 na Santiago Bernabeu odbędzie się mecz naszego Realu z gośćmi z Bilbao. Athletic to ligowy średniak. W tym sezonie Athletic radzi sobie dobrze mówi o tym 8 miejsce w tabeli. Ale ostatnio forma ich wzrosła. W ostatniej kolejce sprawili ogromną niespodzianke wygrywając z Valencią aż 5:1(przypominam że Valencia wygrała Puchar Króla), ale kolejke wcześniej przegrali z Deportivo 3:0. Nasz mecz z Santander(2:0 dla nas) był dobry w wykonaniu naszych ulubieńców. Szczególnie dobrze się spisała obrona, a chyba najgorzej ofensywne skrzydła. Czekam na ten mecz i mam nadzieje, że po nim będziemy się cieszyli!!! ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
maslakboss
LF10

PostWysłany: 2008.04.21 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie ma co sobie mydlić oczu, jesteśmy już majstrami. Jeśli nie, to będziemy frajerami roku. Mecz u siebie, kolejny finał, który po prostu trzeba wygrać i dopełnić formalności.

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2008.04.21 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remis z Athletikiem, później wygrana z Osą i bordowo-granatowy szpaler na Bernabeu. \o/

Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2008.04.21 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tę chwilę najbardziej prawdopodobny jest właśnie szpaler na Bernabeu.
Jeśli wygramy z Bilbao, a Barca lub Villarreal wygrają, tytułu jeszcze nie mamy. Z Osasuną kolejne 3 punkty i szpaler z Barcą. A jeśli wtopimy (czyt. remis) z Baskami albo z Osasuńczykami, majstra zapewnimy sobie dopiero po zwycięstwie z Barcą. Chyba wolałbym takie zakończenie, niż przedmeczowy szpaler.

A wracając do meczu z Bilbao. 3 punkty, próba na Cibeles, a 7. maja dopełnienie formalności i oficjalne świętowanie 31. Mistrzostwa Hiszpanii.

Sir Przemek
Polonista

PostWysłany: 2008.04.21 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leszczu. napisał:
a 7. maja dopełnienie formalności i oficjalne świętowanie 31. Mistrzostwa Hiszpanii.

Oficjalnie świętować powinno się po zakończeniu ostatniego meczu w sezonie, czyli w przypadku Primera Division i Realu 18 maja. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

Mam nadzieję, że Real zapewni sobie już tytuł w ten weekend. Drugie z rzędu mistrzostwo świętowane na Bernabeu. Coś pięknego.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
tylerdurden
John Doe

PostWysłany: 2008.04.21 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serpico napisał:
Remis z Athletikiem, później wygrana z Osą i bordowo-granatowy szpaler na Bernabeu. \o/

Tylko, ze jeszcze Barca musiałby sie podłozyć, do tego czasu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
sprite

PostWysłany: 2008.04.22 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po raz pierwszy w życiu modlę się o porażkę lub remis Realu Madryt, z tej prostej przyczyny że nie będe mógł obejrzeć tego meczu, a nie wiem co bym zrobił gdybym przegapił mecz w którym Real zostaje mistrzem Hiszpanii.

Powrót do góry
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2008.04.22 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to za głupie gadanie. Im szybciej zdobędziemy mistrza tym lepiej, tym większy cios w stronę Barcy. Tak jak oni dwa lata temu wygrali ligę z 12 punktami przewagi, tak ja chcę takiej samej przewagi, albo większej. Nie chcę potem czytać głupkowatych postów ciulesów, że Barcy zabrakło 3-4-5 punktów, że gdyby nie sędziowie, gdyby nie to i tamto, gdyby Bojan ważył o 10 kg więcej i był o 10 cm wyższy, że to Barca oddała mistrza, a nie Real wygrał. Wygrać wszystko do końca, bez względu na to gdzie piłkarze mają świętować i kto ma robić szpaler.

Blanco
Duch Generała Franco
Duch Generała Franco

PostWysłany: 2008.04.22 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klatus, ale co Cię obchodzą "głupkowate posty ciules"? Przecież i tak będą mędzić o swoich wyczynach w LM i o tym, że $real to sędziowski klub.

bugiel
eternal ban

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2008.04.22 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech wygrają już w tym tygodniu i będzie święto przez następne 4 kolejki. I można już będzie przygotowywać się do następnego sezonu. Za kilka miesięcy kolejne wyzwania: walka o 3 tytuł z rzędu i może w końcu 10 Puchar Mistrzów.

Powrót do góry
POLfan
Así, así, así gana el Madrid!

PostWysłany: 2008.04.22 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NO własnie :] Ja jestem za tym żeby wygrali Very Happy Czym szybciej mistrz tym lepiej :] Co prawda Wisły Real nie pobije ale cóz :P

Typuje 3:1 :] Robinho,Raul i Higuain Smile

sprite

PostWysłany: 2008.04.22 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak , przez te 4 kolejki które zostaną będą przygotowywać się do następnego sezonu. Genialne! Jak to wymyśliłeś? Mi to wisi w której kolejce zdobędą mistrza i wcale nie czuje potrzeby żeby było to jak najszybciej. Bo przecież dodatkowego pucharu Real za to nie dostanie. Po prostu chce obejrzeć mecz w którym Real zostaje mistrzem i licze że nie będzie to w tej kolejce. W końcu futbol jest dla ludzi, dla tych którzy go oglądają i takie jest moje zdanie.

Powrót do góry
bugiel
eternal ban

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2008.04.22 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Tak , przez te 4 kolejki które zostaną będą przygotowywać się do następnego sezonu. Genialne! Jak to wymyśliłeś?"

Wiadomo, że od przygotowań jest preseason, ale tak trudno dojść do tego, że w tych pozostałych meczach (nie licząc GD) Schuster może dać szansę zmiennikom? Było by to bardziej obiektywne niż testowanie zawodników w meczach z amerykańskimi czy azjatyckimi ogórkami.
"Po prostu chce obejrzeć mecz w którym Real zostaje mistrzem i licze że nie będzie to w tej kolejce."

Real sie podłoży, żebyś nie przegapił fiesty.

Powrót do góry
sprite

PostWysłany: 2008.04.22 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak do nowego sezonu przystąpimy z dziesiątką nowych zawodników i testowanie rezerwowych w pozostałych kolejkach nic nie da, co najwyżej może ktoś załatwi sobie pozostanie w Realu na kolejny sezon. A co do fiesty, to sobie wyobraź że ty ją przegapisz. Ale burzę rozpętałem. Dobra zmieniam, będe się modił o zwycięstwo Villarrealu.

Powrót do góry
hakur
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2008.04.22 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest szansa upokorzyć ich szpalerem na 4 kolejki przed końcem więc trzeba z tego koniecznie skorzystać
Sezon zakończony w taki sposób kibice jednego i drugiego klubu będą pamiętać na dłuugie lata.

Wygranie ligi nawet 15 puntami zostanie dużo szybciej zapomniane niż szpalerek :-)

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do: