CA Osasuna - Real Madryt [1-2] !!! CAMPEONES !!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pempek_55
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.05.04 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ciul najwyzej bana dostane ...

HALA MADRID

Troche chamskie bylo to zwyciestwo ale najwazniejsze ze mamy mistrza Very Happy Znow Robben i Gonzalo Very Happy Teraz moga nas nawet rozstrzelac na Santagio 5:0 wybacze IM Twisted Evil Ale zajbiscie sie slucha hymnu REALU Very Happy gdy mamy 31 Mistrzostwo LaLiga:D Jutro trzeba to oblac:D

JEJEJEJEJEJEJJE

Hala MAdrid :-)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2008.05.04 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh żałosny trochę sędzia, to po pierwsze. Najpierw dawał z aptekarską dokładnością, a na koniec zapomniał chyba kartek. Co do gry to pierwsza połowa tragiczna. Chyba zadowoleni mogą być tylko zwolennicy Schustera bo to w sumie nic nowego na wyjeździe. Druga połowa zaczęła się źle. Ale jakoś przetrzymywaliśmy. Zmiany wydawały się średnie. Higuain nie umiał przyjąć piłki, Torres nie ogarniał, a Bestia walił za silne podania. Do tego karny. Strzelony przez Osę. Twarze w koszulkach czy nawet w kurtkach. Po campeonie? Nie. Nasi zacisnęli zęby, dwa kapitalne gole i świętujemy mistrza. Takie mecze umacniają drużynę. Dziękuję za mistrza bo mecz ogólnie był cienki. Najlepszy na boisku Gago.

VAMOS CAMPEONES!

Asika
Universal Traveler

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2008.05.04 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zostać mistrzem po tak beznadziejnym meczu tylko Real potrafi ;> Ach te pasjonujące końcówki ;]

Sir Przemek
Polonista

PostWysłany: 2008.05.04 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Higuuuuuuuain Higuuuuuuain oe oe oe

Ten mecz się zaczął tak na prawdę od 80 minuty. Coś pięknego, grając w dziesiątkę strzelić dwa gole w przeciągu dwóch minut na tak gorącym stadionie. Takie rzeczy to tylko może Mistrz Hiszpanii.

Campeones Campeones Campeones

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2008.05.04 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze sędzia. Cantalejo najpierw żałośnie dawał kartki z dupy, a na koniec z kolei jakby o kartkach zapomniał. Co do meczu to pierwsza połówka tragiczna, ale chyba nie dziwi to szczególnie zwolenników Schustera bo tak gramy zwykle na wyjazdach. Tongue Druga połówka zaczęła się źle. Potem było gorzej bo Osa strzeliła z karnego. Dodatkowo wydawało się, że zmiany są do dupy - Torres się motał choć błędu nie zrobił, Higuain przyjmował piłki na 5 metrów i biegał wolniej od reszty, a Bestia w ogóle niewidoczny. Jednak nasi zacisnęli zęby i strzelili dwa kapitalne gole. Tak poznaje się drużynę, takie mecze ją umacniają.
Najlepszy na boisku Gago.

VAMOS CAMPEONES!

gutihaz
32

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.05.04 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co napisałeś 2 identyczne posty ?

Powrót do góry
DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2008.05.04 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ufffff ależ końcówka, remontada niemalże w stylu z zeszłego sezonu. Już myślałem, że nic z tego nie będzie bo nie za bardzo nam dzisiaj szło ale trzymałem kciuki i dalej dopingowałem Real wydzierając gardło. I opłaciło się bo znowu wspaniałe wejście zaliczył Gonzalo i dał nam mistrzostwo. Wtedy oszalałem z radości.
Vamoooooooooooosssss Campeooooooooooneeeeeeeeesss <jupi> <jupi>

Hala Madrid Esta Liga es del Reeeeeeeeeeeeeallllllllll Madriiiiiddddddd

Powrót do góry
Sewciu
Trener
Trener

PostWysłany: 2008.05.04 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Campeones, campeones, ole, ole, OLE!
Co za walka! Jestem tak dumny z Królewskich. Powiem szczerze, zwątpiłem po golu dla Osy, ale Blancos pokazali, że zawsze trzeba walczyć do końca. Coś nieprawdopodobnego!
HALA MADRID! HALA MADRID! VAMOS CAMPEONES!

El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2008.05.04 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo forum nie działało i wysłałem jeden i myślałem, że nie wysłałem, więc wysłałem drugi. I teraz nie mogłem skasować bo napisałeś z pretensjami swój. A posty, na które jest odpowiedź nie mogą być skasowane. Vamos Campeon!

Zamiast się przypierdalać gutihaz jak typowy polaczek byś pocieszył się z mistrzostwa. I tak wiadomo, że któryś mod skasuje jeden z tych dwóch postów.

Ostatnio zmieniony przez El Jarek dnia 2008.05.04 22:30, w całości zmieniany 1 raz

el Manana
Land Of Confusion

PostWysłany: 2008.05.04 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mistrz!
CAMPEONES!

Cieszy bardzo, bardzo :]

Z meczu do zapamiętania tylko końcówka, reszta odchodzi w zapomnienie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Pixik
Legendary

do momentu gdy nie strzeliliśmy gola jednym z najlepszych był Wesley,potem przyćmili go Robben i Higuain. Brawo chłopaki!! Z tego miejsca chciałbym wyróżnić Diarre , który też był jednym z bohaterów meczu. Dziś nasze ostoje defensywy odjebały kombosy-Canna i Heinze,na szczęście wszystko skończyło się dobrze ale zagramy w trochę okrojonym składzie te GD.
ps.Wygrać ,grając całą 2 połowę w 10 ,stracić w 82 minucie gola i strzelić dwa-to się nazywa mistrzowski styl!

Powrót do góry
Kamil176
Siempre Madridista

CAMPEONES DE LA LIGA 2007/2008!
Jeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Mamy mistrza :-). To teraz czekać na szpaler w wykonaniu Barcy . W 10 z 1-0 na 1-2? Respect!

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2008.05.04 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurna jak zobaczyłem na livescore ze jest 1:0 to wyłączyłem w cholere, mówie huj z tym, w środe jedziemy po Barcelonie i mamy majstra tak czy siak, nawet jesli nei wygramy to połkniemy Levante. Wchodze na forum, czytam posta którego napisał sprite ze mamy mistrza, patrze na livescore a tam 1:2 Shocked Shocked Brawo brawo nasi, znowu masa głosów że wygralismy fuksem bla bla ale mam to w dupie wszystko, najważniejsze że obroniliśmy tytuł! Jakże w innych nastrojach niż rok temu zdobywamy to mistrzostwo :-) Coś pięknego, brawo nasi, brawo Real! CAMPEONES!

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2008.05.04 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CAMPEONES! Madryt wielki, Madryt magiczny! CAMPEONES!

Sizzla
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.05.04 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sędziowanie mocno średnie ale jestem wdzięczny sędziemu i chciałbym podziękować za tego karnego :] . Po nim troszkę się obudziliśmy i 2 brameczki wpadły. Majster oficjalnie Nasz, teraz pora na szpaler :]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10
Skocz do: