Real Madryt - FC Barcelona [4-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dimhil
'75 Raúl

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2008.05.08 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałem skrót teraz, musiałem posłuchać Hiszpańskiego komentarza. Ale i tak wymiotła babka z początku meczu na trybunach :lol2: :lol2: Wczoraj też z niej się brechtałem, ale zapomniałem.

I komentarz też zajebisty, zwłaszcza coś koło 79 minuty, jak coś zaspiewał Very Happy Very Happy

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
tylerdurden
John Doe

PostWysłany: 2008.05.08 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

plom napisał:
zagraliscie zajebisty mecz. zajebisty.
gratulacje mierdki. najlepszy Real od lat. jezeli nie zgubicie formy mozecie cos zdobyc w przyszlym sezonie(LM?, mistrzopstwo 3 raz z rzedu! co nie udalo sie od czasow Dream Teamu).
(cos nie znaczy ze nie doceniam sily tego zespolu ale doceniam niszczaca sile osiagniecia sukcesu przyklad Barca).

Real zasluzyl na zwyciestwo, Barca na porazke. wiem ze dlugo czekaliscie na takie GD-zasluzenie wysoko wygrane. tylko czemu przy udziale perwersa burrulla??
te bramki naciagane.
co nie zmienia faktu ze Real az sie przyjemnie ogladalo jak lal Barce.
gratulacje. najlepszy Real od lat.

Szacun

Powrót do góry
Murekd
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2008.05.08 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz był super. Myślałem, że Barcelona postawi nam większy opór, że będą chcieli pokazać, że to oni są lepsi, a tymczasem zagrali o dziwo słabo. To nie jest ta Barcelona co kiedyś. Bardziej byłbym usatysfakcjonowany, gdyby Barcelona zagrała tak jak na Camp Nou bo wtedy grali lepiej niż wczoraj.
Ogólnie chciałem pochwalić Real, że mimo zdobytego mistrzostwa nie odpuścili i zagrali tak jak byśmy tego chcieli. Brawo dla Raula, który pokazuje, że zasługuje na Euro2008, Robbena, że świetnie pokazuje się w tych ostatnich meczach i udowadnia, że był trafnym transferem, dla Higuaina, że w końcu strzela bramki czego oczekiwaliśmy tak długo i w końcu dla RvN za udany powrót, chociaż trochę miał ułatwione zadanie strzelając karnego, ale i tak należy pochwalić go za ambicję i chęć szybkiego powrotu do gry.
Brawo dla całego Realu Madrid za całosezonową pracę, za wytrwałość i wszystkie emocje, których nam dostarczali, brawo także dla Bernda Schustera za dobre ustawienie zespołu i wywalczenie w imponującym stylu Mistrzostwa i wczorajszych 3 punktów.
HALA MADRID

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Kaki
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.05.08 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do wszystkich Putek !!!!!!!! Radze obejrzeć mecz jeszcze z 10 razy by Was uświadomić kto był LEPSZY :lol2: Może wczoraj oglądaliście Orange "Ekstraklase" a nie LA LIGE Twisted Evil

A Marquez powinien dostać czerwoną po 2 brutalnych faulach w pierwszej połowie, więc <won> <won> <won>

Powrót do góry
Master_Andre
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.05.08 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja prawie umarłem ze śmiechu na podłodze jak po strzela Gago Valdesowi sie piłka odbiła od brzucha i gonił za nią przez pole karne <hahaha>

Albo jak sie kiwał z naszymi napastnikami <hahaha>

Hala Valdes! :]

Powrót do góry
pablo10
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2008.05.08 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem przeczucie, że Real wygra zdecydowanie ten mecz, około 3-0, wynik typowałem jednak bardziej rozsądnie, czyli 3-1, a tu proszę całe 4-1, a mogło nawet zostać 4-0 Mr. Green. Piękna jest ta koncówka tego sezonu, oby następny był równie dobry w lidze i zdecydowanie lepszy w LM. Mam też nadzieję, że Robben i Higuain będą grali równie dobrze jak w końcówce tego sezonu :] .

http://pl.youtube.com/watch?v=bYuzMuG5hCI
http://pl.youtube.com/watch?v=aLRoQHrKBYI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Kaki
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.05.08 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt Valdes wczoraj był mocny Very Happy Karnego też ładnie wyczuł Shocked <jupi> Szkoda, że Raula zdjoł bo by sobie 2 strzelił.

ps. śmiejemy się z Victora ale jest pewnie lepiej technicznie wyszkolony niż wszyscy zawodnicy w naszej "ekstraklasie"

Powrót do góry
Master_Andre
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.05.08 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno Polonia Bytom potrzebuje bramkarza, może wezmą Valdesa? Ale lepiej nie, jak kupować bramkarza to takiego który nie wpuści więcej niż 3 bramki na sezon. Lepiej kupić Arka Podbąckiego z Gwardi Koszalin.

Powrót do góry
Kamyl
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.05.08 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xavi dostał dwie żółte kartki, jedna po drugiej. Za co to nie wiem, ale mogę jedynie podejrzewać, że pyskował do arbitra. Zresztą takich "atrakcji" w realizacji spotkania w TV dawno nie widziałem. Szalony operator kamery, powtórki akcji sprzed 5 minut po akcji sprzed 5s Very Happy, co chwile najazd na trybuny a później próba nadążenia za akcją na boisku. Do poziomu realizacji meczu dostosował się arbiter, który często zapominał o co chodzi w tym fachu. Świetny mecz rozegrał za to Real. Finezyjne podania, klepanie piłki, zawodnicy dużo biegali (nawet Diarra). Nie będę chwalił nikogo z osobna, bo wczoraj można było zauważyć prawdziwy zespół. Wynik mógł być wyższy, ale czasami nasi za bardzo kombinowali pod bramką rywala. W pewnych sytuacjach brakowało odrobiny dokładności. Zawiodłem się za to na drużynie Barcelony. Spodziewałem się, że chociaż na GD zmobilizują się i pokażą, że potrafią dobrze w piłkę grać, ale nic takiego nie widziałem. Wyglądało to tak jakby gracze Blaugrany chcieli żeby ten sezon już się skończył a oni nie musieli wybiegać na murawę przez co najmniej miesiąc lub dwa.

Powrót do góry
Murekd
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2008.05.08 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorki, ale ja jestem z Bytomia i tak się składa, że kibicuję także Polonii Bytom. Jak miałbym wybierać czy kupić Valdesa czy nie to wolałbym go nie kupować.
Mówienie, że Valdes jest lepszy od chociażby Ikera jest śmieszne... skoro jest lepszy, to mógł to udowodnić wczoraj. Pozdrawiam tego pana co powiedział, że "Valdes jest lepszy od Ikera" - normalnie śmiech na sali.

Powrót do góry
Master_Andre
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.05.08 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież my tego całego Ikera trzymam na bramce tylko dlatego, że barca też ma w bramce wychowanka! :]

Powrót do góry
Sir Przemek
Polonista

PostWysłany: 2008.05.08 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To był magiczny wieczór. Real zagrał koncertowo. Real zagrał jedne z najlepszych spotkań w ostatnich latach. Real zmiażdżył, zdemolował, zgniótł Barcelonę. Te podania z klepki na środku boiska, poezja. Obrona zagrała doskonale, pomoc perfekcyjnie, atak znakomicie. Każdy zagrał na bardzo wysokim poziomie. Tak grającego Realu nikt nie zdoła pokonać. To był olśniewający mecz mistrza Hiszpanii. Powiem więcej, to był futbol z innej planety. Dziękuję naszym piłkarzom za stworzenie niezapomnianego spektaklu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Master_Andre
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.05.08 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jaka przewaga na boisku była... tylko kilka meczy mi przychodzi na myśl podobnych w wykonaniu Realu

Real 3-2 Bayern (2006/2007, tylko 1 połowa)
Real 3-1 Lazio (2007/2008, tylko 1 połowa)
Real 4-0 Saragossa (2005/2006)
no i Real 7-0 Valladolid (2007/2008)

Powrót do góry
Dimhil
'75 Raúl

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2008.05.08 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To mało meczów Realu widziałeś.

Master_Andre
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.05.08 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ostatnich latach coś niezbyt widziałem Real wgniatający przeciwnika każdym zagraniem w ziemię, moze coś mi umkneło, pewnie jakis sparing z koreańczykami.
Starsze mecze to wiadomo - Galacticos, ale przez słabą obronę nie były tak perfekcyjne jak wczorajszy.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 13 z 15
Skocz do: