Al-Nasr - Real Madryt [4-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2008.05.20 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Straciliśmy mistrza? Barcelona podobno goni.

Cyc!
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.05.20 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamyl, może nie pamiętasz, ale napisałeś tak:
Kamyl napisał:
No i już 1:3. Dudek chyba zapomniał, że bramkarz może rękoma bronić i ruszać się na bramce. Żenująco gra nasz rodak.

Po czym gdy poprosiłem o uzasadnienie tak ostrej wypowiedzi, Ty odpowiedziałeś, że (tu znowu cytat):
Cytat:
2 bramkę to musiał wyjąć. Przecież to biodrem mógł nawet wybić.

Co ja mam Ci udowadniać ? Jaką tezę popierać argumentami ? Powinienem wykazać, że strzał, który Dudek puścił, nie był do obronienia biodrem ? Chyba nie tak to działa, prawda ? Ty wyskoczyłeś z ostrą krytyką, to teraz tłumacz. Uważasz, że powinien wyjąć drugą bramkę ? Ok, tylko napisz jeszcze czemu tak myślisz. Może 16 metrów to daleko od bramki ? A może jeden zasłaniający obrońca to nic wielkiego ? Może strzał był lekki ? Pisz, jeśli masz ochotę, tylko nie zarzucaj mi, że Cie niesłusznie wyśmiewam. Sory, ale trudno inaczej traktować ludzi, którzy najpierw rzucają "kontrowersyjną" tezę, a potem uzasadniają tak jak Ty (patrz: drugi cytat).

Kamyl
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.05.21 01:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Specjalnie dla Ciebie od dzisiaj każdą moją wypowiedź przepełnioną sarkazmem będę zawierał w "...", tak dla pewności jej interpretacji.

Link do bramek

Po obejrzeniu powtórki zauważysz też, że nie wiadomo po co Dudek stał na 4 metrze od bramki a tuż przed strzałem zrobił krok do przodu przez co dał się złapać na tzw. wykroku.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
El-Moro
el_grande_pendejo

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.05.21 01:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lol. Mecz o pietruszkę, a widzę, że tu ostra dyskusja. Chłopaki wrzućcie na luz, jesteśmy mistrzami. ;)

kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2008.05.21 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostra dyskusja, bo Real to Real. Kibice Barcy napisaliby : Odpuściliśmy. A Real nie może odpuszczać więc jest źle Very Happy

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Cyc!
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.05.21 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamyl napisał:
Specjalnie dla Ciebie od dzisiaj każdą moją wypowiedź przepełnioną sarkazmem będę zawierał w "...", tak dla pewności jej interpretacji.

Link do bramek

Po obejrzeniu powtórki zauważysz też, że nie wiadomo po co Dudek stał na 4 metrze od bramki a tuż przed strzałem zrobił krok do przodu przez co dał się złapać na tzw. wykroku.

Sarkazm ? Będziesz musiał mi wkleić ten, Twoim zdaniem, ironiczny fragment, bo ja tu żadnych ironii nie widzę. I Ty pewnie też nie zobaczysz.

Co do samej bramki to zgadzam się, że Dudek wyszedł za daleko i możemy mu to policzyć jako błąd. Problem w tym, że na filmie wyraźnie widać nerwowe ruchy naszego rodaka, swiadczące o tym, że zupełnie nie widzi piłki. Pomijając siłę strzału i niedużą odległość, to był właśnie powód, dla którego praktycznie nie zdążył się ruszyć.
Oczywiście miło mi, że wreszcie napisałeś, jakie masz zastrzeżenia i w sumie udało Ci się wskazać błąd Dudka. Niestety, albo i stety, uzasadniłeś jedynie tezę "Jurek źle ustawił się przy drugiej bramce". Do wykazania sensowności stwierdzenia:"Dudek chyba zapomniał, że bramkarz może rękoma bronić i ruszać się na bramce. Żenująco gra nasz rodak." trzeba "troszkę" więcej.

Na koniec sarkazm, żeby łatwiej Ci się szukało: "Dzięki, to była wyjątkowo sensowna dyskusja".

kielczak
prawie jak szachista

PostWysłany: 2008.05.21 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedynym jego błędem był ten krok do przodu. Tyle, że gdyby go nie zrobił to i tak wątpię, by był to strzał do obrony.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5
Skocz do: