Najlepszy piłkarz sezonu 2007/2008
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak był najlepszy zawodnik Realu Madryt w mistrzowskim sezonie 2007/2008
Iker Casillas
40%
 40%  [ 111 ]
Raúl
15%
 15%  [ 43 ]
Guti
12%
 12%  [ 36 ]
Fernando Gago
10%
 10%  [ 29 ]
Wesley Sneijder
7%
 7%  [ 20 ]
Sergio Ramos
3%
 3%  [ 10 ]
Ruud van Nistelrooy
3%
 3%  [ 10 ]
Robinho
3%
 3%  [ 10 ]
Gonzalo Higuain
2%
 2%  [ 6 ]
Julio Baptista
0%
 0%  [ 2 ]
Głosowało Użytkowników : 154
Wszystkich Głosów : 277
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
el Manana
Land Of Confusion

PostWysłany: 2008.05.31 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oddaje głos na Ikera. Najlepszy cały sezon, prawdziwy crack.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2008.05.31 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JaREjL napisał:
Weźcie już przestańcie. Jak ktoś przed sezonem szczerze wierzył w sukces tej drużyny to albo ostro balował w lato albo go przygrzało. Na tamten dzień wszystko było prawdą co było zawarte w tym temacie.

Hmm, szczerze wierzyłem w sukces tej drużyny w La Liga, nie wierzyłem w sukces w Europie. Ani nie balowałem, ani mnie nie przygrzało. Coś się nie zgadza w powyższej teorii :]

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/20196/vamosaporszatniarzego.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2008.05.31 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chciałeś zdenerwować jezzo. Very Happy Mam nadzieję, że w to lato unikniemy takich tematów, a raczej pojawią się mówiące o tym dlaczego wygramy LM. ;)

Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2008.05.31 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że po prostu myślałem :] teraz już tak nie mam więc wieszczę krach, gomorę, płacz i zgrzytanie zębów. Góra półfinał, o ile ślepy los rzuci nam pseudodrużyny typu keltik lub szalke.

Powrót do góry
Largonx
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.05.31 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez sprzeciwnie, tytuł należy sie ikerowi , jego interwencje były fenomenalne, chociażby ta w meczu z barcą kiedy obronił 2 lub 3 dobitki :] i jeszcze w czasie chyba wyskoczył do sedziego sie o coś pokłócić ;] to było miłe ;p

a pozostałe miejsca?
moje osobiste pudło

1. Iker
2. Robben ( za rewanżową)
3. Higuan (wielki joker w tali madryckiej)

Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.06.01 01:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qras napisał:
Myślę, że po prostu myślałem :] teraz już tak nie mam więc wieszczę krach, gomorę, płacz i zgrzytanie zębów. Góra półfinał, o ile ślepy los rzuci nam pseudodrużyny typu keltik lub szalke.

Qras myślał. Dlatego nie zagłosował w sondzie. Dlatego wypominał mi, że niby kibicowałem Valencii zamiast Realu i że nie krytykował Capa. Zbyt intensywne myślenie czasami może przegrzać obwody Smile

p.s. Mam nadzieję, że ten półfinał to nie wyrok. :]

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2008.06.01 01:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast Realowi :] Dwa lata temu miałeś dość Realu Capa, więc przerzucałeś się na Valencię, rok temu byłeś mister Chaos widzę Chaos i znów było jak było, a przecież miało być inaczej, przynajmniej trzymałeś kciuki za Gutka i się sprawdziło i dobrze, bo nawet jak nie grał to Real wygrywał :]

Cytat:
Dlatego nie zagłosował w sondzie.

a co to ma do czego?

Nie wyrok, też wierzę, że przebijemy nieosiągalną granicę 1/8 :]

Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.06.01 01:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qras już wie lepiej ode mnie co robiłem, za kogo trzymam kciucki i od paru lat nie potrafi skumać prostych żartów, jak ten o przerzucaniu się. Jak wiadomo, Qras paradował na Las Ramblas kiedy Real dostawał 0:3 u siebie z Huelvą i wtedy bardzo wierzył w mistrzostwo, dlatego może wypominać innym, że komuś się tamta gra nie podobała, jest z tego dumny i może się ponapinać na foro. :]

No i potwierdził, że jest zwolennikiem tezy, że bez Gutka zawsze wygrywamy, min. dlatego bez Gutka nie zdobylibyśmy kompletu z Saragossą. To przejawy tzw. "myślenia". W takim wypadku, skoro zespół radzi sobie tak dobrze bez niego, wypadałoby jak najszybciej sprzedać Gutiego, wtedy 1/2 LM wydaję mi się będzie wyrokiem bardzo przychylnym.

Pozdroo Smile

Miłego dnia.
Powrót do góry
Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2008.06.01 01:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, czyżby oznaki jakiejś znajomej frustracji z tego posta biją? Niemożliwe, Jezzo, co się z tobą chłopie dzieje? Wiem, wiem, najlepiej wykpić się żartem :] Również pozdrawiam i życzę mniej demagogii, a więcej chłodnej głowy.

Cytat:
Qras paradował na Las Ramblas kiedy Real dostawał 0:3 u siebie z Huelvą i wtedy bardzo wierzył w mistrzostwo

ke?

Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.06.01 01:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uuu, nie wiadomo co odpisać, to zaczęły się wycieczki osobiste, wpisiki o frustracji, "co się z tobą dzieję" itp. Nie powiem co i kogo mi to przypomina, ale brakuje mi tu tylko słowa klucz - kryzys :]

p.s. I jak najlepiej samemu wykpić i mieć pretensje do kogoś, że kpi. Może lepiej merytorycznie odpowiedzieć na sensowne zaczepki wywołane przez samego siebie, jak teoria o niezwyciężonym Realu bez Gutka.

Miłego dnia.
Powrót do góry
Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2008.06.01 02:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kryzys, chaos, rozumiem, że ci brakuje. To jak z tym Ramblas, wytłumaczysz? Czy rzucisz hasełko i zostawisz? :] btw. w sumie jakby tak Gutka sprzedali i przyszedł rozgrywający Kaka, to byśmy dopiero ech, rozgrywali...

A, Gutek mówisz, no więc jakby nie patrzeć w ulubione przecież statystyki, to Real z Gutkiem w tym sezonie ligowym przegrał więcej i wygrał mniej niż Real bez Gutka. Tak, też mnie to dziwi, tym bardziej, że Gutek zagrał najlepszy sezon od lat, wszystkich(?) i niepokoi zarazem.

Zaczepki? Hmm, no skoro tak to interpretujesz, to pewnie tak to dla ciebie wygląda.

Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.06.01 02:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teorię o Kace rozgrywającym, który ma zastąpić Gutka wymyśliła forumowa maść i hala dzieci w komentarzach. To, że wyśmiewasz mnie, przypisując tą teorię mojej osobie, pod czas gdy większość użytkowników śpiewała gadką, że Kaka będzie wreszcie rozgrywającym jakiego Real potrzebuje, następcą Zizou (temacik o Kacę proszę poczytać) tylko potwierdza moje przypuszczenia, że nie zależy Ci na żadnej poważniejszej dyskusji, a co najwyżej na małolotnej napince, gadaniu bzdur i demagogii o którą oskarżasz innych.

EDIT do pościka poniżej: Poza tym ja zawsze powtarzałem, że jeden rozgrywający to już przeszłość. Teraz większość piłkarzy, którzy dominują w pomocy i danej drużynie powinni mieć umiejętność rozgrywania. Dlatego mam pełne prawo uważać Kakę czy Sneijdera za rozgrywających. Co śmieszniejsze, sam potwierdzasz fakt, że czasy dawnych rozgrywających już minęły ( http://forum.realmadrid.pl/viewtopic.php?p=369650&highlight=kaka+rozgrywaj%B1cy#369650 ), ale mimo wszystko wyśmiewasz fakt, że uważam graczy pokroju Gutka, Sneijdera czy Kaki za nowoczesnych rozgrywających.

A co do hasełka - znowu nie kumasz ironii? Z pewnością daty się nie zgadzają, ale zamysł jest dość oczywisty.
EDIT: fajnie, że dostałem za zamysł plus. Nie wiem co tu dodawać, z pewnością wyprawa "na tropach Yeti" jest w twojej pamięci bardzo żywa.

I z pewnością dobrze wiesz czego mi brakuje. Tak samo jak wiesz komu kibicuje, za kogo ściskam kciuki itd. itp. Tak tak, takie przypadki "psychologów internetowych" są powszechnie znane (i obśmiewane) :]

Zważywszy na pierwszy akapit tego postu, mogę uznać tą dysputę za bezsensowną i zakończoną. Dobrej nocy.

Ostatnio zmieniony przez jezzo dnia 2008.06.01 02:39, w całości zmieniany 4 razy

Miłego dnia.
Powrót do góry
Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2008.06.01 02:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwól, że dokończę :-) Nie wyśmiewam ciebie, po prostu kilka dni temu pisałeś, że Kaka to rozgrywający, jeżeli już tak nie uważasz, bo to teoria hala dzieci itp, to dobrze, tak myślę.

Hasełko. Daty się nie zgadzają? To co się zgadza, czy coś się w ogóle zgadza? Rozwiń proszę, to takie intryganckie jest i ten zamysł, nędzny bo nędzny, ale za zamysł plus Twisted Evil

Tak sobie kminię, że wiem czego ci brakuje, ba, wiem nawet czego mi brakuje, ale zostawmy te sprawy w niedopowiedzeniu Very Happy

Wyedytowałeś, że czasy rozgrywających... Pewnie, że minęły, może dlatego, w pojęciu klasycznego rozgrywającego, Kaka takim nie jest, Wesley także nie jest, a teraz przychodzi mi do głowy Pirlo, Cesc (mimo wszystko dziadek ;) ) i Gutek właśnie. Pytanie, jakie przyjmiemy kategorie rozgrywającego, co pod tą nazwą rozumiemy? X lat temu to był tzw. libero (Franz na przykład), potem środek ciężkości przesunął się za napastników, ostatnio wrócił w okolice pivota, choć Gutek się z tego schematu wyłamuje. I można by tak długo (Diego?).

Idąc tym tokiem myślenia, pomocnicy=rozgrywający, zmierzamy ku idei futbolu totalnego (prawie wszyscy pomocnicy to rozgrywający, boczni obrońcy także dają tu radę, wymienność pozycji i funkcji i tak dalej). I wtedy nie ma sensu pisać o mitycznym, klasycznym rozgrywającym, bo takowego w drużynie po prostu nie ma. Raz jeszcze dobrej nocy, późno.

Ostatnio zmieniony przez Qras dnia 2008.06.01 02:45, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.06.01 02:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż mieliśmy iść spać, ale widzę wreszcie jakąś sensowną dyskusję, a więc szkoda nie odpisać.

Co do teorii hali dzieci - Kaka według niej miał być naszym jedynym rozgrywającym i zastąpić Gutka (podobnie zresztą jak Sneijder - polecam temat o Sneijderze przed transferem) co wyśmiewałem, zresztą nigdy nie byłem zwolennikiem tego transferu, co można wyczytać w temacie o Kace.

Oczywiście się z Tobą zgadzam odnośnie rozgrywających. Czasy typowych rozgrywających minęły, teraz (powtórzę się) prawie każdy pomocnik powinien umieć kopnąć piłkę, dokładnie ją dograć do partnera, zagrać prostopadle, przyśpieszyć. Takie przejawy ma nawet Diarra (vide mecz z Barceloną). A Kaka czy Sneijder idealnie pasują do roli nowoczesnych rozgrywających. Z reguły ustawieni na skrzydle, nie raz regulują i nadają tempa gry, a czasami sami biorą sprawy w swoje ręcę i ładują brameczki. Zresztą z Zizou było to samo. Pozdrawiam i tym razem już naprawdę dobrej nocy, bo już świta Smile

Miłego dnia.
Powrót do góry
Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2008.06.01 02:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No widzisz, i po co był ten post po 2 rano sporo bodajże, jak można jednak w miarę normalnie porozmawiać :] Napiszę tylko, że Gutek nowoczesnym rozgrywającym raczej nie jest, ale dobrze, że jest i tu pewnie też się zgadzamy. Dobrej.

edit: O, Serpcio pewnikiem z imprezki wrócił :]

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7
Skocz do: