1. VenOm "Robinho - King of Step-over"

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2008.06.01 15:37    Temat postu: 1. VenOm "Robinho - King of Step-over" Odpowiedz z cytatem

1. VenOm "Robinho - King of Step-over"

Autor: VenOm
Tytuł: Robinho - King of Step-over
Czas trwania: 4:23
Rozmiar: 90 MB
Muzyka: D Shy FX & T Power - Feelings
Podziękowania: -

Opis autora: Kompilacja poświęcona brazylijskiej gwieździe piłki nożnej. Robinho od najmlodszych lat grał w piłke, karierę zaczynał grając w futsalu i to wlaśnie stąd jego bajeczna technika, którą możecie podziwiać ogladając moją kompilację. Enjoy!

Linki:
RapidShare.com
SendSpace.pl
YouTube.com

---

Gorąco zapraszamy do komentowania prac! Możliwość głosowania pojawi się niebawem.

Organizator konkursu informuje, że liczba porządkowa przy pseudonimie autora nie ma związku z miejscem, które zajmuje, a ma służyć tylko celom praktycznym. Jeśli widzisz elementy łamania regulaminu, napisz do nas (PW lub e-mail).

Ostatnio zmieniony przez MatiaS dnia 2008.06.01 15:55, w całości zmieniany 1 raz

El-Moro
el_grande_pendejo

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.06.01 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to może zacznę. Po pierwsze temat najbanalniejszy jaki się dało wybrać. Po twojej pracy o Higuainie na głównej spodziewałem się pracy na bardzo dobrym poziomie i tego, że jakoś wybronisz się z tego tematu. Niestety, ale się zawiodłem. Praca o wiele słabsza niż ta o Argentyńczyku. Wiele niepozakrywanych reklam, masa niepotrzebnych efektów, które przeszkadzają w oglądaniu. Tempo poszczególnych klipów oraz synchronizacja też pozostawia do życzenia. Ogólnie myślałem, że będzie lepiej.

sebas1902
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.06.01 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wykonanie nienajgorsze, mam male zastrzezenia do muzyki, ale fajnie ze dodales zagrania treningowe, ktore nie czesto widac w kompilacjach, no i efekty czasami zmiejszaja efektowny wyglad trikow prezentowanych przez robsona

[ zostawiam zaproszenie do znajomych na Youtube dla autora]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Grafi
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2008.06.01 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link do sendspace.pl padl.

Mateo_EuroGoal
Przewodniczący Jury

PostWysłany: 2008.06.01 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oceniam chronologicznie. I na szczęście na początek trafił mii się naprawdę ciekawy filmik. Przyznam, że temat jest niezwykle banalny, oklepany, w sumie w Twojej pracy tak naprawdę nie ma ni grama niczego wyjątkowego. Wykonanie też jest jedynie przeciętne, za dużo niedociągnięć w montażu. Jednakże naprawdę taki lekki, lajtowy filmik przypadł mi do gustu. Przez te 4 min świetnie bawiłem się oglądając wyczyny Robinho do dość miłej muzyki ; ) Ocena: 4- w skali szkolnej.

ziomek10-1993
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś nie tak z tym pobieraniem nie mogę pobrać z sendspace.pl!zróbcie coś!!!!

Powrót do góry
PolPaulo
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2008.06.02 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się na tworzeniu kompilacji, dlatego oceniam bardziej walory estetyczne i te są ok. Ogólnie kompilacja mi się bardzo podobała. Gratulacje dla twórcy.

Powrót do góry
Hadzi_RM
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat już wyświechtany, a jednak nie mogę go zabardzo skrytykować, bo mimo wszystko sam zrobiłem kompilacje o Robinho, myślę, że twoja właśnie prezentuje się na podobnym poziomie, i niestety nie jest to poziom zachwycający, bo dużo rzeczy od tamtej pory zdążyłem już poprawić, co by nie powiedzieć loga stacji tv już nie przystają, szczególnie na takim konkursie jak RMCC a takie "trzęsienia" obrazu to nie jest zbyt fajny efekt, jak widać na inne nie miałeś pomysłu, lub zdolności muzyka średnia, chociaż nie można się aż tak bardzo przyczepić, gdyż to wszystko jest zależne od gusta, a jak wiemy, każdy ma inne, początek obiecujący, późniejsze akcje z logami tv rozczarowują dla mnie takie 3-/6

Powrót do góry
Mateusz.Haz
El hombre gol

PostWysłany: 2008.06.03 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to może ja się wypowiem, ogólnie kompilacja całkiem dobra, nie rzuciła na kolana, ale jest nieźle. Jak już mówili przedmówcy, reklamy trochę szpecą video, kilka słabszej jakości akcji również. Co do efektów to podobał mi się taki jeden, "zaginający" rzeczywistość :] . Muzyka niezła i niebanalna, dosyć żywa, ale brakowało mi takiego kpa energetycznego jeśli kompilacja dotyczy Robsona, a dźwięki podchodzące pod brazylijskie trzaski, ogólnie na plus.

Moja ocena: 4/6

dawidinho8
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.03 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filmik naprawdę mi się spodobał, co prawda większość akcji już widziałem po kilkanaście razy ale jednak miło ujrzeć naszego najlepszego dryblera w akcji :P montaż w sumie średniawy ale filmik fajnie wyszedł jako całość. w skali 0-10 masz u mnie -7 (w skali szkolnej -4/3+)

Powrót do góry
Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.06.05 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka miła, lajtowa praca. Fajnie się oglądało, muzyka pasowała do tematu. Trochę cały pozytywny efekt psuły nieusunięte loga stacji. I mi także jak poniektórym brakowało tego czegoś.

galacticos16
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2008.06.11 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lajcik, sofcik. Idzie się przy tym zrelaxować ;) Rób dalej takie filmy. bardzo ładnie ;)

Powrót do góry
pablinho
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.03.16 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę o odświeżenie linka może być na Rapidzie. Z góry THX

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: