2. Wcisu "Raul - Last Samurai in Real Madrid"

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2008.06.01 15:43    Temat postu: 2. Wcisu "Raul - Last Samurai in Real Madrid" Odpowiedz z cytatem

2. Wcisu "Raul - Last Samurai in Real Madrid"

Autor: Wcisu
Tytuł: Raul - Last Samurai in Real Madrid
Czas trwania: 5:15
Rozmiar: 60 MB
Muzyka: Spectres In The Fog - Hans Zimmer, Red Warrior - Hans Zimmer, A Way Of Life - Hans Zimmer
Podziękowania: -

Opis autora: Moja kompilacja jest o Raulu. Może jest już setki kompilacji o nim, ale ja w mojej chciałem zamieścić swoje uczucia do niego (traktuje go jako mojego idola w sporcie). Chciałem, aby ta kompilacja pokazała jakim on jest świetnym i wyjątkowym zawodnikiem, ostatnim takim. Przynajmniej w Realu. Dlatego tytuł: "Ostatni Samuraj w Realu Madryt". Raul jest swego rodzaju Samurajem, piłkarzem starego pokolenia. Ludzie go krytykują, a on wyszedł im na przeciw i pokazał, że wciąż jest genialnym piłkarzem i błędem jest omijanie go w reprezentacji. HALA RAUL!

Linki:
Plikus.pl
SendSpace.pl
YouTube.com

---

Gorąco zapraszamy do komentowania prac! Możliwość głosowania pojawi się niebawem.

Organizator konkursu informuje, że liczba porządkowa przy pseudonimie autora nie ma związku z miejscem, które zajmuje, a ma służyć tylko celom praktycznym. Jeśli widzisz elementy łamania regulaminu, napisz do nas (PW lub e-mail).

Ostatnio zmieniony przez MatiaS dnia 2008.06.01 15:47, w całości zmieniany 1 raz

wcisu07
(1, 2, 3, 4)

PostWysłany: 2008.06.01 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co widzę to moja praca jest chyba najbiedniejsza jeśli chodzi o oprawę, ale mam nadzieje, że znajdzie się jakiś sympatyk moje wytworu Very Happy

Pozdrawiam, WcISU :P

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
madritista91
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.01 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo Ciekawy opis ;] mnie sie podoba... również jestem sympatykiem Raula... to od niego zaczęła się moja pasja piłką nożną oraz Zamiłowanie do Realu Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Mateo_EuroGoal
Przewodniczący Jury

PostWysłany: 2008.06.01 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, do faworytów raczej nie będziesz się zaliczał. Filmik jest po prostu dość słaby.Tytuł tytułem, muzyka muzyką, ale do tak doniosłem tytulatury, przydałaby się nieco głębsza, klimatyczna kompilacja z przekazem. Wykonanie też mocno amatorskie jak chociażby zbędne światełka czy 'wygibasy' ekranem ok. 1.00. Brak też zastosowania opcji pan/crop by usuwać loga stacji tv. Myślę jednak, że dla wielu kibiców RM będzie to miła zlepka z pięknymi bramkami - które pewnie znacie już na pamięć ( ; . Ocena: 3- w skali szkolnej.

KingOfCourt
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 15:30    Temat postu: Nice Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem filmik bardzo dobry. Gratuluje pomysłu... połaczenie fajnych bramek z super muzyką. Filmik ma niewątpliwie klimat Smile - to się chwali. Pozdrawiam

Powrót do góry
PolPaulo
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2008.06.02 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tyle zaje..... podkład dzwiękowy Very Happy Co Hans Zimmer to Hans Zimmer.

Powrót do góry
kapi77
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.06.02 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zluzmy wszystkiego najlepszego naszemu Raulowi w koncu obchodzi 31 urodziny 27.06. :-) :-) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

Powrót do góry
kabanog
Just relax

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.06.03 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to do tych urodzin to troche jeszcze daletko a co do pracy to raczej fajny raczej temat ale niezachwica a z ta muzyka byla fajna ale niepasowala mi do scen jakbym ogladal montarz i jakis film o samurajach widac ze cos probowales chyba zrobic z logiem stacji ale tylko pare razy

Powrót do góry
Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.06.05 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę nużące jest ciągłe oglądanie tych samych bramek w dodatku z ostatniego sezonu. Nie ukazałeś Raula w postaci jaką sobie zamierzyłeś, bo kariera Raula nie nie zaczęła się od tego sezonu, trzeba było pokazać całą karierę. Nie poradziłeś sobie z tematem. Niestety.

wcisu07
(1, 2, 3, 4)

PostWysłany: 2008.06.07 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie chciałem pokazać bramki głównie z tego sezonu. Bo w tym sezonie Raul wrócił do formy. W tym sezonie został jednym z najlepszych strzelców La Liga i najlepszym w drużynie. Pokazał, że mimo wieku wciąż jest wspaniałym piłkarzem o wielkich umiejętnościach. To chciałem pokazać, a nie jakies pierdoły.

Jest to mój pierwszy film w Sony Vegasie. Wiem, że mi nie wyszedł, ale jak ja go oglądam to poprawia mi sie humor i o to mi chodziło. Nie o fajerwerki, które są często tylko ładnym pakunkiem pod kiepskim prezentem.

Chciałem uzyskać pewien efekt, chciałem zrobić ten film i zrobiłem. Ja czuje jego klimat i myśle, że każda osoba sympatuzyjąca z Raulem też złapała ten klimat. Bo o to mi chodziło.

Pozdrawiam i mimo wszystko dziękuje za każdą ocene Smile

Powrót do góry
galacticos16
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.06.11 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu Raul. Może to i jest ładne, ale na pewno nie ciekawe. Dobry pomysł to połowa sukcesu.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: