10. Hadzi "Real Madrid Pendulum 07/08"
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2008.06.01 16:24    Temat postu: 10. Hadzi "Real Madrid Pendulum 07/08" Odpowiedz z cytatem

10. Hadzi "Real Madrid Pendulum 07/08"

Autor: Hadzi
Tytuł: Real Madrid Pendulum 07/08
Czas trwania: 3:02
Rozmiar: 55 MB
Muzyka: Pendulum - Blood Sugar
Podziękowania: -

Opis autora: Moja praca skupia się na poczynaniach królewskich w meczach przeciwko odwiecznemu rywalowi - FC Barcleonie, jednak oglądając te bardzo intensywne 3 minuty doświadczymy zwodów, bramek i pięknych akcji nie tylko z 2 Grand Derby, ale także z innych meczy sezonu, gdzie nasi zawodnicy również raczej nie zawodzili. Zbiór najciekawszych momentów sezonu 2007/2008, oraz droga do chwały poprzez zwycięstwa nad odwiecznym rywalem, a wszystko opatrzone szybką muzyką grupy Pendulum. To zdanie najlepiej określa charakter mojej pracy.

Linki:
SendSpace.pl
Badongo.com
YouTube.com
Vimeo.com

---

Gorąco zapraszamy do komentowania prac! Możliwość głosowania pojawi się niebawem.

Organizator konkursu informuje, że liczba porządkowa przy pseudonimie autora nie ma związku z miejscem, które zajmuje, a ma służyć tylko celom praktycznym. Jeśli widzisz elementy łamania regulaminu, napisz do nas (PW lub e-mail).

Yakub_
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.01 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać, że praca robiona w Vegasie, a Ty już troszeczkę znasz się na rzeczy, aczkolwiek niektóre kompilacje z WMM umieszczone tutaj podobają mi się bardziej od tej. Przede wszystkim zawaliłeś sprawę z efektami. Większość z nich jest bardzo nieestetyczna i po prostu brzydka. Muzyka w miarę, te szybsze momenty fajne, ale gadanie idiotyczne. Myślę, że powinieneś się zastanowić nad sensem robienia takich prac. Kilka sklejonych bramek z ogromną liczbą migających światełek - co to ma być?! Praca słabiutka, mimo to życzę powodzenia w konkursie.

<center><b>Ocena: 3-/6</center></b>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
S C
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.01 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yakub_ sorry ale ty jesteś chyba nienormalny .. jak jakakolwiek praca z Movie Makera moze być lepsza niż z Vegasa ... widać ze masz małe pojęcie o kompilacjach. Natomiast co do pracy to bardzo mi sie podoba . Świetne kolorki , materiały w HQ . Muzyka dynamiczna , dobrze pasowała do tej kompilacji . Efektów było dużo , lecz żaden nie przeszkadzał w oglądaniu pracy . Co do materiałów to widać nie tylko bramki jak napisał mój przedmówcam ( <ściana> ) lecz tricki , świetne ujęcia piłkarzy , oraz stadionu. Moim zdaniem jest to jedna z lepszych prac w tym konkursie i z pewnością znajdzie się w pierwszej 5 .

5+/6

S.C

Powrót do góry
Yakub_
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.01 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj SC, SC... Cieszę się, że tak ładnie bronisz swojego przyjaciela, aczkolwiek ta kompilacja jest bardzo słaba. Może z tym, że lepsze są takie z WMM przesadziłem, aczkolwiek kwestionowenie mojej wiedzy na temat kompilacji już nie na leży do Ciebie. Zresztą - zobaczymy co powiedzą panowie z jury.

Powrót do góry
Hadzi_RM
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.01 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy...dziękuje za każde oceny, mam nadzieję, że moja praca komuś się spodobała, i sprawiłem jednak nią komuś choć odrobinę radości lub chociażby sposób na dobrze spędzone 3 min, mnie to w zupełności wystarcza, bo to chyba o to chodzi, by dawać przyjemność innym, by dać im trochę swojej pracy, to chyba najważniejsze...Thanx S.C za dobre słowo..Proszę o głosy, każdy jest ważny, Pozdrawiam Hadzi Smile.

Powrót do góry
Rebaud
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.01 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A więc zią Very Happy Muzyka mnie bardzie rozbawiła, efekty hmm Smile do teraz mi miga w oczach Very Happy Fajnie, że taka dynamiczna bo przynajmniej nie zasnąłem na niej... a na wielu pracach się da zasnąć:p
Pod koniec Twojej pracy miałem takie wrażenie, że chciałeś tylko dociągnąć do tych "regulaminowych" 3 minut i dawałeś co tam popadnie... ale to tylko takie Moje wrażenie.
Kompila myślę, że na plus bo nie dała mi zasnąć ale tylko za to plus.

4/6

Powrót do góry
Hadzi_RM
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.01 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahahaha, toś mnie rozbawił, Very Happy dzięki za ocenke pozdro, oby więcej osób tak komentowało, to by się zabawniej żyło xD Smile (do teraz mi miga w oczach, buahaha Very Happy)

Powrót do góry
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2008.06.01 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca na pewno lepsza od większości prac tutaj, sam montaż pomimo efektów (a może dzięki efektom?) był dobry. Brawo za oryginalne kolory. Jedyne co mi się nie spodobało, to sam pomysł i to, że praca tak naprawdę niewiele pokazuje. Pozdrawiam.

woojTV
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kompilacja srednia od tego zaczne. wiem ze lubisz efekty, ale tutaj z nimi naprawde przesadziles. Temat szczerze mowiac odnosi sie do niczego, i poprostu jest to zlepka bramek. Muzyka byla tragiczna. Zaczynajac od tego glupawego komentarza, konczac na roznych fuckingach itp. Rozumiem zrobienie takiej muzy i montazu do CR7 albo Quaresmy, ale zeby tutaj.. Synchronizacjha srednia, mogles troche wiecej bitow zgrywac (bo chyba z tym bylo slabo), choc moge sie mylic, bo juz od tak dlugiego czasu nie ogladalem kompilek i nie tworzylem niczego ze zapomnialem wogole ocb w tym :]. Efekty Very Happy . Particle porazkowe, kolory za mocne, nie pasujace jak dla mnie. Ogolnie wiekszosc efektow niezbyt udana, pojedyczne jakos by uszly. Napisy ala alarazboy i ta czcionka tez nie trafiona, kolorowe otoczki wygladaly zle. Czaszki i kOlOrOwE kUtErQi - czaszki juz znane i popularne, a kuterki.. no ;) chyba wiesz. Jedyne co moge pochwalic, to materialy, byly w dobrej jakosci, miales ich duzo, z trybun ze stadionu itp. Nie mniej jednak kompilacja tylko srednia, i nie wroze Ci wysokiego miejsca w tym turnieju.

3/6

btw. daj tam ostrzezenie przed epilepsja zanim sie film zacznie Very Happy

Powrót do góry
ludovic
Trener
Trener

PostWysłany: 2008.06.02 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eeeee bramke barcelonie strzelił Baptista a nie ....BaBtista

Powrót do góry
Hadzi_RM
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki za oceny, szkoda że nie dorastam do pięt takim mistrzom, całuje buty, z poważaniem dziecko neo Hadzi :*

Powrót do góry
dika
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie to jest świetne

Powrót do góry
El-Moro
el_grande_pendejo

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.06.02 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kompilacja według mnie mocno średnia. Za sam temat duży minus, zero kreatywności. Który raz już muszę oglądać te same klipy? Następnie estetyka i przyjemność z oglądania. O ile momenty z poprzedniego sezonu i szpaler oraz kilka późniejszych akcji, kiedy użyłeś Gaussian Blura, jeszcze jako tako się bronią, o tyle późniejsze kolorki oraz efekty, a w szczególności przesadzone Cooki Cuttery, czaszki, czy Tv Simulatory są zbyteczne. Kolejnym minusem, są nieładne napisy oraz motyw z lektorem, który zupełnie nic nie wnosi. Ogromna minus za nieznajomość nazwiska piłkarza klubu, któremu rzekomo kibicujesz. Pochwała należy się za synchronizacje i w miarę dobry dobór muzyki. Podsumowując, niestety kompilka Ci nie wyszła, na pewno stać Cię na więcej, popracuj nad estetyką pracy i zmniejsz znacznie ilość efektów, bo to w kompilacji nie wszystko. Ocena ode mnie: 3+/6.

Hadzi_RM
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znam to nazwisko bardzo dobrze, literówka, której niestety nie zauważyłem, a szkoda :(

[ Dodano: Dzisiaj o 17:45 ]
przecież tam nie ma cuttera xD - tylko jeden szary, niewiem gdzie wy cutterki widzicie Smile - pozdro Very Happy

Powrót do góry
siwy161
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardzo podoba, jako kompletnemu laikowi jeżeli chodzi o robienie kompilacji.
5/6

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: