15. Trybit "Wesley Sneijder"
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2008.06.01 16:51    Temat postu: 15. Trybit "Wesley Sneijder" Odpowiedz z cytatem

15. Trybit "Wesley Sneijder"

Autor: Trybit
Tytuł: Wesley Sneijder
Czas trwania: 5:47
Rozmiar: 54 MB
Muzyka: Hinder - Get stoned, System of a down - Lonely day
Podziękowania: -

Opis autora: W kompilacji pokusiłem się o pokazanie umiejętności 24-letniego Holendra, Wesleya Sneijdera. Ten pomocnik zanim przeszedł do Realu Madryt grał w swoim ojczystym kraju w drużynie Ajaxu Amsterdam, gdzie był na tyle wyróżniającą się postacią, że w lecie 2007 r. zainteresowali się nim najwięksi w Europie. Ostatecznie utalentowany holender wybrał klub z Madrytu, choć nieco wcześniej mówiło się o jego przejściu do Valencii, jednak jak sie potem okazało, transfer nie wypalił. Sneijder już w swoich pierwszych meczach w Hiszpanii podbił serca kibiców strzelając 4 bramki w 3 pierwszych meczach w lidze. Sezon 2007/2008 na pewno może uznać za udany, wraz z Realem wygrał ligę, a on sam strzelił 8 bramek. W mojej kompilacji starałem się pokazać to z czego Wesley słynie, czyli niesamowite uderzenie, świetnie wykonywane rzuty wolne i jak przystało na pomocnika bardzo precyzyjne podania. Zapraszam do oglądania i oceniania kompilacji.

Linki:
YouTube.com
ZShare.net
MediaFire.com
RapidShare.com
4Shared.com

---

Gorąco zapraszamy do komentowania prac! Możliwość głosowania pojawi się niebawem.

Organizator konkursu informuje, że liczba porządkowa przy pseudonimie autora nie ma związku z miejscem, które zajmuje, a ma służyć tylko celom praktycznym. Jeśli widzisz elementy łamania regulaminu, napisz do nas (PW lub e-mail).

wcisu07
(1, 2, 3, 4)

PostWysłany: 2008.06.01 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna robota, bardzo przyjemnie się ogląda ;)

6-/6

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Doktor
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2008.06.01 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawie genialna praca Smile Prawie bo...

-nie podobała mi się przerwa między utworami i zmianą klubu- powinna być trochę krótsza (0,5 sekundy :P?)

-druga muzyczka nie pasuje mi kompletnie bo raczej to nie jest Lonely day tylko raczej jeden ze szczęśliwszych momentów w jego karierze Smile

-po 3, ostatnie 2 gole czyli to jak Real zdobywa mistrzostwo, jak dla mnie tego już nie powinno być bo tu w golach Wesley nie miał udziału ale wiem, że chciałeś pokazać jak zdobyli ligę więc w sumie i na plus i na minus Smile

Reszta super Smile Powodzenia

Powrót do góry
Xandir
Inżynier

PostWysłany: 2008.06.01 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no naprawdę przesadziłeś z Lonely Day Very Happy

Powrót do góry
mastablasta
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 07:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świetna praca, też się swego czasu zabierałem za Snejdera. Zrobiłeś to o wiele lepiej ;) pzdr

b0b3k
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 08:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wesley Sneijder by Trybit
Temat pracy ciekawy, nie widziałem dużo kompilacji o tym zawodniku, co dziwi. Twoja jest bardzo solidna, bardzo estetyczna. Jeśli chodzi o stronę techniczną to właściwie nie ma się do czego przyczepić, ale przejdźmy do konkretów.
Pierwszą rzeczą jaka mnie zdziwiła było to, że właściwie połowa klipów w tym video pochodzi z gry Wesley'a w Ajaxie. Jest to jakby jedna z dwóch części tej pracy. Gratulacje Ci za tyle materiałów związanych z jego grą w tym klubie. Muzyka tutaj mi się nawet podobała, ładnie wszystko zsynchronizowałeś, kolorków właściwie nie widać i tutaj jedynie wydaje mi się że mogłeś coś pokombinować więcej. Poza tym solidnie.
Druga część tej kompili zaczyna się kilkoma ujęciami związanymi z transferami Sneijdera do Realu. Niestety, muzyka której od tej pory użyłeś wogóle mi się nie podobała. Jakby kompilacja straciła klimat ;/
Montaż dalej był dobry, i estetyczny jak wspomniałem na początku, nawet delikatnie użyłeś kolorków czy przyciemniłeś, synchro przyzwoite, niestety czegoś mi tu zbrakło ;/
Podsumowując, praca na prawdę przyzwoita, bez wątpienia jedna z lepszych w konkursie. Niestety jak już wspomniałem bez tego czegoś, co by mnie w niej bardzo zaciekawiło. Pozdrawiam
4+/6

Powrót do góry
miancio
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2008.06.02 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja biorę Sneijdera pod lupę.

Temat pracy:
Raczej oryginalny, chociaż pracę o tym piłkarzu już dane mi było oglądać. Plusa masz jednak za to, że z tych prac Twoja zdecydowanie się wyróżnia.

Estetyka:
Wszystko było ładnie, z efektami nie przegiąłeś, ba żaden z nich mi nie przeszkadzał w oglądaniu kompilacji. Ale, ale... gdzie się podziały jakieś kolorki? Trochę szkoda, bo moim zdaniem byłoby estetyczniej.

Synchronizacja:
Tutaj poradziłeś sobie bardzo dobrze. Praca w dobrym, szybkim tempie, za co na pewno trzeba Cię pochwalić. Ładnie zgrywałeś bity. W tej kwestii wypadłeś bardzo dobrze.

Materiały:
Dużo tego było z Ajaxu, a nawet bardzo. Klipy w dobrej jakości, mimo iż liga holenderska nie jest tak popularna jak np. angielska. Później był Real i tu już mniej goli, bardziej jakieś akcje, podania etc. ale kto powiedział, że kompilacja powinna się składać z samych bramek?

Muzyka:
Pierwsza - świetny, dynamiczny kawałek. Pasował mi w 100%. Jeżeli chodzi o drugi, to rzeczywiście, "Lonely day" to to raczej nie jest dla Sneijdera. Ale osobiście piosenkę lubię,a Ty mi o niej przypomniałeś.

Atrakcyjność oglądania:
Miło mi było oglądać Twoje dzieło. Wciągnąłeś mnie.

Ocena: 5-/6

Pozdrawiam, życzę powodzenia w konkursie i czekam na rewanż ;)

Powrót do góry
sebas1902
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.06.02 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wykonanie dobre, fajne ujecie cibeles, ale w drugiej czesci filmu muzyka troche za smętna, w koncu real jest mistrzem

Powrót do góry
woojTV
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pracka dobra. Ale tylko dobra. Nie miala ona wiekszych bledow, ale niczym mnie nie zachwycila :]. Muzyka dosc dobrze dobrana, choc ta 2ga bym wybral bardziej zywiolowa. Pierwsza czesc bardzo fajnie przedstawiony pilkarz, podobnie jak w drugiej, ale tak jak mowie gdy widzialem te campeones na ulicach i lonely day to troche dziwne co nie Very Happy. Materialy w bardzo dobrej jakosci, ale tu chyba z tym problemu miec nie powiniennes. Synchro dobre, wiekszosc mocniejszych bitow pozgrywana - tak jak lubie. Efekty (czyli glownie TV simulatory chyba) - czasami bylo ich za duzo IMO, jak tam sie konczyla 1 czesc to dales taki dluzszy na zakonczenie - to mi sie nie spodobalo :b. Napisy dobre, czcionka fajna, bez zadnych fajerwerkow - ok. Tak jak mowilem praca tylko dobra, ogladalo sie milo, ale mysle ze stac Cie na wiecej ;).

4/6

Powrót do góry
Soker.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.06.02 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajny i ciekawy filmik jestes obok matiasa i mastablasty moim faworytem powodzenia

Powrót do góry
Radek_1994
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.06.03 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super!!!!

Powrót do góry
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2008.06.05 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden z faworytów mej skromnej osoby, zwłaszcza za efektowną część pierwszą. Tu pokazałeś naprawdę świetny montaż, ładnie podkreślałeś synchronizację, muzyka jak najbardziej pasuje. Zabrakło może tylko kolorków, żeby podnieść wrażenie, że to wszystko tworzy całość. Druga część, ta o Realu, niestety troszkę słabsza, szkoda że nie podtrzymałeś klimatu. Synchro nie stało na takim poziomie... Nie wiem czy to wina muzyki, wg mnie nie, mi osobiście podobał się ten kawałek i uważam, że tu pasuje. Mimo wszystko, mam nadzieję, że zobaczę Cię na podium.

Mateusz.Haz
El hombre gol

PostWysłany: 2008.06.05 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się właśnie ta druga cześć bardziej podobała. Dlaczego? Może dlatego, że nie było tam tyle bramek, które widziało się sto razy i dalej są powtarzane do bólu. W drugiej części można było dostrzec więcej zagrań, dograń Wesleya, chociaż liczyłem na trochę więcej emocji, które często pokazuje na boisku. Jedna z lepszych prac jaką obejrzałem do tej pory.
4+/6

tylerdurden
John Doe

PostWysłany: 2008.06.05 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zwykle u Trybita kompilka na poziomie (choc miał lepsze), u mnie osobiscie na pudło sie łapie :-)

Powrót do góry
Zizou88
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2008.06.05 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie bardzo fajny filmik jedenz lepiej zrobionych od strony technicznej :0 bardzo fajnie sie oglada duzo ciekawych zagran no i temat w sumie nietypowy Smile

pozdrawiam 8,5\10 Smile

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: