16. KiJu "Thank You, David"
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2008.06.01 16:56    Temat postu: 16. KiJu "Thank You, David" Odpowiedz z cytatem

KiJu "Thank You, David"

Autor: KiJu
Tytuł: Thank You, David
Czas trwania: 9:57
Rozmiar: 78 MB
Muzyka: Clint Mansell - Stay with me, The All-American Rejects - It Ends
Podziękowania: Maly, Jaceks_21

Opis autora: Jako temat na Real Madrid Compilation Competition wybrałem zawodnika charakteryzujacego sie znakomitym przegladem pola i bajeczną techniką osobistą ( nie mówie o dryblingu lecz o technice!). Becks, który po 4 latach gry odszedł z Madrytu jest 'skazywany' przez ludzi na koniec kariery. Postanowilem przedstawic całą karierę zawodnika w barwach Manchesteru United oraz Realu Madryt. Zobaczycie tutaj wiele ciekawych ujęć Davida, jego piękne bramki i znakomite asysty. Zachęcam do oceniania!

Linki:
SendSpace.pl
123Upload.pl
ShareBee.com
RapidShare.com
YouTube.com

---

Gorąco zapraszamy do komentowania prac! Możliwość głosowania pojawi się niebawem.

Organizator konkursu informuje, że liczba porządkowa przy pseudonimie autora nie ma związku z miejscem, które zajmuje, a ma służyć tylko celom praktycznym. Jeśli widzisz elementy łamania regulaminu, napisz do nas (PW lub e-mail).

Siwy.b
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.01 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świetny , moj faworyt jak narazie , muzyka dobra chociaz druga piosenka moglabyc inna , napisy nie przeszkadzaja , mogles tylko dodac informacje ile mial lacznie bramek i asyst w Realu M. (jak ktos wie to niech napisze bo nie mam czasu szukac teraz). Pozdro

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Kunio
Trener
Trener

PostWysłany: 2008.06.01 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna ta kompilacja <serce> Po obejrzeniu tego David awansował w mojej klasyfikacji ulubionych w okolice podium :]

Praca wykonana genialnie. Muzyka świetna, dużo ciekawych urywek z dzieciństwa i ładnie splecione ze sobą i wplecione w muzykę bramki.

Powrót do góry
miancio
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2008.06.02 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie jest jedynie moje zdanie - należysz do grona największych faworytów tego konkursu. Zadaniu moim zdaniem sprostałeś świetnie, mimo iż David do moich ukochanych piłkarzy nie należał nigdy. Do około 1:10 stworzyłeś coś, co chyba najbardziej podoba się w Twojej kompilacji - młody Becks, Becks, który dojrzewał piłkarsko. Brawo KiJu. Materiałów miałeś bardzo dużo, w dobrej jakości, no ale to jednak Beckham, więc pomijając te klipy z dzieciństwa, nie było chyba aż tak trudno znaleźć? Praca jest estetyczna, kolorki jakieś nałożone. Muzyka 'Stay with me' - miazga. Synchronizowałeś głównie przejściami klipów, co mnie osobiście aż tak mocno się nie podobało. Efektów jak na lekarstwo i bardzo dobrze, bo to w końcu sentyment. To co głównie mi się nie podobało, to to, że na początku jeden z napisów wyszedł poza obraz, tzn. nie zmiescił się w nim. Troszeczkę dłużej mogłeś posiedzieć nad odpowiednim przygotowanie komentarza, bo tak nie najlepiej on wchodzi, do tego ściszałeś jeszcze muzykę, która potem raptownie się podgłaśniała. Klimat pracy na bardzo wysokim poziomie, to wzbudza podziw.
Ogólnie praca jest bardzo dobra i w skali szkolnej otrzymuje właśnie taką ocenę.

5

Powrót do góry
kabanog
Just relax

PostWysłany: 2008.06.02 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomysl przecietny ( na YT bylo podbonych w prefreowanych conajmnie 4 takie same ) z poczatku myslalem ze to o MU i ponad polowa o tym byla muzyka bylo niezla ale tez napysy chyba za szybko znikaly ledwo co zdarzalem a jednego z ostatni to wogole niezdazylem

Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.06.02 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna praca.

Widać, że autor nie jest kibicem Realu. bo końcówka byłaby zupełnie inna i pewnie bardziej by zwrócił uwagę na ostatnie pół roku Becksa w Realu, temat też nieco odbiegający od Realu, co moim zdaniem dyskwalifikuje w walce o zwycięstwo (w końcu to Real Madrid Compilation Competition), ale z pewnościa na pierwszą 10. Choć to druga najlepsza praca z tych co widziałem po numerze 27.

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
KiJu
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postanowiłem się troche obronic.

RealMadrid Compilation Competition jest rowniez o byłych zawodnikach Realu. Nie dziwcie sie, ze przedstawilem 1/2 jego kariery w Realu i druga czesc w ManU. Dlaczego mialem zniszczyc cala wizje pracy gra tylko w Realu. To wyszlaby raptem 4minutowa kompilacja, bo dziecinstwo raczej tez bym musial opuscic. Chodzilo mi w tej pracy o to, zeby pokazac wam w jak najbardziej emocjonalny sposob jego kariere, to jaki mimo wszystko duzy jest jego brak.

Co do koncowych napisow, powiedz mi, czy pół roku znakomitej gry Becksa mozna porownac z ok. fenomenalnymi ok. 10 latami w Manchesterze?

Co do samego tematu. Nie moge Wam nic wmowic. Moze ogladaliscie duzo prac o Becksie. Dla mnie ten temat moze tez jakis ekstrawagancki nie jest, ale do grona oklepanych tez chyba nie nalezy. Mimo wszystko wszystkie inne prace to zazwyczaj zlepki. Jest malo ich konkretynych, a o jego calej karierze sie nie dopatrzylerm. Szanuje tego gracza i w moim odczuciu( oraz dla mnie) zaslugiwal na taka podsumowujaca kompilacje.

Dziękuje za komentarze i zachęcam do dalszych ;)

PS. Nie chcę, żebyście mnie źle zrozumieli.

Powrót do góry
Hrabia_G
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiJu napisał:
Postanowiłem się troche obronic.

RealMadrid Compilation Competition jest rowniez o byłych zawodnikach Realu. Nie dziwcie sie, ze przedstawilem 1/2 jego kariery w Realu i druga czesc w ManU. Dlaczego mialem zniszczyc cala wizje pracy gra tylko w Realu. To wyszlaby raptem 4minutowa kompilacja, bo dziecinstwo raczej tez bym musial opuscic. Chodzilo mi w tej pracy o to, zeby pokazac wam w jak najbardziej emocjonalny sposob jego kariere, to jaki mimo wszystko duzy jest jego brak.

Co do koncowych napisow, powiedz mi, czy pół roku znakomitej gry Becksa mozna porownac z ok. fenomenalnymi ok. 10 latami w Manchesterze?

Co do samego tematu. Nie moge Wam nic wmowic. Moze ogladaliscie duzo prac o Becksie. Dla mnie ten temat moze tez jakis ekstrawagancki nie jest, ale do grona oklepanych tez chyba nie nalezy. Mimo wszystko wszystkie inne prace to zazwyczaj zlepki. Jest malo ich konkretynych, a o jego calej karierze sie nie dopatrzylerm. Szanuje tego gracza i w moim odczuciu( oraz dla mnie) zaslugiwal na taka podsumowujaca kompilacje.

Dziękuje za komentarze i zachęcam do dalszych ;)

PS. Nie chcę, żebyście mnie źle zrozumieli.

Obroniłeś się w pełni :p
Zrobiłeś chyba najbardziej wyczerpującą prace w tym konkursie i pod względem zwykłego widza i kompilatora Smile

Świetna robota:)

A co do jeezo Ten numer 27 to jakiś twój kolega że go tak faworyzujesz? przecież w jego kompilacji nie ma ani efektów ani przejść jakieś wycinki z meczu i sklejka z tego zrobiona... Najlepsza z tego jest jedynie ta końcówka.

Ten twój numer 27 odbiega od KiJa o jakieś 10 lokat.

Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.06.02 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hrabia, nie wiem ktoś ty, ale jak chcesz ze mną dyskutować to naucz się poprawnie pisać mojego nicka. Nie wiem kto to jest bodi, nie znam go, ale uważam, że jego praca jest najlepsza.

Czemu? Bo rozumie czym jest Real Madryt, co dla kibiców znaczą jego najlepsi zawodnicy, umieścił w swojej pracy ducha tego klubu i całego madridismo. Tego nie zastąpią żadne szmery bajery, efekty czy przejścia.

Tego nie zrobił Kiju. Ba, jego końcówka i komentarz jakoby w Realu sobie nie radził jest niesmaczna - zwłaszcza, że większość kibiców Królewskich zapamiętała Becksa jako gościa, który w końcu pokazał, że umie grać w piłkę i jest najlepszym piłkarzem n aświecie w II połowie swojego ostatniego sezonu. I o tym należało zrobić kompilkę, umieścić jak cały stadion bił mu brawo po meczu z Valencią, jak wszyscy skandowali jego nazwisko, jak wzruszony Beckham biegał z synami na fieście po murawie, jak kibice w jego koszulkach płakali wtedy na trybunach, jak Becks świetnie balował na fieście na cibeles. Tego oczekiwałem jako kibic Realu i tego nie było, a temat od strony Realu został potraktowany po macoszemu. Dlatego uważam tą pracę za jedną z najlepszych, ale na drugie miejsce.

Miłego dnia.
Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2008.06.02 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FE
NO
MEN

Dla mnie 10/10, zaje, och i ach. Bosko.

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.06.02 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
i jest najlepszym piłkarzem n aświecie w II połowie swojego ostatniego sezonu.

Miało być oczywiście "jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie", żeby nie było :lol2:

Miłego dnia.
Powrót do góry
KiJu
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.03 08:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze. Nie róbmy z mego tematu śmietnika. Podsumuje to tak : ok, szanuje Twoja opinie, rozumiem co Ci nie pasuje, ale z drugiej strony pomysl, czy latwo zdobyc takie materialy w HQ, bo po co mialem Wam psuc jakos ogladania? No coz, mialem swoją wizje, niekazdemu musi sie podobac przeciez ;)

Dzięki jeszcze raz i na tym zakończmy, bo sie zrobi jeden wielki brudel ;]

Powrót do góry
Rebaud
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.03 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stworzyłeś prawie 10 min znakomitego filmu, o piłkarzu, który był do nie dawna (zanim odszedł z Realu) Moim idolem.

Z wielką przyjemnością zobaczyłem Twoją kompilację do końca. Co prawda naoglądałem się już ogromnie dużo kompilacji o Beckhamie, ale ta miała "duszę" Muzyka nadała znakomity klimat kompilacji. Jedyne co mi się nie spodobało to to, że w pierwszej części kompilacji napisy za szybko się przybliżały i znikały... Kompilacja miała wszystko co potrzeba dlatego uważam, że możesz mierzyć wysoko w tym konkursie Smile

8.5/10

Powrót do góry
PolPaulo
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2008.06.03 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już po tytule byłem lekko uprzedzony do tej kompilacji, nie ukrywam że nie przepadam za Beckhamem... Jednak... moszę przyznać, że jak narazie najlepsza kompilacja(z konkursowych) z pierwszych 16. Brawo.

Powrót do góry
Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.06.04 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobra praca, ale dla mnie ciut przydługa, szczególnie chodzi mi o część poświęconą grze Davida w MU. Także napisy mogłyby trochę dłużej być lub powinieneś użyć jakieś lepiej widocznej czcionki. Końcówka mnie rozczarowała, po tytule wnioskowałem, że zakończenie będzie z happy endem, będzie pokazanie, że i w Realu Beks świetnie grał.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: