18. Miancio "Juan Manuel Mata - The Lost"
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2008.06.01 17:12    Temat postu: 18. Miancio "Juan Manuel Mata - The Lost" Odpowiedz z cytatem

18. Miancio "Juan Manuel Mata - The Lost"

Autor: Miancio
Tytuł: Juan Manuel Mata - The Lost
Czas trwania: 4:17
Rozmiar: 86 MB
Muzyka: Quitedrive – Time After Time, Aerosmith – Amazing
Podziękowania: MatiaS, Dzidek

Opis autora: Kompilacja traktuje o jednej z pereł hiszpańskiego futbolu, która nie znalazła uznania w oczach działaczy Realu Madryt (stąd i tytuł) i postanowiła rozwijać się w stolicy Levantu - Valencii. „The Lost” przedstawia dzieje wciąż młodego, ale posiadającego ogromny talent Juana Manuela Maty. Obecnie kariera Maty wygląda bardzo obiecująco, lecz nie zawsze było tak kolorowo. W kompilacji można ujrzeć ciekawe gole, dostrzec umiejętność prowadzenia piłki i talent Maty w pojedynkach 1 na 1, a także emocje, jakie towarzyszyły temu 20-letniemu dziś graczowi. Zachęcam do oglądania!

Linki:
SendSpace.com
RapidShare.com
FileFront.com
YouTube.com
SevenLoad.com

---

Gorąco zapraszamy do komentowania prac! Możliwość głosowania pojawi się niebawem.

Organizator konkursu informuje, że liczba porządkowa przy pseudonimie autora nie ma związku z miejscem, które zajmuje, a ma służyć tylko celom praktycznym. Jeśli widzisz elementy łamania regulaminu, napisz do nas (PW lub e-mail).

MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2008.06.01 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznę od podziękowań za pomoc w zamieszczaniu prac ;) Co do kompilacji, zdecydowałeś się na oryginalny i interesujący, ale też raczej trudny temat i w pełni podołałeś postawionemu celowi. W sieci ciężko o materiały z Matą - i te w barwach Castilli, i te z Valencii. Ty zgromadziłeś ich wystarczającą ilość, aby stworzyć bardzo przyjemną, lajtową kompilację. Muzykę dobrałeś na plus, nie przeszkadzała, a wręcz pomogła we wprowadzeniu lekkiego klimatu. Montaż... Jest przejrzysty, ładne przejścia, Lineary, kolory też pasują, ale przyczepię się do napisów - są wg mnie zbędne. I to tyle, co na minus, reszta zdecydowanie mi się spodobała, zwłaszcza to, że nie przesyciłeś kompilacji efektami. Aa, gratulacje za pomysłowość na wstępie ;)

Siwy.b
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.01 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podoba mi sie , dobra muzyka , napisy troche nie potrzebne a nawet jak sie zdecydowales to niektore za szybko przelatują

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Rebaud
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.01 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc patrze na Twój temat, myślę hmm... fajnie, może być ciekawie. Patrze na początek no no pełen szacun, ten pomysł z kinem domowym, wszystko grało i zapowiadało się bardzo ciekawie. Gdy kino domowe znikło przez jakieś 30 min było wszystko dynamiczne fajnie zgrane, efektów w sam raz, lecz po jakimś czasie jakoś mnie przestała interesować...
Za same materiały o tym piłkarzu masz u mnie dużego plusa, do tego dochodzi pomysł, lecz jakoś mi muzyka w tym nie grała. Miałem też wrażenie, że początek miałeś z jakiegoś jednego pliku tylko wrzuciłeś i dodałeś muzykę, ale mogę się mylić.
Jak dla mnie kompilacja dobra, aczkolwiek pod koniec zepsuł mi radochę z oglądania.

-5/6

Powrót do góry
miancio
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2008.06.01 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówisz o początkowym motywie z TV, że tam miałem jeden klip?

Powrót do góry
El-Moro
el_grande_pendejo

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.06.01 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to masz w końcu ode mnie ocenę. Praca jest bardzo dobra jak to już zdążyli ludzie zauważyć. Od początku do końca pracka mi się podobała. Wielki plus, za świetny początek, zajebisty pomysł. Reszta tez nie powiem, niczego sobie. Dobre kolorki, Glow, przejścia, estetyka ogółem na pięć. Jedyny minus to napisy, które zza szybko znikają. W porównaniu z poprzednimi twoimi kompilacjami widać progres i to najważniejsze. Dla mnie 5-.

Rebaud
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.01 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie... od 1 min... gdzieś już to tak sklejone widziałem, ale powiedziałem, że najprawdopodobniej się mylę. Jak 2 raz oglądam tą kompile to jedna rzecz mi sie jeszcze nie podobała Smile Mogłeś zrobić inne przejście jak ten koles zostawił włączony ten program Smile Mogłeś zrobić wjazd do telewizora albo coś w tym stylu Smile Ale i tak mi się bardzo podoba Smile Pozdro

Powrót do góry
miancio
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2008.06.01 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro od minuty to chodzi Ci pewnie o ujęcia miasta Burgos, zresztą zaledwie dwa, coby nie było, że naciągam na czas ;)

A jeżeli chodzi o wstęp, to jego zakończenie miało oznaczać, że kolesiowi program się wreszcie spodobał, toteż dałem mu się, że tak powiem, rozsiąść ;)

Powrót do góry
KiJu
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miancio "Juan Manuel Mata - The Lost"

Hmm praca nie jest jakas zajebista, ale naprawde fajnie ja skleiles i moze sie podobac. Szczerze mowiac - spodziewalem sie gorszej pracy, bo poza zapowiedziami niczym innym sie nie wyrozniles ;) Wiec mila niespodzianka.

Temat jest wielkim plusem. O ile Mate znam i cenie jego umiejetnosci to nic o nim nie widzialem tym samym niezmiernie zaciekawilkes mnie samym tytułem i mogles pokazac swoje umiejetnosci w pracy o zawodniku VCF, co chyba Ci tez przysporzylo wiecej frajdy. Materiały ciezko tutaj ocenić. Z jednej strony przez temat miales mase roboty, z drugiej bylo tego malo, bo nie ma sie co oszukiwac, ciezko bylo cos znalezc. Na wielka pochwale zasluguje fakt, ze zdobyles materiały z Castilii. Wprawdzie jakosc dobra nie byla i zbytnio nie wiedzialem/widziałem, co sie dzieje, ale o tym jeszcze zaraz. Sumujac - sam wybrales sobie ciezki temat i z materialami bylo srednio. Muzyka fajna dla ucha, mi sie naprawde spodobała, ale do samego Maty jakos srednio pasowala. Wiem, ze rock - tak, tak, ale jakos dziwnie sie czulem ogladajac, ale o tym tez zaraz. Synchronizacja była dobra. Rewelacji nie bylo, ale tez takowej nie wymagalem. Natomiast gorzej z szybkoscia klipow. Były za wolne. Muzyka leciala szybciej niz klipy. Moze dlatego mi muza nie przypasila akurat do Twej kompilki. Efektow nie byly jakies nowatorskie. Nie raziły tez w oczy. Porzadne. Poza MB i jednym cutterem. Przez Bulleta nie widzialem, co sie dzieje podczas jego gry w rezerwach Realu. Cutter bodajze z rabona byl niepotrzebny, bo poprostu fajny klip i wyszly z mody ;) Ogolnie praca dobra, bez przeblyskow. Postep jest duzy.aa bym zapomnial. W ogole niepotrzebnie dodales komentatora. W La Liga jest on baardzo slaby i w ogole nie pasuje mi w kompilacjach, zreszta w zapowiedziach rowniez. Ogranicz go.

Ocena ogólna - 4/6

Powrót do góry
mastablasta
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Równie bardzo jak zraził mnie początek całej pracy, tak podobał mi się ogólny montaż kompilacji. Wielkie elo za materiały i nieprzesadnie dobrane efekty. Poczatek nie podobał mi sie jak już stwierdzilem, ale to chyba kwestia gustu ;)

mate13_13
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna praca. O montażu nie będę się zbytnio rozpisywał bo specjalistą nie jestem. Co do początku to zarąbisty pomysł z tym TV Very Happy Ogólnie jedna z lepszych prac w konkursie. Pozdrawiam ;)

Ocena ogólna : 5/6

Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.06.02 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem całkiem praca. Trochę dużo tekstu, ale miło byłoby usłyszeć Manolo i Cadenę Ser. Tylko gdzie jest bramka z Barcą? :] Pierwsza dziesiątka z pewnością.

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
miancio
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2008.06.03 06:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezzo, jeżeli mówisz o tej z cdr, to poszukaj, a znajdziesz, jeżeli zaś o tej z ligi, to nic w niej ciekawego Smile

Powrót do góry
Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.06.03 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet fajna praca. Ambitny temat. Kompilacja dobrze ułożona, chronologicznie, wchodzący głos komentatora też uważam za plus. Napisy w moim odczuciu nie przeszkadzały, nawet dobrze, że były - przedstawiły bliżej zawodnika, który aż tak znany nie jest.

quatr0
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.03 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca mi się podoba,ale jednak nie ma nic co by mnie skusiło do obejrzenia tej kompilki jeszcze raz chyba,że wstęp,który zrobiłeś bardzo oryginalnie i ogólnie fajnie :-) . Temat pracy bardzo dobry,jeden z lepszych na turnieju,znalazłeś dużo materiałów o Macie i należą ci się za to brawa. Muzyka średnia/dobra,ale idzie słuchać i jako tako pasuje. Efekty i synchronizacja całkiem dobrze wyszła,chociaż kolorki mi się nie podobają.Ogólnie praca jest dobra,ale bez podjary,dam ci 4/6. Praca powinna znaleźć się w pierwszej 10-stce. Powodzenia w konkursie i dalszej pracy. Pozdrawiam! :-)

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: