20. Quatro "Real Madrid 2007/08"
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2008.06.01 17:26    Temat postu: 20. Quatro "Real Madrid 2007/08" Odpowiedz z cytatem

20. Quatro "Real Madrid 2007/08"

Autor: Quatro
Tytuł: Real Madrid 2007/2008 by Quatro
Czas trwania: 4:33
Rozmiar: 46 MB
Muzyka: Immediate Music - Blue Pill, Good charlotte - I Just Wanna Live, Eagles of Death Metal - Don't Speak
Podziękowania: xavi1991, MatiaS

Opis autora: Opis : Moja kompilacja przedstawia poczynania Blancos w sezonie 2007/08. Sezon ten był pełen sukcesów i radosnych momentów.W mojej pracy znajdziecie wiele wspaniałych bramek naszego zespołu oraz mnóstwo cudownych chwil,o których będziemy na długo pamiętać. Zapraszam do oglądania i komentowania mojej pracy.

Linki:
SendSpace.pl
RapidShare.com
FileFront.com
Wyslijto.pl
YouTube.com

---

Gorąco zapraszamy do komentowania prac! Możliwość głosowania pojawi się niebawem.

Organizator konkursu informuje, że liczba porządkowa przy pseudonimie autora nie ma związku z miejscem, które zajmuje, a ma służyć tylko celom praktycznym. Jeśli widzisz elementy łamania regulaminu, napisz do nas (PW lub e-mail).

Hadzi_RM
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.01 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zajebiste, widać że wzorujesz się na pracach Ji-Hada, powiem tak, muszę spróbować sił w tego typu kompilacji, pozdrawiam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Rebaud
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.01 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yeah Smile zią znam Cię już jakiś czas i muszę Ci powiedzieć, że robisz ogromne postępy Very Happy Bardzo mnie zaskoczyłeś tą "bardzo dobrą" kompilacją. Widzę, że wiele czasu nad nią spędziłeś. Jest to zdecydowanie wg. Mnie najlepsza Twoja kompila. Smile Bardzo dobre przejścia z efektami, choć teraz jest modne "im mniej efektów tym lepiej" lecz w tej kompilacji mi się to podobało Smile Muzyka też niczemu sobie:)
3mam za Ciebie kciuki w tym konkursie i mam nadzieje, że zajmiesz wysokie miejsce Smile Pozdro

5/6

Powrót do góry
ogor3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.06.02 08:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajebista kompilacja dla mnie na pewno w pierwszej trójce , sporo pracy . Gratuluje !!!

Powrót do góry
woojTV
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajebista sprawa Quaatro!! Ostatnimi pracami mnie zawidoles, ale teraz wrociles, i to z jeszcze lepsza kompilka! Poczatek pracy.. zamulilem sie jak to zobaczylem oO. Takiego synchra, roznego rodzaju lekkich efektow (Juz nawet nie potrafie poweidziec co to jest Very Happy), i muzyki poprostu juz od dawna nie slyszalem. Wprowadziles klimat! Muzyka byla swietnie dobrana, pierwsza fantastyczna, druga tez bardzo dobrze pasowala, a trzecia srednia, ale to pzreciez napisy koncowe wiec to sie nie liczy ;). Materialy w HQ, kazda akcje bylo widac dokladnie, miales duzo materialow ze stadionu itp i to mi sei bardzo podobalo. Efekty swietne, nie bylo ich duzo, jakies przeblyski, blury, glowy (?) i inne rzeczy podkreslaly tylko calosc.. wyszlo to swietnie! Napisy miod! Swietna czcionka, fajnie wjezdzaly (chodzi o przejscia), ogolnie swietnie zrobione. Synchro bylo wszedzie, bardzo ladnie wszystko pozgrywane, nie ma sei do czego doczepic. Ogolnie jest to praca IMO bez wiekszych bledow. Nie jest ona az taka aby dac za nia 6, ale mysle ze 5 w pelni zasluzenie. Trenuj dalej, bo juz z Ciebie cos jest, a co dopiero w przyszlosci Smile).

5/6 <- bardzo mocne 5

pozdro Smile i dzieki ze mi poprawiles humor ;)

[ Dodano: Dzisiaj o 14:13 ]
eh ja jestem slepy czy co, ale tam edit nie ma :/.

tak wiec mysle ze jesdt to praca NAPEWNO na pierwsza 5, i nie zdziwil bym sie jakby zajela ona wyzsze miejsce. Co prawda ogladalem tylko prace ludzi z EG, ale mysle ze jakis lepszych kompilek tu nie ma oprocz EG i paru innych osob ;).

Powrót do góry
mastablasta
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieważne na kim się wzorowałeś, praca świetna.

miancio
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2008.06.02 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznę od tego, że dla mnie jesteś kandydatem do podium. Praca bardzo estetyczna. Na szczególne brawa zasługuje jej początek. Dobrze dobrane kawałki, synchronizacja i ogólnie klimat pracy, to na pewno plusy. Nie spodziewałem się, że wykonasz tak solidną robotę. Szkoda tylko, że temat taki ogólny, z materiałami problemów nie mogłeś mieć, szczególnie, że jesteś kibicem Realu. Bardzo przyjemnie oglądało mi się ten filmik. To szczegół, ale i czcionka przypadła mi do gustu. Quatro, brawa!

[ Dodano: Dzisiaj o 19:20 ]
mocne 5/6 ;)

[ Dodano: Dzisiaj o 19:57 ]
nie obrażę się, jeżeli się zrewanżujesz ;)

Powrót do góry
Hrabia_G
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznę od Twojej pracy. Najbardziej co widać w tej pracy, to to, że sprawia ci ogromną radość tworzenia tego typów filmików Smile Jeżeli nie mam racji to napisz, ale zapewne mam Smile Podeszłeś bardzo profesjonalnie do tego konkursu i musze ci przyznać, że stawiam cię w gronie "Świętej Trójcy" Very Happy
Jedyne co mi się mało podobało, to te przyciemnione w pewnym momencie boki... mogłeś ten cień bardziej zaciemnić do środka... mam nadzieje, że wiesz o co mi chodzi Very Happy A tak To mi się bardzo podobało.
Good job Very Happy xD

Powrót do góry
elbandito
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.03 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Quatro- to mówi samo za siebie. Oglądałem wiele Twych kompilacji i bardzo mi sie one podobają. Solidna firma. Z innych Twoich kompilacji podoba mi sie Guti- Criminal-- świetne. 6/6

Powrót do góry
kabanog
Just relax

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.06.04 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest napewno praca wykonana na bardzo wyskokim poziome bez problemu znajdzei sie w pierwszej trojce i niechce zapeszac ale moze zostac nawet najlepsza praca tylko do jednego moge sie przyczepic co do jakosci niektorych bramek ale to juz nie twoja wina wiec dam 6-/6 troche ta muzyka jakos tak mi ni pasowala najlepiej ale nikt nie jest doskonaly

Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.06.05 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez jaj, pedalska piosenka i materiał bez ładu i składu. Słabo, słabo.

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.06.05 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie powaliła na kolana. Muzyka taka sobie delikatnie mówiąc. Praca chaotyczna, moim zdaniem nie oddała klimatu mistrzowskiego sezonu.

Reallo
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.06.05 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzyka pedalska...I to tyle co chcesz powiedzieć. No i tak to jest jak się lajcik dobierze do oceniania. I bardzo dobrze, że takie aspekty mają tu mniejsze znaczenie niż sama muzyka^^

Powrót do góry
Hadzi_RM
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.05 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe wy tak tu pitu, pitu, tymczasem troche zdążyłem poznać typ oceniania jurorów z euro goal, i mogę śmiało powiedzieć, że Quatro, ma prawo liczyć na pierwsze 2 miejsca Very Happy

Powrót do góry
Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.06.05 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba od końca. Smile

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: