21. Yakub_ "Real Madryt - Liga Mistrzów 07/08"
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2008.06.01 17:32    Temat postu: 21. Yakub_ "Real Madryt - Liga Mistrzów 07/08" Odpowiedz z cytatem

21. Yakub_ "Real Madryt - Liga Mistrzów 07/08"

Autor: Yakub_
Tytuł: Real Madryt - Liga Mistrzów 07/08
Czas trwania: 7:22
Rozmiar: 96 MB
Muzyka: Pan's Labyrinth Soundtrack, Kasabian - Club Foot, Lifehouse - Storm, Immediate Music - Nostromus
Podziękowania: Stinky, El Moro, Jaceks, B0b3k

Opis autora: Moja praca konkursowa przedstawia poczynania 'Królewskich' w tegorocznej edycji Champions League, gdzie zostali wyeliminowani przez zespół AS Romy. Filmik składa się z dwóch część. Pierwsza - szybka kompilacja w skrócie pokazująca grę Realu w fazie grupowej, druga natomiast to sentymentalna 'zlepka' zawierająca dwa przegrane mecze z Rzymianami. Zachęcam do oglądania, oraz liczę na liczne komentarze.

Linki:
YouTube.com
ShareBee.com

---

Gorąco zapraszamy do komentowania prac! Możliwość głosowania pojawi się niebawem.

Organizator konkursu informuje, że liczba porządkowa przy pseudonimie autora nie ma związku z miejscem, które zajmuje, a ma służyć tylko celom praktycznym. Jeśli widzisz elementy łamania regulaminu, napisz do nas (PW lub e-mail).

El-Moro
el_grande_pendejo

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.06.01 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, ocenie Ci tą prackę. Co tu można powiedzieć? Chyba jedynie brawo. Jak dla mnie świetna praca. Tematyka nie jest jakaś wyszukana, a mimo to postarałeś się i wyciągnąłeś z tematu co się dało. Estetyka pracy jest naprawdę na najwyższym poziomie, kolorki, Glow, nieprzesadzone efekty, zmiana jasności, w odpowiednich miejscach. Synchronizacja bardzo dobra, dobór muzyki trafny, aczkolwiek jakoś mi tam za bardzo do gustu nie przypadł (moje zdanie). To wszystko plus ciekawy sposób ukazania Realu w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów sprawia, że twoja praca ma bardzo dobry klimat, nie nudzi i jest atrakcyjna. Nie będę sie rozpisywał, bo po prostu nie ma nad czym, praca jest bardzo udana, jesteś jednym faworytów doi wygrania. Kontynuuj!

KiJu
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.01 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[center]Yakub_ "Real Madryt - Liga Mistrzów 07/08"[/center]

Idziesz na pierwszy ogień ;)

Dla mnie praca bardzo dobra. Widac wieelki postep miedzy ostatnimi kompilacjami, a to jest wazne. Po kolei...
Tematem nie zaskoczyles, ale to jakis Robinho czy RvN nie jest. Poprostu latwy do zrealizowania temat. Łatwy do zrealizowania, ale zalezy w jaki sposob. Tobie sie udalo to w naprawde fajny i z klimatem sposob. Z materiałami nie miałeś prawa mieć problemów i raczej nie miałęś. Szkoda tylko kamer 'live', bo ich w sentymentach nie lubie. Tymbardziej, ze raz przy bramce chyba byla. Jezeli chodzi o muzyke to bylo srednio. Pierwsze nuty byly bardzo dobre. Natomiast ta przy meczach z Roma wrecz mnie usypiala. Owszem pasowala, ale niestety, sa gusta i gusciki xD. Efektow tutaj poza MB (raczej nie przesadzone, pasowaly do tego typu kompilacji) i jakimis drobnymi sie nie dopatrzylem. All in controll. Synchronizacja bez zbednych bajerow - prosta, przejrzysta, sentymentowa. Mi przypasila. Podsumowujac stworzyles naprawde bardzo ciekawa prace z duzym 'wkladem' klimatu. Zrobic klimat w sentymencie to 1/2 pracy. Po kilkakrotnym obejrzeniu tej pracki moge z czystym sumieniem dac Ci 5- ;) Mozesz byc czarnym koniem turnieju. pozdro!

Ocena ogólna -5-/6

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Yakub_
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za ocenki, dzisiaj postaram się Wam zrewanżować, chłopaki ;p. Oczywiście czekam na więcej... komentować ;>

Powrót do góry
b0b3k
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real Madryt - Liga Mistrzów
Temat wydaje się prosty, ale jednocześnie na czasie. Jak wiadomo Królewskim w Lidze mistrzów od dość długiego czasu najwyraźniej nie idzie, a w Twojej kompilacji możemy zobaczyć skrót kolejnego występu poniżej oczekiwań Realu w tych elitarnych rozgrywkach.
Materiały w porządku. Nie powinieneś mieć trudności z ich zdobyciem. Użyłeś ich jednak troche dziwnie. Mianowicie, zastrzeżenia mam do tej części w której przedstawiłeś poczynania Realu przed 2- meczem z Romą. Ok. 80 % klipów pochodzi z meczów przeciwko Werderowi Brema. Powinieneś tutaj umieścić więcej klipów z pozostałych meczów, bo tak widać że ewidentnie poszedłeś na łatwizne. Poza tym wstawiłeś w pewnym momencie wstawke z derbów z Barceloną - rozumiem że ujęcie było fajne jednak to nie zmienia faktu, że tematem kompilacji jest gra Realu w lidze mistrzów Smile
Muzyka była ok, oddawała w dobry sposób nastrój. Wg mnie troche za długa ta część przedstawiająca dwumecz z Romą.
Efekty w większości bez zarzutów, kolorki przyjemne dla oka. Synchro także nieźle Smile Ogólnie kompila może się podobać, poza kilkoma uchybieniami jest to na prade solidna praca Smile
POzdrawiam.
4+/6

Powrót do góry
Yakub_
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi procentami troszkę przesadziłeś... może połowa była z Werderu ;p. Co do ujęcia z gran derby to sam nie wiedziałem, że tam gra Barcelona... trudno to dostrzec...

Powrót do góry
miancio
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2008.06.02 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie komentowałem, więc zrobię to teraz i liczę na rewanż, ale do rzeczy.

Sam temat jakoś mega mnie nie zaciekawił. Nie jest zły, ale aplauzu też nie będzie. Real w lidze mistrzów to dość ogólny temat. Nie sądzę również, abyś miał jakieś duże problemy ze skompletowaniem materiałów, które były w dobrej jakości i tutaj masz plusa. Tego Werderu pod uwagę mocno brać nie będę. Pierwsza muzyka bardzo dobra, z synchronizacją również sobie świetnie poradziłeś. W drugiej części kompilacji (dwumecz z Romą) podobał mi się klimat. Muzyka strasznie wolna, aż chyba zbyt wolna. Gdybyś dał ją na samym końcu, kiedy widać załamanych graczy z Madrytu, to ładnie by to wyszło, ale z akcjami mi to jakoś nie współgrało. Ale widać, że przyłożyłeś się do pracy i ja Tobie szczerze gratuluję, bo jest na pewno udana.

Ode mnie: 5-/6

Powrót do góry
Stinky
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.03 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wstępie muszę Ci powiedziec że jest to zdecydowanie twoja najlepsza praca, no, ale zacznę od początku
Tematyka pracy w miarę ok. Nie jest to nic wyszukanego, ale z pewnością może zaciekawić. Materiałów też udało Ci się zdobyć dość sporo, ale z tym na pewno nie miałeś problemu, bo skrótów z meczów LM w wykonaniu Realu na pewno było sporo. Muzyka również bardzo mi się podobała, z tym że w części z Romą mogłeś użyć czgoś nieco żywszego, bo ten kawałek był IMO zbyt sentymentalny. Z efektów były chyba tylko MB i VM, to dobrze bo większa ich ilość zdecydowanie popsuła by efekt. Synchronizacja również stała na bardzo dobrym, wysokim poziomie. Wszystko co powinno być zgrane, było.
Podsumowując, zrobiłeś na prawdę bardzo dobrą pracę. Pomimo tego że trwałą ponad 7 min. ani trochę się nie nudziłem. Myślę zę beziesz jednym z kandydatów do tryumfu w konkursie. Powodzenia w dalszych pracach.
5/6

Powrót do góry
Yakub_
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.03 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dzieki dzieki, rewanżyki polecą ;p

Powrót do góry
Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.06.03 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie podobała mi się. Temat za grosz ambitny. Poszedłeś na łatwiznę. Fazę grupową odpuściłeś, a trzeba było trochę bardziej ten wątek rozbudować. Z tego wychodzi następny minus. Za długa część z meczów z Romą. Bardziej to przypominało skrót meczów niż kompilację. Muzyka. Taką to można na pogrzebach puścić.

Yakub_
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.03 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, zacznę od początku. Co do fazy grupowej - uważam, że 2 min w zupełności wystarczyły. Ta faza nie ma najmniejszego znaczenia, Real jak zawsze gładko wyszedł, a ja krótko pokazałem jak ładnie tam grali. Mecze z Romą - poprzez muzykę chciałem wyrazić żal z powodu słabej gry i faktu, że Królewscy po raz kolejny tak szybko pożegnali się z najbardziej prestiżowymi rozgrywkami.

Powrót do góry
Mateusz.Haz
El hombre gol

PostWysłany: 2008.06.09 01:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem w pytkę. 4/6

Mateo_EuroGoal
Przewodniczący Jury

PostWysłany: 2008.06.09 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taka sobie praca. niby jesteś niezłym compmakerem, na pewno kolorki, montaż jest juz u ciebie lepszy, jednakze jak dla mnie nie udalo ci sie odpowiednio przekazac tej historii. za duzo balaganu i chaosu na poczatku, a pozniej zamiast isc w taka muze jak kasabian to totalna stypa we fragmencie z roma. ode mnie 4-/6

Yakub_
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.09 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak porządna ocena super specjalisty. Czyli w Twoim mniemaniu na przykład kompilacja niejakiego 'Hadzi TV' z tematem z dupy, efektami jak nasrane jest o klasę lepsza od tej? Jak bardzo bym chciał, tak bardzo nie mogę zrozumieć jak można być tak tępym? No cóż, dzięki za specjalistyczną ocenę.

Powrót do góry
Mateo_EuroGoal
Przewodniczący Jury

PostWysłany: 2008.06.09 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polemika na najwyższym szczeblu.

Przepraszam, nie wiem jak śmiałem, jak mogło mi się podobać coś bardziej niż to, co Ty wyznaczasz.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: