25. GrzesiekK "Luis Figo by GrzesiekK"

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2008.06.01 17:55    Temat postu: 25. GrzesiekK "Luis Figo by GrzesiekK" Odpowiedz z cytatem

25. GrzesiekK "Luis Figo by GrzesiekK"

Autor: GrzesiekK
Tytuł: Luis Figo by GrzesiekK
Czas trwania: 3:35
Rozmiar: 54 MB
Muzyka: Hans Zimmer - In The Fog
Podziękowania: MatiaS

Opis autora: Chcę Wam przedstawic moją kompilacje o Luisie Figo. Jest piłkarz, który swą grą porywa tak, jak teraz robi to Cristiano Ronaldo. Niestey nie jestem zadowolony ze swojej pracy. Moim zdaniem ma wiele wad i niedoróbek. Mam nadzieję że jednak Wam się spodoba, życzę wysokich transferów oraz czekam na ocenki.

Linki:
YouTube.com
ZShare.net
RapidShare.com

---

Gorąco zapraszamy do komentowania prac! Możliwość głosowania pojawi się niebawem.

Organizator konkursu informuje, że liczba porządkowa przy pseudonimie autora nie ma związku z miejscem, które zajmuje, a ma służyć tylko celom praktycznym. Jeśli widzisz elementy łamania regulaminu, napisz do nas (PW lub e-mail).

miancio
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2008.06.01 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oceniamy.
Temat:
Ja osobiście o Luisie nie widziałem całej masy kompilacji, przewijał się w jakiś, ale i tak masz u mnie plusa za temat.

Synchro:
Ciężko tu coś napisać. Fajnie wychodziły te momenty z szumami, kiedy manewrowałeś prędkością. Myślę, że było całkiem dobrze. Tylko kompetnie mi do całej prędkości pracy nie pasował klip (w dodatku tele), w którym Figo schodził z piłką do środka, był taki mega szybki.

Estetyka:
No nie powiem, że jestem zachwycony. Zabrakło mi troszkę kolorków. Chyba tam jakiś glow się pojawił, ale można było coś ładniejszego stworzyć. Ale chyba sam to zauważyłeś.

Atrakcyjność oglądania:
Jako, że była to praca o Figo, to obejrzałem ją chętnie.

Ode mnie 4/6

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.06.02 01:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"He always great penality kicker" <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> Wybacz, ale jak się nie umie pisać po angielsku to lepiej tego nie robić. Ogólnie kompilka nie taka zła, dało się obejrzeć, głównie ze względu na fajny materiał i dobry temat, choć muza denna i te napisy bardzo rozśmieszały.

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
b0b3k
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luis Figo
Temat mnie bardzo zaciekawił - zawsze lubiłem oglądać poczynania tego piłkarza na boisku więc ta kompilacja pozwoliła mi sobie nieco przypomnieć lata Luisa spędzone w Madrycie.
Materiałów uzbierałeś sporo za co wielkie gratulacje, bo chyba nie było łatwo. Muzyka była nawet niezła, ale jakoś wydaje mi się, że same soundtracki na całą kompilacje nie są zbyt dobrym wyborem. W tym wypadku druga nuta pod koniec zaczynała się nudzić.
Ktoś już wspomniał na temat angielskiego. Sam dobrze nim nie operuje, jednak prawdą jest, że jak już zdecydowałeś się go użyć, to wypadałoby to zrobić dobrze. Następnym razem poradź się kogoś, a unikniesz niepotrzebnej krytyki.
Przechodząc do montażu, był on niezły, ale nie powalający na kolana. Nie udało Ci się utrzymać przez całą kompilacje formatu 16:9. Jedne klipy wystawały, jedne wysrodkowane, ogólnie mało estetycznie to wyglądało. Efektów dużo nie użyłeś i dobrze. Wyszła z tego całkiem przyjemna zlepka jednak musisz jeszcze sporo popracować.
3-/6

Powrót do góry
GrzesiekK_92
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoją prace mogę podsumować krótko "duże gówna". Szczerze tą prace robiłem na siłę. A napisy i końcówkę robiłem 2 godziny przed zamknięciem terminu. Nie jestem z niej wcale zadowolony i uważam to za swoją najgorszą prace. Tyle na ten temat.

Powrót do góry
Mateo_EuroGoal
Przewodniczący Jury

PostWysłany: 2008.06.09 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie za krotko. nawet niezle sie to zapowiadalo, ale ani razu filmik na dobre sie nie rozkrecil, zaczal sie zamulac i... sie skonczyl. za malo dopracowany, za malo dynamiki, czegos ciekawego w montazu, klipow tez za malo. no i fatalny angielski, niesamowite literowki i bledy gramatyczne [']. 3+ / 6

galacticos16
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.06.11 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry film. Spokojna atmosfera, wszystko ładnie 'zlepione'. Nieźle ;)

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: