27. Bodi "Siempre Sere Madridista"
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2008.06.01 18:07    Temat postu: 27. Bodi "Siempre Sere Madridista" Odpowiedz z cytatem

27. Bodi "Siempre Sere Madridista"

Autor: Bodi
Tytuł: Siempre Sere Madridista
Czas trwania: 9:57
Rozmiar: 56 MB
Muzyka: podana w outro kompilacji
Podziękowania: MatiaS

Opis autora: Fernando Redondo, książę Madrytu. Najlepszy defensywny pomocnik jakiego miałem okazje oglądać. Szkoda, że przez młodszych kibiców nie zawsze pamiętany. Mój idol, który wspaniałą grą na boisku oraz zachowaniem poza nim zaskarbił sobie miłość i wdzięczność wszystkich madridistas.

Linki:
YouTube.com
SendSpace.pl
RapidShare.com

---

Gorąco zapraszamy do komentowania prac! Możliwość głosowania pojawi się niebawem.

Organizator konkursu informuje, że liczba porządkowa przy pseudonimie autora nie ma związku z miejscem, które zajmuje, a ma służyć tylko celom praktycznym. Jeśli widzisz elementy łamania regulaminu, napisz do nas (PW lub e-mail).

miancio
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2008.06.01 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz u mnie ogromnego plusa za temat. Coś zobaczyć dzisiaj o Redondo, to prawie niemożliwe. Jakby nie patrzeć, to uskrobałeś coś o Fernando. Brawo za zakrycie stacji telewizyjnych, nie spodziewałem się. Muzyka? Tu też jest plus, bo takimi argentyńsko-hiszpańskimi klimatami zawiało. Ale na tym koniec słodzenia. Synchronizacji się nie dopatrzyłem, a sama praca nie wzbudziła we mnie większych emocji. Pozdrawiam!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.06.02 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

!!!!!!!

Chyba mamy zwycięzcę. Fantastyczna praca, z niesamowitą przyjemnością obejrzałem do końca. Świetny temat, doskonale dobrana muzyka, rzadkie metariały, lekcja historii i naprawdę wzruszająca końcówka. 10/6 i mój absolutny faworyt :]

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
tylerdurden
John Doe

PostWysłany: 2008.06.02 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O KURWA
jezzo podsumował merytorycznie, ja moge powiedzieć, że spadłem z krzesła, a na koniec sie poryczałem.
Wielkie brawa

Powrót do góry
Xandir
Inżynier

PostWysłany: 2008.06.02 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked

Powrót do góry
Pixik
Legendary

PostWysłany: 2008.06.03 00:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ejj nie lubię płakać przed snem a po obejrzeniu tej kompilacji to i owszem musiałem...
Ja mimo młodego wieku pamiętam Redondo ale co oczywiste nie tak bardzo jak bym chciał. Ale ta kompilacja przypomniała mi conieco.
Nie znam się na fachowym ocenianiu kompilacji ta jest bez szmerów bajerów ale wzrusza do łez.

Raul i Guti to dwa przekleństwa współczesnego Realu
Powrót do góry
Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.06.03 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna, świetna i jeszcze raz świetna praca. Ma w sobie to coś. Nic nie przeszkadzało, wszystko się uzupełniało. Bez żadnych zbędnych bajerów, które mogłyby popsuć kompilkę. Przypomniały mi się moje początki kibicowania Realowi, choć kompilacja obejmuje jeszcze wcześniejsze lata. I mimo, że chłopaki nie płaczą, to łezka się zakręciła w oku. Prawdziwie galaktyczna praca. <serce>

KiJu
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.03 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bodi "Siempre Sere Madridista"

Chyba najlepsza praca stworzona przez w ogóle mi n ieznanego nicka w świecie kompilacji. Naprawdę praca ma w sobie to coś, co czyni ją dobrą, do dieału brakuje, ale stworzyłeś klimat. NIe wiem, czy miałęś taki zamiar, ale tak to wyszło.

Temat jest znakomity. Jeden z lepszych w konkursie. Zasługuje na pochwałe, że wybrałeś cięzki pomysł. To dobry sposób dla początkujących(a chyba nim jestes). Materiały zapewne było niezmiernie trudno było zdobyć. Może miałęś jakiś reportaż, nie wiem. Było bardzo dobrze. Ujrzeliśmy klipy Fernanda nietlyko z boiska, ale i pozanim czy ujęcia kibiców itp. Wprawdzie jakość na kolana nie powalała, można było dostrzec kamery 'tv', ale w ogole tego nie ma co liczyc. Za to trzeba zganić Cię za sztuczne wydłużanie pracy. Nie wiem dlaczego pojawiały się w Twej pracy zwykłe podania. Czy to czyni Argetyńczyka znakomitym piłkarzem? Ogólnie mówiąc, prace spokojnie mogłeś skrócic z minutke. Muzyka pierwsza była dla mnie bardzo słaba. Wręcz usypiała i nieprzyjemna dla ucha, klimatu takiego też nie tworzyła. Tutaj zły wybór. Natomiast druga była znakomita. Idealnie oddawała klimat kompilacji i tworzyła coś naprawdę fajnego. Słyszałem tę muzyczke wcześniej, ale też mi to w ogóle nie przeszkadzało ;) Synchronizacji się tutaj dopatrzyłem tylko czasami i wyszłą Ci przypadkiem. A szkoda, bo praca mogłaby być jeszcze lepsza. Efektów tutaj ofc nie było i bardzo dobrze, bo tworzyłeś sentymenta. Jednakże aż się prosiło o jakiś lekki, fajny kolorek. Takiego nie ujrzałem. Źle wyszedł ten cutter na cały obraz. Błędem jest to, że praca jest robiona w róznych proporcjach obrazu. Musisz nad tym popracować, żeby zawsze był taki sam format. No i troche czcionka była słaba, ale to nie ma nic do rzeczy akurat.
Podsumowując:
1. Część pracy co najwyżej średnia. Zobaczyłem wiele klipów, których w życiu nie ujrzałem. Trochę był ich rpzerost, wiele nieptorzebnych. Była tutaj bardzo słaba muzyka, która ani nie wprowadzała kliamtu pracy ani nie nadawała tempa.
2. Część pracy znakomita. Naprawdę może się łezka w oku zakręcić. Idealnie oddałeś sytuacje, gdy Redondo w Milanie i brawa biją kibice RM. Naprawde znakomicie to dostosowałeś do muzyki. W ogóle tutaj był niesamowity klimat.

W pracy brakuje typowo kompilatorskich czynników, którymi moznaby Cie uznac za dobrego compmakera i tą pracę za bardzo dobrą. Mimo to bardzo pozytywne zaskoczenie. Gratuluje!

Ocena ogólna - 4/6

Powrót do góry
NatanD.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.06.03 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedna z niewielu prac z dobrze dobraną muzyką (szczególnie w drugiej części). Bodi za nastrój, za świetny temat. Nie oceniam efektów, bo akurat w tej pracy są dla mnie mniej ważne niż sam wyraz artystyczny.

Powrót do góry
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2008.06.04 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza praca w konkursie obok kompilacji o Beckhamie. Wszystko zrobione w kapitalny sposób, bez zbędnych badziewnych efektów.

Reallo
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.06.04 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to jest konkurs kompilatorski, a nie pokaz filmów krótkometrażowych, więc konkursu na pewno nie wygra.
Jednakże oglądało się to przyjemnie. W ogóle zawsze lubię oglądać Fernando w akcji.

3+/6

Powrót do góry
miancio
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2008.06.04 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę poprzeć Reallo. To jest konkurs kompilacji. Nie wystarczy zlepić 9 minut, nie zwracając uwagi na nic poza muzyką. Jeżeli chodzi o mnie, to sądzę, że praca ma klimat wytworzony muzyką, ale TYLKO klimat. To może się podobać kibicom Realu, którzy w temat kompilacji się nie zagłębiają. Pracę owszem ogląda się przyjemnie, ale chociażby takie kwestie jak różny rozmiar obrazu są słabym punktem i chociażby dlatego, to praca nie powinna być druga. To jest moje indywidualne zdanie, więc powtórzę: to jest konkurs kompilacji, a nie konkurs zlepienia akcji pod klimatyczną muzykę.

Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.06.05 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację to konkurs kompilacji. Dla mnie dobra kompilacja powinna wyglądać tak jak ta powyżej. A, że ostateczny głos mają kibice Realu to to będzie mój faworyt Smile

Miłego dnia.
Powrót do góry
Reallo
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.06.05 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wg. mnie to nawet nie jest kompilacja. Sam możesz sobie zrobić taką. Czy Twoim zdaniem jest fair, aby gość który posiedział nad pracą 5 min. posklejał materiały( w tym wypadku o Redondo), dodał do tego muzykę i pare napisów, zasługuje na zwycięstwo bardziej niż osoba(prawdziwy kompilator z krwi i kości, a nie stwórca filmów krótkometrażowych), która robiła to miesiące, pracowała nad dokładnością, minuta w minute, sekunda w sekundę, pracowała nad tym by wszystko było zgrane jak najlepiej, wszystkie szczegóły dopiąć na ostatni guzik dodając do tego jakiś ciekawy trick kompilatorski. Ogólnie starał się zrobić jak najlepiej... Według mnie, nie zasługuje.

I właśnie dlatego ubolewam nad tym, że ostateczny głos należy do kibiców. Bo to jest konkurs KOMPILATORSKI.

Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.06.05 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie ktoś (a konkretnie bodi) siedział na tą pracą więcej, niż "zawodowy kompilator", który posklejał materiał z ostatnich sezonów, dodał paroma kliknięciami efekty i już jest "zawodowym kompilatorem". Uważam też, że w tej pracy muzyka jest zgrana z obrazem lepiej niż w większości pracy tzw. "zawodowych kompilatorów, twórców z krwi i kości" zamieszczonych tutaj.
No i nikogo nie obchodzi co dany osobnik robił wcześniej, ile kompilacji zrobił itp.

Miłego dnia.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: