27. Bodi "Siempre Sere Madridista"
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KiJu
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.05 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do kibiców należy 1/5 glosów, nieostateczny ;) Kibice są 5 jurorem. Również uważam, że to bez sensu, ale trudno. Co do pracy. Jest pewne, ze tutaj Bodi nie siedzial DLUGO nad praca, ale stworzyl naprawde dobra. W szczegolnosci do tej drugiej nuty. Synchronizacja znakomita nie jest. Ani tempo ani bity, ale nie ma watpliwosci, ze praca ma cos w sobie. I do wszystkich - niewiadomo, czy ktoś poza Jezzo bedzie glosowal na Bodiego, wiec skonczcie ta dyskusje ;) pozdrawiam!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
tylerdurden
John Doe

PostWysłany: 2008.06.05 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko fajnie, tylko ża ta "niedograna" technicznie praca i tak wybija sie ponad to całe badziewie jakie widziałemw tym konkursie :] .
Zzczerze mówiąc zaraz po udostepnieniu prac wziałem sie za ogladanie każdej po kolei i w żadnym przypadku nie dotrwałem do końca (chyba oprócz prac chłopakow z forum) i w koncu zrezygnowałem z dalszego przeglądania.
Techniczne smaczki to jedno, ale one są/powinny być tylko uzupełnieniem do opowiadanej historii/przedstawianego tematu.
W tym przypadku jest świetny temat, świetnie "opowiedziany" z dobrze dobrana muzyką. Materiał był cięzki do zebrania, a przy jego jakości trudno o jakiekolwiek fajne efekty.

Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.06.05 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu kończyć dyskusję? Forum po to jest :]

Bodi nie siedział długo, wiadomo, że znaleźć prawie 10 minut materiału o Redondo to jeden wielki banał, posklejać go w taki sposób jak zrobił to bodi też banał. Co innego zrobić 3-4 minuty wypasionej kompilki z golami z tego sezonu ściągniętymi z rm.pl i dwoma trzema efektami powstałymi przez parę kliknięć myszki :]

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
KiJu
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.05 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi o to, zeby nie robic mu smietnika z tematu ;)

Jezzo uwierz mi, ze poza materiałami i ulozeniem klipow nic wiecej Bodi nie zrobil ciezkiego. Nie zwracal uwagi na bity, szybkosc klipow i do tego pija inni userzy, bo prawda udala mu sie kompilacja, ale to dzieki stworzonemu klimatowi. Nie mowie tutaj, ze musze byc efekty w dobrej kompilacji. Tylko to, ze widac,ze to praca poczatkujacego. Nie pokazał tutaj nic większego poza zdobycie materiałów, znalezieniem drugiej muzy no i ulozeniem klipow w odpowiedni sposob. Uwierz im, ze to wcale duzo pracy nie jest. Stawiam, ze o to innym chodzi. Mi osobiscie sie praca podoba i tylko tyle.

Powrót do góry
tylerdurden
John Doe

PostWysłany: 2008.06.05 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz, to jak ktoś zrobi zajebistą "kompilację" o gównie płynącym rynsztokiem z dobrymi bitami, szybkoscia klipów itd to jest to fajny materiał? :|
Znam lepsze technicznie materiały o Realu, tak samo dobrze opowiedziane, ale w tym konkursie jeszcze takich nie widziałem. (pewnie jeszcze wszystkich nie ogladałem)

Powrót do góry
Reallo
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.06.05 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i właśnie o to chodzi. Ja też twierdzę że praca jest dobra, ze względu na pazurek jaki posiada. Ma swój charakter i zdecydowanie wybija się poza inne "sklejki", ale porównywanie ich do kompilacji robionych w pocie czoła, które są zrobione niemal do perfekcji(nie mówię tu bynajmniej o pracach z tego konkursu, bo jak szybko ustaliliśmy takich kompilacji dobrych jest niewiele.
Ma swój charakter, dobrą muzę(podobają mi się obie nutki, nawet pierwsza bardziej), dobrze wyszukane materiały i to wszystko. Autor nie ustrzegł się też błędu i zamiast dać tylko to co warto oglądać, dodał również podania, które nie są jakieś atrakcyjne, i z tego powodu jest za długa.

Jednakże praca mi się podobała, myślę nawet że na pierwszą 10 się załapie, ale nic prócz tego. Taka jest moja opinia.

Pozdro Jezzo.

Powrót do góry
miancio
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2008.06.05 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezzo, przeanalizuj pracę po raz kolejny. Znajdź mi w niej estetykę, dobre synchro. Bodi znalazł sporo materiałów, ale przecież to nie czyni z niego najlepszego tutaj, ba, zrobił kompilację o Redondo... i? Potrafię zrozumieć, że czujecie sympatię do Fernando, potrafię zrozumieć, że kochacie go za to jakim był piłkarzem i człowiekiem, ale dlaczego patrzycie TYLKO przez ten pryzmat na kompilację? Klimat pracy mi osobiście się podobał, ale nic, kompletnie nic poza tym. Potrafię wytknąć naprawdę sporo błędów. Np. to, że przy przyspieszeniach muzyki nic nie zmieniało się wizualnie, 2:54, 4:05 - niezakryte logo, nierówne wielkości obrazu, brak kolorków, zarówno w pierwszej, jak i w drugiej części kompilacji użyty zwód przeciwko ManU. Nie wypisałem tego, aby umniejszyć tej pracy, tylko po to, byście przejrzeli na oczy i zaczęli oceniać pod względem czysto kompilatorskim.

Jeżeli chcecie obejrzeć pracę z klimatem, stworzoną dużo lepiej, to polecam: ELKILO - More Than Just A Game.

http://www.youtube.com/watch?v=cSJ4wrwSIdU

Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.06.05 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ ja to wszystko wiem, tylko że dla mnie brak przyśpieszenia obrazu bo muzyka przyśpieszyła czy brak kolorków to żadna wada - a patrząc na niektóre prace tutaj opublikowane - nawet zaleta :]

Estetyka - nie wiem co masz na myśli? Może jakość filmików? Cóż jest jaka jest, lepszy rydz niż nic. Nie wątpię, że niektórzy mieli lepszą jakość, w końcu ściągali materiały z rm.pl Very Happy Niepozatykane loga mnie kompletnie klepią. Brak zmiany wizualnej - to też dla mnie żaden minus - po co stosować jakieś blure i kolorki skoro bez tego ogląda się świetnie? Dla sztuki? No właśnie większość prac tutaj wygląda tak zrobiona - z efektami, dla sztuki. Praca bez blura czy widocznego efekciarskiego synchro to już nie jest kompilka? Nie powiesz mi chyba, że praca bodiego to nie jest kompilacja - obrazów, filmików, dzwięku. Na dodatek ta kompilacja ma wyraźny cel, przekaz. Ciężko cokolwiek znaleźć takiego w większości prac , które zostały pochwalone pod względem technicznym.

I uwierz mi, to nie tylko zasługa, że jest to film o Redondo. Bo można go było zrobić byle jak, a można było zrobić tak jak bodi, z pomysłem, z jajem, z odpowiednim gustem, ze świetnie dobraną muzyką i odpowiednim scenariuszem.

I nie będę oceniał prac tylko pod względem czysto kompilatorskim, a całościowo. Nie jestem żadnym fanem kompilek, a np. ta praca którą wkleiłeś jako przykład była dla mnie po prostu nudna i nie obejrzałem jej końca, choć pewnie pod względem technicznym to majstersztyk. Bodi trafił z tematem (bo to jak zapewne zauważyłeś Real Madrid Compilation Competition) i miał pomysł na pracę, która naprawdę podoba się zwykłym kibicom Realu.

Również pozdrawiam.

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
miancio
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2008.06.05 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ ja wcale nie twierdzę, że to nie jest kompilacja. Twierdze jedynie, że praca Bodiego nie zasługuje na miejsce na podium, tyle ;)

Powrót do góry
Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.06.05 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miancio napisał:
Muszę poprzeć Reallo. To jest konkurs kompilacji. Nie wystarczy zlepić 9 minut, nie zwracając uwagi na nic poza muzyką.

Nie mam nic do Twego zdania, ale sam sobie przeczysz.

miancio
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2008.06.05 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w którym miejscu?

Powrót do góry
Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.06.05 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już wskazałem.

Pixik
Legendary

PostWysłany: 2008.06.05 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra expełci to zarzućcie kompilacją lepszą od Bodiego. Lepszą i biorącą udział w tym konkursie.

Raul i Guti to dwa przekleństwa współczesnego Realu
Powrót do góry
miancio
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2008.06.05 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wydaje mi się, żebym sobie zaprzeczył.

Quatro, KiJu, MatiaS, Trybit

Powrót do góry
Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.06.05 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw piszesz, że to jest konkurs kompilatorski i nie wiesz, co na tym konkursie robi praca Bodego [czyli jak nie wiesz tzn że nie jest kompilacją], a później piszesz, że jednak jest kompilacją tylko nie taką, która mogłaby wygrać.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: