29. Jaszczur64 "Real Madryt Tricks"
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2008.06.01 18:17    Temat postu: 29. Jaszczur64 "Real Madryt Tricks" Odpowiedz z cytatem

29. Jaszczur64 "Real Madryt Tricks"

Autor: Jaszczur64
Tytuł: Real Madryt Tricks
Czas trwania: 4:16
Rozmiar: 58 MB
Muzyka: Marguess - Vayamos Companeros
Podziękowania: El Moro, RVN, Shogun, S.C

Opis autora: Prezentuje Wam moją najnowszą produkcję dotyczącą dziwnego jak dla mnie tematu. Praca w zupełnie odmiennym stylu od tego, do którego przyzwyczaiłem wszystkich. Tematyka trików nie jest zbyt ambitna aczkolwiek nie chciałem tworzyć kolejnego Robinho. Użyłem kilku zupełnie nowych efektów, dlatego czekam na wszelkie komentarze.

Linki:
SuperUploader.net
YouTube.com

---

Gorąco zapraszamy do komentowania prac! Możliwość głosowania pojawi się niebawem.

Organizator konkursu informuje, że liczba porządkowa przy pseudonimie autora nie ma związku z miejscem, które zajmuje, a ma służyć tylko celom praktycznym. Jeśli widzisz elementy łamania regulaminu, napisz do nas (PW lub e-mail).

jaszczur64
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.01 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do komentowania ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
miancio
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2008.06.01 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja chwytam pracę jaszczura.

Temat:
Wbrew pozorom - oryginalny. Myślałem, że ktoś zrobi podobną pracę do Ciebie, ale się myliłem.

Muzyka:
Przez całe poprzednie lato to słyszałem Very Happy No ale mimo to nie będę narzekał, bo to przecież kwestia gustu.

Synchro:
Było w porządku.

Efekty:
Kopara mi opadła na końcu. Wstaję i klaszcze, mimo że nie lubię tak przesyconych kompilacji. To masz duuuuużego plusa.

Estetyka i Atrakcyjność:
Całkiem miło spędziłem te 4:15 minuty, więc możesz nie mieć wyrzutów sumienia, że mnie uśpiłeś.

5-/6

Powrót do góry
jaszczur64
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.01 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki :P zapomniałem dodać, że polecam ściągać prace, gdyż na jutubie efekty tak sobie wyglądają.

Powrót do góry
Rebaud
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.01 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakaś sklejka z tego wyszła Smile Muzyka też nie za ciekawa, ale do trików tylko taki typ muzyki pasuje Smile Efekty już wszystkie oklepane Smile A to na tym końcu? Very Happy o_O <wow> <hahaha> :lol2: <jupi> normalnie szok Very Happy Taką imprezę z tego zrobiłeś Very Happy haha takie "Typowo nie typowe" Very Happy Ale na tle innych prac się wyróżniasz Twoja kompilacja Smile (Znam Twoje kompile z EG i myślałem, że będziesz zdecydowanym faworytem a tu niespodzianka) Pozdro Smile

Powrót do góry
miancio
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2008.06.01 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaszczur, Ty mi tu nie dziękuj, bo to Twoja robota, a nie moja. Powinieneś wiedzieć jak się w środowisku kompilatorskim wyraża wyrazy wdzięczności. Takie 6-ścio literowe słówko zaczynające się na r, a kończące na ż Very Happy

Powrót do góry
KiJu
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.01 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaszczur64 "Real Madryt Tricks"

Ojj Jaszczurku zawiodlem sie, szalenie sie zawiodlem. No, ale napisze Ci dlaczego ;p

Temat wielki minus, zero ambitnosci. Prostota z materiałami. Tutaj u Ciebie sie spodziewalem jakiegos Booma, ale widocznie miales problema z czasem. No i nie mogles tworzyc o Bundeslidze ;p W konsekwencji tematu materiały nalezaly do pprostych zadan. Troche poszperac i na EG dostales, wiec tez sprawa nie za trudna. Muzyka. Cięzka do określenia. Mi zbytnio nie przeszkadzała. Do samych trickow wcale zle nie pasowala. Za synchronizacje mozna Cie jeszcze pochwalic. W trickach zawsze podklada sie rap i jak najmilej to skleic. Ty pokusiles sie o fx'y i synchre. No efekty wiekszosc genialne, w szczegolnosci te koncowe ;o Nie zdradzaj tylko nikomu programu, bo zaraz beda sie jarac wszystkie dzieci i bedzie tego wysyp ;p (zreszta chyba kojarze jaki to jest) nietylko pod koniec efekty byly dobre. Naprawde efektowne byly Very Happy Czasami bylo tego za duzo, ale mi to wcalee nie przeszkadzalo, bo lubie takie kompilki. Mimo wszystko praca dla mnie tylko dobra. Stawialem Cie w gronie faworytow do koncowego zwyciestwa, a tu na pewno go nie bedzie ;/

Ocena ogólna - 4(mały+)/6

Powrót do góry
sebas1902
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.06.02 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

temat bardzo fajny, nawet sam planuje wykonac kompile o tej tematyce.
Muzyka... no cóż jest to jedna z moich ulubionych (chociaz z Marquessa lepsze są "La Discoteca" i "Solamente Tu" ), ale troche nie pasuje. Ja bym dał jakiegos hip hopa.
Z efektami nie przesadziłeś i dobrze to wszystko wygląda, ale zakonczenie nie potrzebne, a skoro juz dales to zrobiles bląd bo jak wymieniasz bohaterow to powinno być Actors, albo characters, a nie actor bo to liczba pojedyncza.

Powrót do góry
kabanog
Just relax

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.06.02 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

temat jakis pozytywny wkoncu ale banalny montarz spoko ale muzyka to pierwsza to czesto uzywane w kompilacjach a drugie eminem ( ktorego lubie ) a nie lubie remixow wiec u mnie minus raczej mnie to niezachwycilo ogola ocena 4 /10 a montarz dam ci 6/10

Powrót do góry
S C
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedna z lepszych prac tego konkursu . Trochę dziwny wstęp jakoś nie pasowało mi , lepiej gdyby ten początek był na końcu xD . Ale tak na serio już to widać że się trochę już na tym znasz , cuttery na naprawdę wysokim poziomie . Jeszcze co mi sie nie podoba to muzyka , ale to może tylko kwestia gustu .. nieudane także to przewijanie z 1:34 bodajże . Zaimponowały mnie efekty końcowe <wow> , nie wiem jak ty zrobiłeś te fajnie wyszły ty fajerwerki Smile pewnie naniosłeś jakiś gif czy cos w tym stylu . Ogólnie pracka wyróżnia się na tle innych , ale wydaje mi sie że robiłeś ją troche na szybko . ;)

4+/6

[ Dodano: Dzisiaj o 16:03 ]
Aaa i dzięki za podziękowania ;)

Powrót do góry
jaszczur64
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sebas1902 napisał:
skoro juz dales to zrobiles bląd bo jak wymieniasz bohaterow to powinno być Actors, albo characters, a nie actor bo to liczba pojedyncza.

Wiem wiem czekałem aż ktoś zwróci na to uwagę. Jest jeszcze jeden błąd. Na początku użyłem prezentuje po polsku. :P

kabanog napisał:
muzyka to pierwsza to czesto uzywane w kompilacjach

Szczerze to chyba jest coś nie tak. Ja sie <chyba> interesuje tym więcej, a jeszcze nie słyszałem tego w żadnej. Podaj jakieś ?

Oczywiście dziękuję za wszystkie komentarze :* :P

Powrót do góry
dika
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świetne szacuneczek

Powrót do góry
El-Moro
el_grande_pendejo

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.06.02 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra jaszczur, masz ode mnie komentarz. Tematyka pracy niby nie wyszukana, jednak żadnej innej podobnej pracy pokazującej umiejętności naszych graczy w konkursie nie ma. Początek robi pozytywne wrażenie, w końcu już nieco w tym siedzisz i wiesz jak zaciekawić widza. Dalej już troszkę słabiej, bo wiem, że stać Cię na więcej, a i nasz konkurs potraktowałeś nieco jak zabawę. Muzyka znana, ale to wbrew powszechnej opinii nie znaczy, że zła. Tutaj na pewno pasowała. Efekty i kolorki lajtowe, bez błysku, aczkolwiek bardzo mi się spodobały te lekkie zmiany odcieni i jasności, fajnie to wyszło. No i ta końcówka. Niby śmieszna, a jednak bardzo przyjemnie się to ogląda, efekty ramki (swoją drogą, co to za program?) i napisy, tworzą klimacik. Jak dla mnie praca na pewno się wyróżnia. 4/6

ogor3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.06.03 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem praca powinna być na pewno w pierwszej piątce , dla mnie jest na trzecim miejscu po obejrzeniu wszystkich . Początek zaskakuje , fajny pomysł i styl , muzyka jak najbardziej pasuje , uważam że wiem co robisz masz do tego głowę więc przy większym wysiłku może być tylko lepiej. Gratuluje !!!

[ Dodano: Dzisiaj o 13:50 ]
wiesz*** ( błąd )

Powrót do góry
Mateo_EuroGoal
Przewodniczący Jury

PostWysłany: 2008.06.09 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

troszke jestem rozczarowany, ale przede wszystkim topiciem twojej kompilacji. za malo oryginalny, zbyt lajtowy zeby podbic ten konkurs. niezla, fajna zlepka trickow z fajowa muzyczka, ale to za malo. moze gdybys pyknal na caly filmik takie bajery jak na koncu to moze widzialbym cie ciut wyzej. 5 - / 6

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: