30. El-Moro "La Quinta Del Buitre"
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2008.06.01 18:23    Temat postu: 30. El-Moro "La Quinta Del Buitre" Odpowiedz z cytatem

El-Moro "La Quinta Del Buitre"

Autor: El-Moro
Tytuł: La Quinta Del Buitre
Czas trwania: 6:31
Rozmiar: 100 MB
Muzyka: Despistaos - El Silencio, Despistaos - Cuando Lloras
Podziękowania: MatiaS, Vesna

Opis autora: Emilio Butragueno, Manolo Sanchís, Martín Vázquez, Míchel i Miguel Pardeza. Tych pięciu wychowanków należeło do legendarnej La Quinta Del Buitre (Piątki Sępa), pod której przywódstwem Real Madryt zdominował hiszpański futbol w latach 80-tych . Właśnie nim poświęcona jest moja kompilacja. Zapraszam do oglądania.

Linki:
YouTube.com
ShareBee.com
SendSpace.com

---

Gorąco zapraszamy do komentowania prac! Możliwość głosowania pojawi się niebawem.

Organizator konkursu informuje, że liczba porządkowa przy pseudonimie autora nie ma związku z miejscem, które zajmuje, a ma służyć tylko celom praktycznym. Jeśli widzisz elementy łamania regulaminu, napisz do nas (PW lub e-mail).

miancio
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2008.06.01 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat:
Bardzo ciekawy. Nie widziałem żadnej pracy o żadnym z nich, a tym bardziej o całej piątce, więc tu jest dobrze, a nawet bardzo.

Materiały:
Pretensji o jakość mieć nie mogę, bo to klipy z przed kilku ładnych lat. Kamery tele dosyć często, ale wtedy trudno było o powtórki dobre.

Synchrozacja:
Wtedy kiedy trzeba było zgrać - zgrywałeś. Parę bitów opuściłeś, ale to może i nawet lepiej

Estetyka:
Glow, linear blur - efekty, które lubię. Praca miła dla oka, bez zbędnych efektów. Skupiłem się po prostu na oglądaniu.

Atrakcyjność:
Było miło, ale po 6 i pół minuty się skończyło ;)

Ocena: 5-/6

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2008.06.01 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca elegancka, wiesz o tym. Wreszcie ktoś postawił na historyczny aspekt, za temat masz ogromną pochwałę. Montażowi niczego też nie można zarzucić, czysty, estetyczny, przejrzysty. Masę materiałów zebrałeś, fakt, że to telekamy, ale wątpię, żeby dało się znaleźć coś innego. Muzyka hiszpańska świetnie wkomponowana, oba kawałki pasowały do nastroju pracy. Wg mnie praca w każdym calu bardzo dobra.

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.06.02 01:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko fajnie, super muzyczka, tylko ta końcówka z napisami i zwolnieniem tempa według mnie skopana.

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
El-Moro
el_grande_pendejo

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.06.02 01:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skopana w jakim sensie?

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.06.02 01:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ta cześć informacyjna - wolałbym brameczki, bo mało mnie obchodzi gdzie i kiedy się urodzili Ci zawodnicy, albo ile mają wzrostu. Ale kogoś może obchodzi, to tylko moja opinia. I zawsze można wyłączyć po pierwszej części, która jest wyśmienita. :]

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
KiJu
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El-Moro "La Quinta Del Buitre"

Jeden z najbardziej wymagajacych tematow w tym konkursie. Naprawde wielkie slowa pochwaly Ci sie naleza za trudna tematyka i niezwykle oryginalna. Powiem Ci szczerze, ze mimo ze strasznie nie przepadam za legendami po samym opisie od razu począłem sciagac Twe dzielo. Materiały musiałeś skolowac z jakiegos reportazu, bo naprawde patrzac na temat byly w dobrej jakosci. Wiec jestem pelen podziwu. Nie przeszkadzaly mi to kamery 'tv' w ogole.Te dwa aspekty zrobily na mnie niesamowite pozytywne wrazenie. Muzyka mi sie zbytnio nie podobala( chodzi mi o te glowna). Jakos moje ucho ja odtracalo. Moze sama do hiszpańskich zawodnikow pasowala, ale mogles dac jakiegos angielskiego/amerykanskiego rocka. Bardziej by przypasilo. Do reszty nie mam zadnych negatywnych odczuc ;) Bardziej mnie zasmucila synchronizacja. Stała ona tlyko na dobrym poziomie, ale az sie prosilo bys zgral wiecej ;) Wiem, nie chciales nic psuc fx'ami itp, ale nie wiem, poprostu fajniej by bylo. Moze to byla taka Twoja wizja(?) Co do efektow - jakichs slabych, ale i nowatorskich sie nie dopatrzylem. Nie przeszkadzalo mi to.
Podsumowujac praca fajna. Moze nie na scisla czolowke, ale na przod zasluguje. Zaimponowales mi tematem i materialami. Troche gorzej bylo z synchronizacja i muzyka. hmm i co tu Ci dać...

Ocena ogólna - 4+/5- / 6

Gratuluje udanej pracy!

[ Dodano: Dzisiaj o 23:28 ]
aa bym zapomniał, ze troche mimo wszystko niepotrzebne te takie dlugie 'napisy koncowe' -> szczerze mowiac ich nawet nie czytalem ;) ale moze jakiegos fana Realu zaintryguja.

Powrót do góry
R_baggio
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.03 01:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobre ale konkursu nie wygrasz.........

Powrót do góry
b0b3k
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.03 09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"La Quinta Del Buitre"
Temat początkowo mnie bardzo zaciekawił. Szczerze mówiąc nie dużo mi mówił dlatego zdecydowałem się od razu zobaczyć o czym jest Twoja kompilacja. I po pierwszym zobaczeniu narzucił mi się pierwszy błąd. Wg. mnie powinieneś umieścić to przedstawienie bohaterów filmiku na początku, ponieważ dla zwykłego kibica ogląda on 5 minut pracy o niczym, dopiero później dowiadując się kto brał udział w głównej części kompilacji. Za to mały minusik. Swoją drogą bardzo ładnie to wymyśliłeś z krótką metryczką, oraz pierwszym i ostatnim meczem, bramkami i występami.
Jeśli chodzi o materiały to rzeczą oczywistą jest, że za nie masz największego plusa. Z pewnością zdobyć klipy z tamtych czasów dla wielu byłoby nie lada problemem, dla Ciebie jako kibica Realu nie było może super trudno, ale i tak ogromne brawa.
Przechodząc już do głównej części kompilacji. Czegoś mi tutaj zabrakło. Muzyka wydaje się być dobra, jakiś hiszpański kawałek( o ile się nie mylę
Tongue ), dość żywy i przyjemny dla ucha. Użyłeś tylko delikatnego glowu i kolorków, za co plus. Jednak uważam że nie najlepiej rozwiązałeś kwestie tempa kompilacji. Muzyka stawała się ewidentnie żywsza w refrenach. Ty zachowywałeś takie samo tempo klipów przez cały film. Gdybyś chodź w refrenach klipy zmieniał razem z wokalem piosenki, wydaje mi się że byłoby dużo lepiej. Te zabawy pan cropem w rytm perkusji wogóle mi się nie podobały. Były bardzo chaotyczne, oraz nieprzemyślane. Byle coś się ruszało, bo tak musi być ;/ Na prawdę nie musi Tongue
Troche mnie już zaczęło to nudzić w miare upływu czasu.
Kończąc już moją krótką wypowiedź, chciałem Ci mimo wszystko pogratulować tej pracy. Jest estetyczna, o ciekawej tematyce dla kibiców Królewskich, aczkolwiek mnie mało się kompila podobała. Za zgromadzone materiały oraz dobrą muzykę mogę Ci postawić czwórkę Smile Pozdrawiam i powodzenia ;)

Powrót do góry
ogor3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.06.03 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobra praca ale na podium , uważam że są lepsze .

Powrót do góry
Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.06.03 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładna, składna i estetyczna praca. Aspekt historyczny uważam za plus. Druga część mimo wszystko musiała być. Przecież młodsi kibice nie pamiętają bohaterów kompilacji, choć osobiście dałbym coś takiego na początek.

Yakub_
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.03 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, El Moro... Praca w miarę dobra, ale to zdecydowanie mniej niż spodziewałem się po Tobie, szkoda, że filmik robiony był na ostatnią chwilę, bo gdyby nie to - z pewnością byłbyś w ścisłej czołówce. A więc - wbrałeś sobie świetny temat, nie lubię Realu i raczej o tym zawodniku dużo nie słyszałem. Materiały jak materiały... raczej nie było łatwe znalezienie tylu plików, no ale poradziłeś sobie jakoś. Montaż przyzwoity, tyle ile mogłeś zrobić w tak krótkim czasie - zrobiłeś. Kolorki w miarę, aczkolwiek ja za takimi średnio przepadam. Z FX'ów nie podobały mi się takie trzęsienia ekranem... Tak więc podsumowując praca niezła, ale stać Cię na więcej, co na pewno zobaczymy w niedalekiej przyszłości.

Ocena: 4/6

Powrót do góry
el Manana
Land Of Confusion

PostWysłany: 2008.06.07 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaciekawiony tematem oglądnąłem i nie zawiodłem sie. Bardzo ładnie. Gratuluje podjęcia wyzwania pracy na temat odległy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Yakub_
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.07 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"raczej o tym zawodniku dużo nie słyszałem." Pffu... tych zawodnikach rzec chciałem ;p

Powrót do góry
Mateo_EuroGoal
Przewodniczący Jury

PostWysłany: 2008.06.09 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brawo, naprawde duze slowa uznania. wreszcie cos nowego i ambitnego. dobra muzyka, naprawde fajne klipy na dobrej jakosci, ze nawet nie przypuszczalbym, ze to musi byc z lat 80-tych. bardzo fajny, na pewno wartosciowy klip dla kibicow krolewskich. 4+/6

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: