31. Runner "Robinho"

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2008.06.01 18:30    Temat postu: 31. Runner "Robinho" Odpowiedz z cytatem

31. Runner "Robinho"

Autor: Runner
Tytuł: Robinho
Czas trwania: 3:43
Rozmiar: 42 MG
Muzyka: The Neptunes - It's Almost Over Now Remix
Podziękowania: -

Opis autora: Moja kompilacja przedstawia genialnego brazylijczyka - Robinho, który do Madrytu trafił prosto z Santosu. Zwody, bramki, zagrania kanarka okraszone muzyką i efektami zaowocowały w postaci wydania tego krótkiego filmiku. Zachęcam do komentowania!

Linki:
SendSpace.pl
ZShare.net
YouTube.com

---

Gorąco zapraszamy do komentowania prac! Możliwość głosowania pojawi się niebawem.

Organizator konkursu informuje, że liczba porządkowa przy pseudonimie autora nie ma związku z miejscem, które zajmuje, a ma służyć tylko celom praktycznym. Jeśli widzisz elementy łamania regulaminu, napisz do nas (PW lub e-mail).

Ostatnio zmieniony przez MatiaS dnia 2008.06.01 19:53, w całości zmieniany 1 raz

sebas1902
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.06.01 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo dobrze wykonane wideo.
oglądało sie z przyjemnoscią, muzyka ( The Neptunes - It's Almoast over Now Remix [jakby ktoś nie wiedział]) przyjemna dla ucha i nawet dopasowana, ale w niektórych momentach przesadzone efekty.
moja ocena 9/10
I oczywiscie zaproszenie dla znajomych na Youtube dla autora xD

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Realista1987
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2008.06.02 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój faworyt Very Happy

b0b3k
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.03 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robinho
Przyszedł czas ocenić kompilacje Runnera. Na wstępie rzuca się w oczy mało oryginalny temat. Mimo to mnie zaciekawił, z tego względu że i lubię Brazylijczyka, a także z racji że Runner jest już znanym, i poważanym kompilatorem miałem nadzieje na coś nietypowego. Niestety trochę się zawiodłem.
Na początku muzyka, którą kojarzę z już dość starej kompilacji o Quaresmie chyba Tomkka o ile mnie pamięć nie myli. Wtedy bardzo mnie ona zainspirowała. Faktem jest że wg. wielu taka muzyka pasuje do Robinho, wg mnie tak średnio ale powiedzmy że tutaj mały plusik mogę postawić.
Z materiałami kłopotów nie miałeś, używałeś niestandardowych kamer, a więc w tym aspekcie wszystko było tak jak należy.
Niestety poległeś wg. mnie na efektach oraz synchronizacji. Dość dużo zabaw pan-cropem, które wypadły bardzo słabo, wydaje mi się że powinieneś częściej zmieniać kamery zamiast tego. Za dużo tv simulatorów, często przesycone kolorki. Bardzo mnie tutaj zawiodłeś. Nie zdziwiłbym się jakbyś ją robił na 2 - 3 godziny przed oddaniem prac, bo na to wygląda.
Podsumowując, jak już wspomniałem jestem bardzo rozczarowany tą pracą. Ratujesz się tutaj dość estetycznym montażem, oraz tym że lubię Robinho i mimo tych wad kompilacje oglądało mi się w miarę przyjemnie.
4-/6

Powrót do góry
KiJu
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.03 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Runner "Robinho"

Jak Ci już mówiłem praca jest tylko niezła. Ciebie brałem jako pewnego faworyta konkursu, jednak się troche przeliczyłem. W tej pracy nie było niczego znakomitego, poprostu bardzo dobra praca. Mimo wszystko się zawiodłem.

Nie wiem dlaczego zmieniłeś temat. Miał byc Ronaldo, a tu (moze ze wzgledu na brak czasu na szukanie materialow) ujrzeliśmy Robinha. Chyba gorszego tematu akurat na konkurs wybrac nie mogles, jezeli chodzi o pojedynczego zawodnika. Natomiast z checia obejrzalem tricki Robsona. Z Materiałami było dobrze, kilka kamer tv mi nie przeszkadzalo. Jakość dobra. Tutaj wywiązałeś się z zadania jak należy. Z muzyką było średnio. Wcześniej już ją kilka razy słyszałęm, ale mimo wszystko mi się podobała. Naprawde fajna, luzacka nuta. Do samego Brazylijczyka może rewelacyjnie nie pasowała, ale było dobrze. Synchronizacja stała na bardzo dobrym poziomie. Wprawdzie opuszczałeś kilka bitów, któe większości zgrywałeś, ale mi to w ogóle nie przeszkadzalo. Z efektami jest sprawa dziwna. Zawsze zaskikiwałeś fajnym, często nowatorskimi. Tutaj była bardziej prostota, dużo zabawy, która niezawsze dobrze wychodziła. Przykłądem może być rozmazany Robson przy elastico czy dużo 'tv simulatorów' oraz zbyt częstej zabawy z pan/croppem. Dużo użyłeś 'dissolve', które pozytywnie wyglądało.
Podsumowując - praca jedynie dobra. Zabrakło mi w niej jakiegoś pokazania Twego kunsztu, nic wielkiego niestety nie ujrzałem. W Tobie widziałem jednego z faworytow, murowane podium, a tu niemiła niespodzianka :( Mimo wszystko powodzenia!

Ocena ogólna - 4/6

Powrót do góry
Mateo_EuroGoal
Przewodniczący Jury

PostWysłany: 2008.06.09 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coz niezla kompilacja, ale spodziewalem sie duuuzo wiecej po tobie. czemu nie zrobiles jej w tym swoim fajowym stylu, tylko praktycznie cofnales sie do stylu sprzed 1,5 roku? kiepsko pod tym wzgledem. kolorki, tv sim, cuttery. niestety, to nie to. zwlaszcza widac, ze poszedles na latwizne i w ciula z tym, ze rok temu robiles filmik o robinho - tematyka podobna, czyli po prostu robinho. zawiedziony zem... 4 / 6

Vesna
free hugger

PostWysłany: 2008.06.10 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kompilacja w ostatniej chwili wypadła z "mojej" dziesiątki. zabrakło, moim zdaniem, czegoś wyjątkowego, odkrywczego, co wyróżniałoby pracę Runnera spośród pozostałych o tej tematyce. a przecież kompilacji o dryblerach jest na pęczki. niemniej jednak - kawał dobrej roboty.

We like to play that game, German or gay?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
galacticos16
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.06.11 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oklepany temat, dobre, aczkolwiek niepowalające wykonanie. Ratuję Cię dobrze dobrana muzyka. Krytyka pomoże w przyszłości ;)

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: