32. Rebaud "Los Galacticos"
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2008.06.01 18:34    Temat postu: 32. Rebaud "Los Galacticos" Odpowiedz z cytatem

32. Rebaud "Los Galacticos"

Autor: Rebaud
Tytuł: Los Galacticos
Czas trwania: 3:20
Rozmiar: 32 MB
Muzyka: King Artur - Trailers, Da Vinci Code - Trailers
Podziękowania: PolishGoals.com, SoccerPulse.com, EuroGoal.pl, AllGoal.pl

Opis autora: Moja kompilacja prezentuje drużynę Realu Madryt. Znajdziecie w niej wspaniałe fragmenty bardzo dobrze połączone z muzyką. Nie zabraknie w niej również dobrych efektów. Zapraszam do ściągania i oceniania mojej kompilacji.

Linki:
Hostuje.net
SendSpace.pl
YouTube.com

---

Gorąco zapraszamy do komentowania prac! Możliwość głosowania pojawi się niebawem.

Organizator konkursu informuje, że liczba porządkowa przy pseudonimie autora nie ma związku z miejscem, które zajmuje, a ma służyć tylko celom praktycznym. Jeśli widzisz elementy łamania regulaminu, napisz do nas (PW lub e-mail).

miancio
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2008.06.01 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty skomentowałeś mi, ja skomentuje Tobie.

Zacznę od synchra, bo tu masz plusa, dużego plusa. Kompilacja tak naprawdę przedstawia mało. Chyba, że miałeś taki cel, żeby pokazać to z nieco innej strony, takiej mniej piłkarskiej. Fajne pierwsze ujęcia, dobra jakość klipów. Tak jak napisałem - nie podoba mi się to, że kompilacja pokazuje mało i w sumie ten głos w tle, ale estetycznie wykonana, to muszę przyznać. Nie usnąłem, jest dobrze Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Rebaud
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.01 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

^.^ Very Happy O to mi właśnie chodziło mało goli. Smile Chciałem ich zrobić troche inna kompile niż wszystkie i przedstawić jako zwycięskich, królewskich Smile

Powrót do góry
b0b3k
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Los Galacticos
Temat jak to się mówi o wszystkim i o niczym. Bo jakby tu przedstawić całą drużynę w tych 3 - 4 minutach. Ty zrobiłeś to w ciekawy sposób używając ciekawej muzyki, przyjemnych efektów, oraz przedstawiając Królewskich w obliczu triumfującej drużyny.
Materiały głównie z tego sezonu, na dobrej jakości, a więc wszystko tak jak być powinno. Pojawiły się także jakieś urywki z wniesionym pucharem ligi mistrzów czy ligi hiszpańskiej o ile się nie myle. W każdym razie te klipy na plus.
Muzyka była bardzo dobra. Znakomicie oddała klimat tej kompilacji. Video ma niejako formę reklamy tej drużyny, bo trudno tutaj mówić o jakieś sentymentalnej pracy, przedstawiającej całej druzyny królewskich.
Synchro także trzyma poziom.
Podsumowując, kompila czymś mnie zaciekawiła, wyrożnia się z pozostałych konkursowych, i na pewno należy do jednej z najlepszych . Powodzenia Smile
4++/6

Powrót do góry
Hrabia_G
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej profesjonalna praca w tym konkursie, dlatego uważam, że jesteś faworytem tego konkursu.

Kompilacja ma wszystko, co potrzebuje:

-> Znakomita synchronizacja, w dobrym momencie użyte efekty, znakomita muzyka, czcionka i napisy też bardzo dobra i co najważniejsze w [u]kompilacjach energiczna!

Aczkolwiek:
-> Trochę krótka, pooglądał bym sobie jeszcze troche, TEMAT ale co ważne, wywiązałeś się z niego w pełni.

Reasumując jest to faworyt, wykonał jedną z najbardziej energicznych prac i nie zdziwię się, jeśli wygrasz ten konkurs.[/u]

Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.06.02 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Człowieku, co to jest? :] Teksty o królu Arturze i Real Madryt? Tytułujesz pracę Los Galacticos i pokazujesz fragmenty z ostatnich dwóch sezonów? Co to w ogóle za muzyka? Totalna ignoracja i bezguście. 0/6

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
Reallo
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.06.02 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się zdziwię i to bardzo. To co mówił Jezzo. Los Galactios tytuł, a koszulki z napisem BWIN. Chłopie era LG była za czasów Zidana itp. a nie za czasów Cannavaro. No chyba coś nie tak, nie sądzisz? Ja się dopiero zdziwię jak ta praca będzie w najlepszej 10. To dopiero będzie dziwota <wow>

Powrót do góry
Hrabia_G
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znawcy.. Jezzo masz prawo do takiego zdania i masz trochę racji ale domyślam się o co chodziło autorowi, chciał ich pokazać jako galaktycznych, jako zwycięzców a nie robić kompilacji jak każda o RAULU których jest już tysiące... a co do tej muzyki "Króla Artura" to może chciał porównać Van Nist.. do niego i przedstawić jako bohatera tej drużyny...
A to co kolega napisał jw. -> pomyśl zanim coś napiszesz...

Powrót do góry
Reallo
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2008.06.02 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyślałem. Jak widać nie umiesz nic innego napisać, więc nie mamy o czym rozmawiać. Poucz się używać kontrargumentów to pogadamy.

Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.06.02 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tej pracy nie da się obronić. Widać, że autor nie jest kibicem Realu i nie ma pojęcia o czym robi pracę, co ją dyskwalifikuje już na samym początku. Jak się nie zna kompletnie tematu, to lepiej się za niego nie zabierać.

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
Hrabia_G
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale czy ja tą prace bronię? Co to jest moja praca? Wyraziłem swoje zdanie, sory ale o gustach się nie dyskutuje.. i nie zmienię zdania co do tej pracy...
Tak jw napisałem, jedynie ten temat mu nie wyszedł...

Powrót do góry
El-Moro
el_grande_pendejo

PostWysłany: 2008.06.02 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ocenię pracę, okiem kompilatora. Wbrew powyższym opiniom według mnie praca nie jest zła. Wiadomo, że przeciętny widz, nie znający się na procesie tworzenia kompilacji ocenia przez pryzmat tematu i atrakcyjności, mało obchodzą go efekty, synchro czy inne elementy, na które dużą uwagę zwracają compmakerzy. Rzeczywiście musze się tu z jezzo zgodzić, że tematyka pracy jest kiepska, nie wiadomo właściwie co chciałeś tym filmem pokazać. Ni to ten sezon, ni to era Galacticos. Od strony technicznej jest dużo lepiej. Montaż na wysokim poziomie, kolorki, przejścia, umiarkowane efekty, ładne współgrają z muzyką. Niestety kawałek, który wziąłeś nadawał się tylko do zapowiedzi, według mnie do dłuższej pracy zupełnie nie pasował. Ogółem, praca nietypowa, solidna, zasługuje na 4/6.

Hrabia_G
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El-Moro napisał:
Wiadomo, że przeciętny widz, nie znający się na procesie tworzenia kompilacji ocenia przez pryzmat tematu i atrakcyjności, mało obchodzą go efekty, synchro czy inne elementy, na które dużą uwagę zwracają compmakerzy. Ogółem, praca nietypowa, solidna, zasługuje na 4/6.

O tuż to El-Moro... To co powiedziałeś jest bardzo mądre. Praca bardzo dobrze zrobiona okiem kompilatorów, którzy znają proces tworzenia kompilacji.
Dla zwykłych widzów jest ona chaotyczna i za szybka.

Powrót do góry
KiJu
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.03 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rebaud "Los Galacticos"

Po tych wszystkich 'walkach' o Twej pracy postanowiłem sam ją ocenić.

Temat tutaj ciężko zrozumieć. Chyba chciałeś przedstawić Real Madryt, a w tytuł dałeś określenie drużyny za czasów nieprzemyślanych transferów. Bazujących na jak największym zarobku i reklamie. Widocznie uraziłeś tym dume kibiców Los Merengues. Ogólnie był on o wszystkim i o niczym. Niczego nie mogłem się tutaj dopatrzyć, aż do końca kompilacji. Za materiały też nie wiem, czy Cię pochwalić, czy zganić. Wprawdzie miałeś ich mało, ale były w dobrej jakości. Widocznie taka wizja już pracy. Powinieneś więcej ukazać piłkarzy z tej ery Galacticos, bo tak wyszło co najmniej dziwnie. No cóż, brawo, że znalazłęś prezentacje byłych gwiazd.Muzyka mimo wszystko nadawała klimat tej pracy. Mi się podobała, miała fajne bity, któe dosyć fajnie zgrałeś. Mimo wszystko głos jak z zapowiedzi jakiegoś filmu mi nie przypasił. Wyszedł wprawdzie profesjonalnie, nadawała jakąś atmosfere, ale poprostu brzydko wyszło. Przypominało trochę nieudane promo Alaraza o 'Heroes'. Za to fajnie dobierałeś klipy do słów. Efektów poza kolorkiem( ciut zbyt ciemny) i flashami czy Velvetem/Light Rays'ami nie było. Synchronizacja równiez stała na dobrym, poziomie - pasowała tutaj Smile
Ogólnie praca naprawdę ciekawa. Popełniłeś kilka błędów związanych z tematem i materiałami, ale wyszło naprawde profesjonalnie. Szkoda tylko, że na dobra sprawę bez przekazu. Naprawdę kompilacja się różni nieco od innych i to też trzeba podkreślic, bo stworzyłeś całkiem fajny klimat pracy, która muze się podobaac. Praca na dyszke. Pozdrawiam!

Ocena ogolna - 4(może malutki plusik)/6

Powrót do góry
Rebaud
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.03 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzę, że duże kontrowersje wywołała moja kompilacja.

Już tłumacze skąd te błędy wynikneły.

Możecie się wszyscy śmiać, ale robiłem kompilacje na konkurs "kanonierzy.com (...)" i przypomniało mi się o tym konkursie w dniu oddawania prac.
Przez to zarwałem jedną noc i tak powstała ta kompilacja o wszystkim a zarazem o niczym.

Racja, temat mi kompletnie nie wyszedl, ponieważ nie miałem czasu się nad nim zastanawiać. Najpierw stworzyłem kompilacje a potem ją nazwałem na miejscu przy oddawaniu pracy. W swobodnej dyskusji, jak zauważyliście, i tak się spóźniłem z oddaniem pracy, i stad te wszystkie błędy wynikneły, za co przepraszam wszystkich kibiców REALU.

Podsumowując wydaje mi się, że nie mogę mierzyć wysoko w tym konkursie, ponieważ Np. KiJu i Bodi stworzyli prawie 10 min pracy co zajęło im bardzo dużo czasu a mi zaledwie jedną noc.

I tak dziękuje wszystkim tym, którym się moja kompilacja podoba Smile

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: