Liga Mistrzów 2008/09
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 102, 103, 104, 105  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2008/09
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mlodyFCB
Culé
Culé

PostWysłany: 2009.05.28 04:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie dotarlem z swietowania do domu, Dziobo nam sie gdzies zawieruszyl ;)

Coz tu napisac, mialem pewne obawy, ale teraz jest mi glupio, ze tak do konco nie wierzylem.

Pique to jest chyba najlepszy transfer w kwestii cena/umiejetnosci przeprowadzony przez FCB ostatnimi laty. Puyol kapitalny mecz. Valdes jak ostatnio zwykle tez. Xavi, Andres <serce> Messi gol glowa Shocked Etoo strzela gola i gra dobre zawody Shocked Szkoda, ze Titi po "zgwalceniu" Ferdinanda nie trafil

Co do United- zawod. Jedynie Krysia grala i probowala. To co mialo byc ich najwiekszym atutem, czyli defensywa, w porownaniu z eksperymentalnym zestawieniem Barcy wypadlo bladziutko.

Osobny akapit dla scholesa (celowo z malej) za wejscie w Busquetsa powinien z miejsca wyleciec. Nie trawilem chlopa nigdy za swoje postepki i dzisiaj utwierdzil mnie w swoim dnie [']

Ten sezon jest wielki, niepowtarzalny i niesamowity.

Zwolnic Pepa bo nic wiecej nie osiagnie Very Happy

Jutro na trzezwo cos wiecej.

Rudy Evil

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Don RAUL
To wina Iriny jest

Ostrzeżeń: 9

PostWysłany: 2009.05.28 08:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Man.Utd zawiódł na całej linii...Carrick,Giggs,Park nic nie grali totalnie,Anderson choć się pokazywał do gry,ale zaliczył kilka głupich strat.
Nie wiem jakim cudem cały mecz zagrał Carrick-gość nie wiedział co się dzieje,a jego grę najlepiej obrazuje jedna z akcji, w której Tevez przez pół boiska gonił Iniestę, a Carrick obok nich sobie truchtał powoli!

Cr7-najlepszy w Man,ale wczoraj nie miał z kim grać-taka prawda.

Co do scholesa (też napiszę z małej litery za bramkę strzeloną ręką Polsce) gość powinien wylecieć z boiska na zbity pysk!

Choć przyznam, że to udawanie w niektórych sytuacjach Iniesty, a nawet Puyola było wnerwiające <ściana>

ps.szkoda tych trzech okazji w pierwszych 10 minutach...ale jak się ma takiego fuksa, to nie można nie wygrać meczu!

Przypomniał mi się mecz Lechia-Wisła...

Ostatnio zmieniony przez Don RAUL dnia 2009.05.28 09:44, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Yoori
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2009.05.28 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spodziewałem się więcej po wczorajszym meczu, troszkę sie zawiodłem. No i jak dla mnie ani Messi nie przyćmił Ronaldo ani Krycha nie przyćmił Messiego. W tym roku wszystkie indywidualne nagrody pewno zgarnie Messi, chociaż przyznać trzeba że zasłużył sobie na to.

Powrót do góry
hasze
Against mod€rn football

PostWysłany: 2009.05.28 09:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak swoją drogą, to spodziewałem się trochę więcej po tym meczu. Były zapowiedzi na wielkie widowisko, święto ofensywnego futbolu, a moim zdaniem mecz trochę zawiódł. Owszem, był ciekawszy niż półfinały, ale finał Pucharu Uefa był dużo ciekawszy, a sam mecz był na wyższym poziomie.

A Messi, jak to on. Gdy zaczynam się zastanawiać czy jest na boisku strzela bramkę i zaczyna być widoczny. Obok Iniesty w Barcelonie bardzo dobrze zagrał ten Bosquets czy jakoś tak. Z ManU najlepiej Ronaldo, szkoda, że nie miał w tym meczu z kim grać.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
maslakboss
LF10

PostWysłany: 2009.05.28 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam byłem mocno zaskoczony tak słabą grą ManU. Nie wiem, czy Barca ich tak zneutralizowała, czy po prostu mieli słaby dzień.

LatinSnake
The Pride Of Merseyside

PostWysłany: 2009.05.28 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słaby dzień ?

No dajcie spokój. Dostają 4 bramy u siebie z Liverpoolem to mają słaby dzień

Teraz Barcelona ich zgniotła , też mają słaby dzień ?

Za każdym razem jak przegrywaja też mają słaby dzień ?

To w takim razie Liverpool jest najlepszy w Anglii tylko mieli kilka słabych dni i temu nie są mistrzami.

Real jest najlepszy Hiszpanii tylko mieli słabszy dzień pare razy...

Boję się śmierci bo jeśli nie ma nic po śmierci to chcę wykorzystać to życie co do reszty, nie oszczędzam jak znowu coś zarobię, niestety, ale nie wydam tych pieniędzy w grobie, piję, tracę zdrowie...
Powrót do góry
hasze
Against mod€rn football

PostWysłany: 2009.05.28 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie płacz, może zagracie na Bernabeu.

Powrót do góry
hazme una paja
Putka
Putka

Zakaz pisania

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2009.05.28 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

final marzen to nie byl oczekiwalem wiecej od Manu ale grali taka padake jak w meczu z Porto. oddali nam pole calkowicie. 2-0 to minimalny wymiar kary. dla mnie Puyol moth szkoda ze ta brama mu nie weszla. rudy szmaciarz niech spierdala.

a co do Liverpoolu to sami sobie winni. wystarzylo wygrac te mecze z kelnerami

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Blanco
Duch Generała Franco
Duch Generała Franco

PostWysłany: 2009.05.28 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qras napisał:

Swego czasu było u nas ciśnienie, kto jest lepszy, Xavi czy Gutek. Gutek, kupuj szmatkę i poleruj buty pobratymca z Katalonii.

Rozumiem, że nie lubisz Gutiego, ale taki tekst z ust kibica Królewskich to żenada. Poza tym nie wiem, jaki ma on sens, skoro Guti jest 3/4 sezonu kontuzjowany. Może Ruud powinien komuś też coś wypolerować.

GOAT
Greatest Of All Time.
Greatest Of All Time.

PostWysłany: 2009.05.28 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa to było piękne, jeszcze nie doszedłem za bardzo do siebie, ale póki co nic sensownego nie przychodzi mi do głowy Very Happy Very Happy ahh i jeszcze jedno niby Hiszpanie to pikniki, a angole drą ryja na całego, tylko czy ktoś słyszał wczoraj kibiców Manchesteru dłużej niż 5 min?

Jeszcze bardziej nie trawie cwaniaka Krychy :/

hasze
Against mod€rn football

PostWysłany: 2009.05.28 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wczoraj słyszałem głównie gwizdy i buczenie, które w Polsce byłoby wzięte za przejaw rasizmu przez niektóre gazetki. Fajnie by było za rok zagrać w finale u siebie z kimś, gdzie kultura kibicowania jest tysiąc razy lepsza.

Powrót do góry
ikskwadrat
Habemus Zlatan

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.05.28 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blanco napisał:
Qras napisał:

Swego czasu było u nas ciśnienie, kto jest lepszy, Xavi czy Gutek. Gutek, kupuj szmatkę i poleruj buty pobratymca z Katalonii.

Rozumiem, że nie lubisz Gutiego, ale taki tekst z ust kibica Królewskich to żenada. Poza tym nie wiem, jaki ma on sens, skoro Guti jest 3/4 sezonu kontuzjowany. Może Ruud powinien komuś też coś wypolerować.

Moim zdaniem Xavi jest nieporównywalnie lepszy. Czy to koniec? Czy mogę w jakiś sposób odkupić swoje winy, by nie czuć się zażenowanym do końca życia?

Gento
Gram dla herbu

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.05.28 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok. Nawet nie ma co porównywać obecnego Gutka do Xaviego, ale z ust kibica Realu Madryt, usłyszeć takie zdanie, to lekkie przegięcie. Czemu po ostatnim sezonie Qras nie napisał, że Xavi może Gutkowi czyścić buty? Ta nienawiść jest żenująca.

Powrót do góry
Kubex1
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2009.05.28 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link

Powrót do góry
Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2009.05.28 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Nienawiść" i "z ust kibica Realu", świetnie. W ubiegłym sezonie Gutek był najlepszym rozgrywającym w lidze, a Xavi poprowadził Hiszpanię do ME i został najlepszym piłkarzem turnieju. Guti w kadrze nie wypalił nigdy. Teraz Xavi był pełnym liderem drużyny, która w świetnym stylu zdobyła 3 trofea, w tym PE, czego o naszym Gutku powiedzieć nie można (że był liderem chociaż raz na te 3 PE). Stąd X>G.

Ostatnio zmieniony przez Qras dnia 2009.05.28 10:51, w całości zmieniany 2 razy

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/20196/vamosaporszatniarzego.jpg
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2008/09 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 102, 103, 104, 105  Następny
Strona 103 z 105
Skocz do: