Serie A 2008/09
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2008/09
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sir Przemek
Polonista

PostWysłany: 2008.07.08 17:36    Temat postu: Serie A 2008/09 Odpowiedz z cytatem

Czas zacząć dyskusje na temat nadchodzącego sezonu we Włoszech. Po trzech latach supremacji Interu, nadszedł czas, żeby jakiś inny zespół sięgnął po Scudetto. Po dotychczasowych transferach dochodzę do wniosku, że Fiorentina może coś więcej osiągnąć, aniżeli czwarte miejsce z poprzedniego sezonu. Viola wzmocniła się takimi piłkarzami jak: Juan Vargas, Felipe Melo, Alberto Gilardino czy Stevan Jovetic.
Wielką niewiadomą może być postawa Lazio Rzym. Na transfery wydali już prawie 20 baniek, a z bardziej znanych piłkarzy przyszedł tylko David Rozehnal z Newcastle.
W Milanie pozyskano Flaminiego, Zambrotte, Borriello, a pozbyto się m.in. Cafu, Ronaldo, Gilardino, Oliveira. Drugi sezon z rzędu szykuje się posucha w Rossoneri. No przynajmniej ja ich nie widzę w tym sezonie.
Rewolucje przeżyło Palermo, na transferach zarobiło ponad 50 mln (sprzedano Zaccardo, Amauriego, Barzagliego), ale w miejsce tych sprzedanych piłkarzy nie pozyskano żadnego choć w połowie tak wartościowego zawodnika.
W Interze z dużej chmury mały deszcz. Miały być wielkie wzmocnienia, a na razie nikogo nie kupili, ba pozbyli się m.in. Santiago Solari.
Do rozpoczęcia sezonu jeszcze "trochę" pozostało, więc na pewno zespoły się wzmocnią bądź osłabią.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Andre.
NY citizen.

PostWysłany: 2008.07.08 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fiorentina w tym sezonie będzie walczyć o 2 miejsce, inaczej tego nie widzę. Mając tak dobry skład, wzmocniony jeszcze piłkarzami pokroju Gilardino, będą szalenie groźni.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
garethmickey
La Leyenda Continua

PostWysłany: 2008.07.08 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, nie mniej ciekawy będzie to sezon w wykonaniu Juventusu, chyba jedynej włoskiej drużyny, którą obdarzam sympatią. Może w końcu, a raczej znowu, zaczną rozdawać karty na Półwyspie Apenińskim? Szkoda, że z transferu Poulsena raczej nici.

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2008.07.08 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym żeby miejsca na podium zajeła Fiorentina i Juventus. Patrząc na piłkarzy z Florencji serce się raduję że klub ktory pare lat temu zbankrutował i zleciał bodaj do 4 ligi wstał na nogi i pnie się coraz wyzej po drabinie europejskiej piłki. Wygląda na to że kase mają (dalej ich sponsorem jest TOYOTA?) więc przyszłość jest pewna, może w najblizszych 3 latach powalczą o mistrza. Mam cichą nadzieje ze za pare lat odbuduje sie także Parma która zleciała z ligi niestety w minionym sezonie.

Mourinho życzę mistrzostwa, niech udowodni że jest najlepszym trenerem na świecie, Milan niech utrzyma poziom z tego sezonu, no i mam nadzieje ze Sampdoria nie poleci w dół.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.07.09 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fiorentina może włączyć się w walkę o mistrzostwo, ponieważ zespół jest budowany bez żadnego parcia na wynik. Daje to komfort pracy trenerowi. Viola musi przede wszystkim popracować nad grą ze słabeuszami, bo z nimi traciła dość sporo punktów. Podobny problem ma też Roma, która tak przegrała mistrza w zeszłym sezonie.
Jeśli Milan i Juve nie wzmocnią się jeszcze, to nie widzę kandydata, który mógłby zagrozić Interowi. Ale czasu na zakupy jeszcze zostało sporo.

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2008.07.25 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. kolejka Serie A (30-31. sierpień):

Atalanta - Siena
Cagliari - Lazio
Catania - Genoa
Chievo - Reggina
Fiorentina - Juventus
Milan - Bologna
Roma - Napoli
Sampdoria - Inter
Torino - Lecce
Udinese - Palermo

Od razu na początku szlagier Fiora - Juve.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
jasper
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.08.31 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym jestem niewąsko zaskoczony-porażka Milanu na własnym stadionie. Milanowi najwidoczniej nadal nie idzie. Bologna zaskoczyła a 2 bramka bardzo ładna.

Nienawidzą mnie - nienawidzę ich, chcą dojebać mi - ja dojebie im...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger     
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2008.08.31 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ronaldinho w pierwszy składzie to nie ma cudów. Milan uh uh uh.

garethmickey
La Leyenda Continua

PostWysłany: 2008.08.31 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wam powiem tyle - mi Milan, od kiedy pamiętam, pier**li kupony*, więc nie radzę na nich liczyć, zapowiada sie kolejna "kupa" ze strony Milanu chyba. Swoją drogą, Serie A, albo mam takie przeczucie, albo się robi powoli jak Ligue 1 - mało bramek wpada, a większość wyników pod postacią 0:0, 1:0 czy 1:1 to już chyba norma.

* - dziś zepsuł mi wspaniały kupon - brakowało mi zwycięstwa Milanu i Bayernu to wyjęcia 40 zł (w który włożyłem tylko 2)...

donlove
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2008.09.01 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Portugalski piłkarz Juventusu Tiago Mendes zamknął prezydenta klubu Giovanniego Cobolli Gigliego w toalecie na ponad godzinę,(...)
Cobolli Gigliego uratował dopiero słynny Alessandro del Piero, który słysząc nawoływania prezydenta, wyważył drzwi. Zachowanie Tiago było z kolei zemstą na prezesie za to, że ten chce go sprzedać do klubu, który nie występuje w Lidze Mistrzów - Evertonu bądź AS Monaco.

link

To tak na roluźnienie :>

...why so serious?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Dave.
In Mou we trust

PostWysłany: 2008.09.01 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:lol2: <hahaha>

Wspaniała atmosfera w zespole Very Happy Ramon musi na siebie uważać. Jak nie sprzeda Bobinho, to może spotkać go podobny los :]

Powrót do góry
Zuzia Pończoszanka
Klubowa masażystka
Fanatyk

PostWysłany: 2008.09.01 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O looooooooooooooooool :lol2: <hahaha>

Powrót do góry
P3P3
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.09.01 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko kto go uratuje?

Co do Milanu, to oglądałem bramki i wszystkie bardzo ładne. Pierwsza dla Bologni określana jako piękna akcja. Niby tak, ale wydaje mi się że to ich całe "arcydzieło" wyszło totalnie przypadkiem. Świetne dośrodkowanie Ronaldinho przy bramce Ambrosiniego, a decydującej bramki o wyniku już komentować chyba nie trzeba.

Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2008.09.02 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak moglem przeoczyć ten transfer ale dopiero przed momentem zauważylem, że Milan pozyskał Phillipa Senderosa Bardzo ciekawy zawodnik, twardy jak skała, młody i nie był przesadnie drogi (2,5 mln euro). Milan wystartowal podobnie jak my, czyli 0 pkt w pierwszej kolejce ale jeśli spojrzeć na skład to mają całkiem ciekawych graczy.

Powrót do góry
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.09.02 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Senderos został wypożyczony na rok do Milanu, a nie sprzedany.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2008/09 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do: