Wasze auta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 78, 79, 80, 81  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2017.12.27 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serrano napisał:
Przez ostatnie kilka lat przez moje ręce przewinęło się jeszcze kilka Hond, ale aktualnie od marca jeżdżę nową zabawką, także zostawię tutaj tylko zdjęcie :]

Omg, podziwiam ludzi, którzy zmieniają co chwila auta. Dla mnie ten proces jest tak wycieńczający, że wystarczy raz na parę lat Rolling Eyes

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2017.12.27 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie minęło pół roku od zakupu mojej Audi i planuję zmian.

Czy ktoś tutaj ma styczność z Mercedesem A klasą? A najlepiej A250?

kubusmp
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.12.28 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mercedes o ktorym mowisz ciekawie wyglada, a juz jako marka, razem z bmw bije na glowe audi. Nie wiem czemu audi jak i sama grupa vag tak sie ceni... sam jezdze golfem 7 i tak na prawde oprocz wyciszenia nie widze przewagi nad innymi w tej samej klasie. Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2017.12.28 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Caly czas mnie kręci zakup Golfa 7 GTI/R, ze względu na to, że znam auto, bo znajomi mają, a dziewczyna miała zwykłego Golfa 7. Za małe pieniądze stosunkowo, dostaje się bardzo duzo, jeśli chodzi o osiągi.

Mimo wszystko chodzi za mną A250... albo A45..

kubusmp
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2017.12.28 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Golf gti/r - fajnie, erka raczej nawet lepsza, ale biorac takiego golfa czy ta a klase bralbym tylko w automacie (to tak na marginesie) :P

sam kupujac golfa szukalem automatu ale zabraklo mi troche cierpliwosci i teraz bardzo zaluje....

Powrót do góry
Serrano
comeback

PostWysłany: 2017.12.28 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan napisał:
Omg, podziwiam ludzi, którzy zmieniają co chwila auta. Dla mnie ten proces jest tak wycieńczający, że wystarczy raz na parę lat Rolling Eyes

Mi z każdym kolejnym autem co chwila brakowało mocy ;) Ale Accord daje mi masę frajdy z jazdy, mimo, że te ponad 200 koni też już mi nie wystarcza, ale nie myślę nad zmianą. Planuję wsadzić turbo i dobić do ~300 :]

habera napisał:
Type R? :O <3 <3 <3

Piękna, weź wrzuć więcej fotek co Very Happy

Nie mam ich za dużo i do tego jakieś stare. Na 2018 rok mam trochę pomysłów co do niego i wtedy się na jakąś sesję wybiorę.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

No i dodam też filmik 0-100, po drobnych przeróbkach względem serii ugrałem 0,3 sekundy. Seryjny TypeR ma 7.2s do setki, mój teraz 6.9 ;) Ganiałem się też ze znajomym z drugiego Typka i zostawał ponad pół długości auta z tyłu.

Link

Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2017.12.29 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kubusmp napisał:
Golf gti/r - fajnie, erka raczej nawet lepsza, ale biorac takiego golfa czy ta a klase bralbym tylko w automacie (to tak na marginesie) :P

sam kupujac golfa szukalem automatu ale zabraklo mi troche cierpliwosci i teraz bardzo zaluje....

DSG to akurat podstawa Smile

El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.12.29 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Awesome napisał:

I znowu pół roku będziesz jęczał, że nie umiesz znaleźć auta takiego jak szukasz :> Nie rozumiem jaki sens w zmienianiu fury co 0,5 roku. Zabawy z tym co niemiara, ale jak ktoś ma na to czas(i hajs) :]

Powrót do góry
kubusmp
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2017.12.29 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Awesome napisał:
kubusmp napisał:

DSG to akurat podstawa Smile

Przy zmianie auta (rok/dwa) nie kupie juz manuala, a czy to bedzie dsg czy cos innego - malo wazne :P

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.12.29 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem okazję jechać G7 w automacie Smile Bombka.

Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2017.12.30 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Mou napisał:
Awesome napisał:

I znowu pół roku będziesz jęczał, że nie umiesz znaleźć auta takiego jak szukasz :> Nie rozumiem jaki sens w zmienianiu fury co 0,5 roku. Zabawy z tym co niemiara, ale jak ktoś ma na to czas(i hajs) :]

Ja nie rozumiem jaki jest sens kupna auta i sprzedaży po 5 latach za ćwierć sumy wpakowaną 5 lat temu. Może przy autach do 10 tysiecy, co się psują częściej ma to sens, przy większych inwestycjach to pieniądze w błoto. Samochód to tylko przedmiot, jak telefon, buty, laptop, troche pojezdzić i dać dalej, poki spadnie z ceny lub zacznie się psuć.

Co to automatu, jeżdze s-troniciem, jeżdzę PDK w Panamerze, jeździłem wiele razy automate w BMW, jeździłem wiele razy DSG w VW (Golfy Rki, GTI, Skody, Tiguan). DSG = s-tronic, bezapelacyjnie najlepsza skrzynia. Szybka i zajebiście czyta zamiary. PDK bardzo mocna, ale to już klasa premium. Mercedes niestety ma słabą skrzynie, i to każdy Mercedes. Nieraz jeździłem wersjami AMG od A45 po S63 i nieraz ta skrzynia zawodzi. Stąd Audi RS3 miażdzy A45.

A co do obecnego auta i zmiany. Jeżdzę Audi TT 2.0 w DSG/Stronic. Aktualnie ma 220-230KM. Samochód bardzo fajny, aby się pobawić, chociaż nie do końca. Moc już pomału zbyt duża na napęd osiowy, co również wkurwia niejednokrotnie, jak często gubi trakcje, no i bardzo nieergonomiczny. Jednak sama zwykła kultura jazdy, jakość wykonania oraz osiągi bardzo przyzwoite. Mimo wszystko zastanawiam się nad zmianą na wiosne. Na coś nowszego i mocniejszego, bo mocy nigdy za wiele. Był w planach jakiś suv, a mianowicie Range Rover Evoque, jednak na rodzinne suvy jeszcze jest czas. Aktualnie faworytetem jest A250 ze względu na 4MOTION i całkiem spore osiągi przy malych modyfikacjach do 300KM. (Jedynie ta skrzynia :| )

ryba1984
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.12.30 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wytrzymałem bez benzyny prawie 2 lata i od nowa mnie nosi. Żona już nie chce dawać swojej Alfy a jazda moim xc70 to taka nuda że można zasnąć. Tylko no właśnie kasa. Na ostatnim Lexusie straciłem przez 2 lata i lekkim rowie stówe. Można ładną kawalerkę u mnie na wsi kupić. To boli. A fajna sportowa benzyna która trzyma cenę to kosztuje już naprawdę kupę siana. Nie wiem czy nie kupię jakiejś mx5. Nie jest to potwór ale daje kupę frajdy i można kupić za grosze.

Powrót do góry
Cule a muerte
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2017.12.31 00:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomalu planuje zakup auta. Bedzie to auto uzywane, w zwiazku z tym szukam porad i opinii. Budzet: 16.000 PLN/4000€.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2017.12.31 01:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki target Panie kolego.
Duży, mały, średni? Kombi, suv, hatch, smart, bus, roadster? Benzyna/Diesel?

To tak jak powiedzieć ze szukam piłkarza, budżet 40mln ojro Ptak

Cule a muerte
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2018.01.02 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maly/sredni. Glównie do uzywania do dojezdzania do pracy (ok. 250km) tygodniowo, a poza tym: wieksze zakupy tak ze 2 razy na miesiac, czasem jakis dluzsz wypad. Ekonomiczny i w miare niezawodny.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 78, 79, 80, 81  Następny
Strona 79 z 81
Skocz do: