Wasze auta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 79, 80, 81  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sarcasm
but still awesome...

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.01.02 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakaś mała benzynka albo diesel, mimo wszystko ja bym poszedł w tą benzynę plus może LPG.

Tak na 1 strzał Fabia, Polo. Moze Focus, Fiesta.

Za nieduże pieniadze świeże jeszcze całkiem auta.

http://allegro.pl/ford-fiesta-2009r-82-km-przebieg-112000-km-wawa-i7090857314.html#thumb/5
https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-fabia-i-wlasciciel-serwisowany-udokumentowany-przebieg-ID6znZBg.html
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-polo-trendline-polski-salon-1-wlasciciel-aso-ID6z11Yn.html

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.01.24 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co raz poważniej myślę nad zmianą auta i dziś z czystej ciekawości przeglądałem strony internetowe poszczególnych marek. Jeden z modeli zbił mnie z nóg, mianowicie cena za nową Audi RS4..

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Biorąc pod uwagę, że RS6 jest kilka tysięcy droższa, to nie wiem co przemawia, zeby kupić RS4.

Powrót do góry
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.24 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm, może tańsza w eksploatacji :lol2:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.01.24 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To na pewno, bo RS4 ma 2.9, a RS6 4.0 Tongue

Powrót do góry
habera
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2018.02.12 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Audi ogólnie ma bardzo wysokie ceny w porównaniu do np takich eMek od BMW. Pod tym kątem ustępuję chyba jedynie Mercedesowi, jeśli mówimy o tej klasie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Yaguarek
Ka-boom!

PostWysłany: 2018.04.24 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małymi krokami zbliżam się do zakupu samochodu, pierwszego swojego w sumie, wybór padł na Mazdę 3 w sedanie III gen, przed liftingiem (kwestia kasy), benzyna 2.0. Ma ktoś takową w posiadaniu? Ogólnie z opinii i średnich ocen wygląda bardzo ciekawie, są skrajne opinie (standardowo rdza, psująca się bardziej od samochodów z grupy VAG, kiepskie plastiki itp.), ale takowe będą zawsze. Gorsze plastiki aniżeli w Golfie, czy europejskich samochodach? Przeżyję (wątpię, aby były kilka klas gorszej jakości). W kilku samochodach z japońskimi plastikami jeździłem, Honda CR-V, czy Subaru Forester i wg mnie było ok. Twardsze zawieszenie? Mam już dość pływania na drodze w Passacie B5. Gorsze materiały z tyłu? Jeżdżę z przodu. Brak turbiny? Nie poluję w sportowy samochód. Nie mniej jednak jeśli ktoś posiada takowe autko i mógłby się podzielić spostrzeżeniami to chętnie posłucham. Wśród znajomych mam jedynie kumpla który jeździ Mazdą 6 z 2014 roku, również w benzynie i jest bardzo zadowolony. Przesiadał się z Passata z 2013 roku. Oprócz, jak dla mnie, zajebistego wyglądu, sporo bardzo pozytywnych opinii o silniku słyszałem, może mniej żwawy jak niektóre benzyniaki w turbinie o mniejszych pojemnościach, ale mimo wszystko brak turbiny może wyjść na dobre (tutaj na razie ciężko stwierdzić, czy "żyłowanie" silników i pchanie turbin to zły ruch). Sporo ludzi zachwala sensowne spalanie jak na benzyniaka o podobnych osiągach, także to też kusi.

Aaa, jest jeszcze słynne wyciszenie, marne, ale chyba gorsze od tego co mam w obecnym VW nie będzie.... ;]

Powrót do góry
bol33
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.05.22 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę o zmianie autka. Obecnie peugeot 407 sw kombi 2005 rok, benzyna z gazem. Znudził się. Budżet ok 20-23 tys. Co polecacie? Auto ma być wiadomo bezawaryjne ,tanie w utrzymaniu itd. Nie mam kompletnie pomysłu na markę. Może jakieś sugestie? Auto będzie używane w mieście jak i na trasie.

Powrót do góry
habera
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2018.05.23 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Japońce wchodzą w grę? Za te pieniądze powinieneś znaleźć coś zadbanego i bez rudej, a koszty eksploatacji są często niskie i ogólnie rzadko kiedy się coś psuje.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.05.23 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z japońcy polecę Hondę, silniki zajebiste. Na rudą trzeba uważać, jak się znajdzie nie zajechany egzemplarz to lać paliwo, wymieniać oleje i jazda. Accorda VII da radę znaleźć, ale trzeba poszukać.

Jak się nie chce szukać, to znaleźć dorypanego Vaga w gnoju ze skręconym o 300 tys licznikiem i do przodu Smile

Powrót do góry
vini639
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.06.06 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mitsubishi Lancer VII w tej cenie z silnikiem 1.6 jest możliwy do upolowania... albo dołożyć ew. kilka tysi - moim zdaniem warto.

Powrót do góry
Leonardo
Stansfield

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.07.04 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do speców. Co trzeba zrobić żeby skutecznie zatrzeć silnik? Wsypanie cukru do baku robi wielkie problemy czy to tylko mit?

Jeśli nie, to może macie jakieś inne pomysły?

Ostatnio zmieniony przez Leonardo dnia 2018.07.04 22:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.04 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cukier niszczący silnik to taka urban legend, czyli po prostu nie działa. No chyba, że wsypałbyś tam kilkanaście kilogramów (o ile się tam zmieści xD)

Ze swojej strony polecam mieszankę kwas siarkowy + rozpuszczalnik. Ewentualnie jakaś silna chemia co masz w domu, ale nic mi nie przychodzi do głowy w tej chwili, poszukaj w Internecie.

Leonardo
Stansfield

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.07.05 06:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy w skuterach większość wlewów bo baków jest zamykana na kluczyk czy da się otworzyć normalnie?

Powrót do góry
vizirinho
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.05 07:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twoje pytania są niepokojące.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2018.07.05 07:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O co tu chodzi xD? Gościu chcesz komuś na złość rozjebać skuterek?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 79, 80, 81  Następny
Strona 80 z 81
Skocz do: