Angel Di María
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 301, 302, 303, 304  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2014.08.23 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy równoczesnym odejściu Di Marii i Khediry nasza kadra wydawać mi się będzie za szczupła o jedno nazwisko. Aż się prosi, by sprowadzić jakiegoś napastnika, ale nie liczyłbym na to. Tobie Szjk też radzę się z tym zacząć godzić. Nie ma żadnych, absolutnie żadnych przesłanek by twierdzić, że kogoś jeszcze sprowadzimy. Wręcz przeciwnie.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Ricardo 7
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2014.08.23 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jedna. Falcao, do niedawna jeden z głównych celów Pereza ciągle jest dostępny.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
cris2706
Castilla
Castilla

Zakaz pisania

PostWysłany: 2014.08.23 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szjk napisał:
cris2706 napisał:
No i stało się, Di Maria lada moment wyląduje w United. Najlepszy piłkarz w Realu, zaraz po Ronaldo. Dla niego to świetny ruch, lepsza liga i miejsce w podstawowej 11. U nas niestety grałby ogony, piłkarze na których wywaliliśmy 94 i 80 mln muszą grać...

Zedd - Ale jaki mój świat? W każdym świecie jest tak samo, angielska liga najlepsza. W każdym za wyjątkiem tych kibiców Barcy i Realu, którzy poza swoim klubem życia nie widzą.

:lol2:

Myśliciel z Manchesteru podjarał się tym, że jego klub w końcu pozyska piłkarza na najwyższym poziomie (miła odmiana od Bebe czy Zahy) i nagle szaleje na forum. Jeszcze chwilę i się okaże, że Di Maria jest najlepszym piłkarzem na świecie, a jak nie, to już na pewno w Top 3! Przynajmniej humor poprawia.

Szkoda chłopcze, że większość tutaj podobnie pisze...że to Di Maria robił całą grę. Jarać to się będę jak mój Real wygra LM wychowankami jak Barcelona, albo uzupełniając skład kupując wcześniej młodych i obiecujących zawodników jak United a nie wydając prawie miliard na wzmocnienia. A jeśli do tego dorzucą ligę i puchar Króla kompletując potrójną koronę to chyba kupię wazelinę, wszak United i Barcelona już ją mają na swoim koncie.
Mi humor poprawiają tacy pseudokibice, którzy już liczą hajs na kolejną gwiazdeczkę Smile
Co do Rodrigueza, to nie licz, że zastąpi Di Marię. Jeśli chociaż w połowie wniesie do drużyny tyle co Aniołek to będzie dobrze.

Ostatnio zmieniony przez cris2706 dnia 2014.08.23 21:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2014.08.23 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukecik napisał:
Tobie Szjk też radzę się z tym zacząć godzić. Nie ma żadnych, absolutnie żadnych przesłanek by twierdzić, że kogoś jeszcze sprowadzimy. Wręcz przeciwnie.

Spokojnie, będzie jeszcze transfer pod koniec okienka, gdy uporamy już się z Di Marią. Na razie jest cisza by nie wychodzić na desperata który musi sprzedać Angela i mieć lepszą pozycję przy negocjacjach. Jestem pewien, że Perez ma już wszystko rozplanowane. ;)

cris2706
Castilla
Castilla

Zakaz pisania

PostWysłany: 2014.08.23 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z fusów wywróżyłeś czy u wróżki byłeś?

Powrót do góry
Clif
21st Century Schizoid Man

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.08.23 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cris2706 napisał:
Jarać to się będę jak mój Real wygra LM wychowankami jak Barcelona, albo uzupełniając skład kupując wcześniej młodych i obiecujących zawodników jak United a nie wydając prawie miliard na wzmocnienia. A jeśli do tego dorzucą ligę i puchar Króla kompletując potrójną koronę to chyba kupię wazelinę, wszak United i Barcelona już ją mają na swoim koncie.

:lol2:

Jesteś wyjątkowo nieudanym trollem

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2014.08.23 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam spore wątpliwości co do tego transferu, ale nie zmienia to faktu, że gość jest crackiem. Także - witaj, Angel. Enjoy your stay.

http://soccerlens.com/angel-di-maria-loves-manchester-united/37296/
Topowi piłkarze nie chcą grać w MU. Chyba, że za 30 milionów. :(

d: No, news się nie liczy, powinien to powiedzieć rok temu, jak grał w Realu. xD
No i te twoje newsy, dobrze że już wszystko mi wyjaśniłeś. Di Maria idzie na zesłanie do MU. I to za mniej niż 30 milionów. :(

Nie ma to jak wypychać "na siłę" swojego topowego piłkarza i MVP finału Ligi Mistrzów. Tylko dlatego, że sprowadzono na "jego" pozycję (xD) cracka (medialnego). Ciężko cię nie kochać. <3

d2:
Wiadomo, że nie ma nic szczerszego niż buziaczki na prezentacji. Very Happy
Szejku w formie, jak zwykle. Jakieś pierdolenie o klubach, które Angelem się nawet nie interesowały. To tak, jakby powiedzieć, że Real ściągnął Jamesa czy Bale'a bo nikt inny nie chciał tyle zapłacić (no, może poza 120 milionami z MU xD), tak więc - Bale jest na zesłaniu. Pokaż mi jeszcze gdzie napisałem, że Di Maria wymusza transfer ze względu na swoją "miłość" do MU. No, dajesz. Twoja nienawiść do tego klubu jest dla mnie jednym z niewielu powodów dla których jeszcze wchodzę na to forum. Także - poradziłeś sobie już z tym Olympiakosem?
Pozwól że cię uprzedzę - z mojej strony eot. Czekamy na fotki Angela w koszulce United. I w kajdanach. I nie za 30 baniek. :(

Ostatnio zmieniony przez Herman. dnia 2014.08.23 22:46, w całości zmieniany 5 razy

Szjk
Intelektualna elita forum.

PostWysłany: 2014.08.23 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

News z 2009.

Zresztą, z tego co czytałem w tym okienku już Angel podziękował United, bo liczył na PSG, dopiero jak tamci się wypięli to postawiony pod ścianą zgodził się pójść do was, bo gdyby miał wybór, to byłby już w Paryżu, także ciesz się nowym crackiem, zamiast się spinać. ;)

U:
Myślisz, że ja mówiłem o roku 2009, gdy stwierdzałem, że cracki nie chcą grać w United? Bo do tego by się odnosił ten news. W 2009 sytuacja była diametralnie inna niż teraz. To raz, dwa Di Maria idzie na zesłanie do United, bo w Realu nie dali mu podwyżki, sprowadzili cracka na jego pozycję, a potem wypchnęli z klubu. Chciał iść do PSG, nie wyszło, nie miał alternatyw - poszedł do United. Proste.

U2:
Takie są fakty, poszło o hajs. Jakby dostał podwyżkę - transferu do was by nie było. Jakby mógł iść do PSG - transferu do was by nie było. Jakby mógł iść do City - transferu do was by nie było. Kibice United jak zawsze w swoim świecie, w którym Di Maria wymusił transfer na Realu bo od dziecka marzył o grze dla United. :lol2: Jeden sezon nie sprowadził was jeszcze na ziemię.

U3:
Oj tak, ostatni sezon nie sprowadził jeszcze was na ziemię. Widzisz różnicę między zawodnikiem który chce się wyrwać z klubu bo marzy mu się gra dla Realu (Bale, CR) i który wymusza na swoim obecnym klubie transfer, a zawodnikiem który nie dostał podwyżki, na którego miejsce sprowadzono cracka za 70 milionów i z którego postanowiono zrezygnować, który praktycznie jest zmuszony do odejścia? To byłoby pytanie retoryczne, gdyby nie było kierowane do kibica United, bo ci mają to do siebie, że są żałośnie zaślepieni. Transfer po tylu latach cracka do United, a kibicom diabełków już się w główkach poprzestawiało. Co do tych 30 milionów, to tyle pewnie byście musieli zapłacić Angelowi, by go przekonać do przeprowadzki, gdyby nie był wypychany z SB. Smutne, ale prawdziwe, nawet Vidal na was laske wykłada (jakbyście mieli te 30 milionów dla Vidala, to zapewne by zmienił zdanie). Olympiakos? Po tylu wpierdolach i kompromitacjach? Oczywiście. Nawet jakbyście wygrywali, to czemu miałbym mieć problem z przełknięciem czegokolwiek związanego z United, skoro tutaj Real decime sobie ogarnął. Nie bądź śmieszny.

Ostatnio zmieniony przez Szjk dnia 2014.08.23 22:52, w całości zmieniany 6 razy

greex
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2014.08.23 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że teraz kupią napastnika...Jeżeli nie to Florek mógł chociaż obniżyć o 10-15mln Di Marię i wziąć razem z kasą Chicharito. Nie zdziwiłbym się jakby topowy podgrzewacz ławy z Utd wygryzł z pierwszego składu naszego francuskiego cracka Twisted Evil

Powrót do góry
Mic90
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2014.08.23 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli będzie mu się chciało, to będzie rozpierdalał w Premier League. Pytanie tylko, czy będzie mu się chciało? Ostatnio jak dostał podwyżkę, to znacznie obniżył loty. Ale przy połączeniu MU + Louis Van Gaal o poziom motywacji Di Marii można być spokojnym . Byle nie grał na prawym skrzydle, bo tam się po prostu marnuje. Powodzenia w MU, Angel.

Powrót do góry
siet
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.08.24 00:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale pieprzenie wielki Angel bez niego wszytko przegramy.............
Gra dobrze od pól roku i mamy za niego 70 mln!Przy czym mamy Jamesa który za rok 2 będzie go zjadał,zobaczycie.
Po wielkim Mou tez jaki był płacz ochhhh a cudowny Mesut faktycznie miażdży w Arsenalu.

Powrót do góry
jakuber85
Trener
Trener

PostWysłany: 2014.08.24 00:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś zacząłem się godzić z jego odejściem i spojrzałem na to:

http://www.whoscored.com/Players/23110/History/ngel-Di-Mara

FCUK Evil

Powrót do góry
DahRidah
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2014.08.24 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cris2706 napisał:

Szkoda chłopcze, że większość tutaj podobnie pisze...że to Di Maria robił całą grę. Jarać to się będę jak mój Real wygra LM wychowankami jak Barcelona, albo uzupełniając skład kupując wcześniej młodych i obiecujących zawodników jak United a nie wydając prawie miliard na wzmocnienia. A jeśli do tego dorzucą ligę i puchar Króla kompletując potrójną koronę to chyba kupię wazelinę, wszak United i Barcelona już ją mają na swoim koncie.
Mi humor poprawiają tacy pseudokibice, którzy już liczą hajs na kolejną gwiazdeczkę Smile
Co do Rodrigueza, to nie licz, że zastąpi Di Marię. Jeśli chociaż w połowie wniesie do drużyny tyle co Aniołek to będzie dobrze.

Props ziomek, polać mu.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
ogor3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.24 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ancelotti powtarzał, że przez kontuzje przegrali ligę bo nie mogli zmieniać oblicza meczu, poprzez wprowadzanie nowych graczy. Po odejściu Di Marii i Khediry, będzie to samo... Najbardziej szkoda Angela, skrzydłowy i gość do środka w jednym, wielka strata.

Powrót do góry
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2014.08.24 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szjk. Diego czasem nie odszedł na zasądzenia transferu definitywnego, czyli, że nic mu nie zapłaciliśmy? Transfer w stylu Kaki.

Herman. Nikt tu go nie wypycha na siłę. Sam poprosił o transfer a Real nie czekając na rozwój wypadków ściągnął Jamesa na zastępstwo.
Myślę też, że United miało chrapkę na Bale'a. Moyes to potwierdził i jakaś wielomilionowa oferta poszła.

United zyskuje znakomitego zawodnika, my mamy znakomite zastępstwo. Dalej mam nadzieję, że kluby się nie dogadają.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 301, 302, 303, 304  Następny
Strona 302 z 304
Skocz do: