Typer "Ligi europejskie 2008/2009" - regulamin
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Licznik OFF
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NatanD.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.08.16 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że można jeszcze kilka dni zaczekać z nowym tematem. Na razie dopisujcie się do listy. Możecie też zgłaszać jakieś propozycje ulepszenia regulaminu (patrz strona pierwsza tego tematu) - tylko rozsądnie, proszę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Global
El Siete

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.08.16 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam propozycję. Według mnie złym pomysłem jest dawanie 5 punktów za strzelca, dwóch za wytypowanie zwycięzcy i 5 za dokładny wynik. Według mnie ciężej wytypować dokładny wynik niż strzelca, a niesprawiedliwością jest kiedy zawodnik strzeli 4 gole, i ktoś za to łapię 20 punktów.

Według mnie powinno być tak. 2 punkty za zwycięzcę, 5 punktów za wynik i 2 punkty za trafienie strzelca, i bez znaczenia czy strzeli on jednego gola czy cztery, powinno się za to dostawać tylko 2 punkty.

NatanD.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.08.16 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że 5 punktów jedną bramkę to zbyt wiele. 2 punkty chyba byłyby dobre, ale optowałbym raczej za tym, aby za każdą dodatkową bramkę wytypowanego strzelca przyznawano po jednym punkcie (czyli strzelając 5 pkt. za 4 bramki). Żeby gra nie była statyczna i nudnawa. Ale będzie, jak zdecydujecie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Global
El Siete

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.08.16 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak też może być.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Licznik OFF Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29
Strona 29 z 29
Skocz do: