Eliminacje Mistrzostw Świata 2010 w RPA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2008.09.11 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko stwierdzić, ale prawdopodobnie to był Pepeusz niestety.

Daedalus
Gwiazda
Gwiazda

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2008.09.11 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pepe ma ten talent, że sie potrafi zajebiście ustawić na rykoszet :]
Pamięta ktoś mecz z Deportivo na Riazor w zeszłym sezonie? W tym pre-sezonie tez chyba coś takiego odwalił, że głowką prawie naszego bramkarza pokonał :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.09.12 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gutihaz napisał:
Francuzi odżyli? Po skrótach wnioskuję,że grali pięknie,szybko i z pomysłem. Świetny mecz Anelki.

Na miesiąc odżyli, ale ich mecz nie był porywający jakbyś sugerował. W pierwszej połowie Francuzi męczyli się bardzo z Serbami, zwłaszcza z ich agresywną pomocą. Dopiero wejście Anelki ożywiło grę, ale chyba najlepszy na boisku był Henry.

Daedalus
Gwiazda
Gwiazda

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.09.13 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądał ktos mecz Peru - Argentyna? Peru caly mecz dominowalo i ogólnie grali najlepszy pressing jaki widzialem w swoim zyciu (liverpool z meczu z barcą z sez. 2006/2007 sie chowa przy tym) ale Argentyna przyfaciła na końcu. Cieszy asysta Gago i gol Cambiasso.

Powrót do góry
Gonzo.
Juntos Podemos!

PostWysłany: 2008.09.13 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie innego linka z tą bramką Pepe?

Powrót do góry
NatanD.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.09.13 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.4shared.com/file/62529156/c2d92cc5/2-3-Jensen.html

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2008.09.13 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale Pepe nie strzelił bramki :P

Ma ktoś lineczka do tej asysty Gago?

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2008.10.11 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i dzisiaj sie makaroniarze potkneli w sofii Smile i dobrze, nigdy nie lubilem wloskiej pilki ale w porownaniu z diabelkami z anglii to oni to aniolki ;]
austria blamaz z wyspami [*] a szkoda mi bruecknera bo to dobry trener tylko sie troche zalamal po ME ..
anglia rozstrzelala kazachstan no i tam jeszcze pare ciekawych meczy bylo ;]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Daedalus
Gwiazda
Gwiazda

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.10.11 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemcy zwyciężyli z Rosją 2-1 :]

Swoją droga Rosja zmieniła "dostawcę" strojów z Nike na Adidas, zaplusowali u mnie, Adidas to Adidas, wiadomo, najwyższa klasa, a Nike to produkt dla dzieci (np. takich które sie podniecają nudną grą Arsenalu) :]

Powrót do góry
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2008.10.11 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vakabajaszi, czego nie piszesz na swoim pierwotnym koncie?

Fajnie, że Angole wracają do gry. Kazachstan to wprawdzie żaden przeciwnik, ale Chorwacja już tak.
Nie wiem, jak Wam, ale mi ich poprostu brakowało w ostatnich ME.

Powrót do góry
maslakboss
LF10

PostWysłany: 2008.10.11 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi ich nie brakowało.

Daedalus
Gwiazda
Gwiazda

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.10.11 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A brakowało wam manchesteru w fazie pucharowej LM w sezonie 2005/2006?

Do przerwy Argentyna 2-1 Urugwaj, oby po przerwie Urugwaj dowalił jeszcze te 2 bramki, bo to moja ulubiona drużyna z Ameryki Południowej.

PS Daro, na ME brakowało ci Anglików? no no no... pogódź się z tym, że angielscy piłkarze nie należą do światowej czołówki, a liga angielska jest mocna bo za pieniądze obcokrajowców (ruska mafia (chelsea), al-kaida (man city) ) sprowadza obcokrajowców (w tym hiszpanów, no cóż, zazdroszczą silniejszej ligi :] ), których w Anglii uczy sie metody kopnij-biegnij, czyli tego do czego kibice np. manchesteru united (zupełnie przypadkowo wymieniam ich) są już przyzwyczajeni :]

Powrót do góry
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2008.10.11 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
PS Daro, na ME brakowało ci Anglików?

No tak, brakowało, bo, moim zdaniem, są ( a raczej powinni być ) elementarną częscią tych rozgrywek tak jak Włosi, Francuzi czy Holendrzy.

Cytat:
no no no... pogódź się z tym, że angielscy piłkarze nie należą do światowej czołówki

Nigdy tego nie napisałem. Anglicy mają mocną ekipę (nawet bardzo) na papierze, ale to jeszcze nie Hiszpania czy Włochy.

Cytat:
a liga angielska jest mocna bo za pieniądze obcokrajowców (ruska mafia (chelsea), al-kaida (man city) )

A cóż takiego osiągnął Man City? Kiedy mistrzostwo kraju wygrał czy chociaż spuścił łomot hiszpańskiej drużynie, tak jak to czynią inne angielskie ekipy?
Prawda jest taka, że jest Chelsea i... nic Smile
Liga angielska jest najsilniejsza i już.
Ale spoko, chujowość wygłaszanych tez i debilne argumenty, to coś, do czego zdążyłem się przyzwyczaić.
Cytat:
sprowadza obcokrajowców (w tym hiszpanów, no cóż, zazdroszczą silniejszej ligi

No bo w Hiszpanii grają sami wychowankowie. Proste.
A co do silniejszej ligi, to [*]

Cytat:
których w Anglii uczy sie metody kopnij-biegnij, czyli tego do czego kibice np. manchesteru united (zupełnie przypadkowo wymieniam ich) są już przyzwyczajeni

Ja jestem przyzywyczajony do tego, że jak wchodzę na jakieś duże forum o jakiejś tam tematyce, to zawsze jest spora szansa, że trafię na debila. Godzę się z tym, rejestruje się i piszę. Co ze mną nie tak?

PS. Pisze się 'Manchester United', tak jak pisze się 'Real Madryt', 'Arsenal Londyn' czy 'KS Pruchowo'. Ortografia nie panimajut?

Powrót do góry
Daedalus
Gwiazda
Gwiazda

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.10.12 00:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wogóle jakiś klub z Premiership, który nie ma właściciela? Czy już każdy sie sprzedał?

Czym była liga angielska w porównaniu do hiszpańskiej zanim znudzeni miliarderzy kupili angielskie kluby niczym worki ziemniaków?
Gdyby Liverpool nie ratował honoru Anglii na arenie międzynarodowej to ja nie wiem co by tam z tych klubów było... Puchar Europy wygrywały seryjnie drużyny włoskie i hiszpańskie. A teraz? Teraz jest komercyjna Liga Mistrzów i żałosne angielskie klubiki bez honoru.
Oglądając ligę hiszpańską nigdy sie nie nudzę. Kiedy oglądam mecz w Premiership robi mi sie niedobrze jak patrzę na niecelne podania przez cale boisko i chamskie kopanie sie po nogach.
Premiership to jak wpuszczenie bandy drwali do baletu.

Kto oglądał dzisiaj mecz Szkocja - Norwegia ten wie o czym mówię, wyspiarze grają futbol sztywny i wieśniacki. Najgorsze, że teraz sprowadzają obcokrajowców i też ich tego uczą.
Dobrze, że historii nie można kupić. Dzięki temu takie kluby jak Real czy Milan zawsze będą lepsze od takiego manchesteru czy Chelsea.

Powrót do góry
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2008.10.12 00:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czym była liga angielska w porównaniu do hiszpańskiej zanim znudzeni miliarderzy kupili angielskie kluby niczym worki ziemniaków?

Odpowiedz mi czym. Dawaj, wal. Glazer NIC nie naiwestował w Manchester. Gorzej, sam przyniósł swoje długi.
Podobnie ma się sprawa z Liverpoolem.

Jedynym klubem, który wyniósł się na wyżyny jest Chelsea, to wszystko. Więc przestań pierdolić, że Premiership stała się najlepsza dzięki kasie miliarderów z Rosji czy USA.

Cytat:
Gdyby Liverpool nie ratował honoru Anglii na arenie międzynarodowej to ja nie wiem co by tam z tych klubów było...

No tak, wielki wspaniały Liverpool. Skończ już. Niech ten wielki Liverpool zacznie wygrywać z drużynami pokroju Boltonu, to może pomyśli o wicemistrzostwie.

Cytat:
Puchar Europy wygrywały seryjnie drużyny włoskie i hiszpańskie. A teraz? Teraz jest komercyjna Liga Mistrzów i żałosne angielskie klubiki bez honoru.

Co masz na myśli mówiąc włoskie i hiszpańskie?
Real wygrał 9 razy ( w tym 4 czy 5 za panowania Franco), a Barca 2. To wszystko. Gdzie ty tu, kurwa, masz to seryjne wygrywanie?
Liga włoska, hiszpańska i angielska mają DOKŁADNIE po 11 pucharów Europy. Ale co tam, pewnie dowiadujesz się tego ode mnie. A w ciągu 5 lat tylko jeden angielski klub wygrał to trofeum, czyli Manchester United. To chyba znaczy, że wcześniej też jacyś Anglicy je wygrywali, nie?

Cytat:
Teraz jest komercyjna Liga Mistrzów i żałosne angielskie klubiki bez honoru.

:lol2: :lol2: :lol2:

Cytat:
Oglądając ligę hiszpańską nigdy sie nie nudzę. Kiedy oglądam mecz w Premiership robi mi sie niedobrze jak patrzę na niecelne podania przez cale boisko i chamskie kopanie sie po nogach.
Premiership to jak wpuszczenie bandy drwali do baletu.

<hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha>

Cytat:
Kto oglądał dzisiaj mecz Szkocja - Norwegia ten wie o czym mówię, wyspiarze grają futbol sztywny i wieśniacki.

Co ma Szkocja do Anglii, kurwa?!
Myślałem, że rozmawiamy o Premiership, ty wyjeżdżasz ze Szkocją. Gratuluje.
Pogadajmy może o meczu Anglia - Chorwacja, ok?

Cytat:
Najgorsze, że teraz sprowadzają obcokrajowców i też ich tego uczą.

Ilu Hiszpanów gra w pierwszym składzie Realu? 4? 5? Podobnie jest chociażby w Manchesterze. W Chelsea też gra ich niemało.

Cytat:
Dzięki temu takie kluby jak Real czy Milan zawsze będą lepsze od takiego manchesteru czy Chelsea.

Wypierdalaj, please.

PS. Do modów.
Zdaje sobie sprawę z tego, że offtopuje. Zaznaczam jednak, że to mó ostatni post na ten temat w tym topicu. Na swoje usprawiedliwienie mam to, że kierowałem się dobrem tego forum tępiąc durnotę.
Pozdrawiam.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Następny
Strona 2 z 21
Skocz do: